لوله باز کنی شبانه روزی در خیابان شیخ بهایی، یکی از خدماتی که در خیابان شیخ بهایی تهران متقاضی زیادی دارد، لوله بازکنی است. لوله بازکنی شیخ بهایی که یکی از شعبات لوله بازکنی تهران می باشد، آمادگی لازم را دارد تا خدمات خود را توسط سرویس کاران حرفه ای و اخلاق‌مدار ارائه کند.
خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی به دلیل فعالیت در سه شیفت، بدون تعطیلی و در طول ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می شود.
سرویس دهی چاه بازکنی و لوله بازکنی شیخ بهایی در تهران بدون کنده کاری و کثیف کاری و بدون اینکه مشتری معطل شود، به صورت تضمین صد درصد با ارائه فاکتور انجام می گیرد.

رفع گرفتگی لوله کاملاً بهداشتی با استفاده از فنر در شیخ بهایی

یکی از ویژگی های شرکت لوله بازکنی موسوی، رعایت کامل نکات و اصول بهداشتی می‌ باشد. به همین دلیل نیروهای فنی شرکت لوله بازکنی، جهت باز کردن لوله ها، فنرهای جداگانه‌ای به کار می‌برند. به عنوان مثال: اگر فنری برای باز کردن گرفتگی لوله توالت استفاده شده باشد، به هیچ عنوان برای بازکردن لوله حمام و آشپزخانه به کار برده نمی شود.

فنربرقی لوله بازکنی جهت باز کردن گرفتگی لوله در شیخ بهایی

یکی از دستگاه های پرکاربرد و قدرتمندی که در لوله بازکنی مورد استفاده قرار می گیرد، ژنراتور برقی یا فنر برقی است. انواع مختلف فنرها و سرفنر ها را می توان به این دستگاه متصل کرد. این فنرها و سرفنرها در رفع انسداد انواع لوله ها کاربردهای خاص خود را دارند. ما در لوله بازکنی شیخ بهایی با استفاده از این ابزارها، توانایی رفع هر نوع گرفتگی از جمله مو، چربی، لجن و … را داریم.
یکی از بهترین انواع فنر برقی، نوع موشکی آن است که در لوله بازکنی شیخ بهایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.با این ابزار قدرتمند می توان گرفتگی لوله های حمام، سرویس بهداشتی، تراس، پشت بام، پارکینگ، استخر و همچنین روشویی را از بین برد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی جنوب تهران نیاز داشته باشید.

استفاده از واتر جت در رفع انسداد های شدید

وقتی گرفتگی در لوله های چدنی رخ می دهد و انسداد خیلی شدید است و زمانی که لوله های سیمانی دچار گرفتگی های شدیدی هستند؛ معمولاً دستگاه واترجت برای رفع گرفتگی به کار برده می شود. قدرت این دستگاه چندین برابر دستگاه های معمولی است.
لوله بازکن متخصص برای روان تر کردن سیمان سخت، مواد خاصی را با سیمان ترکیب می کند. لوله بازکن های حرفه ای و مجرب لوله بازکنی شیخ بهایی، لوله هایی را که دچار گرفتگی و انسداد هستند را بدون نیاز به کنده کاری با هزینه مناسب و به صرفه باز می کنند.

رسوب زدایی لوله توالت

  لوئله بازکنی شیخ بهایی تضمینی

زمانی که لوله توالت دچار گرفتگی از نوع سیمانی باشد، مواد مخصوص توسط سرویس کار متخصص مجموعه، در چاه ریخته می شود. بعد از گذشت چند دقیقه سیمان دیگر سفت نیست و زمان آن می‌رسد که گرفتگی لوله با دستگاه واترجت رفع شود.

خدمات ارائه شده در لوله بازکنی شیخ بهایی

در ادامه به مهمترین خدمات ارائه شده در این شعبه می پردازیم.

 • رفع انسداد و گرفتگی انواع لوله

ما در لوله بازکنی شیخ بهایی ورودی فاضلاب، لوله های روشویی، دریچه اگو، رایزر های اصلی و فرعی و انشعابات لوله ها را باز می کنیم و انسداد آن ها را برطرف می نماییم.

 • خدمات تخلیه چاه شیخ بهایی

در چاه بازکنی شیخ بهایی انواع چاه های قدیمی و معمولی، منحول و اگو و چاه سپتیک با روش های مدرن و به روز توسط ماشین های بزرگ و کوچک تخلیه می شود.

 • سرویس لوله های سینک

ما در مجموعه لوله بازکنی شیخ بهایی شیرآلات ساختمان ها را نصب و تعمیرات آن را نیز انجام می دهیم. از دیگر خدمات این مجموعه آب بندی و تعمیر اتصالات سینک، تعویض سیفون و برطرف کردن بوی بد لوله ها است.

 • رفع انسداد و گرفتگی کفشور ها در شیخ بهایی

از دیگر خدماتی که در لوله بازکنی شیخ بهایی ارائه می‌شود، می‌توان به رفع انسداد چاهک حمام و آشپزخانه، بالکن، پشت بام، پارکینگ، کارواش، استخر و … اشاره کرد.

 • خدمات مرتبط با چاه بازکنی در شیخ بهایی

کلیه خدماتی که مربوط به چاه می شود، مثل تعمیر چاه های قدیمی و انتقال آن ها، حفر چاه، کول گذاری و طوقه چینی توسط مقنی ماهر و مجرب در لوله بازکنی و چاه بازکنی شیخ بهایی و شعباتی نظیر لوله بازکنی غرب تهران ارائه می شود.

 • درآوردن اجسام و اشیا از چاه فاضلاب

در مجموعه لوله بازکنی شیخ بهایی اگر اشیایی مثل گردنبند، حلقه، گوشواره، تلفن همراه، دسته کلید و … که بسیار مهم هستند، در چاه بیفتند؛ ما به کمک دستگاه مکش و ابزار آلات مخصوص به صورت تضمینی و صددرصد اشیا و اجسام را از چاه و لوله خارج می کنیم.

استفاده از انواع پمپ در شیخ بهایی

لوله بازکنی شیخ بهایی شبانه روزی

انواع پمپ های تخلیه استفاده شده در لوله بازکنی شیخ بهایی عبارتند از:

 • پمپ لجن کش
 • پمپ سه فاز برای چاه هایی به عمق بالاتر
 • پمپ تک فاز برای چاه معمولی
 • کف کش مکنده

مراحل لوله بازکنی

لوله بازکنی یکی از خدماتی است که هر کسی ممکن است به آن احتیاج پیدا کند. در حقیقت اکثر مواقعی که لوله ها دچار گرفتگی می شوند، افراد معمولی قادر به رفع این مشکل نیستند و مجبورند از خدمات شرکت‌های لوله بازکنی استفاده نمایند. حال می خواهیم بدانیم که سرویسکاران لوله بازکن چگونه این کار را انجام می‌دهند؟
در ادامه مراحل لوله بازکنی را شرح می دهیم.

 1. در ابتدا محل گرفتگی لوله بررسی شده و نوع گرفتگی تشخیص داده می شود.
 2. سپس دستگاه لوله بازکنی آماده می‌شود.
 3. در این مرحله فنر مختص گرفتگی لوله انتخاب می شود.
 4. فنر مخصوص به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی وصل می شود.
 5. سرویس کار در این مرحله فنر را وارد لوله می کند تا جایی که به عامل گرفتگی برخورد کند.
 6. برای اینکه فنر بچرخد و گرفتگی را رفع نماید، در این مرحله سرویس کار دستگاه را روشن می کند.
 7. دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج می نماید.
 8. در این مرحله باید محل گرفتگی توسط سرویس کار تست شود.
 9. و در مرحله آخر اگر گرفتگی و انسداد لوله برطرف شده باشد، سرویسکار لوله بازکن اطراف آن را شستشو می دهد.

ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

لوله بازکنی ارزان و به صرفه در شیخ بهایی

ما در لوله بازکنی شیخ بهایی برای به سختی نیفتادن مشتریان عزیز و جلب رضایت آن ها، هزینه را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه حتی کمتر از آن دریافت می‌ کنیم. لباس کنی در تمام مناطق تهران همچنین در شیخ بهایی ارزان و به صرفه می باشد.

لوله بازکنی فوری و سریع در شیخ بهایی

ما در لوله بازکنی شیخ بهایی برای ارائه خدمات با سرعت بالا و بدون اتلاف وقت در کوتاه‌ترین زمان ممکن از ابزار آلات و دستگاه های مدرن و مجهز استفاده می کنیم. سرویسکاران ما بسیار حرفه ای و مجرب هستند. جهت راحتی و به دردسر نیفتادن مشتریان عزیز و عدم اتلاف وقت آن ها، سرویسکاران ماهر و مجرب مجموعه لوله بازکنی شیخ بهایی کار را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهند.

لوله بازکنی در شیخ بهایی

سوالات متداول لوله بازکنی شیخ بهایی

ساعات کاری سرویسکاران لوله بازکنی شیخ بهایی چگونه است؟

خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می‌شود. ما تعطیلی نداریم. حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.

هزینه لوله بازکنی در شیخ بهایی چقدر است؟

سعی ما بر این است که کمترین و معقول ترین هزینه را دریافت کنیم تا شما مشتریان عزیز خیالتان از این بابت آسوده باشد.

آیا لوله بازکنی شیخ بهایی تضمینی است؟

بله تضمین ما این است که در صورت رفع گرفتگی لوله، هزینه دریافت می‌کنیم. اگر مشکل حل نشود، هزینه ای نیز دریافت نخواهد شد. لوله باز شده حتما در نزد مشتری تست می شود و سرویس کار بعد از اتمام کار از باز شدن لوله اطمینان حاصل می کند.

رسیدن سرویسکار به محل گرفتگی چقدر زمان می برد؟

به دلیل استفاده سرویسکاران مجموعه از موتور، زمان زیادی طول نمی کشد، معمولا سرویسکاران ما در ترافیک نمی مانند. حدود ۳۰ دقیقه زمان لازم است تا آن ها خود را به محل مورد نظر شما برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.