لوله بازکنی آیت اله کاشانی

خدمات لوله بازکنی آیت الله کاشانی

 • لوله بازکنی تهران
 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • تخلیه چاه تهران

 

 

یکی از مشکلاتی که سبب شده است تا گوشی به دست و در گوگل، عبارت ” لوله بازکنی آیت الله کاشانی ” را جستجو کنید، شاید مشکل نشتی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله توالت یا حمام، بوی بد فاضلاب و یا هر مشکل دیگری که به لوله و فاضلاب مربوط می شود، باشد. در این مقاله قصد داریم تا روش های آب بندی لوله فاضلاب بدون تخریب و بدون ایجاد هزینه اضافی را آموزش دهیم. اگر قصد دارید تا نکته مثبتی را یاد بگیرید و مشکلات مربوط به نشتی لوله ها را خودتان حل و فصل کنید، در ادامه با ما همراه باشید. البته ما قبلاً به طور مفصل در مورد معایب و مزایای استفاده از لوله پوش فیت فاضلاب صحبت کرده ایم. به طور حتم انتخاب لوله فاضلاب مناسب یکی از دلایل کاهش نشتی لوله خواهد بود.

لوله های آب و فاضلاب و اجرای لوله کشی مناسب یکی از مواردی هست که به هنگام ساخت ساختمان، باید توجه ویژه به آن شود. چرا که بسیاری از تاسیسات لوله کشی به صورت توکار بوده و بعدها، وجود هرگونه نشتی یا ترکیدگی در لوله ها مشکلات فراوانی را برای صاحبخانه چه به لحاظ مالی یا روانی ایجاد می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم از افراد متبحر در این زمینه کمک بگیرید و آب بندی لوله های فاضلاب را جدی بگیرید.

البته اگر با این مشکل مواجه هستید، زیاد نگران هزینه های تحمیل شده به هزینه خانوار نباشید. اگر مایل باشید می توانید با یک تماس با لوله بازکنی آیت الله کاشانی بخواهید که سرویسکاران به محل اعزام شده و با استفاده از روش های رفع نشتی لوله بدون تخریب و آب بندی لوله فاضلاب بدون تخریب کمک گرفته و مشکل ساختمان شما را حل کنند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی ستارخان نیاز داشته باشید.

دلایل ترکیدگی و نشتی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی آیت الله کاشانی شبانه روزی

قبل از اینکه به روش های آب بندی لوله فاضلاب بپردازیم، بهتر است دلایل به وجود آمدن نشتی و ترکیدگی در لوله ها را بررسی کنیم. همواره معتقدیم که پیشگیری بهتر از درمان است.

همیشه نمی توانیم ترکیدگی لوله ها را به دلیل سهل انگاری به هنگام نصب و لوله کشی دانست. به هر حال هر چیزی عمر مفیدی دارد و لوله های فاضلاب نیز با گذر زمان دچار فرسودگی می شوند.

 1. یکی از بددترین کارهای ممکن برای کاهش هزینه های ساخت و ساز، استفاده از لوله های فاضلابی بی کیفیت در زمان اجرای لوله کشی است. در نتیجه همین انتخاب اشتباه با گذر زمان، زنگ زدگی لوله های فلزی فاضلاب و به وجود آمدن پوسیدگی در سطح داخلی لوله و نهایتاً بوجود آمدن نشتی یا ترکیدگی در لوله امری طبیعی خواهد بود.
 2. یکی دیگر از موارد بسیار شایع که موجب ایجاد نشتی در لوله ها می شود، استفاده نادرست و ناشیانه از فنر لوله بازکنی دستی است.
 3. یکی دیگر از دلایل ترکیدگی لوله، سوراخ کاری یا کنده کاری به هر دلیلی در ساختمان است که افراد اگر به نقشه تاسیسات و مسیر لوله کشی وارد نباشند، منتظر ترکیدگی لوله ها باید باشند.
 4. در لوله بازکنی نارمک در مورد روش های باز کردن یخ زدگی لوله ها صحبت کردیم. این توصیه ها را جدی بگیرید و با استفاده از راه کارهای گفته شده مانع از یخ زدگی لوله ها شوید تا بعداً به فکر رفع نشتی لوله نباشید.
 5. بسیاری از خانم ها برای نظافت و جلوگیری از بوی بد فاضلاب به طور مداوم از مایع لوله بازکنی شیمیایی استفاده می کنند که این هم یکی از دلایل شایع سوراخ شدن و نشتی لوله ها می باشد.
 6. افراد وارد و حرفه ای می دانند که به هنگام لوله کشی ساختمان، لوله ها را باید در عمق مناسبی زیر خاک مدفون کرد. این حجم از خاک نه آنقدر کم باشد که با کوچکترین ضربه ای لوله دچار شکستگی شود، و نه آنقدر حجم خاک زیاد باشد که به دلیل سنگینی، لوله ها دچار مشکل شوند.

علائم ترکیدگی و تشخیص نشتی لوله 

خب حالا کاریه که شده و به هر دلیلی، لوله های فاضلاب ساختمان شما دچار نشتی یا ترکیدگی شده است. باید بتوانید علائم ترکیدگی و وجود نشتی در لوله ها را بشناسید و با استفاده از آموزش هایی که در خصوص نحوه آب بندی لوله های فاضلاب بدون تخریب و خرابکاری در لوله بازکنی آیت الله کاشانی خواهیم داد، مشکلات بوجود آمده را با کمترین هزینه برطرف کنید. ابتدا باید به موقع مشکل را تشخیص دهید.

 • آبریزی از لوله های آب به خصوص در مورد لوله های زیر سینک ظرفشویی
 • بوی بد فاضلاب و ایجاد سرگیجه و سردرد برای ساکنین ساختمان
 • ایجاد لکه های زرد رنگ بر روی دیوار
 • طبله شدن گچ دیوار و ریختن قسمت هایی از گچ دیوار

لوله بازکنی آیت الله کاشانی فوری

رفع نشتی لوله فاضلاب با استفاده از چسب آب بندی

رفع نشتی لوله در لوله بازکنی آیت الله کاشانی

استفاده از چسب آب بندی، یکی از روش هایی است که امروزه برای آب بندی نشتی لوله پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد. مقرون به صرفه بودن و اثربخشی بالای آن باعث شده که استفاده از آن بیشتر باشد.

برای استفاده از این چسب، مسیر ورود آب به لوله را متوقف کنید. سپس محل نشتی لوله را که خیس است با دستمال خوب تمیز کنید و چسب را به ناحیه مربوط بچسبانید.
این چسب معمولاً در زمان یک الی دو ساعت خشک می شود به همین راحتی می توانید آب بندی لوله پلیکا را انجام دهید و نشتی لوله را برطرف کنید.

دو نوع چسب آب بندی داریم:

 • یک نوع از این چسب از طریق خمیر اپوکسی یا چسب جانبی دیگر به محل نشتی لوله چسبیده می شود.
 • نوع دیگر آن، نوع سرخود هستند و برای چسبیدن به هیچ چیز دیگری نیاز ندارند.

رفع نشتی لوله به کمک لوله فاضلاب دیگر

لوله بازکنی ایت الله کاشانی تضمینی

در مواقعی که نشتی لوله بسیار سطحی باشد، می توانید از لوله پلیکای دیگر و چسب آب بندی لوله فاضلاب استفاده کنید. از یک تکه لوله پلیکا که به صورت طولی برش داده شده است استفاده کنید. محلی از لوله اصلی را که نشتی دارد با دستمال تمیز و خشک کنید و با استفاده از چسب مخصوص لوله پلیکا، لوله ی برش داده شده را به محل نشتی به عنوان وصله بچسبانید. اینکه از کدام یک از روش های گفته شده برای رفع نشتی لوله ها استفاده شود یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله بازکنی است که در لوله بازکنی شهران توضیح داده ایم.

لوله بازکنی آیت الله کاشانی شبانه روزی و فوری

در صورتی که نتوانستید به روش های گفته شده نشتی لوله ها را برطرف کنید یا اصلاً در تشخیص محل نشتی لوله ها دچار مشکل شدید، می توانید با لوله بازکنی آیت الله کاشانی تماس بگیرید و از سرویسکاران با تجربه این شعبه کمک بگیرید. گاهی اوقات اقدام به کاری که در آن مهارت کافی ندارید خود دلیل بر مشکلات بعدی و هزینه های بیشتر خواهد شد.

آیا استفاده از چسب های مخصوص آب بندی، بهترین روش برای آب بندی لوله فاضلاب می باشد؟

بله. استفده از چسب ها، به دلیل استفاده آسان، تاثیر بالا و مقاومت زیادی که در مقابل نشتی دارند، روش خوب و کارآمدی برای رفع نشتی می باشد.

خدمات ارائه شده در لوله بازکنی آیت اله کاشانی چیست؟

خدماتی از جمله: رفع گرفتگی لوله، تشخیص محل نم و رطوبت، رفع نشتی لوله، درآوردن اشیا از چاه و توالت، تبدیل توالت سنتی به فرنگی. تعویض کاسه توالت و کلیه خدمات لوله بازکنی


16 پاسخ

 1. سلام. چقد خوبه که به همه موارد در مورد نشتی لوله ها اشاره کردین. من خودم به دلیل ناآگاهی برای تمیزی بیشتر، ماهی یبار لوله بازکنی قوی می ریختم تو لوله حمام و سینک ظرفشویی. بعد دیدم که لوله سوراخ شده و یه هزینه اساسی برامون درست شد.

  1. سلام دوست عزیز
   این موردی که شما به آن اشاره کردید، یعنی استفاده بیش از حد از مایع لوله بازکن صنعتی، یکی از شایع ترین دلایل نشتی و آسیب به لوله ها است. ما در صفحه مربوط به لوله بازکنی آیت الله کاشانی، سعی کرده ایم ضمن معرفی خدمات شرکت خود، جهت کاهش هزینه های خانوار و توانایی افراد در رفع گرفتگی لوله ها به وسیله روش های خانگی، اطلاع رسانی های لازم را انجام دهیم.

 2. بین روش هایی که گفتین کدوم روش برای رفع نشتی لوله ها مناسب تر هست؟ آیا خودمون می تونیم این کارو انجام بدیم یا حتما باید با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیریم؟ من ساکن خیابان آیت الله کاشانی هستم. نزدیک ترین شعبه کدومه؟

  1. سلام دوست عزیز
   باید اول بررسی بشه و مشخص شود که شدت نشتی لوله و محل نشتی دقیقاً کجاست تا با توجه به این اطلاعات یکی از روش های رفع نشتی لوله به کار برده شود که این هم در تخصص لوله بازکنی آیت الله کاشانی می باشد.

 3. سلام. تشخیص محل نشتی لوله بدون خرابی و ایجاد هزینه زیاد ممکن هست؟ چون می ترسم زنگ بزنم بیان کلی خرابکاری و کنده کاری بکنن آخر سر هم محل نشتی رو پیدا نکنن

  1. سلام دوست عزیز
   اگر با روش هایی که در لوله بازکنی آیت الله کاشانی توضیح داده شده است، نشود محل نشتی لوله را تشخیص داد، می توان از دستگاه های مخصوص نشت یاب استفاده کرد که بدون خرابی و کنده کاری است.

 4. سلام خسته نباشید.
  اولا تشکر می کنم از لوله بازکنی آیت الله کاشانی بابت مقاله خوب و جامعی که نوشته. در مورد استفاده از چسب آب بندی سوالم اینه که بعداً می تونیم این چسب رو از روی لوله بکنیم؟

  1. سلام جناب یاسریان
   سوالی که پیش میاد به چه دلیلی می خواهید چسب را از روی لوله بکنید؟ آیا نشتی لوله برطرف شده است؟ اگر چسب را بکنید دوباره لوله نشتی خواهد داشت. در این صورت باید کلاً لوله را تعویض کنید که پبشنهاد می کنم با لوله بازکنی آیت الله کاشانی تماس بگیرید و از همکاران مشاوره بگیرید.

 5. سلام. تشکر می کنم از شرکت خدمات فنی موسوی بابت افتتاح شعبه لوله بازکنی کاشانی که واقعا کارشون درسته.

 6. سلام. روش هایی که برای رفع نشتی لوله در مقاله لوله بازکنی کاشانی نوشته شده فقط برای لوله پلیکا کاربرد داره یا برای انواع دیگر لوله ها هم میشه از این روش ها استفاده کرد؟

  1. سلام جناب اشرفی
   این روش هایی که آموزش داده شده است برای رفع نشتی انواع لوله ها کاربرد دارد و انتخاب یکی از این راه حل ها به عهده خود شماست. البته توصیه می کنم در مواردی که نشتی لوله زیاد باشد، با شعباتی نظیر لوله بازکنی آیت الله کاشانی تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   بله بین تجهیزات و ابزارهای لوله بازکنی، دستگاهی به نام دستگاه لوه بازکنی ارابه ای وجود دارد که این اسم گذاری به دلیل شکل ظاهری آن می باشد وگرنه عملکرد آن مثل فنر برقی لوله بازکنی است. که در شعبه لوله بازکنی کاشانی ما به این دستگاه مجهز هستیم.

 7. سلام خسته نباشید
  می خوام ببینم ممکن هست ترکیدگی لوله رو بدون تخریب درست کرد؟ متاسفانه لوله توکار هست و از روی زردی دیوار، متوجه شدم که لوله در اون قسمت نشتی داره.

  1. سلام دوست عریز
   در مورد سوال شما باید گفت که بله، روش یا روش هایی برای تعمیر ترکیدگی لوله فاضلاب توکار بدون تخریب وجود دارد. در این روش از مواد نانوسیال برای تعمیر ترکیدگی لوله فاضلاب توکار استفاده می شود. در این روش برای اینکه بتوانند محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را پیدا بکنند، ابتدا کابل دوربین را وارد لوله می کنند. سپس طی دو مرحله مواد نانوسیال را به داخل لوله و محل ترکیدگی لوله تزریق می کنند تا جداره لوله را به طور کامل پوشش دهد. باید این نکته را هم بدانید که این مواد ضدآب هستند. این روش یکی از روش های مطمئن برای تعمیر ترکیدگی لوله توکار بدون تخریب هست ولی حتما باید توسط فرد متخصص انجام شود که برای اینکار می توانید با شماره لوله بازکنی کاشانی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.