لوله بازکنی گیشا

اگر با مشکل بوی بد فاضلاب و یا گرفتگی توالت روبه رو هستید همین الان با شماره گیری 09126887380 لوله بازکنی گیشا یکی از شعب لوله بازکنی تهران مشکل را حل کنید.

منطقه ی گیشا جزو شمال غرب تهران و منطقه ی 2 است. جزو منطقه های بسیار تمیز و مرتب تهران است. به همین دلیل ما یکی از شعبه های فعال با ابزار و تجهیزات به روز را در این منطقه مستقر کرده ایم. مردم منطقه گیشا می توانند با یک تماس با لوله بازکنی منطقه ی گیشا، تمام مشکلات ناشی از گرفتگی لوله و یا پر شدن چاه را در کمترین مدت زمان و حداقل کثیف کاری را حل کنند.

سایر خدمات لوله بازکنی گیشا

علاوه بر بازکردن گرفتگی لوله ها و تخلیه چاه می توانید در مورد تمام موارد زیر نیز به لوله بازکنی گیشا و سایر شعبه های لوله بازکنی زودلوله مراجعه نمایید.

 • در آوردن طلا و جواهر از توالت
 • درآوردن گوشی موبایل از توالت
 • تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی
 • تبدیل توالت فرنگی به توالت سنتی
 • بازکردن لوله ها با استفاده از فنر
 • بازکردن لوله ها با استفاده از پمپ هوا
 • لوله کشی فاضلاب
 • شناسایی و از بین بردن نم و نشتی
 • شناسایی محل ترکیدگی لوله ها با دستگاه مخصوص
 • تخلیه چاه تهران

در هر کدام از موارد فوق در صورت که کار شما عجله ای است می توانید با شماره ما تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید که ما بلافاصله سرویس کاران خود را به محل اعزام خواهیم کرد. یا در صورتی که عجله ای نیست می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل ثبت کنید. حتی می توانید برای حل مشکلات خود از پرسنل کارکشته ی ما مشاوره بگیرید.

علاوه بر همه ی این خدمات و سرویس هایی که در منزل یا محل کار شما ارائه داده می شود؛ با توجه به گرانی های اخیر شرکت زودلوله با نوشتن مقاله ها یا ارائه ی ویدئوها سعی در آموزش افراد برای حل مشکلات جزئی گرفتگی لوله ها دارد. با این وصف در این مقاله به آموزش روش هایی برای در آوردن اشیاء از لوله می کنیم.

در آوردن طلا از توالت در لوله بازکنی گیشا

در آوردن اشیا از چاه توالت در لوله بازکنی گیشا

افتادن اشیاء در توالت همیشه یک دغدغه بوده و هست. اما اخیر این دغدغه به یک مشکل گران تبدیل شده است. از آنجایی که موبایل عضو جدایی ناپذیر افراد شده است، می توان مهمترین شیء را که در چاه توالت می افتد موبایل نام برد و با توجه به قیمت های سرسام آور گوشی های موبایل نمی شود به راحتی قید آن را زد. البته گذشته از قیمت موبایل، مسئله گرفتگی لوله هم مطرح خواهد بود. حالا برویم سراغ روش کار.

درآوردن اشیا از چاه لوله بازکنی گیشا

در مورد در آوردن اشیاء دو مورد وجود دارد. یکی برای اینکه گوشی عزیزمان را نجات دهیم و دوم اینکه همین وسیله را اگر خارج نکنیم به داخل شتر گلو می رود. حتی اگر از آنجا هم بگذرد در جاهای دیگری از لوله موجب گرفتگی می شود که مسائل بعدی را در پی خواهد داشت. افتادن گوشی در مورد آقایان بیشتر صادق است. چون غالباً گوشی همراه را در جیب شلوار خود می گذارند و هنگام استفاده از توالت گوشی از جیب لیز خورده و داخل چاه توالت می افتد.

دو روش طلایی برای در آوردن اشیا قیمتی از توالت

برای درآوردن گوشی، از توالت چندین روش وجود دارد که ما چند مورد از آن ها را اینجا به شما خواهیم گفت. اگر موبایل خیلی به داخل لوله سقوط نکرده است می توانید یک جفت دستکش آشپزخانه بپوشید و دستتان را به آرامی به داخل سیفون برده و گوشی را بردارید. اما اگر از سیفون رد شده بود این کار بی فایده خواهد بود در این مرحله اگر در منطقه غیر از گیشا زندگی می کنید می توانید با لوله بازکنی ستارخان نیز تماس بگیرید و درخواست سرویس کار کنید.

عده ای از دوستان روشی را پیشنهاد می دهند که ما در لوله بازکنی گیشا به شدت آن را رد می کنیم. روش این است که دستکش را بپوشید و روی سطح آن را روغن زیتون یا روغن مایع بزنید. این کار باعث می شود که اگر دستتان را به داخل چاه توالت بردید بتواند آن را خارج کنید. البته این روش بسیار اشتباه است.

بارها و بارها با افرادی برخورد کرده ایم که به خاطر همین اشتباه دستشان در داخل چاه گیر کرده است. عده ای برای رهایی از این کار دستشان را ناگهانی به سمت بیرون می کشند و مواردی دیده شده که استخوان های دست فرد دچار شکستگی شده است. یا نهایتاً نیاز به حضور گروه امداد شده که بتوانند دست فرد را از چاه توالت خارج کنند. البته تصور اینکه مدتی دست فرد داخل توالت باشد و امکان هیچ فعالیتی نباشد واقعاً درد آور است.

بنابراین استفاده از این روش مطلقاً ممنوع است.

 

 

در آوردن اشیاء از توالت فرنگی

برای در آوردن اشیاء از توالت فرنگی یک راه دیگر وجود دارد. گرچه این روش بسیار پر دردسر است اما اگر در شرایطی بودید که امکان دیگری نداشتید می توانید از این روش هم استفاده کنید. در این روش می توانید توالت فرنگی را از جای خود جدا کنید تا شیء در دسترسی به شیء آسانتر شود. برای این کار چسب هایی که توالت را به زمین چسبانیده را جدا کنید و بعد توالت را کناری بکشید. به لوله ی فاضلاب دسترسی بیشتری دارید و می توانید اگر خیلی به عمق نرفته به راحتی با دست آن را در بیاورید. اما در صورتی که احتمال خطر وجود دارد به هیچ عنوان ریسک نکنید.

بیرون آوردن اشیا قیمتی از توالت

در صورتی که در این شرایط هم نتوانستید کاری از پیش ببرید دیگر جایی برای اتلاف وقت نیست و تلفن را برداشته و با لوله بازکنی گیشا تماس بگیرید. متخصصین ما شیء را با دقت خارج می کنند. بعد از اتمام کار توالت فرنگی را در جای خود نصب کنید و از عدم نشتی آن اطمینان حاصل کنید. البته اگر پرسنل ما توالت را جدا کرده باشند قطعاً خودشان کار را از صفر تا 100 انجام خواهند داد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

در آوردن اشیاء قیمتی از چاه توالت

علاوه بر گوشی و قیمت بالای آن، موارد مهم دیگری نیز وجود دارند که افتادن آن ها در توالت همیشه استرس زا و نگران کننده بوده است و آن مورد شامل طلا و جواهر می باشد. چند وقت پیش یک خانم با لوله بازکنی گیشا تماس گرفت با صدایی نگران و مضطرب درخواست کمک داشت. ما بلافاصله چند نفر از نیروهای ماهر خود را به محل اعزام کردیم.

ماجرا از این قرار بود که خانم دستبند گران قیمت خود را به دست دخترشان انداخته بود. کودک بدون آگاهی از قیمت آن دستبند به توالت رفته بود و چون دستبند بزرگ بود از دستشان لیز خورده و به لوله توالت افتاده بود. در این مرحله کار ما شروع می شد. ما در لوله بازکنی گیشا ابزارهای حرفه ای داریم که با استفاده از آن می توانیم  اشیاء ریز را از لوله توالت بیرون بکشیم.

تخلیه چاه گیشا ارزان

نیروها بلافاصله دست به کار شدند. اما یک مشکل وجود داشت و آن اینکه بچه بعد از توالت درون چاه آب ریخته بود. دستبند تقریباً از تیررس خارج شده بود ولی خوشبختانه در شتر گلو گیر افتاده بود و قسمت خیلی کوچک آن و به زحمت دیده می شد. نیروهای ما با استفاده از ابزارهای گیره مانند توانستند دستبند را به مسیر و جایی که قابل دسترس باشد بکشانند و بعد با استفاده از گیره ی دیگری توانستند آنرا بیرون بکشند. قابل ذکر است که تجربه نیروهای لوله بازکنی گیشا و لوله بازکنی افسریه، در این زمینه تخصص و تجربه زیادی دارند.

مشکلات ناشی از افتادن طلا از توالت

زمانی که یک قطعه طلا در لوله ی توالت می افتد، اولین فکری که به فکر هر فردی می رسد این است که دل به دریا بزند و دستش را در کاسه توالت کرده و سعی کند آن را در بیاورد. البته این مورد بسیار طبیعی است. مخصوصاً این روزها که قیمت طلا سر به فلک کشیده و بابت خرید یک انگشتری ساده، باید چندین میلیون پول پرداخت شود. بنابراین این تلاش طبیعی است و ما نیز کسی را از تلاش کردن نفی نمی کنیم. 

چندی پیش یک خانواده با ما برای در آوردن طلا تماس گرفتند. لوله بازکنی گیشا نیز طبق معمول خیلی سریع نیرو را به محل اعزام کرد. اما آقای خانواده که به نظر خیلی نگران بوده تا رسیدن متخصص صبر نکرده بود و یک دستکش نایلونی به دست کرده بود و دستش را داخل لوله کرده بود. اما متاسفانه موقع خروج دستش در لوله گیر کرده بود که کار به نیروهای امدادی رسید. علاوه بر اینکه در این کنش و واکنش ها طلا به داخل سیفون رفته و از دسترس خارج شد، دست ایشان نیز که بعد از تلاش نیروی امدادی از لوله بیرون کشیده شد نیز آسیب دید.

با همه ی این ماجراها بارها و بارها این نوع اتفاقات تکرار می شود. چون همه عقیده دارند تا لوله بازکنی برسد خودشان مسئله را حل می کنند. اما با حضور لوله بازکنی گیشا می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که شما در حداکثر حالت فقط باید 20 الی 30 دقیقه صبر کنید تا نیروهای ما به محل برسند و بدون هیچ مشکلی طلا و اشیاء قیمتی را بیرون کشیده و به شما تحویل دهند. 

در آوردن گوشی از توالت با روش لوله بازکنی گیشا

روشی که ما از آن برای در آوردن گوشی و اشیاء مشابه از آن استفاده می کنیم، انبر مخصوص این کار است. دسته بلندی دارد که قابلیت انعطاف دارد که در پیچ و خم های لوله ها به خوبی عمل کند. البته شما هم می توانید از یک فروشگاه خدمات، یکی از این انبرهای فاضلاب را تهیه کنید. اما مسئله خرید این انبر نیست بلکه روش استفاده از آن است که نیازمند تجربه و مهارت است. تصویر فوق این انبر را نشان می دهد. ظاهراً استفاده از انبر کار آسانی است. اما وقتی که انبر را برای گرفتن گوشی به داخل چاه وارد کردید، و موفق شدید آن را بگیرید تازه به قسمت حساس کار رسیده اید. البته موضوع قیمت را هم نباید نادیده گرفت.

در این مرحله باید بتوانید با زاویه مخصوصی گوشی را چاه خارج کنید. اینجاست که تجربه و مهارت وارد کار می شوند و در صورتی که نتوانید گوشی را بیرون بکشید، حتماً گوشی بار دیگر سقوط کرده و به عمق بیشتری می رود که این اتفاق دردسر بزرگتری است.

علاوه بر این انبر فاضلاب، انبرهای دیگری وجود دارد که سری آن ها مانند چنگال است. در تصویر زیر نمونه ای از انبرهای مخصوص فاضلاب را می بینید. پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی پیروزی را نیز مطالعه کنید.

نکات مهم در آوردن طلا و جواهر از توالت

چند نکته است که باید در باره بیرون آوردن طلا و جواهر از توالت، مد نظر داشته باشیم. مهمترین نکته این است که خودتان وارد عمل نشوید. مسئله دوم به هیچ عنوان حتی ذره ای آب داخل توالت نریزید حتی اگر منظره ای بسیار زشتی در توالت به چشم بخورد. نکته مهم دیگر اینکه بلافاصله با لوله بازکنی گیشا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. بغد از درآوردن طلا آن را چندین با آب داغ و صابون بشویید و سپس در یک ظرف آب بریزید و مقداری پدر لباسشویی به ان اضافه کنید و آن را بجوشانید. این کار به شما اطمینان می دهد که طلای شما کاملاً تمییز شده و همچنین باعث درخشان شدن مجدد طلای شما خواهد شد.

سوالات متداولی لوله بازکنی گیشا

آیا لوله بازکنی گیشا در کرونا هم خدمات می دهد؟

با توجه به اینکه ما یک شرکت خدمات هستیم در همه ی شرایط و تمام روزهای سال آماده ی ارائه خدمات به همشهریان عزیز تهرانی هستیم.

در صورتی که نتوانید شیء را بیرون بیاورید آیا هزینه ای دریافت می کنید؟

یکی از ویژگی های شرکت زود لوله کار تضمینی است. یعنی ما فقط در صورتی هزینه دریافت می کنیم که کار را کامل انجام داده باشیم. در غیر اینصورت هزینه ای دریافت نمی گردد.

تعیین قیمت ها برای خدمات در لوله بازکنی گیشا بر چه اساسی است؟

اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه لیستی از تمام فعالیت های شرکت ها تهیه کرده و قیمت های مصوب وجود دارد که شرکت ما به طور کامل از قیمت های اتحادیه پیروی می کند. پرسنل هیچ هزینه ای اضافه ای دریافت نمی کنند.

20 پاسخ

 1. سلام به پرسنل خوب لوله بازکنی گیشا گوشیم افتاده بود تو توالت، شما هم گوشیمو نجات دادید هم خودمو. آخه گوشی رو گرون گرفته بودم و خانمم تو خونه راه نمیداد. این رو هم مدیون سرعت عمل خوب شما هستم که گوشیم داغون نشد. دستتون درد نکنه

  1. سلام دوست عزیز. اینبار بیشتر مراقب باشید که گوشی دیگه نیفته. در ضمن ما خدمات دیگه ای هم داریم. در صورتی که از کارمون راضی بودید در موارد دیگه هم می تونید روی ما حساب کنید.

 2. سلام. ببخشید با این وسیله می شه طلا و چیزای ریزی که تو توالت افتاده رو هم در آورد؟ میشه خودمون این کار روبکنیم یا باید به لوله بازکنی شما زنگ بزنیم؟

  1. بله می شه در آورد. خودتون می تونید این کار رو انجام بدید ولی اینو در نظر داشته باشید که اگه نتونید از پسش بر بیایید طلا رو برای همیشه از دستش خواهید داد.

 3. به نظرم منطقه ی ما یکی از باحالترین نقاط تهران هست ولی متاسفانه یه ایراد داره اونم اینکه چاه های فاضلاب خونه ها خیلی بو می ده. به نظرتون علت چی می تونه باشه؟

  1. نگیسای عزیز این مسئله باید برسی بشه. شما می تونید با لوله بازکنی منطقه گیشا تماس بگیرید تا کارشناسای ما بیان و این موضوع رو بررسی کنن. نمی تونیم بدون بازدید و بررسی نظری بدیم.

 4. سلام. ما قبلاً که تو خیابون مرزداران می نشستیم یه بار که انگشترم افتاده بود تو چاه توالت به شما زنگ زده بودم. البته به لوله بازکنی مرزداران. اما خوشحالم که لوله بازکنی شما تو منطقه گیشا هم شعبه داره و اگه مشکلی پیش بیاد می تونم از شما کمک بگیرم.

  1. سلام گلناز عزیز خوشحالیم که تونستیم رضایت شما و خیلی از همشهریانمون رو جلب کنیم. لوله بازکنی گیشا م به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

 5. سلام جدی جدی خسته نباشید. تیم لوله بازکنی گیشا خیلی کارشون درسته. دستبند خانومم رو به راحتی از تو لوله توالت کشیدید بیرون با این حال که ما خودمون خیلی تلاش کردیم ولی نتونستیم دربیاریمش.

  1. سلام ذکریای عزیز. خیلی ممکنون از قدرانیتون. ما در سایر زمینه های خدماتی مثل بازکردن گرفتگی لوله، تخلیه چاه، تبدیل توالت سنتی به فرنگی و برعکس نیز به صورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز تهران هستیم.

 6. سلام. خیلی تشکر می کنم از شما. حلقه نامزدی همسرم تو چاه توالت افتاده بود و از این بابت خیلی ناراحت بود. سرویس کار شما با دقت بسیار زیادی انگشتر رو از لوله درآوردن و حتی وقتی بهشون خواستم انعام بدم قبول نکردن. واقعا جای تقدیر داره و من در صفحه شخصی خودم حتما برای شما تبلیغ می کنم تا جبران زحمات بشه

  1. سلام دوست عزیز. خیلی ممنون از قدرشناسی شما. ما علاوه بر در آوردن طلا و گوشی از توالت در زمینه لوله کشی و بازکردن گرفتگی لوله و تمام زمینه های فنی هم در خدمت شما هستیم.

 7. سلام. خیلی ممنون از خدنات لوله بازکنی گیشا بابت زحمتی که کشیدن و گردنبند یادگاری مادرم رو از لوله توالت فرنگی بیرون درآوردن

  1. سلام دوست عزیز. تلاش ما در لوله بازکنی گیشا ارائه خدمات سالم و درست به مردم عزیز تهران است و خوشحال می شیم اگه بتونیم کمکی بکنیم.

  1. سلام دوست عزیز. ما به صورت 24 ساعته در حال انجام وظیفه هستیم. حتی روزهای تعطیل هم می تونید روی ما حساب کنید.

 8. لوله بازکنی گیشا کلاس کاریشون خیلی بالاست، سر وقت اومدن خیلی عالی و تمسز کارشون و تموم کردن، ممنون واقعا

  1. سلام دوست عزیز. الویت ما برای ارائه خدمات سرعت عمل و تمیز کار کردن هست. علاوه بر اون ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمت رسانی هستیم.

 9. سلام. اگر انگشتری که در چاه توالت افتاده به سمت چاه فاضلاب هدایت شده باشه، دیگه نمیشه کاریش کرد درسته؟ در مورد این مطلب سرچ کردم و با لوله بازکنی گیشا آشنا شدم. مقاله ارزشمندی نوشتین

  1. سلام دوست عزیز. بله متاسفانه دیگه نمیشه در آورد. فقط در این مواقع قبل از انجام هر کاری با یه لوله بازکنی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.