پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی گیشا شبانه روزی

لوله بازکنی گیشا شبانه روزی

لوله بازکنی گیشا
فهرست مطالب

خدمات لوله بازکنی گیشا

علاوه بر بازکردن گرفتگی لوله ها و تخلیه چاه می توانید در مورد تمام موارد زیر نیز به لوله بازکنی گیشا و سایر شعبه های لوله بازکنی تهران مراجعه نمایید.

لوله بازکنی گیشا شبانه روزی

 • رفع گرفتگی لوله ها با فنربرقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ و استخر

در هر کدام از موارد فوق در صورتی که کار شما عجله ای است می توانید با شماره ما تماس بگیرید و مسئله را مطرح کنید که ما بلافاصله سرویس کاران خود را به محل اعزام خواهیم کرد. 

لوله بازکنی در منطقه گیشا

از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران می توان به خدمات لوله بازکنی گیشا اشاره کرد که با کیفیتی عالی ارائه می گردد. استفاده از خدمات لوله بازکنی گیشا زمانی لازم و ضروری است که در لوله های فاضلاب توالت، حمام و آشپزخانه انسداد رخ داده باشد. دستگاه های مورد استفاده در لوله بازکنی گیشا برای رفع انسداد لوله ها بسیار مجهز و به روز هستند. به همین دلیل انجام کار با حداقل کثیف کاری به اتمام می‌رسد. همچنین با استفاده از این دستگاه ها لوله ها هیچ آسیبی نمی بینند.
دسترسی های راحت و متعدد منطقه گیشا استقرار نیروهای فنی لوله بازکنی گیشا در تمام مناطق موجب شده است که اعزام نیروهای فنی این مجموعه به محل مشتری بسیار فوری و سریع انجام گیرد. در این صورت مشتریان عزیز به سرعت و بدون دردسر رفع شده و آنها مجبور نیستند که زمان زیادی منتظر بمانند.
برای دریافت خدمات لوله بازکنی از لوله بازکنی گیشا یک تماس لازم است تا درخواست مشتریان عزیز ثبت شده و سرویسکاران لوله بازکن از نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی غرب تهران به موقعیت مشتری اعزام شوند.

مشکلات مربوط به فاضلاب در غرب تهران

مشکلات مربوط به سیستم فاضلاب در ساختمان های تهران منجر به پر شدن چاه و گرفتگی لوله های فاضلاب می شود. در منطقه گیشا هم مردم با چنین مشکلاتی مواجه هستند. مشکلات معمول و رایجی که معمولا در سیستم فاضلاب ساختمان ها رخ می دهد، بالا زدن فاضلاب آشپزخانه، حمام و یا توالت است که در این صورت لازم است از خدمات لوله بازکنی گیشا استفاده شود.
یکی دیگر از مشکلات مربوط به فاضلاب در غرب تهران انتشار گازهای سپتیک و بوی نامطبوع و زننده فاضلاب است. دلایل مختلفی برای انتشار گازهای سپتیک و استشمام بوی نامطبوع فاضلاب وجود دارد که عبارتند از:
• زمانی که سیفون وجود نداشته باشد و یا در صورت بودن سیفون اشکالی در آن باشد.
• زمانی که لوله ونت دچار مشکل شده باشد.
• زمانی که چاه پر شده باشد و برای تخلیه آن دیر اقدام شود.
• زمانی که چربی ها در لوله تجمع کرده باشند و لوله دچار رسوب گرفتگی شده باشد.
مشکلات ذکر شده برای اهالی و ساکنین محترم گیشا توسط لوله بازکنی گیشا برطرف می گردد. در ادامه علت های گرفتگی چاه فاضلاب و روش های جلوگیری از وقوع این اتفاق را بررسی می‌کنیم.

دلایل گرفتگی لوله در گیشا

لوله بازکنی گیشا با پشتیبانی

گرفتگی لوله حمام، توالت، کفشور پارکینگ، حیاط و سینک می تواند دلایل مختلفی داشته باشند. اما چند مورد از شایع ترین دلایل گرفتگی لوله ها می باشند که بهتر است آنها را بشناسید. در این صورت می توانید از گرفتگی و انسداد لوله ها پیشگیری کنید.

 • گرفتگی لوله توالت با مدفوع
 • گرفتگی لوله توالت با دستمال کاغذی و نواربهداشتی
 • گرفتگی لوله حمام با مو
 • گرفتگی لوله با ژیلت، تیغ و صابون
 • گرفتگی لوله کفشور حیاط با برگ درختان یا ریشه درخت
 • گرفتگی لوله سینک با چربی و روغن
 • گرفتگی لوله سینک با تفاله چای و پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی

با وجود اینکه گاهی نمی توان از ورود برخی مواد و وسایل به داخل لوله جلوگیری کرد ولی به هر حال برخی چیزها مثل مو و پرز و … وارد لوله می شوند؛ اما می توان تا حد امکان از ورود برخی اشیا و اجسام به لوله جلوگیری کرد. برای این کار باید از صافی های مختلف روی لوله ها استفاده کرد. همچنین بهتر است روی توالت های ایرانی یک چاه بست نصب شود، تا از افتادن اشیا، نوار بهداشتی و … به داخل لوله جلوگیری شود. در صورت نیاز می توانید با شعبه لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

بهترین روش رفع گرفتگی لوله در لوله بازکنی گیشا

در گیشا از روش‌های مختلفی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می شود، روش های مختلفی اعم از استفاده از محلول های شیمیایی و یا دستگاه وجود دارد که در لوله بازکنی گیشا معمولاً بهترین و مناسب ترین روش انتخاب می شود. سرویسکاران متخصص و مجرب، مجموعه گرفتگی و انسداد لوله ها را بدون تخریب و کنده کاری با کیفیتی عالی و تضمینی رفع خواهند کرد.
لوله بازکنی گیشا خدمات لوله بازکنی را به صورت تضمینی و فوری انجام می دهد و لوله ها را باز شده و تست شده تحویل مشتری خواهد داد. خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته به صورت سریع و فوری ارائه می گردد.
روش های مورد استفاده جهت رفع انسداد لوله در لوله بازکنی گیشا عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی که روشی رایج و متداول در لوله بازکنی می باشد.
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه پمپ ساکشن
 • محلول های لوله بازکن
 • روش های خانگی

دستگاه تراکم هوا معمولاً در ساختمان های مسکونی مورد استفاده قرار نمی گیرد، چون انجام کار با دستگاه تراکم هوا همراه با کثیف کاری است.
درآوردن اشیا از چاه در لوله بازکنی گیشا توسط پمپ ساکشن انجام می گیرد.
استفاده از محلول های لوله بازکن اصلاً توصیه نمی شود زیرا ممکن است برای سلامتی انسان مضر باشد و حتی به لوله ها نیز آسیب وارد کرده و آن ها را دچار خوردگی، پوسیدگی و ترکیدگی کنند.
از روش های خانگی معمولاً برای جلوگیری از گرفتگی لوله استفاده می‌کنند.
روشی که اکثراً در لوله بازکنی گیشا یا لوله بازکنی بلوار فردوس مورد استفاده قرار می گیرد، رفع انسداد و گرفتگی لوله با فنر است. دستگاهی که در لوله بازکنی گیشا برای فنرزنی مورد استفاده قرار می گیرد، ژنراتور جدید با بازدهی بالا است که با استفاده از آن، انجام کار بدون کثیف کاری صورت می گیرد.

لوله بازکنی شبانه روزی در گیشا

مشکل انسداد لوله از جمله مسائلی است که امکان دارد در هر ساعت از شبانه روز رخ دهد. به همین علت ما فعالیت خود را در چند شیفت انجام می دهیم و سرویس کارانی به این منظور را برای شیفت شب استخدام کرده و آن ها را در مناطق مختلف مستقر کردیم، تا همزمان با ثبت درخواست مشتری آنها را به محل مشتری اعزام نماییم. سرویسکاران این مجموعه در عرض نیم ساعت در موقعیت مشتری حاضر خواهند بود.

خدمات تضمینی لوله بازکنی گیشا

اولویت ما در لوله بازکنی گیشا رضایت کامل مشتریان عزیز می باشد. به همین دلیل خدمات خود را با ضمانت ۱۰۰% ارائه می نماییم. ما با استفاده از سرویس کارانی با تجربه و ماهر که از دستگاه های جدید و ژنراتور قدرتمند استفاده می کنند، خدمات لوله بازکنی را ارائه می‌کنیم، تا انجام کار کاملا تضمینی و مطمئن انجام گیرد. سرویسکاران فنی و متخصصین مجموعه پس از اتمام کار جهت آزمایش لوله، آب زیادی با فشار به داخل لوله می ریزند و سیفون را چند بار پشت سر هم می کشند تا از باز بودن مسیر خروجی فاضلاب اطمینان حاصل کنند. اگر کار به درستی انجام نگرفته باشد و مسیر لوله کاملاً باز نشده باشد، کار را تکرار خواهند کرد.
شما عزیزان می توانید در هر لحظه برای بهره‌مندی از خدمات لوله بازکنی گیشا در هر نقطه از گیشا با ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید، تا در اسرع وقت برای رفع مشکل شما اقدام کنیم.

لوله بازکنی گیشا با پشتیبانی چندماهه

از آنجاییکه ما به مهارت سرویسکاران خود مطمئن هستیم، کلیه خدمات خود را تضمین می کنیم. به این معنی که در صورت تماس با هر یک از شعب ما نظیر لوله بازکنی شهرک غرب، چنانچه تا چندماه آینده اگر همان لوله دچار همان مشکل شود، می توانید مجدد تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع گرفتگی اقدام شود. البته حواستان باشد در این مورد هم افراد سوءاستفاده نکنند و از لوله بازکنی های معتبر خدمات دریافت نمایید.

سوالات پرتکرار و رایج درباره لوله بازکنی گیشا

خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می‌شود. شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز می توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی با شماره پشتیبانی موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تا نزدیک ترین لوله بازکن های فنی و متخصص خود را به محل شما اعزام کنیم و خیلی سریع و فوری مشکل شما را حل نماییم.

یکی از ویژگی‌های مهم لوله بازکنی تهرانسر اعزام فوری و سریع لوله بازکن ها به موقعیت مشتری می باشد که معمولاً در کمتر از نیم ساعت به محل مورد نظر می رسند.

ما در لوله بازکنی گیشا از دستگاه ژنراتور جدید و قدرتمند استفاده می‌کنیم. این نوع دستگاه تقریباً هیچ نوع کثیف کاری و آلودگی ایجاد نمی‌کند. کثیف کاری در این روش در کمترین میزان اتفاق می افتد که بعد از اتمام کار توسط سرویسکاران تمیز تحویل داده خواهد شد.

24 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی گیشا شبانه روزی»

 1. سلام به پرسنل خوب لوله بازکنی گیشا گوشیم افتاده بود تو توالت، شما هم گوشیمو نجات دادید هم خودمو. آخه گوشی رو گرون گرفته بودم و خانمم تو خونه راه نمیداد. این رو هم مدیون سرعت عمل خوب شما هستم که گوشیم داغون نشد. دستتون درد نکنه

  1. سلام دوست عزیز. اینبار بیشتر مراقب باشید که گوشی دیگه نیفته. در ضمن ما خدمات دیگه ای هم داریم. در صورتی که از کارمون راضی بودید در موارد دیگه هم می تونید روی ما حساب کنید.

 2. سلام. ببخشید با این وسیله می شه طلا و چیزای ریزی که تو توالت افتاده رو هم در آورد؟ میشه خودمون این کار روبکنیم یا باید به لوله بازکنی شما زنگ بزنیم؟

  1. بله می شه در آورد. خودتون می تونید این کار رو انجام بدید ولی اینو در نظر داشته باشید که اگه نتونید از پسش بر بیایید طلا رو برای همیشه از دستش خواهید داد.

 3. به نظرم منطقه ی ما یکی از باحالترین نقاط تهران هست ولی متاسفانه یه ایراد داره اونم اینکه چاه های فاضلاب خونه ها خیلی بو می ده. به نظرتون علت چی می تونه باشه؟

  1. نگیسای عزیز این مسئله باید برسی بشه. شما می تونید با لوله بازکنی منطقه گیشا تماس بگیرید تا کارشناسای ما بیان و این موضوع رو بررسی کنن. نمی تونیم بدون بازدید و بررسی نظری بدیم.

 4. سلام. ما قبلاً که تو خیابون مرزداران می نشستیم یه بار که انگشترم افتاده بود تو چاه توالت به شما زنگ زده بودم. البته به لوله بازکنی مرزداران. اما خوشحالم که لوله بازکنی شما تو منطقه گیشا هم شعبه داره و اگه مشکلی پیش بیاد می تونم از شما کمک بگیرم.

  1. سلام گلناز عزیز خوشحالیم که تونستیم رضایت شما و خیلی از همشهریانمون رو جلب کنیم. لوله بازکنی گیشا م به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

 5. سلام جدی جدی خسته نباشید. تیم لوله بازکنی گیشا خیلی کارشون درسته. دستبند خانومم رو به راحتی از تو لوله توالت کشیدید بیرون با این حال که ما خودمون خیلی تلاش کردیم ولی نتونستیم دربیاریمش.

  1. سلام ذکریای عزیز. خیلی ممکنون از قدرانیتون. ما در سایر زمینه های خدماتی مثل بازکردن گرفتگی لوله، تخلیه چاه، تبدیل توالت سنتی به فرنگی و برعکس نیز به صورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز تهران هستیم.

 6. سلام. خیلی تشکر می کنم از شما. حلقه نامزدی همسرم تو چاه توالت افتاده بود و از این بابت خیلی ناراحت بود. سرویس کار شما با دقت بسیار زیادی انگشتر رو از لوله درآوردن و حتی وقتی بهشون خواستم انعام بدم قبول نکردن. واقعا جای تقدیر داره و من در صفحه شخصی خودم حتما برای شما تبلیغ می کنم تا جبران زحمات بشه

  1. سلام دوست عزیز. خیلی ممنون از قدرشناسی شما. ما علاوه بر در آوردن طلا و گوشی از توالت در زمینه لوله کشی و بازکردن گرفتگی لوله و تمام زمینه های فنی هم در خدمت شما هستیم.

 7. سلام. خیلی ممنون از خدنات لوله بازکنی گیشا بابت زحمتی که کشیدن و گردنبند یادگاری مادرم رو از لوله توالت فرنگی بیرون درآوردن

  1. سلام دوست عزیز. تلاش ما در لوله بازکنی گیشا ارائه خدمات سالم و درست به مردم عزیز تهران است و خوشحال می شیم اگه بتونیم کمکی بکنیم.

  1. سلام دوست عزیز. ما به صورت 24 ساعته در حال انجام وظیفه هستیم. حتی روزهای تعطیل هم می تونید روی ما حساب کنید.

 8. لوله بازکنی گیشا کلاس کاریشون خیلی بالاست، سر وقت اومدن خیلی عالی و تمسز کارشون و تموم کردن، ممنون واقعا

  1. سلام دوست عزیز. الویت ما برای ارائه خدمات سرعت عمل و تمیز کار کردن هست. علاوه بر اون ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده خدمت رسانی هستیم.

 9. سلام. اگر انگشتری که در چاه توالت افتاده به سمت چاه فاضلاب هدایت شده باشه، دیگه نمیشه کاریش کرد درسته؟ در مورد این مطلب سرچ کردم و با لوله بازکنی گیشا آشنا شدم. مقاله ارزشمندی نوشتین

  1. سلام دوست عزیز. بله متاسفانه دیگه نمیشه در آورد. فقط در این مواقع قبل از انجام هر کاری با یه لوله بازکنی تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   در حالی که جوش شیرین ممکن است برای گرفتگی های کوچکتر در سینک یا فاضلاب وان حمام موثر باشد، ممکن است روی گرفتگی توالت موثر نباشد. قبل از استفاده از جوش شیرین، ابتدا یک تلمبه دستی لوله بازکنی را امتحان کنید. اگر از جوش شیرین استفاده می کنید، کارهایی که باید انجام دهید این است:

   ¼ فنجان سرکه را در توالت بریزید
   بلافاصله ¼ فنجان جوش شیرین بریزید
   یکی دو دقیقه صبر کنید
   آب بسیار داغ را داخل توالت بریزید
   یک یا دو بار دیگر تکرار کنید
   مراقب باشید که آب جوش را داخل توالت نریزید زیرا باعث ترک خوردن سرامیک می شود. اگر بعد از سه بار تلاش نشد، با یک لوله بازکنی در گیشا تماس بگیرید. اگر دوباره آن را امتحان کنید، ممکن است به لوله ها آسیب برسانید.

 10. سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم شما در لوله بازکنی منطقه گیشا
  خواستم تشکر کنم از شما بابت کار تمیز و منصفانه ای که انجام می دین. چندوقت پیش برای رفع گرفتگی لوله حمام با شما تماس گرفتم. ضمن اینکه خیلی زود و به موقع در محل حاضر بودند، خیلی تمیز کار کردند و اصلا آلودگی ها رو به اطراف پراکنده نکردند. واقعا ممنونم و اینکه قیمت هاتون هم واقعا منصفانه و نرمال هست. من تلفنی از چندجا قیمت گرفته بودم ولی قیمت های نجومی برای فنر زدن لوله گرفته شده، خواستند.

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از شما بابت اعتمادی که به ما داشتید. ما در شعبه گیشا همه تتلاش خود را می کنیم که بتوانیم رضایتمندی مشتریان عزیز تهرانی ساکن گیشا را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی