پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران
جدول محتوا

چنانچه در جنوب تهران ساکن هستید و با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت یا حمام مواجه شدید، می توانید با شماره لوله بازکنی جنوب تهران که به صورت شبانه روزی و تضمینی می باشد، تماس بگیرید. لوله بازکنی جنوب تهران از شعب فعال لوله بازکنی تهران است که می توانید در 7 روز هفته حتی ایام روزهای تعطیل با این شعبه تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران با پشتیبانی

 1. رفع گرفتگی لوله توالت
 2. رفع گرفتگی لوله حمام
 3. رفع گرفتگی لوله سینک
 4. رفع گرفتگی لوله کفشور حیاط یا پارکینگ
 5. درآوردن اشیا از توالت
 6. رفع بوی بد فاضلاب
 7. رفع نم و رطوبت
 8. تشخیص محل دقیق نشتی لوله بدون تخریب
 9. بازرسی ویدئویی از لوله های فاضلاب
 10. تعویض کاسه توالت
 11. تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس

لوله بازکنی جنوب تهران یکی از شعب لوله بازکنی تهران است که با سال ها تجربه و با داشتن پرسنل با تجربه در زمینه بازکردن انواع گرفتگی لوله در خدمت همشهریان عزیز می باشد. ما برای رفع مشکلات همشهریان علاوه بر خدمات حضوری برنامه ای داریم که بتوانیم از طریق پخش ویدئوها و یا مقالات شما را در بازکردن گرفتگی های سطحی که نیازی به حضور لوله بازکن و صرف هزینه ندارد نیز کمک کنیم. شما با مطالعه این مقالات می توانید با انواع روش های بازکردن گرفتگی لوله و یا چاه توالت آشنا شوید. لوله بازکنی موسوی دارای 22 شعبه در سطح تهران است که از آن جمله، لوله بازکنی غرب تهران می باشد.

لوله بازکنی جنوب تهران شبانه روزی

قطعاً به دلیل گستردگی محدوده جنوب تهران و جمعیت زیاد آن، نیاز به خدماتی همچون لوله بازکنی بیشتر خواهد بود. اما این اتفاق ممکن است در هر ساعت از شبانه روز، اتفاق بیوفتد و در همان دقایق اولیه باید  نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام شود. چرا که هم زندگی ساکنین خانه مختل می شود و هم خطر انتشار آلودگی وجود دارد. شماره تلفن های لوله بازکنی در جنوب تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در 7 روز هفته، آماه پاسخگویی به مشتریان و ساکنین محترم جنوب تهران می باشد.

لوله بازکنی جنوب تهران فوری

در تمام 22 شعبه ی ما، اصول و قواعد به طور یکسان رعایت می شود. همه به زمان بندی اهمیت قائل هستیم و به دلیل اینکه سرعت عمل برای ما مهم است تمام شعبات، با موتور سیکلت در سطح شهر جابه جا می شوند. به همین دلیل برای ما مهم است که هنگام تماس برای ثبت درخواست، نوع نیاز خود را حتماً مشخص کنید. که ما بتوانیم تمام لوازم را در مرحله ی اول همراه خود بیاوریم. در صورت تماس با شماره این شعبه، سرویسکاران در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود.

دلایل گرفتگی لوله ها در جنوب تهران

یکی از دلایلی که گرفتگی لوله های فاضلاب در محدوده جنوب تهران نسبت به سایر مناطق شهر، بیشتر اتفاق می افتد به این دلیل که بافت این منطقه قدیمی تر است و لوله کشی فاضلاب اکثر ساختمان های آن، غیر استاندارد و کهنه می باشند.

از آنجاییکه گرفتگی لوله ها در محدوده جنوب تهران بیشتر اتفاق می افتد، سعی کرده ایم چندین تیم مجهز به تجهیزات لوله بازکنی را در نواحی مختلف محدوده جنوب تهران، مستقر نماییم تا در صورت تماس هریک از همشهریان عزیز، بتوانیم بلافاصله و بدون اتلاف وقت نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام نماییم.

لوله بازکنی جنوب تهران تضمینی

چاه توالت می تواند به علل مختلفی دچار گرفتگی شود ولی موارد معمول آن می تواند شامل موارد زیر شود.

 • گرفتگی به علت تجمع مدفوع
 • افتادن اشیا مانند گوشی تلفن در لوله توالت
 • افتادن مواردی مانند دستمال و یا نواربهداشتی در لوله توالت
 • ریختن موادی مانند سیمان یا شن و ماسه که غالباً هنگام تعمیران رخ می دهد.
 • افتادن وسایلی مانند اسپری و جاصابونی و از این قبیل موارد که در سرویس بهداشتی قرار داده می شود.
 • گرفتگی به علت بد قرار گرفتن شترگلو
 • گرفتگی به علت ساختار نامناسب لوله کشی فاضلاب

این موارد بین توالت سنتی و توالت فرنگی مشترک هستند. اما روش های بازکردن هر کدام متفاوت است.

اینها مواردی هستند که اکثر اوقات هنگام بازکردن گرفتگی لوله توالت با آن ها برخورد می کنیم. اگر هر کدام از این موارد سطحی باشد می توان با روش های خانگی که ما اینجا به شما خواهیم آموخت مشکل را رفع کرد. در صورتی که موفق به انجام آن نشدید می توانید با یکی از شعبات نظیر لوله بازکنی شمال تهران تماس بگیرید و همکاران ما در عرض 30 دقیقه در هر کجای تهران که باشید به کمک شما خواهند آمد.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران شبانه روزی

اهمیت مساله رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری در جنوب تهران، از این بابت است که در بسیاری از شرکت ها این مساله رعایت نمی شود و تکنسین ها فقط به این فکر هستند که گرفتگی لوله ها را با استفاده از فنر لوله بازکنی برطرف کنند و حق الزحمه خود را دریافت کنند.

درحالیکه اولاً به دلیل رعایت بهداشت و عدم انتشار آلودگی های داخل لوله ها، این کار باید با نهایت دقت در عدم انتشار آلودگی همراه باشد.

دوماً توجه داشته باشید که نظافت خانه برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است و خانم ها زحمت زیادی برای مرتب بودن و نظافت خانه می کشند و نباید به گونه ای کار کرد که بر اساس سهل انگاری یا عجله زیاد، خانه نامرتب و کثیف شود. کلیه پرسنل ما در لوله بازکنی جنوب تهران موظف هستند که رفع گرفتگی لوله ها و چاه بازکنی در جنوب تهران را بدون کثیف کاری انجام دهند و در نهایت در صورت نیاز، محل مورد نظر را تمیز کرده و تحویل کارفرما دهند.

لوله بازکنی جنوب تهران تضمینی

اگر با سایت ما به تازگی آشنا شده اید، باید این مساله را بدانید که همه سرویسکاران این شعبه و سایر شعب لوله بازکنی موسوی، به اصل حلال بودن درآمد و رعایت انصاف در کسب و کار پایبند هستند و مراحل گرفتگی لوله ها را به طور کامل انجام می دهند و در پایان نیز برای اطمینان از نحوه انجام کار، لوله را با حجم زیادی از آب، آزمایش کرده و پس از مطمئن شدن از رفع کامل گرفتگی لوله ها، آن را به مشتری تحویل می دهند. اصل تضمینی بودن خدمات لوله بازکنی در شعبه لوله بازکنی شرق تهران نیز برقرار می باشد.

مناطق سرویس دهی لوله بازکنی در جنوب تهران

ما با اسکان پرسنل خود و در نظر گرفتن شعباتی در چهار منطقه توانسته ایم زمان ارائه خدمات به همشهریان عزیز را به کوتاهترین حد ممکن برسانیم. علاوه بر این در هر منطقه می تواند تمام محله ها را نیز ساپورت کند. مناطق تحت خدمات لوله بازکنی در جنوب تهران شامل موارد زیر است.

همچنین لوله بازکنی جنوب تهران با ارنج کردن مناسب نیروهای خود، شیفت شب خود را نیز برقرار کرده است. به طوری که شما در هر ساعت از شبانه روز که با شماره شعبات مختلف لوله بازکنی موسوی از جمله لوله بازکنی پونک تماس بگیرید، می توانید از حضور بهترین متخصص های ما در تمام زمینه های بازکردن گرفتگی لوله ی حمام و دستشویی، سینک ظرفشویی، حفر چاه و تخلیه چاه برخوردار شوید. برای ارتباط با ما یا ثبت درخواست خود با شمار تلفن 09126887380 تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله توالت با استفاده شوینده ها

لوله بازکنی جنوب تهران فوری

یکی از راهکارهایی که برای بازکردن گرفتگی لوله توالت پیشنهاد می شود و راحت ترین و ارزان ترین روش است استفاده از شوینده ها می باشد. در یک ظرف مقداری پودر یا مایع لباس شویی بریزید و مقداری روی آن آب گرم، نه جوش، اضافه کنید.

وقتی کاملاً هم خورد و آن را به آرامی درون لوله توالت بریزید و کمی صبر کنید تا مایع مسیر لوله را طی کند. با این روش مسیر لوله ها را لیز می کنیم و اگر گرفتگی جزئی باشد به راحتی باز می شود. همچنین بعد از اتمام کار می توانید مقداری لیمو ترش به داخل لوله ها بچکانید البته به همراه یخی که در دهانه دریچه ی سینک قرار گرفته است. تا بعد از بازکردن لوله بوی خوبی متصاعد شود.

اگر با گرفتگی لوله توالت مواجه هستید، احتمالاً از خود می پرسید که چه کاری انجام دهید. خوشبختانه، چند چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید که می تواند به شما در باز کردن گرفتگی لوله کمک کند. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که مقداری از زباله ها را از لوله ها پاک کنید. می توانید از یک تلمبه دستی لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی توالت استفاده کنید یا حتی فقط یک مسواک بگیرید و با آن دیوار را بشویید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که از مقداری مواد شوینده برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید. این کار به از بین بردن هرگونه کثیفی یا گریسی که در لوله ها ایجاد شده است کمک می کند.
انواع مختلفی از مواد شوینده وجود دارد که می توانید از آنها برای باز کردن گرفتگی توالت خود استفاده کنید. اکثر مردم فقط از آب و صابون قدیمی ساده استفاده می کنند، اما برخی از شوینده های تخصصی نیز وجود دارند که بهتر از سایرین کار می کنند. این نوع شوینده معمولاً حاوی مواد شیمیایی مانند پرکربنات سدیم، کربنات سدیم، بی سولفات سدیم و هیدروکسید سدیم است. همچنین حاوی آنزیم هایی است که به تجزیه ضایعات به ذرات کوچکتر کمک می کند تا راحت تر دفع شوند. این کار با کشیدن آب از طریق لوله و حل کردن هرگونه کثیفی و چربی در دیواره های لوله کار می کند.

بازکردن گرفتگی توالت با استفاده از چوب لباسی

شاید به نظر مضحک بیاید که بخواهید از چوب لباسی برای باز کردن لوله ی توالت استفاده کنید! اما بهتر است یکبار حداقل امتحان کنید تا نتیجه آن را که کاملاً به منفعت جیب شما است را ببینید. برای این کار اول چوب لباسی فلزی را که یکی از لباس های زیبایتان را به آن آویخته اید را بردارید. با یک ابزار مانند سیم چین یک سر چوب لباسی را مطابق تصویر زیر بشکنید یا ببرید. سر دیگر چوب لباسی که قسمت قلاب آن است را ثابت نگه دارید. حالا یک سیم بلند دارید که انتهای آن یک قلاب دارد. به انتهای آزاد این ابزار دستمال یا چیزی که مانع سر خوردن و زخم شدن دستتان شود ببندید و با چسب محکم کنید. این یکی از ترفندهای خانگی بسیار کاربردی لوله بازکنی تهرانپارس می باشد.

لوله بازکنی جنوب تهران ارزان

بازکردن گرفتگی لوله توالت به روش لوله بازکنی جنوب تهران

پرسنل و متخصصان ما در لوله بازکنی جنوب تهران می توانند انواع گرفتگی های لوله های توالت و سایر لوله های فاضلاب را تشخیص داده و مطابق با نوع گرفتگی می توانند از روش های مختلفی برای باز کردن لوله ها استفاده کنند. یکی از مرسوم ترین روش های برای بازکردن لوله، استفاده از فنر است که به اصلاح به آن فنر زدن می گویند. ما در لوله بازکنی موسوی با استفاده از انواع فنر که می تواند در طول های مختلف و با سرهای متفاوت باشد، گرفتگی تمام لوله ها را با هزینه های مناسب و بدون کثیف کاری انجام می دهیم. علاوه بر فنر زدن روش های دیگری مانند استفاده از پمپ هوا نیز وجود دارد که در انواع خاصی از گرفتگی ها می توان از این روش نیز بهره برد.

نکته مهم در مورد شعبات لوله بازکنی موسوی این است که بعد از اتمام هر بار فنر زدن، فنرها با دقت شسته می شود تا برای کار بعدی که به منزل مشتریان عزیز می رویم فنرها در دسترس باشند. همچنین همراه فنرها انواع سرفنرها نیز همراه خواهیم داشت تا در صورتی که گرفتگی از انواع روتین نباشد بتوانیم بدون تعویق انداختن کار آن را به سرعت، باز کنیم. استفاده از انواع سر فنرها نیاز به تخصص ویژه ای دارد که نیروهای لوله بازکنی جنوب تهران طی سال ها تجربه آن را کسب نموده اند.

در اینجا می توانید با مشاهده نمونه ویدئوی رفع گرفتگی لوله سینک در جنوب تهران، با نحوه کار سرویسکاران این شرکت جهت رفع هرگونه گرفتگی های لوله فاضلاب آشنا شوید.

نحوه انجام کار به گونه ای است که بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت می باشد.

سرویس کار اعزامی به موقعیت مشتری مبلغ دقیق لوله بازکنی را با توجه به عواملی چون محل گرفتگی لوله، شدت و نوع گرفتگی لوله، طول فنر مورد استفاده، ورودی های فنر زده شده و … در محل تعیین می کنند.

بله. در کلیه شعب از جمله شعبه لوله بازکنی در جنوب تهران، سرویسکاران موظف هستند مراحل کار را تا باز شدن کامل لوله دنبال کنند و در نهایت نیز لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کنند و تحویل مشتری دهند.

با توجه به نوع کار لوله بازکنی قطعاً خدمات ارائه شده در این زمینه با اندکی کثیف کاری همراه خواهد بود اما ما با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و سرویس کاران حرفه ای کثیف کاری را به حداقل ممکن رسانده ایم

28 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جنوب تهران»

 1. سلام. خسته نباشید
  مادر من بیماری قلبی داره و در شرایط کرونا خیلی مراعات می کنیم و رفت و آمد ها رو حسابی محدود کردیم. حالا تو این وضعیت لوله حمام گرفت و ما مجبور شدیم به یکی از شرکت های لوله بازکنی در جنوب تهران زنگ بزنیم. واقعا تشکر می کنم که تا این حد پایبند به رعایت اصول بهداشتی بودن

  1. سلام دوست عزیز. ما در خدمت همشهریان تهرانی هستیم. شما می تونید در تمام 24 ساعت روز و حتی روزهای تعطیل نیز درخواست نیرو بدید. لوله بازکنی جنوب تهران در عرض 20 دقیقه در محل حاضر خواهد بود.

 2. سلام آقا وقتی می گیید تضمینی، چه تضمینی برای باز شدن لوله ها می دید؟ ما که تا حالا چند مرتبه گول خوردیم. اومدن پولشونو گرفتن و چند ساعت بعد دوباره همون آش و همون کاسه بوده.

  1. سلام ایمان عزیز. تضمین لوله بازکنی جنوب تهران اینه که شما زمان دارید لوله هایی رو که ما گرفتگیش رو برطرف کردیم رو، چک کنید و در صورتی که مشکلی نباشه به ما هزینه رو پرداخت کنید.

  2. آقا ایمان درست میگی. منم چند بار این بلا سرم اومده ولی لوله بازکنی جنوب تهران کارش خوبه من ازشون برای تخلیه چاه کمک گرفتم. راضی بودم و از دست جک و جانورهای موذی خلاص شدم. دستتون درد نکنه آقای موسوی

   1. علیرضا عزیز متاسفانه توی این کار هم افراد سودجو هستند که تخصص کافی ندارند. برای اینکه دیگه مشکل براتون پیش نیاد شماره ما رو سیو کنید و هر وقت در تمام ساعات شبانه روز که مشکلی براتون پیش اومد می تونید تماس بگیرید.

  3. سلام عرض می کنم آقا ایمان. تضمین ما اینه که تا کار رو به طور کامل به کارفرما تحویل ندیم هیچ پولی نمی گیریم. حتی اگه ساعت ها زمان گذاشته باشم. چون لوله بازکنی ما توی جنوب تهران زبان زد هستش.

 3. با سلام خدمت عزیزان لوله بازکنی جنوب تهران. من این روش رو که با چوب رختی لوله رو باز کنم رو امتحان کردم و در کمال ناباوری موفق شدم مشکل رو بدون پول حل کنم. خیلی از مطلب خوبتون ممنونم.

  1. سلام الماسی عزیز. خیلی از این پیام شما خوشحالیم که موفق شدید. علاوه بر این ما آموزش های دیگه ای هم توی سایت زودلوله داریم در صورت تمایل می تونید سایر مقالات ما رو هم مطالعه بفرمایید.

 4. سلام شما تو لوله بازکنی جنوب تهران از این ابزارها برای باز کردن لوله استفاده می کنید واقعاً؟ مگه میشه با چوب رختی لوله توالت باز کرد؟

  1. سلام آقای مرادی عزیز. البته که این روش برای استفاده لوله بازکنی نیست. این یک روش خونگی هست که بدون هزینه بتونید گرفتگی لوله رو رفع کنید. لوله باز کنی تهران جزو شعبات بسیار مجهز زودلوله هستش.

 5. سلام. خسته نباشید. ببخشید لوله ی حمام ما گرفته بود. یه لوله بازکنی اومد باز کرده. اما من فک می کنم از وقتی لوله رو بازکرده تمام سقف زیر زمین و دیوارها دارن نم میدن. میشه که موقع بازکردن لوله رو شکسته باشن؟ یا آب از جای دیگه ای راه پیدا کرده و خارج می شه؟

  1. سلام نسترن عزیز. حدستون درسته ممکنه موقع بازکردن لوله شکسته باشه که این ممکنه بخاطر پوسیدگی لوله ها یا ناشی بودن لوله بازکن باشه. برای باز کردن لوله ها می تونید از لوله بازکنی جنوب تهران کمک بگیرید.

 6. سلام. دوستان کسی این روش رو امتحان کرده؟ به نظرم خیلی عجیب میاد و میترسم خونه رو به گند بکشم. راستش یه قطعه جا مایع پرید و افتاد توی توالت حالا من موندم واین کثافت کاریا.

 7. سلام. من فکر می کنم در ساختمانم لوله اصلی اتصال به فاضلاب شهری دچار گرفتگی شده. چطور می تونم در این مورد اطلاعاتی کسب کنم؟

 8. من شنیدم که یکی از مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی، رسوب زدایی لوله ها است. این مورد رو اگر ممکن هست توضیح بدین.

  1. سلام دوست عزیز
   اگر با نحوه کار فنر لوله بازکنی آشنایی داشته باشید، متوجه می شوید که فنر لوله بازکنی زمانی که داخل لوله قرار می گیرد، به صورت جلو و عقب حرکت می کند تا به عامل و محل گرفتگی لوله برسد. در زمان حرکت به جلو و عقب داخل لوله فاضلاب، سر فنر لوله بازکنی عملیات رسوب زدایی از جداره لوله ها را انجام می دهد. معمولاً همراه فنر، شلنگ آب را نیز داخل لوله قارار می دهند تا همزمان با رسوب زدایی، لجن و رسوب های کنده شده از دیواره لوله را به سمت چاه فاضلاب هدایت کند.

 9. چگونه بوی فاضلاب را خنثی می کنید؟ در واقع یک روش فوری و خانگی برای از بین بردن بوی فاضلاب آموزش دهید.

  1. سلام دوست عزیز
   یک روش خانگی فوری و تضمینی برای رفع بوی فاضلاب وجود دارد که می توانید طبق دستورالعمل زیر عمل کنید.
   جوش شیرین و سرکه
   با ریختن ¼ فنجان جوش شیرین در لوله سینک شروع کنید و سپس بگذارید حدود 10 دقیقه بماند. سپس به دنبال آن، یک فنجان سرکه داخل لوله بریزید. اجازه دهید مخلوط دم بکشد و برای چند دقیقه عمل کند و سپس با باز کردن شیر آب و دور ریختن آب به پایان برسانید تا ضایعات مواد غذایی از بین برود. با از بین رفتن مواد زائد از داخل لوله ها، به احتمال زیاد بوی فاضلاب هم از بین می رود.

  1. سلام دوست عزیز
   اگر ترکیدگی لوله منجر به نفوذ آب شد، شیر اصلی آب را ببندید. با یک لوله کش برای تعمیر لوله شکسته قبل از رفع نم و رطوبت دیوار تماس بگیرید.

   با باز کردن پنجره ها و درها خشک شدن را تسریع کنید. از فن ها برای حرکت دادن هوا در اطراف دیوارهای مرطوب استفاده کنید. رطوبت‌گیرها می‌توانند به حذف رطوبت هوا کمک کنند، که به طور غیرمستقیم آن را از دیوارها نیز حذف می‌کند.

   برای سرعت بخشیدن به تبخیر، قالب ها و قرنیزها را بردارید تا از ورود رطوبت به پشت آنها جلوگیری کنید. قالب را در جای خشک و ایمن نگهداری کنید تا به آن آسیبی نرسد. همچنین اشیاء آویزان شده روی دیوار مانند نقاشی و پرتره را بردارید.

   اگر کاغذ دیواری دارید آن را بردارید. این نیاز به صبر دارد، اما مهم است زیرا کاغذ دیواری یک “مهر” را تشکیل می دهد که رطوبت را در دیوار نگه می دارد. محلول های حذف کاغذ دیواری، که چسب را حل می کند، در فروشگاه سخت افزار شما موجود است. شما همچنین به چاقوهای پهن برای تراشیدن کاغذ دیواری پس از رفع نم و رطوبت نیاز دارید.

   توجه داشته باشید که خشک شدن کامل دیوارها به زمان نیاز دارد، بنابراین تا زمانی که دیوارها خشک نشده اند، در بازسازی عجله نکنید. رطوبت سنج می تواند به شما کمک کند مطمئن شوید. پس از خشک شدن کامل، می توانید روند را معکوس کرده و اتاق خود را بازسازی کنید. قبل از نصب مجدد، اقلام حذف شده را از نظر رطوبت یا رشد کپک بررسی کنید.

   خشک کردن سریع و صحیح دیوارهای مرطوب بسیار مهم است. اگر نمی توانید فوراً دیوارهای خود را خشک کنید، اجازه ندهید با صبر کردن مشکل بدتر شود. با یک متخصص رفع آسیب آب تماس بگیرید و از تخصص، تجربه و تجهیزات آنها استفاده کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   اول در نظر داشته باشید که چه مواقعی باید از فنر برقی لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کرد و چه زمانی از پمپ تراکم هوا. در استفاده از فنر برقی لوله بازکنی باید به این مساله توجه داشته باشید که اگر تکنسین مهارت کافی و تسلط بر دور موتور و چرخش فنر نداشته باشد، فنر به اطراف پرتاب می شود و علاوه بر کثیف کاری، ممکن است برای سرویسکار هم خطر جانی داشته باشد. ما این تضمین را به شما می دهیم که کلیه مراحل رفع گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی جنوب تهران بدون کثیف کاری است.

  1. سلام دوست عزیز
   شعبه لوله بازکنی در جنوب تهران، یکی از شعبات شبانه روزی، بدون تعطیلی می باشد که حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز، پاسخگوی مشتریان می باشد. رفع گرفتگی لوله ها در این شعبه، سریع، ارزان و بدون کثیف کاری می باشد. در این شعبه از دستگاه های لوله بازکنی استفاده می شود و تکنسین ها با تجربه و مهارتی که دارند، ارزانترین و سریع ترین روش ها را برای لوله بازکنی انتخاب می کنند.

 10. من فکر نمی کردم لوله آب حیاط یخ بزنه. ولی مثل اینکه امسال هوا سردتر از سال های گذشته بوده و لوله یخ زده. من چندتا مقاله خوندم در مورد روش های پیشگیری از یخ زدن لوله ها بود. حالا که لوله یخ زده، با چه روشی بهتره یخ زدگی لوله آب رو برطرف کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   البته که بهترین روش، پیشگیری هست. ولی به هردلیلی لوله آب داخل حیاط ساختمان شما دچار یخ زدگی شده است. برای یخ زدایی لوله ها، می توانید از حوله ای که داخل آب داغ کرده اید و گرم است استفاده کنید. به این ترتیب که حوله گرم را در قسمت یخ زده لوله قرار دهید تا یخ آب شود. روش دیگر این است که از سشوار استفاده کنید. البته سشوار را خیلی به محل یخ زده لوله نزدیک نکنید. حواستان باشد که شیر اصلی آب را ببندید و شیر آب لوله را باز کنیود تا آبی که به دلیل یخ زدن لوله داخل لوله جمع شده است از طریق شیر آب از لوله خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی