پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

شرکت لوله بازکنی تهران در زمینه های مختلف دارای متخصص های ماهر و با تجربه است که شامل موارد زیر می شود.

 • رفع گرفتگی لوله های حمام 
 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رسوب زدایی و جرمگیری لوله های فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب در حمام، توالت و سینک
 • باز کردن گرفتگی لوله ها در آپارتمان های خیلی بلند با روش فنر زنی
 • تبدیل توالت فرنگی به توالت سنتی
 • تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی
 • تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • بازکردن گرفتکی لوله با استفاده از دستگاه تراکم هوا و فنر برقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • تشخیص محل نشتی لوله با استفاده از دستگاه نشت یاب
 • رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ
 • چاه بازکنی تهرانپارس
 • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی

لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس فوری

لوله بازکنی تهرانپارس در شرق تهران یکی از بهترین شعب ما است که به صورت 24 ساعته آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. تهرانپارس منطقه وسیعی است که دسترسی خوبی به بزرگراه باقری، بزرگراه رسالت و بزرگراه بابایی دارد. این سه بزرگراه باعث شده که ما بتوانیم در این منطقه سرعت ارائه خدمات خود را افزایش دهیم. بنابراین برای بازکردن گرفتگی لوله بعد از ثبت درخواست شما، نیروی لوله بازکنی تهرانپارس و سایر شعبات به سرعت اعزام می شود و در کمتر از 20 دقیقه در محل خواهد بود.

لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی

ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه روزی یکی از خدمات ارزنده شعبه تهرانپارس است که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلات لوله کشی مواجه شدید، می توانید با شماره لوله بازکنی در تهرانپارس تماس بگیرید. خیلی واضح است که حل بسیاری از مشکلات از قبیل رفع گرفتگی لوله ها را نمی توان حتی یک ساعت به تاخیر انداخت. 

تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی در تهرانپارس

رضایت مشتری در گرو انجام کار بدون کثیف کاری، ارزان و سریع است. همه این موارد مستلزم داشتن تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی پیشرفته است. به همین دلیل ما در کلیه شعب سرویسکاران را به تجهیزات لوله بازکنی مجهز کرده ایم. دستگاه هایی از قبیل فنربرقی لوله بازکنی، دریل و ژنراتور لوله بازکنی، پمپ تراکم هوا، فنر لوله بازکنی دستی، دستگاه نشت یاب و دستگاه سه نظام لوله بازکنی. ممکن است به خدمات لوله بازکنی سعادت آباد  نیاز داشته باشید. البته تشخیص درست نوع گرفتگی و محل گرفتگی لوله در تعیین نوع دستگاه لوله بازکنی بسیار موثر است. چون برای هر نوع گرفتگی لوله های فاضلاب، باید از دستگاهو تجهیزات مناسب استفاده کنیم تا گرفتگی به صورت 100درصدی برطرف شده و آسیبی به لوله ها یا سنگ توالت نرسد.

لوله بازکنی تضمینی در تهرانپارس با پشتیبانی

حتماً زمانی که به دنبال یک شرکت برای رفع گرفتگی لوله ها هستید، با آگهی هایی از قبیل لوله بازکنی تهرانپارس با پشتیبانی مواجه شده اید. این شرکت ها ادعا می کنند که اگر برای یک بار با آنها تماس گرفته شود و مشکل حل شود، اگر بعد از مدتی مجدد لوله دچار گرفتگی شود، بدون دریافت هزینه مشکل را حل می کنند. البته به این ادعا هیچگاه جامه عمل پوشانده نمی شود و حتماً با این پاسخ مواجه می شوید که این گرفتگی مربوط به مشکل دفعه قبل نیست و نمی توانند جزء پشتیبانی حساب کنند.

در عوض ما ادعا می کنیم که رفع گرفتگی لوله ها، رفع نشتی لوله، رفع بوی بد فاضلاب و از این قبیل خدمات را به صورت تضمینی انجام می دهیم. پس از پایان کار لوله ها تست می شوند و تایید کارفرما اخذ می شود. 

سرویسکاران این شرکت اقدامات لازم برای رفع گرفتگی لوله ها را تا زمانی نادامه می دهند که از رفع گرفتگی لوله ها به طور کامل، مطمئن شوند. سپس لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش می کنند تا از رفع گرفتگی لوله ها مطمئن شوند. به همین دلیل خدمات ما در تهرانپارس به صورت 100% تضمینی می باشد.

ویدئو کاربرد و نحوه استفاده از چنگک لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله و درآوردن اشیا از لوله

دلایل گرفتگی لوله در تهرانپارس چیست؟

عمده دلایل گرفتگی لوله ها در ساختمان جدید یا قدیمی در تمامی محلات تهران تقریباً یکسان است. ما به عمومی ترین دلایل گرفتگی لوله ها اشاره می کنیم.

 • ریختن چربی و روغن داخل لوله
 • مو و پرز فرش
 • افتادن اشیا خارجی در لوله
 • تشکیل رسوب و جرم در دیواره داخلی لوله ها که منجر به کاهش قطر لوله می شود.
 • گرفتگی لوله توالت با مدفوع
 • گرفتگی لوله توالت با نوار بهداشتی یا دستمال کاغذی
 • گرفتگی لوله حمام با صابون، ژیلت و …

لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی

تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله ها در تهرانپارس

سرویسکاران ما در شعبه تهرانپارس و سایر شعب نظیر لوله بازکنی یوسف آباد به خوبی واقف هستند که در مرحله اول باید محل دقیق و نوع گرفتگی لوله را تشخیص دهند. بسیار اتفاق افتاده است که با لوله بازکنی های دیگر تماس گرفته اند ، ولی مشکل برطرف نشده و مجدد مجبور شده اند که با شرکت دیگری تماس بگیرند و هزینه رفع گرفتگی لوله را دوباره پرداخت کنند.

اما با توجه به تجربه و مهارت سرویسکاران شرکت لوله بازکنی موسوی، به درستی محل و نوع گرفتگی لوله تشخیص داده می شود و با روشی متناسب نسبت به رفع آن اقدام می شود. 

گاهی اوقات با بررسی اولیه مشخص می شود که گرفتگی لوله مربوط به افتادن شی خارجی در لوله است و با استفاده از چنگک به سادگی شی را از لوله خارج می کنند. 

یا اینکه در مواردی هم دیده شده است که شیب بندی لوله فاضلاب به صورت استاندارد انجام نشده و اگر هم در این لحظه گرفتگی لوله برطرف شود، بعد از مدت زمانی مجدد لوله دچار گرفتگی می شود. در این گونه مواقع باید حتماً به کارفرما اطلاع داده شود تا مشکل را به صورت ریشه ای حل کند.

مزایای استفاده از توالت فرنگی

اخیراً به دلایل مختلفی مانند استفاده از مواد تراریخته و استرس های زیادی که بین مردم حاکم است، میزان سلامت جامعه کاهش یافته است. در این میان زانو درد و کمر درد از بیماری هایی هستند که نه تنها در افراد مسن بلکه حتی جوان ها مخصوصاً خانم ها را درگیر خود کرده است. بنابراین اصولاً پزشکان استفاده از توالت فرنگی را یک راه پیشگیرانه تجویز می کنند.

 • چون در این نوع توالت حالت چمپاتمه نداریم، فشاری روی زانوها نمی آید.
 • برای جلوگیری از بواسیر یا ممانعت از شدت آن، استفاده از این توات ضروری است.
 • برای خانم های بادار که وزن آن ها زیاد شده و نمی توانند از توالت معمولی استفاده کنند لازم است.
 • برای افراد مسن که توانایی نشستن و برخاستن در توالت سنتی را ندارند لازم و ضروری است.
 • برای افرادی که به بیماری یبوست مبتلا هستند و طولانی مدت در توالت می نشینند استفاده از این نوع توالت مناسب است.
 • توالت فرنگی دارای درب است و مانع از خروج گازهای سمی داخل آن می شود.لوله بازکنی تهرانپارس با همکاری افراد با تجربه در تغییر توالت فرنگی به سنتی و برعکس توانسته است اعتماد و توجه همشهریان تهرانی را در منطقه تهرانپارس جلب کند. ما در مناطق دیگر شهر نیز شعبه های داریم مانند لوله بازکنی ستارخان.

معایب استفاده از توالت فرنگی

توالت فرنگی در کنار مزایای خود معایبی نیز دارد. که شامل موارد زیر می باشد.

 • ممکن است نظافت به طور کامل رعایت نشود.
 • در هر بار استفاده باید از کاورهای مخصوص توالت فرنگی استفاده کرد.
 • در مواقعی دفع مدفوع به دلیل زاویه ی روده با لگن به طور کامل انجام نمی شود.

چگونه توالت سنتی را به فرنگی تبدیل کنیم؟

تبدیل توالت سنتی به فرنگی از جمله کارهای بسیار فنی و تخصصی است که همه نمی توانند از پس آن برآیند.اگر شما فنی نیستید و تجربه ای ندارید لطفاً وارد این کار نشوید چون ممکن است به دردسر بیفتید. به جای آن تلفن را برداشته و با گرفتن شماره لوله بازکنی تهرانپارس درخواست سرویس کار نمایید. نیروهای ما در کمتر از 20 دقیقه در محل خواهند بود. اصول کار به این صورت است که قبل از هر کاری یک توالت فرنگی سرامیکی با کیفیت خوب تهیه کنید. گاهی عده ای می خواهند هم توالت فرنگی داشته باشند که افراد مسن از آن استفاده کنند و هم توالت معمولی که برای استفاده سایر اعضای خانواده است. در مواقعی که کمبود جا برای هر دو توالت باشد می توان از راهکارهای دیگری مانند خرید توالت فرنگی پلاستیکی استفاده کرد.

نوع دیگری از این توالت ها نیز وجود دارد که می توان آن ها را به دیوار نصب کرد. موقع استفاده می توانید آن را باز کنید و بعد از استفاده برای اینکه جاگیر نباشد آن را تا بزنید. اما انواع دیگری نیز هستند که مانند یک چهارپایه هستند. این نوع نیز قابل جابه جایی است. یکی از معایب آن این است که کمی جاگیر تر از نوع قبلی می باشد. تصویر هر دو نوع را در زیر می بینید. در صورت نیاز می توانید با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

 لوله بازکنی تهرانپارس لوله بازکنی در تهرانپارس
اگر از دو مورد فوق استفاده می کنید که مشکلی وجود ندارد و حتی به لوله بازکنی تهرانپارس و هیچ لوله بازکنی دیگری احتیاج نخواهید داشت.

روش کار به این صورت است که اول با احتیاط زیادی اطراف کاسه توالت را می شکافند و کاسه را بیرون می کشند. در این مرحله باید خیلی مراقب باشیم که در حال کندن به لوله ها آسیبی وارد نشود. چون برای تصب توالت فرنگی باید از همین لوله ها استفاده کنیم. بعد از درآوردن کاسه توالت، باید همچنان به کندن ادامه دهیم تا بتوانیم لوله هایی فاضلاب را در دسترس داشته باشیم. اگر طراحی اصولی بوده باشد باید بعد از 20 سانت، به سایر لوله های فاضلاب برسیم.

از طرفی شتر گلویی را که در توالت سنتی داشتیم را دیگر نیاز نداریم و می توانیم آن را حذف کنیم. چون در ساختار توالت فرنگی سرامیکی یک شتر گلو وجود دارد دیگر نیازی به آن نداریم. حالا بعد از جدا کردن توالت کف را با استفاده از مصالح صاف می کنند و نوبت به نصب توالت فرنگی می رسد. قسمت اصلی و سخت ماجرا اتصالات توالت فرنگی به لوله ی فاضلاب است. بعد از آن می توان توالت فرنگی را با چسب های مخصوص این کار بر روی کف نصب کرد.

نحوه شستشو و تمیزکاری توالت فرنگی

چاه بازکنی تهرانپارس

یکی از مسائلی که در مورد توالت فرنگی باید به آن دقت شود، نظافت و بهداشت آن است چرا که در توالت فرنگی پوست به صورت مستقیم با آن برخورد دارد و از طرفی در معرض دید بودن بخش زیادی از کاسه آن می تواند در صورت تمیز نبودن جلوه بدی به دستشویی بدهد و افراد مختلف از جمله مهمان را در استفاده از توالت فرنگی دچار تردید نماید.

ابتدا به چند نمونه جرمگیر و مایع شستشوی توالت فرنگی اشاره می کنیم و در ادامه با نحوه تمیز کردن آن، کار را ادامه می دهیم. در استفاده از مایع جرمگیر صنعتی نهایت دقت را داشته باشید که در بسیاری از مواقع استفاده بیش از حد از مواد صنعتی منجر به نشتی و سوراخ شدن لوله می شود که در لوله بازکنی آیت الله کاشانی به نحوه رفع نشتی لوله ها اشاره کرده ایم.

جرم گیری و تمیز کردن کاسه توالت فرنگی با مایع سفید کننده

شماره لوله بازکنی تهرانپارس

 یک چهارم لیوان مایع سفید کننده را داخل کاسه توالت فرنگی بریزید و با فرچه ترجیحاً سرگرد، تمامی قسمت های داخل کاسه توالت را با مایع سفیدکننده آغشته و تمیز کنید. پس از اینکه تمامی قسمت ها را با فرچه شستشو دادید، می توانید کاسه توالت فرنگی را آبکشی نمایید.

استفاده از جوش شیرین برای نظافت داخل توالت

لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس

بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله عدم تمایل به استفاده از مواد شیمیایی، داشتن فرزند کوچک و یا حساسیت های پوستی، ترجیح می دهند از مواد غیرسمی برای نظافتسرویس بهداشتی استفاده کنند. در این میان جوش شیرین یک ماده ارزان، غیر سمی و طبیعی است که می توانید با خیالی آسوده برای تمیز کردن و سفید کردن توالت از آن استفاده کنید. البته توصیه ما هم در لوله بازکنی تهرانپارس استفاده از این نوع مواد غیر سمی برای تمیزکاری می باشد که آسیب کمتری به محیط زیست و همچنین لوله توالت می زند. در این روش جوش شیرین را داخل کاسه توالت بریزید و تمام سطوح داخلی را آغشته به جوش شیرین کنید. بعد از ۵ دقیقه با فرچه آن را تمیز و سپس آبکشی نمایید . ممکن است به خمدمات لوله بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید.

استفاده از نوشابه برای تمیزکاری دستشویی

لوله بازکنی تهرانپارس با پشتیبانی

حتماً این روش را بارها شنیده اید و شاید هم از آن استفاده کرده و خاصیت تمیز کنندگی نوشابه را تجربه کرده باشید. این به این دلیل است که نوشابه دارای اسید فسفریک و اسید کربنیک است که خاصیت پاک کنندگی دارند. مقداری نوشابه سیاه را داخل کاسه توالت بریزید. این کار را طوری انجام دهید که تمامی سطوح به نوشابه آغشته شود و به مدت چند ساعت بگذارید باقی بماند. سپس آن را آبکشی کنید. توصیه می کنیم برای آبکشی عجله نکنید و به نوشابه فرصت دهید که آلودگی ها را حل کرده و تمیز کند.

تمیز کردن درپوش توالت فرنگی

لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی

پس از تمیز کردن کاسه توالت فرنگی که قسمت سخت و چندش آور نیز می باشد، بقیه مراحل آسان و ساده است. در این مرحله باید درپوش های بالایی و پایینی که دقیقاً با پوست نیز در تماس هستند را تمیز کنید. 

برای اینکار از تمیزکننده های مخصوص سطوح، یک عدد حوله یا پارچه نرم و کهنه برای تمیز کردن هر دوطرف درپوش توالت استفاده کنید.

اگر بخواهید توالت فرنگی را برق بیاندازید و سلیقه خود را به رخ بکشید می توانید از یک مسواک کهنه برای تمیز کردن لکه هایی که بین لولای درپوش و بدنه توالت هستند، استفاده کنید.

دقت داشته باشد که در حین کار دستمال، حوله و یا وسایل نظافتی داخل لوله نیوفتد که منجر به گرفتگی لوله ها شود. در این صورت پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از خرابکاری، با یکی از شعبات لوله بازکنی موسوی از جمله لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید و تا متحمل هزینه های زیاد نشوید. 

نحوه تمیز کردن بدنه توالت فرنگی

پس از انجام مراحل قبل، نوبت به تمیزکاری بدنه چینی توالت می رسد. مقداری از یک اسپری مخصوص سطوح را بر روی سطح بیرونی توالت، اسپری کنید. سپس با استفاده از یک حوله کهنه و نرم، بدنه آن را دستمال بکشید تا اسپری آلودگی ها را همراه با فشار دست شما، تمیز کند.

در آخر سیفون را بکشید تا آب تمیز داخل کاسه توالت به جریان بیوفتد، در این هنگام پیشنهاد می کنم به دلیل جمع شدن مواد شوینده در داخل کاسه و مخلوط شدن آن با آب برس را چند بار در قسمت انتهایی توالت بکشید تا هم برس تمیز شود و هم نهایت استفاده را از شوینده ها کرده باشید. دست از کار بکشید و دستکش های خود را در بیاورید و به خوبی دستهای خود را بشویید. درست است که کار پر زحمتی انجام داده اید، ولی نتیجه آن تمیزی و نظافت می باشد که خودتان هم از دیدن آن لذت خواهید برد.

 

سوالات پرتکرار لوله بازکنی تهرانپارس

برای درخواست کمک از لوله بازکنی تهرانپارس چگونه عمل کنیم؟

برای این کار نیز می توانید با شماره 09126887380 یا هرکدام از شماره تلفن های ثبت شده در قسمت تماس با ما تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت کنید. ما به زودی برای آدرس ثبت شده نیرو اعزام می کنیم.

نوع فعالیت شما در دوران کرونا چگونه است؟

با توجه به سرعت انتقال این بیماری منحوس، پروتکل های بهداشتی توسط نیروهای لوله بازکنی تهرانپارس به شدت رعایت می شود. که بتوانیم به افزایش میزان سلامت جامعه کمک کنیم.

آیا نصب توالت فرنگی یا تبدیل توالت سنتی به فرنگی هم تضمینی است؟

تمام خدمات لوله بازکنی تهرانپارس تضمینی است. برای این کار بعد از نصب شما تمام اتصالات را چک می کنید که از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

ساعت کاری لوله بازکنی تهرانپارس به چه صورت است؟

در هر ساعت از شبانه روز و در کلیه ایام حتی در روزهای تعطیل می توانید با ما تماس بگیرید. مشکل گرفتگی لوله ها به دلیل جلوگیری از انتشار آلودگی باید در دقایق اولیه برطرف شود.

44 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی تهرانپارس»

 1. سلام ما کنار بیمارستان جامع بانوان ساکن هستیم. باید با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیریم یا شعبه نزدیک تری هم هست؟

  1. سلام جلال عزیز. بله با همین شعبه تماس بگیرید. نگران نباشید نیروهای ما زیر یک دقیقه به محل می رسند.

 2. سلام. من ساعت 1 نصفه شب زنگ زدم و ازتون خواستم که برای گرفتگی لوله آشپزخونه من چاره ای بکنید. آب تخلیه نمیشد و تو سینک پر شده بود. همون تلفنی منو راهنمایی کردین و کارم حل شد. ممنونم

 3. سلام. لوله توالت فرنگی ساختمان ما زود به زود دچار گرفتگی میشه. ممکنه به دلیل لوله کشی غیراستاندارد باشه یا نوع توالت فرنگی غیراستاندارد هست؟

  1. سلام دوست عزیز. حدس شما درسته. در اکثر موارد لوله کشی دچار مشکل هستش که مدام دچار گرفتگی میشه. می تونید با لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید تا بتونیم لوله کشی رو عوض کنیم و مشکل حل بشه.

 4. سلام. من ساکن طبقه هفتم آپارتمان هستم و سقف خونم که میشه کف حمام همسایه طبقه بالا, نم پس میده. برا این مشکل چیکار باید بکنم؟

  1. سلام دوست عزیز. این مشکل عملاً به همسایه طبقه ی بالایی مربوط میشه و ایشون باید این مشکل رو حل کنند. برای اینکار هم باید اول عامل نم رو پیدا کرد و بعد اون رو رفع کنید. می تونید از لوله بازکنی تهرانپارس درخواست نیرو کنید که مشکل رو به زودی حل کنند.

 5. درسته که استفاده زیاد از توالت فرنگی باعث یبوست میشه؟ من این مقاله رو در یکی از سایت های لوله بازکنی تهرانپارس خوندم

  1. سلام دوست عزیز. استفاده از توالت فرنگی به دلیل اینکه امکان تخلیه رودها به طور کامل رو از بین میبره مشکلات مانند یبوست رو هم ایجاد می کنه.

 6. زنگ زدم چنتا لوله بازکنی که چاره ای برای نم پس دادن خونه مادر پیرم بکنن، کسی جوابگو نشد بخاطر قدیمی بودن ساختمون، دم رفقا در لوله بازکنی تهرانپارس گرم ،گل کاشتن ، دمشون گرم

  1. سلام دوست عزیز. ما متخصص های با تجربه ای در تشخیص محل ترکیدگی لوله و همچنین تعمیر و رفع اون داریم می تونید حتی در روزهای تعطیل هم هم روی ما حساب کنید.

 7. سلام. خیلی ممنون از اطلاعات خوبی که در مورد شستشوی توالت فرنگی در اختیارمون گذاشتید. ولی من با هر یک از موادی که در این مقاله اشاره کردید، توالت فرنگی رو شستم برخی لکه های آن هنوز مونده و به هیچ وجه تمیز نمیشه. البته اینو هم بگم که تقریباً 10 سالی هست این توالت فرنگی رو داریم. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنم؟

  1. سلام خانم محمدی
   البته موردی که به آن اشاره کردید ممکن است به دلیل کهنگی توالت فرنگی هم باشد که برخی لکه ها به مرور زمان و عدم تمیز شدن اصولی، ماندگار شده اند. اگر تعداد این لکه ها خیلی زیاد هست و جلوه خوبی به توالت فرنگی شما نمی دهد و تمایل به تعویض توالت فرنگی دارید، می توانید با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

 8. سلام خدمت شما
  میشه در مورد نحوه استفاده از لوله بازکن معرکه یه توضیح کوتاهی بدین؟ اصلا بهتره از این مایع لوله بازکن استفاده بشه یا نه؟

  1. سلام خانم صفورا
   در مورد استفاده از محلول های لوله بازکن همیشه به این مورد دقت داشته باشید که نحوه استفاده از آن بر روی بسته بندی نوشته شده و باید طبق دستورالعمل نوشته شده عمل کنید. مایع لوله بازکن را که داخل لوله ریختید، پس از زمان مشخصی که بر روی بسته بندی نوشته شده است، آب را داخل لوله بریزید. این قانون کلی در مورد همه نوع مایع لوله بازکن است. البته اگر مشکل گرفتگی لوله حاد باشد، پیشنهاد می کنم با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   چند دلیل عمده برای تبدیل توالت فرنگی به توالت سنتی یا حداقل نصب توالت فرنگی و سنتی در کنار هم وجود دارد، در چند سال گذشته بیشتر مردم بر این باور بودند که استفاده از توالت سنتی یا همان توالت ایرانی باعث زانودرد می شود. البته منکر این مورد نمی شویم. ولی چیزی که وجود دارد در توالت سنتی تخلیه مدفوع از روده به طور کامل انجام می شود. ولی در توالت فرنگی به دلیل زاویه نشستن، تخلیه مدفوع به طور کامل انجام نمی شود. دلیل دومی که می توان ذکر کرد به دلایل بهداشتی و ارتباط مستقیم با پوست، ممکن است موجب انتقال بیماری شود. اگر شما هم تصمیم به نصب یا تعویض کاسه توالت دارید، می توانید با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

 9. سلام و خسته نباشید
  خیلی ممنون از مطالب مفیدی که در صفحه لوله بازکنی تهرانپارس در مورد طریقه شست و شوی توالت فرنگی نوشتید. اینجور مطالب الان که دم عید هست و همه می خوان همه جای خونشون تمیز باشه، خیلی بدرد می خوره

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحال هستیم که مطالب نوشته شده در خصوص نحوه تمیز کردن توالت فرنگی، برای شما کاربردی بوده و توانسته اید از صفحه لوله بازکنی تهرانپارس استفاده کنید.

  1. سلام آقای یاسر
   جنس سنگ توالت، به تنهایی نمی تواند در ایجاد بوی بد فاضلاب موثر باشد. ولی نوع آبکاری و ضخامت لعاب آن می تواند در تمیز کردن و جذب آب موثر باشد. لعاب سنگ توالت باید به گونه ای باشد که کمترین میزان رطوبت را جذب کند. چرا که هر چقدر جذب آب توسط سنگ توالت بیشتر باشد، زودتر کدر شده و شفافیت خود را از دست می دهد. همینطور آب اگر جذب شود به مرور موجب ایجاد بوی بد می شود. پس در انتخاب سنگ توالت هم باید دقت کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   در خرید سنگ توالت به مساله آبکاری و لعاب آن دقت کنید. اگر آبکاری ضعیفی داشته باشد به مرور زمان و شستشوی مداوم آبکاری و لعاب آن از بین می رود و شفافیت خود را از دست می دهد. مساله دوم مدل سنگ توالت است که می تواند طبی، آبراه باز یا آبراه بسته باشد. توصیه ما به خرید سنگ توالت طبی با آبراه بسته است که به دلیل طبی بودن دچار زانو درد نشوید و به دلیل آبراه بسته، بعد از هر بار استفاده و زدن دکمه فلاش تانک، همه جای سنگ توالت شسته شود و از تجمع آلودگی جلوگیری شود.

  1. سلام دوست عزیز
   توالت فرنگی انواع مختلفی دارد: برای مثال با توجه به نوع طراحی کاسه (کشیده- نیمه کشیده و گرد) بر اساس مدل فلاش (تک زمانه و دو زمانه) و بر اساس شیوه سیستم تخلیه به (گرانشی- دوگانه- گردابی- فشاری) تقسیم می شود.
   توالت فرنگی بر اساس مخزن شستشو به سه دسته: دو تکه -یک تکه و وال هنگ یا دیواری تقسیم می‌شود. همان‌طور که از نامشان پیداست در دو تکه مخزن شستشو از کاسه توالت جداست. در یک تکه به هم متصل است و در وال هنگ که توکار یا دیواری هم می‌گویند بدون هیچ پایه و مخزن به دیوار وصل می شود و مخزن درون بدنه اصلی جا گرفته است.

 10. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم اگه صابون داخل لوله فاضلاب حمام گیر کنه اگه آب داغ بریزیم گرفتگی اوکی میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر مطمئن هستید که گرفتگی لوله حمام به وسیله صابون اتفاق افتاده است، می توانید آب گرم داخل لوله بریزید. ولی دقت کنید که آب خیلی داغ نباشد که به اتصالات لوله ها آسیب برساند و دچار نشتی شود. البته غیر از آب گرم می توانید از سایر محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنید. البته اگر فنر لوله بازکنی در دسترس دارید می توانید از آن استفاده کنید که در این صورت لوله رسوب زدایی هم می شود و با یک تیر دو نشان می زنید. روش دیگری هم که می توانید استفاده کنید ریختن مایع ظرفشویی در لوله است که اجازه دهید یک ساعت در لوله بماند، بعد از یک ساعت آب گرم داخل لوله بریزید. اگر گرفتگی لوله با این روش برطرف نشد می توانید با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

 11. سلام روز بخیر. میخواستم بپرسم ایا لوله بازکنی تهرانپارس خدمات بازسازی و یا تبدیل توالت معمولی به توالت فرنگی هم انجام میده؟

  1. سلام خانم جامی
   یکی از خدماتی که در این شعبه انجام می شود تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس و تعویض سنگ توالت است. از آنجاییکه کار تبدیل باید اصولی انجام شود تا در آینده دچار گرفتگی لوله توالت، بوی بد فاضلاب نشوید بهتر است از سرویسکاران با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   بله ما برای کلیه مناطق و محله های تهران شعب فعال داریم. چون با توجه به گستردگی شهر تهران و ترافیک موجود، باید تیم ها به نحوی مستقر شوند که به محض تماس بتوانند در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر باشند.

 12. سلام ببخشید راههای حانگی برای باز کردن سینک ظرفشویی چیه؟ممنون میشم بگید چه موادی رو میتونم استفاده کنم?

  1. سلام آقای امیدی
   برای رفع گرفتگی لوله سینک می توانید از تلمبه دستی یا فنر دستی لوله بازکنی استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید از ترکیب آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده کنید. یا ترکیب جوش شیرین و سرکه هم می تونه برای رفع گرفتگی لوله سینک و هم رفع بوی بد فاضلاب و رفع بوی لوله موثر باشه.

 13. سلام روز خوش.تخلیه چاه تهرانپارس فقط محدوده تهرانپارس رو زیر پوشش قرار میده ؟جاهای دیگه هم خدمات میدید؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر در محدوده های دیگر تهران ساکن هستید و نیاز دارید که از خدمات لوله بازکنی استفاده کنید، بهتر است با شعبه همان محدوده استفاده کنید. چون در این صورت، سریع تر و زیر 20 دقیقه در محل حاضر باشند. در خدمات لوله بازکنی حضور فوری در محل و رفع گرفتگی لوله ها در دقایق اول بسیار مهم هست.

  1. بله، به شرطی که این کار توسط فردی با دانش انجام شود.
   رفع انسداد لوله فاضلاب باید به درستی انجام شود.
   فشار دادن سیم پیچ (فنر بازکننده گرفتگی) به لوله می تواند باعث آسیب شود.
   به عنوان مثال، قطعات کوپلینگ ممکن است شل شوند، که می تواند باعث نشت آن شود.
   همانطور که قبلا گفته شد، استفاده از یک عامل رفع گرفتگی برای چسباندن و ثابت کردن مواد مفید نیست. بنابراین، روش مورد استفاده برای رفع انسداد برای دستیابی به حداکثر ایمنی ضروری است.

  1. بله، زمانی که متخصص به تجهیزات لازم دسترسی داشته باشد، هر انسداد فاضلاب قابل رفع است.
   لازم به ذکر است که این فقط مربوط به قسمتی از فاضلاب است که به عهده خودتان است زیرا در قسمتی که متعلق به شهرداری است مجاز به کار نیست.
   اگر به عهده شهرداری است، باید بلافاصله به شهرداری اطلاع دهید.
   مطمئناً آنها به درستی عمل خواهند کرد.

  1. اصولاً در اثر رفع انسداد نمی توان آسیب مستقیمی وارد کرد.
   مشکلاتی که ممکن است رخ دهد اغلب مربوط به نقص هایی است که قبل از شروع کار در مدیریت وجود داشته است.
   اگر لوله ای نقاط ضعیفی داشته باشد یا در جایی نزدیک قطعه کوپلینگ شل باشد، ممکن است در نتیجه کار رفع گرفتگی فشار افزایش یابد که این امر جدیت عیوب را افزایش می دهد.
   به محض اینکه در مورد وضعیت یک لوله شک ایجاد شود، بازرسی با دوربین انجام می شود.

  1. در مورد مسدود شدن فاضلاب توسط رنگ، مهم است که بدانیم آیا رنگ بر پایه آب است یا خیر.
   در این صورت، لوله فاضلاب به بهترین وجه می تواند از طریق اسپری تمیز شود.
   اگر رنگ بر پایه آب نباشد، انسداد می تواند آنقدر پایدار باشد که بخشی از لوله نیاز به تعویض داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی