لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران یکی از شعب لوله بازکنی تهران است که با سال ها تجربه و با داشتن پرسنل با تجربه در زمینه بازکردن انواع گرفتگی لوله در خدمت همشهریان عزیز می باشد. ما برای رفع مشکلات همشهریان علاوه بر خدمات حضوری برنامه ای داریم که بتوانیم از طریق پخش ویدئوها و یا مقالات شما را در بازکردن گرفتگی های سطحی که نیازی به حضور لوله بازکن و صرف هزینه ندارد نیز کمک کنیم. شما با مطالعه این مقالات می توانید با انواع روش های بازکردن گرفتگی لوله و یا چاه توالت آشنا شوید. لوله بازکنی موسوی دارای 22 شعبه در سطح تهران است که از آن جمله، تخلیه چاه تهران می باشد.

در تمام 22 شعبه ی ما، اصول و قواعد به طور یکسان رعایت می شود. همه به زمان بندی اهمیت قائل هستیم و به دلیل اینکه سرعت عمل برای ما مهم است تمام شعبات، با موتور سیکلت در سطح شهر جابه جا می شوند. به همین دلیل برای ما مهم است که هنگام تماس برای ثبت درخواست، نوع نیاز خود را حتماً مشخص کنید. که ما بتوانیم تمام لوازم را در مرحله ی اول همراه خود بیاوریم.

علل گرفتگی چاه توالت

چاه توالت می تواند به علل مختلفی دچار گرفتگی شود ولی موارد معمول آن می تواند شامل موارد زیر شود.

 • گرفتگی به علت تجمع مدفوع
 • افتادن اشیا مانند گوشی تلفن در لوله توالت
 • افتادن مواردی مانند دستمال و یا نواربهداشتی در لوله توالت
 • ریختن موادی مانند سیمان یا شن و ماسه که غالباً هنگام تعمیران رخ می دهد.
 • افتادن وسایلی مانند اسپری و جاصابونی و از این قبیل موارد که در سرویس بهداشتی قرار داده می شود.
 • گرفتگی به علت بد قرار گرفتن شترگلو
 • گرفتگی به علت ساختار نامناسب لوله کشی فاضلاب

این موارد بین توالت سنتی و توالت فرنگی مشترک هستند. اما روش های بازکردن هر کدام متفاوت است.

اینها مواردی هستند که اکثر اوقات هنگام بازکردن گرفتگی لوله توالت با آن ها برخورد می کنیم. اگر هر کدام از این موارد سطحی باشد می توان با روش های خانگی که ما اینجا به شما خواهیم آموخت مشکل را رفع کرد. در صورتی که موفق به انجام آن نشدید می توانید با یکی از شعبات نظیر لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید و همکاران ما در عرض 30 دقیقه در هر کجای تهران که باشید به کمک شما خواهند آمد.

رفع گرفتگی لوله توالت با استفاده شوینده ها

یکی از راهکارهایی که برای بازکردن گرفتگی لوله توالت پیشنهاد می شود و راحت ترین و ارزان ترین روش است استفاده از شوینده ها می باشد. در یک ظرف مقداری پودر یا مایع لباس شویی بریزید و مقداری روی آن آب گرم، نه جوش، اضافه کنید.

وقتی کاملاً هم خورد و آن را به آرامی درون لوله توالت بریزید و کمی صبر کنید تا مایع مسیر لوله را طی کند. با این روش مسیر لوله ها را لیز می کنیم و اگر گرفتگی جزئی باشد به راحتی باز می شود. همچنین بعد از اتمام کار می توانید مقداری لیمو ترش به داخل لوله ها بچکانید البته به همراه یخی که در دهانه دریچه ی سینک قرار گرفته است. تا بعد از بازکردن لوله بوی خوبی متصاعد شود.

لوله بازکنی ارزان در جنوب تهران

بازکردن گرفتگی توالت با استفاده از چوب لباسی

شاید به نظر مضحک بیاید که بخواهید از چوب لباسی برای باز کردن لوله ی توالت استفاده کنید! اما بهتر است یکبار حداقل امتحان کنید تا نتیجه آن را که کاملاً به منفعت جیب شما است را ببینید. برای این کار اول چوب لباسی فلزی را که یکی از لباس های زیبایتان را به آن آویخته اید را بردارید. با یک ابزار مانند سیم چین یک سر چوب لباسی را مطابق تصویر زیر بشکنید یا ببرید. سر دیگر چوب لباسی که قسمت قلاب آن است را ثابت نگه دارید. حالا یک سیم بلند دارید که انتهای آن یک قلاب دارد. به انتهای آزاد این ابزار دستمال یا چیزی که مانع سر خوردن و زخم شدن دستتان شود ببندید و با چسب محکم کنید. این یکی از ترفندهای خانگی بسیار کاربردی لوله بازکنی تهرانپارس می باشد.

 

قیمت لوله بازکنی جنوب تهران

بازکردن گرفتگی لوله توالت به روش لوله بازکنی جنوب تهران

پرسنل و متخصصان ما در لوله بازکنی جنوب تهران می توانند انواع گرفتگی های لوله های توالت و سایر لوله های فاضلاب را تشخیص داده و مطابق با نوع گرفتگی می توانند از روش های مختلفی برای باز کردن لوله ها استفاده کنند. یکی از مرسوم ترین روش های برای بازکردن لوله، استفاده از فنر است که به اصلاح به آن فنر زدن می گویند. ما در لوله بازکنی موسوی با استفاده از انواع فنر که می تواند در طول های مختلف و با سرهای متفاوت باشد، گرفتگی تمام لوله ها را با هزینه های مناسب و بدون کثیف کاری انجام می دهیم. علاوه بر فنر زدن روش های دیگری مانند استفاده از پمپ هوا نیز وجود دارد که در انواع خاصی از گرفتگی ها می توان از این روش نیز بهره برد.

نکته مهم در مورد شعبات لوله بازکنی موسوی این است که بعد از اتمام هر بار فنر زدن، فنرها با دقت شسته می شود تا برای کار بعدی که به منزل مشتریان عزیز می رویم فنرها در دسترس باشند. همچنین همراه فنرها انواع سرفنرها نیز همراه خواهیم داشت تا در صورتی که گرفتگی از انواع روتین نباشد بتوانیم بدون تعویق انداختن کار آن را به سرعت، باز کنیم. استفاده از انواع سر فنرها نیاز به تخصص ویژه ای دارد که نیروهای لوله بازکنی جنوب تهران طی سال ها تجربه آن را کسب نموده اند.

 

مناطق سرویس دهی لوله بازکنی جنوب تهران

ما با اسکان پرسنل خود و در نظر گرفتن شعباتی در چهار منطقه توانسته ایم زمان ارائه خدمات به همشهریان عزیز را به کوتاهترین حد ممکن برسانیم. علاوه بر این در هر منطقه می تواند تمام محله ها را نیز ساپورت کند. مناطق تحت خدمات لوله بازکنی در جنوب تهران شامل موارد زیر است.

همچنین لوله بازکنی جنوب تهران با ارنج کردن مناسب نیروهای خود، شیفت شب خود را نیز برقرار کرده است. به طوری که شما در هر ساعت از شبانه روز که با لوله بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید، می توانید از حضور بهترین متخصص های ما در تمام زمینه های بازکردن گرفتگی لوله ی حمام و دستشویی، سینک ظرفشویی، حفر چاه و تخلیه چاه برخوردار شوید. برای ارتباط با ما یا ثبت درخواست خود با شمار تلفن 09126887380 تماس بگیرید.

سوالات متداول 

آیا روش های خانگی برای لوله بازکنی واقعا کاربرد دارد؟

خوشبختانه در گرفتگی های جزیی واقعاً کاربرد دارد و می تواند قسمت عمده ای از هزینه های لوله بازکنی را کاهش دهد.

آیا لوله بازکنی موسوی در جاهای دیگر تهران شعبه دارد؟

بله. لوله بازکنی موسوی در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران شعبه دارد. علاوه بر آن،  لوله بازکنی بلوار فردوس جزو شعبات فعال و بسیار مهم ما می باشند.

چرا لوله بازکنی موسوی را برای همکاری انتخاب کنیم؟

همه ی پرسنل ما حرفه ای و با تجربه می باشند بنابراین تمام کار به صورت حرفه ای و تمیز انجام خواهد گرفت. ضمن اینکه مهمترین ویژگی لوله بازکنی جنوب تهران، کار تضمینی است که تا کار به درستی به کارفرما تحویل داده نشده هزینه ای برای آن دریافت نخواهد شد.

16 پاسخ

 1. سلام. خسته نباشید
  مادر من بیماری قلبی داره و در شرایط کرونا خیلی مراعات می کنیم و رفت و آمد ها رو حسابی محدود کردیم. حالا تو این وضعیت لوله حمام گرفت و ما مجبور شدیم به یکی از شرکت های لوله بازکنی در جنوب تهران زنگ بزنیم. واقعا تشکر می کنم که تا این حد پایبند به رعایت اصول بهداشتی بودن

  1. سلام دوست عزیز. ما در خدمت همشهریان تهرانی هستیم. شما می تونید در تمام 24 ساعت روز و حتی روزهای تعطیل نیز درخواست نیرو بدید. لوله بازکنی جنوب تهران در عرض 20 دقیقه در محل حاضر خواهد بود.

 2. سلام آقا وقتی می گیید تضمینی، چه تضمینی برای باز شدن لوله ها می دید؟ ما که تا حالا چند مرتبه گول خوردیم. اومدن پولشونو گرفتن و چند ساعت بعد دوباره همون آش و همون کاسه بوده.

  1. سلام ایمان عزیز. تضمین لوله بازکنی جنوب تهران اینه که شما زمان دارید لوله هایی رو که ما گرفتگیش رو برطرف کردیم رو، چک کنید و در صورتی که مشکلی نباشه به ما هزینه رو پرداخت کنید.

  2. آقا ایمان درست میگی. منم چند بار این بلا سرم اومده ولی لوله بازکنی جنوب تهران کارش خوبه من ازشون برای تخلیه چاه کمک گرفتم. راضی بودم و از دست جک و جانورهای موذی خلاص شدم. دستتون درد نکنه آقای موسوی

   1. علیرضا عزیز متاسفانه توی این کار هم افراد سودجو هستند که تخصص کافی ندارند. برای اینکه دیگه مشکل براتون پیش نیاد شماره ما رو سیو کنید و هر وقت در تمام ساعات شبانه روز که مشکلی براتون پیش اومد می تونید تماس بگیرید.

  3. سلام عرض می کنم آقا ایمان. تضمین ما اینه که تا کار رو به طور کامل به کارفرما تحویل ندیم هیچ پولی نمی گیریم. حتی اگه ساعت ها زمان گذاشته باشم. چون لوله بازکنی ما توی جنوب تهران زبان زد هستش.

 3. با سلام خدمت عزیزان لوله بازکنی جنوب تهران. من این روش رو که با چوب رختی لوله رو باز کنم رو امتحان کردم و در کمال ناباوری موفق شدم مشکل رو بدون پول حل کنم. خیلی از مطلب خوبتون ممنونم.

  1. سلام الماسی عزیز. خیلی از این پیام شما خوشحالیم که موفق شدید. علاوه بر این ما آموزش های دیگه ای هم توی سایت زودلوله داریم در صورت تمایل می تونید سایر مقالات ما رو هم مطالعه بفرمایید.

 4. سلام شما تو لوله بازکنی جنوب تهران از این ابزارها برای باز کردن لوله استفاده می کنید واقعاً؟ مگه میشه با چوب رختی لوله توالت باز کرد؟

  1. سلام آقای مرادی عزیز. البته که این روش برای استفاده لوله بازکنی نیست. این یک روش خونگی هست که بدون هزینه بتونید گرفتگی لوله رو رفع کنید. لوله باز کنی تهران جزو شعبات بسیار مجهز زودلوله هستش.

 5. سلام. خسته نباشید. ببخشید لوله ی حمام ما گرفته بود. یه لوله بازکنی اومد باز کرده. اما من فک می کنم از وقتی لوله رو بازکرده تمام سقف زیر زمین و دیوارها دارن نم میدن. میشه که موقع بازکردن لوله رو شکسته باشن؟ یا آب از جای دیگه ای راه پیدا کرده و خارج می شه؟

  1. سلام نسترن عزیز. حدستون درسته ممکنه موقع بازکردن لوله شکسته باشه که این ممکنه بخاطر پوسیدگی لوله ها یا ناشی بودن لوله بازکن باشه. برای باز کردن لوله ها می تونید از لوله بازکنی جنوب تهران کمک بگیرید.

 6. سلام. دوستان کسی این روش رو امتحان کرده؟ به نظرم خیلی عجیب میاد و میترسم خونه رو به گند بکشم. راستش یه قطعه جا مایع پرید و افتاد توی توالت حالا من موندم واین کثافت کاریا.

 7. سلام. من فکر می کنم در ساختمانم لوله اصلی اتصال به فاضلاب شهری دچار گرفتگی شده. چطور می تونم در این مورد اطلاعاتی کسب کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.