پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

خدمات لوله بازکنی شهران

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی

حتماً شما هم دچار گرفتگی لوله آشپزخانه یا حمام شده اید که به دنبال جستجوی عبارت ” لوله بازکنی شهران ” قصد مطالعه این مقاله را دارید. ناگفته پیداست که بوی نامطبوع و جمع شدن آب بر اثر گرفتگی لوله فضای ناخوشایندی را در خانه ایجاد می‌کند. در این شرایط نمی توانید دست روی دست بگذارید و مجبور هستید یا خودتان با استفاده از روش های خانگی لوله بازکنی که در لوله بازکنی تهران توضیح داده شده است، گرفتگی لوله را رفع کنید یا با یکی از نزدیک ترین شرکت های معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید. قطعاً تماس با لوله بازکنی و آمدن سرویسکار، هزینه ای را به دنبال خواهد داشت که بد نیست اطلاعاتی در خصوص نحوه قیمت گذاری خدمات لوله بازکنی داشته باشید.

نحوه قیمت گذاری لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران شبانه روزی

شاید تا بحال به درآمد حرفه لوله بازکنی فکر نکرده اید و نمی دانید که یکی از مشاغل پر درآمد در شهرهای بزرگ با سودآوری زیاد است. چرا که با استفاده از تجهیزاتی ثابت می توان تعداد پروژه های زیادی را ساپورت کرد. اما آیا تا به حال به نحوه قیمت‌گذاری اینگونه مشاغل خدماتی فکر کرده‌اید؟ این بی اطلاعی نبایداخذ پول بیشتر برای برخی شرکت های لوله بازکنی منجر شود. عوامل متعددی می‌تواند بر روی قیمت لوله بازکنی تاثیر‌گذار باشد که در ادامه توضیحاتی را ارائه می‌دهیم. با ما همراه باشید.

قیمت لوله بازکنی در شهران

چیزی که مشخص است این است که هزینه و قیمت لوله بازکنی در  شهران و سایر مناطق تهران ثابت نیست و عوامل مختلفی بر قیمت لوله بازکنی تاثیرگذار است از این رو نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان تعرفه لوله بازکنی در نظر گرفت. اگر شما بر حسب نیاز عباراتی چون ( لوله بازکنی شهران ) را جستجو کنید با سایت های زیادی که هر کدام نرخ و مبلغ متفاوتی را به عنوان اجرت مطرح کرده اند، مواجه می شوید. در اینگونه مواقع دقت کنید که اگر سایت یا شرکتی مبلغ پایینی را به عنوان دستمزد مطرح کرده باشد، ممکن است پس از حضور در محل و بررسی های اولیه بر اساس بهانه های واهی نرخ و تعرفه ای را که قبلاً برای لوله بازکنی شهران مطرح کرده بود، افزایش دهد. اگر هم بخواهید مخالفت کنید مجبور هستید برای کار انجام نشده، فقط به عنوان هزینه ایاب و ذهاب مبلغی را پرداخت کنید. به همین دلیل مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنم.

قیمت لوله بازکنی شهران

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

لوله بازکنی شهران فوری

بسته به اینکه در کجای تهران زندگی می کنید می توانید با نزدیکترین شرکت لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید. اما قبل از اعزام سرویسکار بهتر است تا با شرح دقیق موضوع و محل گرفتگی لوله، قیمت را جویا شوید. زیرا هر چه گرفتگی لوله ها در مسیرهای داخلی تر ساختمان باشد، برای رفعگرفتگی لوله، هزینه لوله بازکنی بیشتر می شود.

ولی توصیه می کنم مساله گرفتگی لوله ها و رفع گرفتگی را زیاد هم سهل و آسان نگیرید، چرا که ممکن است هزینه های بیشتری برای خود بتراشید. گاهی سپردن کار به یک نفر ماهر و کاردان بسیار کم هزینه تر از این خواهد بود که خودتان اقدام کنید. بر اساس یک تجربه که در لوله بازکنی شهران با آن مواجه شده بودیم، این بود که صاحبخانه برای خارج کردن گوشی موبایل خود که به داخل لوله توالت افتاده بود، شخصاً اقدام کرده بود که منجر به آسیب جدی به مچ دست فرد شد. به همین دلیل با سبک و سنگین کردن این مسائل و در نظر گرفتن عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی با یک شرکت معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید.

مهم ترین عوامل موثر بر تعرفه لوله بازکنی

لوله بازکنی در شهران تهران

 • میزان گرفتی لوله: مقدار و میزان گرفتگی لوله، یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت است.
 • استفاده از دستگاه ها و تجهیزات: به این مساله همواره توجه داشته باشید که سرویسکار برای رفع گرفتگی لوله از چه وسیله ای استفاده کرده است. به طور مثال رفع گرفتگی لوله با دست بسیار ارزانتر از رفع گرفتگی لوله با دستگاه تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی برقی است.
 • نوع گرفتگی لوله: منظور از نوع گرفتگی لوله این است که آیا گرفتگی با اجسام سخت، مصالح ساختمانی و یا با مواد زائد از قبیل مو و چربی اتفاق افتاده است. زیرا میزان زحمتی که برای رفع گرفتگی لوله به دلیل هر کدام از عوامل باشد، قطعاً در قیمت تاثیرگذار خواهد بود.
 • اگر با هر شرکت لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی ستارخان تماس می گیرید، حتماً اشاره کنید که مشکل شما گرفتگی لوله ساختمان است یا یک شی در لوله افتاده و نیاز است آن را از لوله خارج کنید. تعجب نکنید که این هم از عوامل تعیین کننده است چرا که روش کار و نوع دستگاه مورد استفاده کاملاً متفاوت می باشند.
 • اگر گرفتگی لوله در لوله های توکار باشد و نیاز به تخریب باشد، ناگفته پیداست که هزینه لوله بازکنی بیشتری را می طلبد.
 • استفاده از محلول های لوله بازکنی: گاهی اوقات برای تکمیل کار لوله بازکنی، پس از اتمام کار از محلول لوله بازکنی استفاده می شود که هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.
 • هزینه ایاب و ذهاب: همواره سعی کنید با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی به محل زندگی خودتان تماس بگیرید تا مجبور به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب بیشتر نباشید. به همین دلیل است که اگر در شهران تهران زندگی می کنید، به هنگام نیاز لوله بازکنی شهران را در گوگل جستجو کنید.
 • مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله: کار یک ساعته با کار چند ساعته، نرخ و تعرفه متفاوتی دارند. البته مراقب افراد سودجو هم باشید که بی دلیل کار را طول می دهند تا به این بهانه هزینه بیشتری را دریافت کنند.

تماس با لوله بازکنی شهران شبانه روزی

شماره لوله بازکنی شهران

اولاً که همیشه توصیه می کنیم با استفاده از روش های گفته شده برای پیشگیری از گرفتگی لوله ها، نگذارید کار به گرفتگی لوله ها و تماس با شرکت های لوله بازکنی برسد. ولی در هر صورت اگر با مشکلاتی از قبیل:

 • گرفتگی لوله های حمام یا توالت
 • تعویض کاسه توالت
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
 • خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه و لایروبی
 • تشخیص محل نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب

و یا هر مشکل دیگری مواجه شدید، می توانید با شماره 09126887380 تماس بگیرید و پس از ثبت آدرس، سرویسکار در کمتر از نیم ساعت در محل حضور خواهد داشت.

سوالات متداول لوله بازکنی شهران

عواملی همچون میزان گرفتی لوله، نوع گرفتگی لوله، استفاده از محلول های لوله بازکنی، مشکل مربوط به گرفتگی لوله است یا خارج کردن شی از لوله، هزینه ایاب و ذهاب و مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله، بر قیمت گذاری خدمات لوله بازکنی موثر است.

برای خدماتی چون رفع گرفتگی لوله توالت، تعویض کاسه توالت فرنگی یا ایرانی، تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس، خارج کردن اشیا و گوشی از چاه فاضلاب، تخلیه چاه و طوقه چینی، رفع نشتی آب، رفع بوی بد فاضلاب

14 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی شهران»

 1. سلام خدا قوت خدمات شرکت لوله بازکنی شهران
  لطفا در زمینه روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب میشه استفاده کرد، توضیح بدین

  1. سلام دوست عزیز
   یکی از پرتکرارترین سوالات دوستان همین روش های رفع گرفتگی لوله است. چند روش خانگی مثل استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه، ترکیب جوش شیرین و آب، استفاده از رخت آویز، استفاده از تلمبه دستی روشهایی هستند که اگر نخواهید با لوله بازکنی شهران تماس بگیرید، می توانند به شما کمک کنند.

  1. سلام جناب پورکاظم
   پیشنهاد اولیه ما، همیشه استفاده از روش های خانگی برای رفع گرفتگی لوله و توالت فرنگی است. در بین روش های خانگی برای رفع گرفتگی توالت فرنگی می توان به استفاده از سلفون یا چسب 5 سانتی، استفاده از رخت آویز، ریختن آب گرم در توالت و در نهایت استفاده از تلمبه دستی هست. استفاده از مایع لوله بازکن صنعتی را در مواقع حاد و خیلی ضروری، توصیه می کنیم چرا که استفاده بیش از حد از مایع لوله بازکن صنعتی می تواند منجر به خوردگی و نشتی لوله ها شود، ضمن اینکه برای سلامتی و ریه افراد هم مضر هست. در نهایت اگر نتوانستید با روش های گفته شده گرفتگی توالت فرنگی را رفع کنید می توانید با شماره لوله بازکنی شهران تماس بگیرید.

 2. سلام و خسته نباشید
  بهترین سرفنر برای استفاده از فنر لوله بازکنی کدوم هست؟ من ساکن شهران هستم اگر با لوله بازکنی شهران تماس بگیرم چقدر طول میکشه تا اینجا برسند؟

  1. سلام دوست عزیز
   این سوال رو نمیشه همینطوری جواب داد. بلکه اول باید مشخص بشه دلیل گرفتگی لوله چیه تا بر اساس اون، بهترین و کارآمدترین سرفنر برای رفع گرفتگی لوله انتخاب بشه. در مورد سوال دوم هم باید بگم که اگر با لوله بازکنی شهران تماس بگیرید در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود.

 3. سلام خسته نباشید
  آیا اومدن دو سرویسکار یا یک سرویسکار در هزینه لوله بازکنی تاثیر داره یا خیر؟

  1. سلام جناب سراجی
   متاسفانه یکی از ترفندهای شرکت های لوله بازکنی تهران این است که برای سرشکن کردن هزینه ها به جای اینکه دو نفر را به محل اعزام کنند، یک نفر را اعزام می کنند و در این صورت هم زمان رفع ایراد طولانی شده و هزینه بیشتری دریافت می کنند و هم اینکه گاه لازم می شود از صاحبخانه کمک بگیرند. در مقابل گاهی هم عکس این اتفاق می افتد و در مواردی که مشکل با یک سرویسکار حل می شود، دو نفر را اعزام می کنند و مجدد به این بهانه هزینه بیشتری دریافت میکنند. باید صادقانه بگویم که دریافت هزینه برای خدماتی همجون لوله بازکنی شهران، باید علاوه بر تطابق با نرخ اتحادیه لوله بازکنی، با وجدان و اعتقاد به کسب روزی حلال همراه باشد.

  1. سلام خانم منصوری
   دلیل اینکه روی شیرآلات لکه های سفیدی دیده می شود، به دلیل رسوب مواد و املاح معدنی موجود در آب هست که بر روی سطح لوله و شیرآلات دیده می شود. برای تمیز کردن این لکه ها هیچوقت از اسکاج زبر یا سیم ظرفشویی استفاده نکنید چرا که باعث می شود خط و خطوطی بر روی شیرآلات بیوفتد. از مواد اسیدی و شیمیایی نیز استفاده نکنید ممکن است به آبکاری شیرآلات آسیب وارد شود. اول باید به نوع آبکاری شیرآلات دقت شود. در نهایت روشی که ذکر می کنم برای برق انداختن و تمیزکاری انواع شیرآلات با هرنوع آبکاری، کاربرد دارد و موثر است. یکی از بی خطرترین روش ها استفاده از محلول آب و صابون و یک دستمال نرم است. اگر صفحه لوله بازکنی شهران را دنبال کنید سعی می کنم روش های بیشتری با توجه به جنس شیرآلات بیان کنم.

    1. سلام خانم ارادتی
     این سوال در مورد نحوه تمیز کردن شیرآلات از سرویسکاران لوله بازکنی شهران بسیار پرسیده می شود. برای تمیز کردن شیرآلات برنجی، سرکه می تواند معجزه کند. یک قاشق غذاخوری سرکه، یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و یک قاشق غذاخوری نمک را باهم مخلوط کنید. سپس یک پارچه را به مخلوط سرکه، جوش شیرین و نمک آغشته کنید و آن را بر روی شیرآلات از جنس برنج بکشید. پس از اتمام کار با یک پارچه تمیز شیر آب را دستمال بکشید و نتیجه را ملاحظه کنید.

 4. سلام و خسته نباشید
  لطفا در مورد نحوه پاک کردن لکه های روی شیرآلات جنس استیل هم لطفا توضیح بدهید.

  1. سلام جناب مسلمی

   در این ایام بسیاری از افراد با این مشکل روبرو هستند و دوست دارند در کنار خانه تکانی، شیرآلات خانه را نیز برق بندازند. برای این کار یکی از موادی که می توانید به آسانی تهیه کنید و بهترین نتیجه را بگیرید، لیمو ترش هست. برای برق انداختن شیرآلات از جنس استیل، لیموترش بهترین گزینه است. در صورت استفاده از لیموترش یک تیر دو نشان می زنید چرا که هم می توانید لکه روی شیرآلات را تمیز کنید و هم سیاهی روی شیرآلات از بین می رود. البته اکیداً توصیه می کنم هرگز به جای لیموترش ، از آب لیمو استفاده نکنید، چرا که در آبلیمو ناخالصی هایی وجود دارد که در صورت استفاده نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت. نحوه کار هم به این صورت است که یک لیمو ترش را از وسط نصف کنید و شیرآلات را به آن آغشته کنید. بعد از 15 دقیقه روی شیرآلات را با دستمال نرم تمیز کنید. لوله بازکنی شهران آماده ارائه هرگونه مشاوره در این خصوص می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی