پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر

 • از

ساکنین محترم محدوده تهرانسر در غرب تهران، به هنگام مواجهه با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک می توانند با شماره شبانه روزی لوله بازکنی تهرانسر تماس بگیرند. سرویسکاران این شعبه مانند سایر شعب لوله بازکنی تهران بدون معطلی و در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود.

خدمات لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر تضمینی

خدمات مختلفی در لوله بازکنی تهرانسر ارائه می شود که عبارتند از:

 • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه های مختلف مثل ژنراتور، دستگاه تراکم هوا، پمپ مکنده، واترجت
 • رفع گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی
 • رفع بوی نامطبوع و زننده فاضلاب
 • باز کردن انواع گرفتگی های سخت حتی با مصالح ساختمانی مثل سیمان و قیر
 • خارج کردن اجسام و اشیا از داخل چاه توالت و لوله فاضلاب
 • تخلیه چاه در تهرانسر با تانکر
 •  تشخیص محل دقیق درب چاه
 •  ارائه خدمات در زمینه تعویض شترگلو

رفع گرفتگی لوله در تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر جزو خدمات پرتقاضا در منطقه تهرانسر واقع در منطقه ۲۱ شهرداری و در غرب تهران می باشد‌. ساکنین ساختمان هایی که با گرفتگی لوله و مشکلات مربوط به فاضلاب مواجه هستند، می توانند از خدمات لوله بازکنی تهرانسر استفاده نمایند. در این مجموعه از دستگاه های جدید مثل ژنراتور برقی که مشکل را با حداقل کثیف کاری رفع می کند، استفاده می شود. همچنین خدمات لوله بازکنی در این مجموعه به صورت صددرصد تضمینی انجام می گیرد.
منطقه تهرانسر متشکل از ۷ بخش است که عبارتند از: تهرانسر شمالی، تهرانسر مرکزی، تهرانسر غربی، تهرانسر شرقی، باشگاه نفت، شهرک دریا و شهرک پاسداران که از شرق محدود به فرودگاه مهرآباد از شمال به بزرگراه لشکری از غرب به اتوبان آزادگان و شهرک استقلال و از جنوب به اتوبان فتح و شرق فرودگاه مهرآباد می باشد.
دسترسی های خوب این منطقه منجر به خدمات دهی سریع و فوری در زمینه لوله بازکنی می شود؛ به همین دلیل مشتریان پس از تماس با شرکت در عرض چند دقیقه خدمات لازم را دریافت کرده و منتظر نمی مانند. البته می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی غرب تهران نیز تماس بگیرید.

لوله بازکنی تهرانسر بدون کثیف کاری

با توجه به نوع کار لوله بازکنی، کثیف کاری در ارائه چنین خدماتی کاملا طبیعی به نظر می رسد. از طرفی معمولاً این کثیف کاری در مواجهه با چنین شرایطی تبدیل به کابوسی برای افراد می شود به همین دلیل افراد تحت چنین شرایطی به دنبال راهی برای حل مشکل گرفتگی لوله بدون کثیف کاری هستند.
خبر خوب اینکه با توجه به دستگاه های پیشرفته و مدرنی که در لوله بازکنی تهرانسر وجود دارد و سرویسکاران ماهری که با تخصص و تجربه به خوبی بر روش کار با دستگاه ها و ابزارآلات مخصوص این کار مسلط بوده و مراحل لوله بازکنی را با حساسیت و با حداقل کثیف کاری به اتمام می رسانند.
با توجه به سابقه این مجموعه این اطمینان به مشتریان داده می شود که خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری ارائه خواهد شد.

لوله بازکنی شبانه روزی در تهرانسر

امکان وقوع اتفاقاتی مثل گرفتگی و انسداد لوله در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد. این مشکل گریز ناپذیر است و برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. در صورتی که افراد در چنین شرایطی قرار بگیرند ممکن است بسیار نگران شده و و تحمل شرایط برای آنها سخت باشد چون مشکل گرفتگی لوله جزو مشکلاتی است که باید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود در غیر این صورت آلودگی به همه جای خانه منتقل شده و حتی مشکل بزرگ تر نیز می شود. جای نگرانی نیست ما با توجه به این مسئله سرویسکارانی را برای شیفت شب استخدام کرده و در سرتاسر تهران مستقر نموده ایم تا هنگام بروز مشکل بتوانیم به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته خدمات لوله بازکنی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.
صرف نظر از وقت و زمان در هر ساعت از شبانه روز با یک تماس امکان استفاده از خدمات لوله بازکنی تهرانسر را خواهید داشت. با تماس شما عزیران در عرض چند دقیقه مشکل را با بهترین کیفیت حل خواهیم کرد. یکی دیگر از شعبات غرب تهران که ممکن است به محدوده زندگی شما نزدیک باشد، لوله بازکنی جنت آباد می باشد.

لوله بازکنی در تهرانسر تضمینی با پشتیبانی 

شرکت های معتبر و با تجربه رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهند به همین دلیل در بین مردم شناخته شده و محبوب هستند. ما نیز رضایت مشتری را در اولویت اول قرار داده و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان انجام می دهیم. یکی از ویژگی‌های مهم لوله بازکنی تهرانسر ارائه تضمینی خدمات می باشد یعنی سرویسکاران این مجموعه موظف به تحویل لوله باز شده به مشتری هستند بنابراین پس از اتمام فنر زنی مسیر آب را به لحاظ باز بودن بررسی کرده و پس از آزمایش و اطمینان از باز بودن مسیر آب در نزد مشتری لوله را بدون مشکل تحویل می دهند.
باز شدن تضمینی لوله باعث می شود که تا مدت ها نیاز به خدمات لوله بازکنی تهرانسر نداشته باشید اما چنانچه در عرض چند ماه دوباره این مشکل برای شما به وجود بیاید ما به شما قول می دهیم در این رابطه شما را پشتیبانی خواهیم کرد و دوباره خدمات لوله بازکنی را ارائه خواهیم داد.

قیمت لوله بازکنی تهرانسر

هزینه دریافتی از مشتری در لوله بازکنی تهرانسر با کیفیت بالای ارائه خدمات کاملا مناسب و به صرفه می باشد. ما قیمت مناسب مناسب و ارزان را در کنار کیفیت بالای کار برای رضایت کامل مشتریان از خدمات این مجموعه قرار داده ایم.
البته توجه داشته باشید که شدت گرفتگی و مکان آن، نوع گرفتگی، میزان فنرهای استفاده شده و ورودی های فنرزنی شده در هزینه نهایی اخذ شده کاملا تاثیر دارند.
خدمات لوله بازکنی تهرانسر در مکان های مختلف ساختمان ازجمله آشپزخانه، حمام، توالت، کفشور ها و … همگی با هزینه مناسب و مقرون به صرفه انجام می گیرد.
نکته مهم و قابل توجه این است که گاهی افراد برای صرفه جویی در هزینه های لوله باز کنی از اسید ها و محلول های لوله بازکن شیمیایی استفاده میکنند اما نمی دانند که با استفاده از این محلول های شیمیایی موجب پوسیدگی لوله های ساختمان و حتی در مواردی موجب نشتی لوله ها شده و سیستم لوله کشی ساختمان را در معرض آسیب و صدمه قرار می دهند. در این صورت هزینه های گزافی نیر به دنبال استفاده از این محلول ها و اسیدهای شیمیایی پرداخت خواهند کرد. پس بهترین کار استفاده از خدمات شرکت های لوله بازکنی و فنر زنی می باشد. تا در قبال پرداخت هزینه مقرون به صرفه مشکل به صورت اساسی ریشه یابی شده و کاملا حل گردد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی گیشا نیز نیاز داشته باشید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب و پس زدن آب لوله

لوله بازکنی تهرانسر شبانه روزی

گاهی افراد در موقعیت هایی مثل بالا زدن چاه توالت یا بالا زدن آب از سینک ظرفشویی قرار می گیرند. شاید فکر کنید که به چه دلیل این مشکلات رخ می دهد؟
دلایل مسدود شدن لوله فاضلاب و بالا زدن چاه عبارتند از:

 • وجود جرم، رسوب و لجن داخل لوله
 • انباشته شدن موهای بلند درون لوله
 • ورود پسماند مواد غذایی، تفاله چای و قهوه یا میوه و سبزیجات به درون لوله
 • وجود شکستگی در لوله
 • انباشته شدن چربی ها و روغن های سرد و سفت شده در لوله
 • وجود هرگونه اشیای بزرگ و کوچک در لوله
 • ورود مواد فیبری مثل ماکارونی در لوله
 • شیب نامناسب لوله فاضلاب
 • مصالح ساختمانی مثل ماسه و سیمان در داخل لوله

دلایل گفته شده مهم ترین دلایل گرفتگی لوله هستند که از دو حالت خارج نیست؛ زمانی که لوله با افتادن شی یا وسیله ای کاملا مسدود می شود. حالت بعدی این است که لوله به مرور زمان دچار رسوب گرفتگی شده و کم کم دچار انسداد و گرفتگی می شود. برای برطرف شدن مشکل در دو حالت می توانید از خدمات لوله بازکنی تهرانسر استفاده نمایید.

بله با توجه به اولویت داشتن رضایت مشتریان و رفاه حال آنان، نیروهای فنی متعددی در مناطق مختلف تهران در شیفت شب مستقر هستند تا در صورت نیاز حتی روزهای تعطیل و نیمه های شب خدمات خود را جهت حل مشکل شما عزیزان ارائه کنیم.

یکی از ویژگی‌های مهم لوله بازکنی تهرانسر اعزام فوری و سریع لوله بازکن ها به موقعیت مشتری می باشد که معمولاً در کمتر از نیم ساعت به محل مورد نظر می رسند.

برای بهره مندی از خدمات لوله بازکنی تهرانسر لازم است شماره مندرج در سایت را شماره گیری کرده و درخواست خود را ثبت نمایید تا لوله بازکن های این مجموعه در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی