پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی شیخ بهایی

لوله بازکنی شیخ بهایی

لوله باز کنی شبانه روزی در خیابان شیخ بهایی، یکی از خدماتی که در خیابان شیخ بهایی تهران متقاضی زیادی دارد، لوله بازکنی است. لوله بازکنی شیخ بهایی که یکی از شعبات لوله بازکنی تهران می باشد، آمادگی لازم را دارد تا خدمات خود را توسط سرویس کاران حرفه ای و اخلاق‌مدار ارائه کند.
خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی به دلیل فعالیت در سه شیفت، بدون تعطیلی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می شود و می توانید با شماره 09126887380 تماس بگیرید.
سرویس دهی چاه بازکنی و لوله بازکنی شیخ بهایی در تهران بدون کنده کاری و کثیف کاری و بدون اینکه مشتری معطل شود، به صورت تضمین صد درصد با ارائه فاکتور انجام می گیرد.

خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی

از مهمترین خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله
 • تعویض کاسه توالت

لوله بازکنی ارزان در شیخ بهایی

ما در لوله بازکنی شیخ بهایی برای به سختی نیفتادن مشتریان عزیز و جلب رضایت آن ها، هزینه را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه حتی کمتر از آن دریافت می‌ کنیم. لباس کنی در تمام مناطق تهران همچنین در شیخ بهایی ارزان و به صرفه می باشد. لوله بازکنی شمال تهران به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

لوله بازکنی شیخ بهایی شبانه روزی

لوله بازکنی فوری در شیخ بهایی

ما در لوله بازکنی شیخ بهایی برای ارائه خدمات با سرعت بالا و بدون اتلاف وقت در کوتاه‌ترین زمان ممکن از ابزار آلات و دستگاه های مدرن و مجهز استفاده می کنیم. سرویسکاران ما بسیار حرفه ای و مجرب هستند. جهت راحتی و به دردسر نیفتادن مشتریان عزیز و عدم اتلاف وقت آن ها، سرویسکاران ماهر و مجرب مجموعه لوله بازکنی شیخ بهایی کار را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند.

لوله بازکنی شیخ بهایی بدون کثیف کاری

یکی از ویژگی های شرکت لوله بازکنی در شیخ بهایی، رعایت کامل نکات و اصول بهداشتی می‌ باشد. به همین دلیل نیروهای فنی شرکت لوله بازکنی، جهت باز کردن لوله ها، فنرهای جداگانه‌ای به کار می‌برند. به عنوان مثال: اگر فنری برای باز کردن گرفتگی لوله توالت استفاده شده باشد، به هیچ عنوان برای بازکردن لوله حمام و آشپزخانه به کار برده نمی شود.

از طرفی عمده کثیف کاری به هنگام باز کردن گرفتگی لوله ها، به دلیل پرتاب فنر دستگاه لوله بازکنی است که سرویسکاران این شعبه در استفاده از این دستگاه تسلط کامل دارند و دور موتور را به گونه ای تنظیم می کنند که مانع از پرتاب فنر و آلودگی ها به اطراف شوند.

رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی

یکی از دستگاه های پرکاربرد و قدرتمندی که در لوله بازکنی مورد استفاده قرار می گیرد، ژنراتور برقی یا فنر برقی است. انواع مختلف فنرها و سرفنر ها را می توان به این دستگاه متصل کرد. این فنرها و سرفنرها در رفع انسداد انواع لوله ها کاربردهای خاص خود را دارند. ما در لوله بازکنی شیخ بهایی با استفاده از این ابزارها، توانایی رفع هر نوع گرفتگی از جمله مو، چربی، لجن و … را داریم.
یکی از بهترین انواع فنر برقی، نوع موشکی آن است که در لوله بازکنی شیخ بهایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.با این ابزار قدرتمند می توان گرفتگی لوله های حمام، سرویس بهداشتی، تراس، پشت بام، پارکینگ، استخر و همچنین روشویی را از بین برد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی میرداماد نیاز داشته باشید.

استفاده از واتر جت

وقتی گرفتگی در لوله های چدنی رخ می دهد و انسداد خیلی شدید است و زمانی که لوله های سیمانی دچار گرفتگی های شدیدی هستند؛ معمولاً دستگاه واترجت برای رفع گرفتگی به کار برده می شود. قدرت این دستگاه چندین برابر دستگاه های معمولی است.
لوله بازکن متخصص برای روان تر کردن سیمان سخت، مواد خاصی را با سیمان ترکیب می کند. لوله بازکن های حرفه ای و مجرب لوله بازکنی شیخ بهایی، لوله هایی را که دچار گرفتگی و انسداد هستند را بدون نیاز به کنده کاری با هزینه مناسب و به صرفه باز می کنند.

رسوب زدایی لوله توالت

لوله بازکنی شیخ بهایی فوری

زمانی که لوله توالت دچار گرفتگی از نوع سیمانی باشد، مواد مخصوص توسط سرویس کار متخصص مجموعه، در چاه ریخته می شود. بعد از گذشت چند دقیقه سیمان دیگر سفت نیست و زمان آن می‌رسد که گرفتگی لوله با دستگاه واترجت رفع شود.

استفاده از انواع پمپ در شیخ بهایی

لوله بازکنی شیخ بهایی تضمینی

انواع پمپ های تخلیه استفاده شده در لوله بازکنی شیخ بهایی عبارتند از:

 • پمپ لجن کش
 • پمپ سه فاز برای چاه هایی به عمق بالاتر
 • پمپ تک فاز برای چاه معمولی
 • کف کش مکنده

ممکن است به خدمات لوله بازکنی تجریش نیاز داشته باشید.

مراحل لوله بازکنی

لوله بازکنی یکی از خدماتی است که هر کسی ممکن است به آن احتیاج پیدا کند. در حقیقت اکثر مواقعی که لوله ها دچار گرفتگی می شوند، افراد معمولی قادر به رفع این مشکل نیستند و مجبورند از خدمات شرکت‌های لوله بازکنی استفاده نمایند. حال می خواهیم بدانیم که سرویسکاران لوله بازکن چگونه این کار را انجام می‌دهند؟
در ادامه مراحل لوله بازکنی را شرح می دهیم.

 1. در ابتدا محل گرفتگی لوله بررسی شده و نوع گرفتگی تشخیص داده می شود.
 2. سپس دستگاه لوله بازکنی آماده می‌شود.
 3. در این مرحله فنر مختص گرفتگی لوله انتخاب می شود.
 4. فنر مخصوص به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی وصل می شود.
 5. سرویس کار در این مرحله فنر را وارد لوله می کند تا جایی که به عامل گرفتگی برخورد کند.
 6. برای اینکه فنر بچرخد و گرفتگی را رفع نماید، در این مرحله سرویس کار دستگاه را روشن می کند.
 7. دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج می نماید.
 8. در این مرحله باید محل گرفتگی توسط سرویس کار تست شود.
 9. و در مرحله آخر اگر گرفتگی و انسداد لوله برطرف شده باشد، سرویسکار لوله بازکن اطراف آن را شستشو می دهد.

 

لوله بازکنی معتبر

امروزه افراد و مجموعه های زیادی در زمینه لوله بازکنی ، لوله کشی و… فعالیت می کنند که بسیاری آز آنها معتبر نبوده و هدفشان از این کار ورود به خانه ها است که بعد از وارد شدن معمولا اجناسی را از داخل خانه به سرقت می برند، اگر شماهم میخواهید که در توز این افراد نیوفتید ما کمک می کنیم تا لوله بازکن های معتبر را شناسایی کنید و بعد از آن با خیال راحت گرفتگی لوله های فاضلاب و… را به آنها بسپارید.

اگر یک سرچ در موتور جست و جوی گوگل بزنید معمولا چند سایتی که بالاتر از همه قرار دارند یکی از کلمات ( تبلیغ، دارای حامی مالی ، ad ، sponserd) در کنار اسم آنها درج شده است، به این سایت ها اصطلاحاً ادوردز گفته می شود که هر سایت معتبر و نامعتبری می تواند با استفاده از این روش به صدر نتایج جستجو راه پیدا کند، اما اگر کمی اسکرول کنید سایت های زیادی را می بینید که در کنار اسمشان هیچکدام از کلمات ذکر شده درج نشده است که به این نوع سایت ها سئو می گویند، این سایت ها 100% قابل اعتماد هستند چون به دلیل معتبر بودن گوگل به آنها رتبه سئوی بالا داده است و شما با خیال راحت می توانید گرفتگی لوله ها و… را  به این مجموعه و سایت ها بسپارید.

لوله بازکنی ماهر و کاربلد

ماهر و کاربلد بودن سرویسکاری که گرفتگی لوله های فاضلاب را به او میسپارید بسیار مهم است ؛ اگر سرویسکاری که برای رفع گرفتگی لوله مسدود شده انتخاب کرده اید مهارت کافی برای باز کردن لوله را نداشته  باشد ، به احتمال بسیار زیاد به لوله مسدود شده آسیب می زند که جبران این خسارت نیازمند زمان و هزینه بسیاری است، با انتخاب سرویسکار از مجموعه های معتبر لوله بازکنی با خیال راحت گرفتگی لوله را به سرویسکار ماهر و کاربلد بسپارید.

سوالات متداول

خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می‌شود. ما تعطیلی نداریم. حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.

کلیه شماره های لوله بازکنی غرب تهران، در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز پاسخگوی تماس مشتریان عزیز می باشد.

بله تضمین ما این است که در صورت رفع گرفتگی لوله، هزینه دریافت می‌کنیم. اگر مشکل حل نشود، هزینه ای نیز دریافت نخواهد شد. لوله باز شده حتما در نزد مشتری تست می شود و سرویس کار بعد از اتمام کار از باز شدن لوله اطمینان حاصل می کند.

بله تضمین ما این است که در صورت رفع گرفتگی لوله، هزینه دریافت می‌کنیم. اگر مشکل حل نشود، هزینه ای نیز دریافت نخواهد شد. لوله باز شده حتما در نزد مشتری تست می شود و سرویس کار بعد از اتمام کار از باز شدن لوله اطمینان حاصل می کند.

1 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی شیخ بهایی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی