لوله بازکنی ستارخان

خدمات لوله بازکنی ستارخان

✅ تضمین لوله بازکنی:

تحویل لوله باز شده

میزان کثیف کاری:

حداقل ممکن

ساعات کاری:

24 ساعته 7 روز هفته

روش انجام کار:

فنر برقی، تراکم هوا و …

  • انجام کلیه خدمات لوله بازکنی ستارخان به صورت فوری، بدون کثیف کاری توسط همکاران با اخلاق
  • خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه ستارخان. رفع هرگونه گرفتگی، بوی بد فاضلاب و غیره.
  • تشخیص دقیق محل گرفتگی لوله ها در ساختمان های واقع در ستارخان، رفع گرفتگی لوله ها با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز دنیا بدون خرابکاری و کثیف کاری و خدماتی نظیر لوله بازکنی تهران
  • بیرون آوردن اشیا ارزشمند، طلا و یا گوشی از چاه یا لوله توالت با استفاده از روش های پیشرفته و دستگاه های مخصوص.
  • ارائه کلیه خدمات مربوط به تخلیه چاه توالت فرنگی و ایرانی، باز کردن گرفتگی توالت فرنگی بدون خرابکاری و یا شکستن توالت با استفاده از دستگاه تراکم هوا.
  • تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب و رفع آن.
  • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه و رفع تخلیه کند آب.
  • تشخیص محل نم و رطوبت در ساختمان و رفع بوی رطوبت.
  • تخلیه چاه تهران

تماس با لوله بازکنی موسوی در هر ساعت از شبانه روز

چنانچه با هریک از مشکلات گفته شده روبرو شوید، اگر متوجه شدید که آب سینک ظرفشویی به کندی تخلیه می شود، بوی بد فاضلاب را در حمام یا توالت حس می کنید، به هنگام شستن حیاط منزل، آب در اطراف لوله جمع می شود، قبل از اینکه خرابی جبران ناپذیری به بار بیاورد یا باعث شود که متحمل هزینه تعمیرات شوید، با ما تماس بگیرید و قبل از اینکه دیر شود، با هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه تعمیرات ناشی از خرابی، نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنید. 

یک نکته ی مهم دیگر، توجه به ترکیدگی یا نشتی آب از لوله ها می باشد. این مسئله به قدری مهم است که حتی نمی توان امروز را به فردا انداخت. یکی از مهمترین نشانه های این مسئله بوی نم است و بعد از آن تغییراتی در هزینه ی فیش آب. هر زمانی که متوجه چنین مشکلی شدید بلافاصله برای رفع آن اقدام کنید.

اعزام نزدیک ترین سرویس کاران در کمترین زمان

خرابی و گرفتگی لوله مشکلی نیست که بتوانید رفع ایراد آن را به حتی ساعتی بعد موکول کنید. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های لوله بازکنی ستارخان تماس گرفته و درخواست اعزام سرویس کار به محل را داشته باشید.

لوله بازکنی ستارخان شبانه روزی لوله بازکنی ستارخان

همکاران با اخلاق و با تعهد لوله بازکنی موسوی در منطقه ستارخان همه تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا بدون خرابی و بدون هزینه اضافی نسبت به رفع دائمی مشکل گرفتگی لوله ها یا بوی بد فاضلاب اقدام نمایند. همچنین در زمینه تخلیه چاه معمولی و تخلیه چاه سپتیک نیز می توانید با ما تماس بگیرید. چون ما دارای ماشین ها و ابزارهای با قدرتی هستیم که می توانیم به راحتی چاه را به طور کامل تخلیه کنیم و با استفاده از نیروی انسانی لایروبی چاه نیز به سرعت انجام خواهد گرفت.

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله ها

بهترین کار برای اینکه از گرفتگی لوله ها در امان بمانید این است که از ورود هرچیزی که موجب گرفتگی لوله ها می شود جلوگیری کنید. اما گاهی اوقات ورود مواد ریز به خصوص از طریق سینک ظرفشویی ناگزیر به نظر می رسد. بهترین تصمیم این است که از درپوش های فلزی و پلاستیکی که مخصوص ورودی لوله ها تعبیه شده است استفاده کنید. استفاده از این درپوش ها در حمام بهترین مانع برای ورود مو به داخل لوله حمام نیز است. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز پیدا کنید.

در خصوص جلوگیری از سینک ظرفشویی هم چند نکته ساده را رعایت کنید:

 • از توری های مخصوص برای دهانه لوله سینک ظرفشویی استفاده کنید. قبل از شستشوی ظروف، با یک تکه ابر یا دستمال، باقی مانده غذا و چربی ظروف را در یک کیسه فریزر ریخته و درون سطل زباله بیاندازید.
 • رفع گرفتگی سینک ظرفشویی در لوله بازکنی ستارخانبه هنگام شستن میوه و سبزیجاتی که گل و لای دارند، به خصوص شستن سیب زمینی، ابتدا آنها را داخل لگن پرآب بشورید تا همه خاک و گل آن در لگن ته نشین شود. سپس اب لگن را می توانید داخل گلدان ها بریزید. با اینکار هم در مصرف آب صرفه جویی کرده اید هم از ورود گل و ته نشین شدن آن در لوله ها جلوگیری کرده اید.
 • لوله بازکنی ارزان در ستارخانهر چند وقت یکبار، یک کتری آب جوش داخل لوله سینک بریزید تا اگر چربی هم در دیواره های لوله رسوب کرده باشد، با این آب جوش از لوله کنده و وارد فاضلاب شود. البته دقت کنید داغی آب به قدری نباشد که اتصالات لوله ها را تخریب کند.

لوله بازکنی ستارخان

برای دانلود متن کامل مقاله لوله بازکنی ستارخان، کلیک کنید.

تشخیص علت گرفتگی لوله و رفع دائمی آن

گاه شدت گرفتگی لوله جزئی بوده و شاید بتوان آن را با یک فنرزنی رفع کرد. ولی در اغلب اوقات با توجه به اینکه گرفتگی لوله در دراز مدت تبدیل به یک گرفتکی کلی می شود که سبب کندی تخلیه آب و جمع شدن آب می شود. خود این مساله باعث بروز خرابکاری و بوی بد فاضلاب در محل می شود که باید به طور اساسی نسبت به رفع آن اقدام کرد.

متاسفانه برخی افراد سودجو از استیصال صاحبخانه در آن زمان سوءاستفاده کرده و با رفع مقطعی گرفتگی لوله و اخذ وجه به عنوان حق الزحمه، باعث ایجاد بی اعتمادی در این صنف شده اند. یا حتی در مواردی دیده شده که یک محلول با چند ترکیب ساده را درست کرده و به قیمت های گزاف به مردم می فروشند و ادعا می کنند که تمام گرفتگی ها را با این محلول می شود باز کرد. اما مراقب باشید که فریب این افراد را نخورید.

ما مفتخر هستیم که با بکارگیری سرویس کاران فنی و باتجربه که تعهد اخلاقی نسبت به این کار دارند، توانسته ایم در بین ساکنین منطقه ستارخان نامی نیک از خود به جای گذاریم، چرا که شعار ما همواره رفع دائمی گرفتگی لوله و لوله بازکنی ستارخان با کمترین هزینه و بدون خرابی می باشد. تابستان و زمستان و هر زمانی از سال که باشد، و در هر دمایی که باشد، قیمت های ما متغییر نیست و حتی برای لوله بازکنی سعادت آباد نیز قیمت ثابت و مشخصی داریم و این یکی از ویژگی مهم لوله بازکنی موسوی است.  علاوه بر بازکردن گرفتگی لوله در سایر زمینه های خدماتی نیز می توانید روی ما حساب کنید. اگر نیاز به حفر چاه است یا اگر نیاز به لوله کشی ساختمان نو یا تعویض لوله کشی ساختمان های قدیمی هست می توانید با یک تماس درخواست نیرو دهید که ما بعد از  20 دقیقه در محل خواهیم بود.

رفع گرفتگی لوله با ژنراتور لوله بازکنی

حتماً اسم فنر برقی یا فنر لوله بازکنی را شنیده اید که همان ژنراتور لوله بازکنی است. اولین گزینه برای رفع گرفتگی لوله ها همان استفاده از فنر برقی است. تفاوت فنر برقی با فنر دستی در برقی بودن آن است به این صورت که همان فنر لوله بازکنی به موتوری برقی وصل شده که دوران ان به وسیله انرژی الکتریکی قدرت آن را افزایش می دهد بطوری که هر نوع گرفتگی در داخل لوله را باز می کند.

عمده استفاده از فنر لوله بازکنی برقی برای رفع گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از مواد سخت نظیر سنگ، خاک و آجر است و کف شوی حمام مفید بوده و هر نوع گرفتگی را باز می کند.

مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

 • قدرت بالای فنربرقی لوله بازکنی
 • مفید برای باز کردن گرفتگی لوله ها با مواد سخت نظیر سیمان
 • لوله بازکنی ستارخان بدون کثیف کاری
 • اتصال به برق شهری و نبود محدودیت جهت تامین برق فنر برقی

آموزش فنرزدن لوله فاضلاب حمام جهت رفع گرفتگی لوله حمام

همانطور که در مقاله های قبلی هم اشاره شده است، راه حل های زیادی برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله حمام می باشد که اتفاقاً روش آسان و در دسترسی می باشد که اگر فنر لوله بازکنی داشته باشید، براحتی می توانید گرفتگی لوله ها را رفع کنید و کمتر نیاز به تماس با لوله بازکنی ستارخان داشته باشید.

گرفتگی لوله حمام معمولاً با وسایل و قطعات بزرگ اتفاق نمی افتد، چرا که ورودی و دهانه لوله حمام کوچک است، در بعضی جهات هم همین کوچک بودن دهانه لوله باعث می شود که گرفتگی لوله خیلی سریع اتفاق بیوفتد و به دنبال آن مشکلات زیادی برای ساکنین خانه بوجود بیاورد. البته که می توانید برای رفع مشکل با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

طریقه فنرزدن لوله فاضلاب یا فنر زدن چاه فاضلاب حمام

توصیه اول ما این است که یک فنر لوله بازکنی دستی در منزل داشته باشید، چرا که میزان و سرعت چرخش آنها بستگی به میزان نیرویی است که شما به آنها وارد می‌کنید و کنترل آن دست خود شماست. از این فنر می توانید برای رفع گرفتگی لوله توالت، کفشور حیاط یا پارکینگ، کفشور آشپرخانه و غیره استفاده کنید.

ابتدا درپوش لوله حمام را بردارید و سر فنر لوله بازکنی را به آرامی داخل لوله هدایت کنید. می توانید برای حرکت راحت تر فنر داخل لوله کمی شامپو یا شوینده دیگر داخل لوله بریزید تا ومحیط لوله لغزنده شود. این کار را تا جایی ادامه دهید که به زانویی لوله برسید. در این زمان کمی چرخش و حرکت فنر را تغییر دهید تا زانو را رد کند. زمانی که سر فنر به محل گرفتگی برسد، خودتان متوجه می شوید و پیشروی فنر متوقف می شود. در این زمان باید فنر را در جهت عقربه های ساعت به آرامی بچرخانید تا جایی که احساس کنید چرخش فنر به حالت عادی و روان درآمده است.

در هنگام فنرزدن لوله فاضلاب حمام ، ممکن است احساس کنید که فنر داخل لوله نمی چرخد. در این مواقع اصلاً نیروی زیادی بر روی فنر وارد نکنید و کمی فنر را به سمت عقب بکشید و از کمی بالاتر شروع به چرخاندن کنید و کم کم فنر را به جلو هل دهید. در صورتی که با فشار زیاد اینکار را انجام دهید یا فنر را خواهید شکست یا باعث سوراخ شدن لوله می شوید که مشکلی به مشکلات خود خواهید افزود.

در آخر هر زمانی که احساس کردید چرخش فنر به حالت عادی درآمده است، فنر را در جهت عکس عقربه های ساعت بچرخانید و به آرامی فنر را از لوله خارج کنید تا موادی هم که باعث گرفتگی لوله شده است، همراه فنر از لوله خارج شود.

برای درک بهتر نحوه کار با فنر برقی لوله بازکنی در ستارخان این ویدئو را تماشا کنید. ممکن است به خمدمات لوله بازکنی پیروزی نیاز داشته باشید.

تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی در ستارخان

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. این جمله در مورد حوادث مربوط به گرفتگی و ترکیدگی لوله های ساختمان هم صدق می کند. شما اگر از قبل می دانستید که قرار است با این مشکل مواجه شوید، قطعاً برای آن چاره ای می اندیشیدید که اصلا این اتفاق نیوفتد. ولی خب گاهی به دلیل کهنگی و فرسودگی لوله ها و تاسیسات ساختمان، گاه به دلیل سهل انگاری، تجمیع تدریجی چربی و رسوبات، افتادن شی در لوله و هر دلیل دیگری این اتفاق می افتد و چاره ای جز تماس با یک شرکت معتبر مانند چاه بازکنی ستارخان ندارید.

این که شرکتی که انتخاب می کنید معتبر باشد بسیار مهم است. چون اخیراً عده ی خیلی زیادی به جرگه ی لوله بازکنی پیوسته اند که علاوه بر نداشتن تجربه کافی، تخصص هم ندارند. این تیم ها با دادن قیمت های پایین توجه مردم را به خود جلب می کنند و از آنجایی که هزینه های زندگی بسیار بالا است و مردم دائماً به دنبال قیمت مناسب هستند، این گروه را انتخاب می کنند. اما برای جبران عواقب کار آن ها باید 10 برابر هزینه های معمول متحمل ضرر شوند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با لوله بازکنی شبانه روزی ستارخان تماس گرفته و منتظر رسیدن سرویس کار باشید. سرویس کاران لوله بازکنی موسوی در عرض 20 الی 30 دقیقه در محل حاضر خواهند بود. اگر مایل هستید کار شما بهتر انجام گیرد بهتر است، اگر چیزی در مورد علت گرفتگی های لوله می دانید، به نفرات بگویید تا بتوانند ابزار مناسب را برای لوله بازکنی انتخاب کنند. این کار باعث می شود زمان کمتری مصرف شود.

شماره های تماس لوله بازکنی موسوی در هر یک از مناطق تهران جهت پیدا کردن نزدیکترین لوله بازکنی

 ۰۹۱۲۶۸۸۷۳۸۰ مدیریت لوله بازکنی موسوی

۰۲۱۲۲۹۰۴۶۶۸ لوله بازکنی شمال تهران

۰۲۱۶۶۸۴۸۴۸۸ لوله بازکنی غرب تهران

۰۲۱۷۷۷۰۷۵۴۳ لوله بازکنی شرق تهران

۰۲۱۸۸۴۵۱۹۹۰ لوله بازکنی مرکز تهران

۰۲۱۶۶۱۵۷۸۱۷ لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی موسوی
لوله بازکنی موسوی
صدای رضایت مشتری از لوله بازکنی موسوی
icon loader
/

هزینه لوله بازکنی ستارخان چقدر است؟

این یکی از سوالات پر تکرار از سرویس کاران شاغل در شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه است که لازم است در اینجا به شرح چند عامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در محلات و مناطق مختلف تهران بپردازیم.

زمانی که طول می کشد تا گرفتگی لوله ها به طور کامل رفع شود

اگر گرفتگی لوله ها با مواد سخت باشد و مدت زمان بیشتر و تجهیزات پیشرفته تری برای لوله بازکنی ستارخان مورد استفاده قرار بگیرد، قطعاً هزینه بیشتری را نیز می طلبد.

مکان دسترسی به لوله گرفته شده 

اینکه به قول معروف محل قرارگیری لوله دستگیر باشد یا اینکه سرویس کار هنگام کار در زحمت و سختی باشد، قیمت را تغییر می دهد.
تخلیه چاه ستارخان و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی هر نوع گرفتگی را برای شما رفع کنیم. ما تعهد می دهیم که تغییر محلات تهران و موقعیت جغرافیایی و اقتصادی محل لوله بازکنی تاثیری بر قیمت نخواهد داشت و ما طبق تعرفه انجمن صنفی نرخ های خود را تعیین می کنیم. شما را به مطالعه مقاله لوله بازکنی بلوار فردوس دعوت می کنم.

لوله بازکنی در شرایط کرونا

اصلاً نگران این موضوع نباشید. کلیه سرویس کاران ما با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، التزام به استفاده از ماسک و دستکش، در محل حاضر شده و بدون کثیف کاری اقدام به رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی در ساختمان های منطقه ستارخان، خواهند نمود.

تضمینی برای باز شدن لوله ها و رفع گرفتگی لوله وجود دارد؟

ما معتقدیم که گرفتگی لوله چه جزئی و چه کلی قابل باز شدن هست، ممکن است زمان آن با توجه به شدت گرفتگی و نوع موادی که موجب گرفتگی لوله شده است، تفاوت داشته باشد، ولی هر نوع گرفتگی لوله قابل باز شدن است.

در چه ساعاتی از شبانه روز می توان از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده کرد؟

در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به اعزام سرویس کار داشتید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس مدیریت مجموعه لوله بازکنی موسوی ۰۹۱۲۶۸۸۷۳۸۰

135 پاسخ

 1. سلام. آقا تو این استرس کرونا شما و بیماری لوله ی آشپزخونه ی ما گرفته بود و هر کاری کردیم باز نمی شد. ولی نفرات لوله بازکنی پاسداران بدون اینکه آشپزخونه را داغون کنن، لوله رو باز کردن. دستشون درد نکنه البته کمی دیر کردن اما ارزشش رو داشت چند دقیقه بیشتر منتظر بمونیم.

  1. سلام. خب خوشحالیم که راضی هستید. امیدواریم دفعات بعد دیگه حتی چند دقیقه رو هم منتظر نمونید.

 2. سلام. شما لوله کشی هم می کنید؟ما به خاطر گرفتگی مداوم لوله های فاضلاب می خواهیم تغییراتی توی لوله کشی انجام بدیم. شما برای این کار هم خدمات می دید یا فقط لوله بازکنی و تخلیه چاه هستید؟

  1. سلام. بله لوله بازکنی ستارخان یک شرکت فنی خدماتی هست که علاوه بر لوله کشی و تخلیه چاه، لوله کشی آبو فاضلاب رو هم انجام میدیم. کافیه با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید.

 3. سلام. خسته نباشیدما خونمون تو ستارخان هست و جای تعجبه که شرکت لوله بازکنی یه وعده ای بده و بهش وفا کنه. ولی جدی شما نیم ساعت نشده بود اومدین. خواستم یه تشکری کرده باشم.

 4. من برای آموزش کار با همین دستگاه گوتنبرک کلی پول دادم. چه میدونستم لوله بازکنی ستارخان اینو مفت و مجانی گذاشته اینجا. حالا البته دورش کاملتر بود ولی خوب این رایگانش هم عالی. دستتون درد نکنه.

  1. ما برای آموزش مردم و برای اینکه هزینه ها توی این گرونی کمتر بشه مقاله های و فیلم های آموزشی زیادی داریم. می تونید سایر مقاله های ما رو هم مطالعه کنید.

 5. عزیزان لوله بازکنی ستارخان خسته نباشید. دیشب منو از بدبختی نجاتم دادید. به ده تا لوله بازکنی که همشون می گن شبانه روزی هستن زنگ زدم. همه می گفتن سرویس کارهاشون برا کار رفتن. فک می کنم الکی می گفتن. به هرحال شما منو نجات دادید. شماره رو سیو کردم اینبار فقط با خودتون تماس می گیرم.

  1. سلام آقای احمدی امیدواریم که دیگه مشکل مثل اونروز براتون پیش نیاد. ولی در هر صورت می تونید روی ما حساب کنید. ما شب ها هم نفر داریم و کل روزهای سال رو هستیم.

 6. سلام. من لوله بازکنی ستارخان رو سرچ می کنم خدا می دونه شونصد تا سایت لیست میشه که همشون ادعای شبانه روزی و با اخلاق بودن دارن. من سر همین نشتی لوله که تو ساختمون اتفاق افتاده بودن با چند نفر تماس گرفتم ولی سرویس کارایی که فرستادن رو از در خونم راه ندادم. من زن و بچه دارم و باید با خیال راحت بتونم برم سرکار. ولی آقا دم شما گرم. الحق و الانصاف سرویس کاری که برای رفع گرفتگی لوله و رفع نم و رطوبت ، فرستاده بودین چشم پاک بود. خدا به کسب و کارتون برکت بده چون من به این مساله حساس هستم. از این به بعد لوله بازکنی ستارخان، شبانه روزی و فوری با متخصصین با اخلاق و متعهد شمارو تبلیغ خواهم کرد

  1. سلام آقا مجتبی عزیز. خوشحالیم که یه نفر دیگه به حامی های لوله بازکنی زود لوله اضافه شد. ما علاوه بر نشتی لوله توی تخلیه چاه و لوله کشی و تبدیل توالت سنتی به فرنگی هم در خدمت شما هستیم.

 7. سلام. آقا من چند روز پیش برا لوله بازکنی ستارخان با شما تماس گرفتم و خواستم که خیلی زود خودتون رو برسونید. همکاراتون که اومدن تقریبا یه 40 دقیقه ای طول کشیده بود. البته گفتن که ترافیک و این چیزا. منم حالا قبول دارم تو ساعت اوج ترافیک زنگ زده بودم. از کارشون تو باز کردن گرفتگی لوله راضی بودم فقط همون تاخیر 10 دقیقه ای که اونم به خاطر اخلاق خوبشون بخشیدم.

  1. ما برای تاخیر متاسفیم چون حق با شماست و ما قرارمون زیر 30 دقیقه هستش. اما به خاطر کار خوب و تمییز و قیمت منصفانه مطمئنیم که شما ما رو به دیگران معرفی می کنید. خدا رو شکر که از کار راضی هستید.

 8. سلام. بابت کار بی عیب و نقص همکارانتون در لوله بازکنی ستاخان و تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله که باعث شد کمتر هزینه کنیم و خرابی کمتری داشته باشیم، تشکر می کنم

  1. سلام آقای معینی. همه همکاران ما با تجربه هستند و علاوه بر این از دستگاه های پیشرفته ای هم استفاده می کنند که باعث شده تشخیص راحتر باشه.

 9. سلام. شما درباره محلولی که می تونه تمام گرفتگی ها رو در عرض 10 دقیقه بازکنه چیزی می دونید؟ اخه یه لوله بازکنی تو ستارخان اومده بود می گفت محلول خاصیه که خیلی سریع لوله رو باز می کنه. خیلی هم گرون بود؟

  1. سلام اردلان عزیز. به هیچ عنوان این روش رو توصیه نمی کنیم. این کار یه کلاه برداری هستش چون فقط شما پول محلول لوله بازکن رو چندین برابر قیمت می دید و هیچ نتیجه ای هم نمی گیرید. در صورت تمایل به اتحادیه گزارش کنید.

 10. سلام آقا ما توی آپارتمان زندگی می کنیم. از وقتی این خونه رو خریدیم بوی فاضلاب کشتتمون. چند بار هم لوله بازکنی های مختلف اومدن چک کردن و فنر زدن و از این حرف ها ولی بازم لوله ها بو میده. به نظرتون علت چیه؟

  1. سلام امید عزیز. این مورد باید بررسی بشه شاید جایی لوله شکستگی داره و یا فاضلاب از جایی از این لوله ها به خارج از نشتی پیدا کرده. توصیه می کنم این موضوع رو جدی بگیرید و پیگیر باشید چون ممکنه عواقب خطرناکی داشته باشه.

 11. این ویدئو آموزش باز کردن لوله های سینک خیلی خوب بود. ولی کاش می شد یه زیر نویس براش بزارید که آدم بیشتر متوجه بشه. در هر صورت دستتون درد نکنه که کار ما رو راه انداختین و مجبور نشدیم یه پولی واس لوله بازکنی بدیم.

 12. سلام. خسته نباشید بابت خدماتی که در زمینه لوله بازکنی در ستارخان ارائه می دین. من به شخصه از خدمات و نرخ شرکت شما راضی هستم

 13. سلام چند شب پیش ما به یه مشکل گرفتگی توالت خورده بودیم که دستتون درد نکنه اومدین حل کردید. خواستم تشکر کنم که شب هم برای کار اومدید.

  1. سلام محمدعلی عزیز. خوشحالم که کارتون انجام شده و مشکلتون برطرف شده. اگه نیاز به تخلیه چاه یا لوله کشی هم داشتید لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان در خدمت شماست.

 14. سلام. خاستم برای این ویدیو تشکر کنم. خیلی مفید و کاربردی بود. من با کمک این ویدئو تونستم خودم زیر سینک رو باز کنم و از منت کشیدن خلاص بشم.

  1. سلام خانم احمدلو عزیز. باعث افتخاره که تونستیم یک آموزش مفید بدیم و جای خوشحالی داره که موفق به باز کردن و بستن لوله های سینک شدید.

 15. سلام. شما هفته پیش اومده بوین برای گرفتگی توالت ما که فنر بزنید. خیلی کارتون تمیز بود. من شما رو به باجاناقم معرفی کردم ولی اونا تو منطقه شهرک ولیعصر میشن. شما اون جا هم میرید؟

  1. سلام تقی زاده ی عزیز. ما تو کل تهران 22 تا شعبه ی فعال داریم که یکی از این ها توی شهرک ولیعصر هست و نیازی نیست لوله بازکنی منطقه ستارخان تا اون جا بره.

 16. آقا من شکایت از اینکه شما شماره ای که دادید درست نیست. من دیروز چند مرتبه به لوله بازکنی ستارخان زنگ زدم اما هر بار گفتن اشتباه هست

  1. سلام امیر محمد عزیز. شما لطف کنید شماره تلفن رو از ساین بردارید. البته ما چندین شماره داریم اما راح ترین اون ها تماس با شماره موبایل 09126887380 هست که تمام شعب رو کنترل می کنه.

 17. سلام لوله بازکنی ستارخان خیلی وقته داره کار میکنه. ما از قدیم توی این محله هستیم و شما رو میشناسیم اگه هم به مشکلی برای گرفتگی و تخلیه چاه دشته باشیم فقط با شما تماس میگیریم.

 18. سلام من پیام دادم فقط تشکر کنم بابت زحمات تیمتون چون خیلی تمیز کار کردن هر چقد هم بگیرن نوش جونشون. واقعا هیچ کثافت کاری نشد.

  1. سلام حسنا عزیز. یکی از تعهدات لوله بازکنی ستارخان تمیز کار کردن هست و ما در واقع به وعدمون عمل کردیم.

 19. سلام ما تازه اومدیم این محله. رسیده نرسیده لوله توالت گرفته و اعصابمون رو خورد کرده. کسی از این لوله بازکنی ستارخان کمک گرفته که بدونیم کارش چطوره؟

 20. آقا نصب توالت فرنگی رو هم شما انجام میدید؟ به نظرتون توالت سنتی رو بردارم یا یدونه از این پلاستیکی ها بزارم؟

 21. سلام. خاستم از تیم لوله بازکنی ستارخان تشکر کنم که خیلی صادقانه راهنمایی می کنن و آدم رو گمراه نمی کنن که هزینه اضافی انجام بشه.

 22. سلام. من نمیدونم لوله های ما مشکل داره که انقد مدام میگیره و اعصابمون رو خورد کرده یا این یه مشکل عادیه؟

  1. سلام الهه عزیز. به طور اصولی نباید لوله ها مدام گرفته بشه. مگر اینکه یا لوله کشی مشکل داره و یا اینکه لوله بازکنی قبلی، اصلاً هیچ.قت گرفتگی رو به درستی برطرف نکردن.

 23. سلام. آقا خواستم تشکر کنم ازتون. من دیروز زنگ زدم از شعبه لوله بازکنی ستارخان برای رفع گرفتگی لوله های حمام نیرو خواستم. خیلی سریع خودشون رو رسوندن. خیلی ممنون از خدمات سریعی که می دین

  1. سلام دوست عزیز. ما فقط کارمون رو درست انجام دادیم. شعار ما سریع و تمیز کار کردن هست. و خوشحالیم که مورد لطف شما قرار گرفتیم.

  1. سلام دوست عزیز. ما به همه پیام ها جواب میدیدم اما برای اینکه نیرو براتون بفرستیم حتما باید با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید و با ثبت آدرس وشما درخواستتون رو بگید.

 24. در ستارخان دنبال لوله بازکنی و تخلیه چاه می گشتم که توسط یکی از همسایگان بمن معرفی شدین. از کار سرویسکارانتون هم راضی بودم. ممنون

  1. سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. ما در کل تهران 22 شعبه داریم که تو 22 منطقه هست

 25. سلام یه راه به من بگید بوی بد سینک ظرفشویی رو از بین ببرم اگر نمیشه تماس بگیرم تشریف بیارید ستارخان هستیم

 26. با سلام
  یه سوال داشتم سقف اتاق خواب ما از گوشه دیوار نم داده. طبقه بالای ما حموم هست. محل دقیقش معلوم نیست. نمی خوام زیاد هزینه تراشی بشه. میشه با دستگاه محل دقیقش رو مشخص کنید؟

  1. سلام آقا کریم
   بله. تشخیص ترکیدگی لوله و محل دقیق نم و رطوبت توسط دستگاه ویژه که بصورت دیجیتالی و نقطه ای محل ترکیدگی لوله را نشان می دهد، انجام می شود. شما می توانید با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار داشته باشید.

 27. سلام. می خوام ببینم از کجا می تونم متوجه بشم که لوله کفشور آشپزخانه گرفته یا گرفتگی در لوله اصلی هست؟ چون وقتی ظرف می شورم آب و کف از کفشور آشپزخانه بالا می زند. می خوام بدونم گرفتگی در کدام قسمت هست که هزینه اضافه نکنم

  1. سلام
   برای اینکه مطمئن بشین که لوله کفشور آشپزخانه گرفته یا لوله اضلی. آب سینک ظرفشویی رو بازکنید اگر آب از کفشور بالا بزنه یعنی لوله کفشور گرفته. ولی اگر در صورت باز نبودن آب سینک ظرفشویی، همچنان آب از کفشور آشپزخانه بالا بزنه یعنی لوله اصلی گرفته. در این صورت اگر ساکن ستارخان هستید، می تونید با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

 28. سلام. من برای رفع گرفتگی لوله آشپزخونه، چندبار از مایع لوله بازکنی با مارک های مختلف استفاده کردم ولی افاقه نکرده. از نظر شما کدوم مایع لوله بازکنی قویتر هست؟ راستش کمی وسواس دارم و نمی تونم خودمو راضی کنم به شرکت های لوله بازکنی زنگ بزنم

  1. سلام
   توصیه اول ما این هست که از مایع لوله بازکنی شیمیایی زیاد استفاده نکنید که علاوه بر زیان به سیستم تنفسی خودتان، باعث حل شدن چسب لوله ها در محل اتصالات میشه و باعث نشتی میشه. اگر هم چندبار استفاده کردین و گرفتگی لوله درست نشده. ینی شدت گرفتگی لوله زیاد هست و بهتره با یکی از شرکت های لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید که کارشون رو تضمینی و بهداشتی انجام می دهند.

 29. سلام. من مسئول آشپزخانه یکی از بیمارستان ها در حوالی ستارخان هستم. یه سوال دارم. می دونید که در آشپزخانه های بزرگ مثل بیمارستان ها، گرفتگی لوله ها با وجود همه تدابیر، امری طبیعی است. می خواستم ببینم بهتر است خود بیمارستان یک فنر لوله بازکنی برقی تهیه کنه و مدام به لوله بازکنی ستارخان زنگ نزنه؟ هزینه پایاپای میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم ابتدا در یک بررسی مالی ببینید در طول سال چقدر برای لوله بازکنی و تخلیه چاه آشپزخانه بیمارستان هزینه شده. البته که در دراز مدت خرید فنر لوله بازکنی برقی به صرفه تر خواهد بود. ولی با این وجود در صورت خرید هم، پیشنهاد می کنم با یکی از شعبات لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید و درخواست بررسی چاه رو بدین. چون ممکن است به لایروبی و کف تراشی نیاز باشه و شما متوجه این مساله نشید.

 30. سلام و خسته نباشید
  من ساکن منطقه ستارخان هستم. می خواستم ببینم هزینه لوله بازکنی برای لوله های چدنی با سایر لوله ها فرق می کنه؟

  1. سلام دوست عزیز
   برای لوله بازکنی نرخ مشخصی وجود داره ولی برای اینکه هیچگونه سوءتفاهمی به وجود نیاد، باید از محل بازدید انجام بشه و بعد قیمت بدیم.

 31. با توجه به تجهیزاتی که در لوله بازکنی ستارخان دارید، چقدر طول می کشه تا گرفتگی یک لوله رو برطرف کنید؟

  1. عوامل مختلفی وجود دارد که تعیین کننده زمان مورد نیاز برای رفع گرفتگی لوله ها می باشد. ولی یکی از بهترین و موثرترین روش های رفع گرفتگی لوله ها که در لوله بازکنی ستارخان نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، فنر لوله بازکنی برقی است که در صورت استفاده در عرض حداقل 5 دقیقه گرفتگی لوله ها برطرف می شود.

 32. سلام و خسته نباشید
  به طور اتفاقی که به دنبال شماره لوله بازکنی ستارخان بودم با سایت شما آشنا شدم و مقالات خوب شما رو مطالعه می کنم. خودم الان با رعایت همین نکات ریز که در مقاله اشاره شده، سعی می کنم جلوی گرفتگی لوله ها رو بگیرم تا کمتر مجبور بشم به شرکت های لوله بازکنی زنگ بزنم.

  1. سلام خانم اثمر
   تجربه ما در طی سالیان متمادی که در این حرفه مشغول هستیم ثابت کرده است که در 50درصد موارد، اگر ساکنین منزل و خانم های خانه خیلی از نکات ریز و پیش پا افتاده را رعایت کنند با مشکل گرفتگی لوله ها یا تخلیه چاه مواجه نمی شوند. در ضمن از اینکه با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس گرفته اید، از اعتماد شما تشکر می کنم.

 33. سلام و خدا قوت خدمات سرویسکاران با اخلاق لوله بازکنی ستارخان
  خیلی ممنونم از اطلاعات ساده و پیش پا افتاده که در عین سادگی به اونها توجه نمیشه و در دراز مدت باعث گرفتگی لوله ها می شود و هزینه ای رو به خانوار تحمیل می کند. از این بابت خیلی تشکر می کنم

  1. سلام دوست عزیز
   ما بر اساس تجربه ای که در لوله بازکنی ستارخان به دست آورده ایم متوجه شدیم که با رعایت مسائل پیش پا افتاده در بسیاری از موارد لوله ها دچار گرفتگی نخواهند شد و نیازی به صرف هزینه نمی باشد.به همین دلیل تصمیم گرفتیم همین موارد خرد و کوچک را به خانم های خانه دار یادآوری کنیم.

 34. سلام. انگشتر همسرم داخل لوله حمام افتاده بود که من گمان می کردم با استفاده از فنر دستی لوله بازکنی که در منزل دارم می توانم آن را از لوله خارج کنم. وقتی با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس گرفتم خیلی با روی گشاده من رو راهنمایی کردند که چطور انگشتر را از لوله خارج کنم. در نهایت دیدم که ممکن هست انگشتر را به سمت چاه هدایت کنم زحمت دادم و سرویسکار شرکت شما ان را از لوله خارج کردند.

  1. سلام جناب مظفریان
   اولاً که خوشحال هستیم از اینکه همکاران ما در شعبه لوله بازکنی ستارخان توانسته اند انگشتر همسر شما را از لوله خارج کنند. اینکه افراد بتوانند خودشان همه کارهای مربوط به لوله بازکنی از جمله درآوردن اشیا از توالت را انجام دهند، گاهی غیرممکن است و نیاز به تخصص دارد که بهتر است با شرکت های معتبر در این زمینه تماس بگیرید.

 35. سلام. اینکه می گین موقع ریختن آب جوش در لوله مواظب چسب اتصالات باشیم، منظورتون چیه؟ خب من ظرفهارو هم شستنی با آب گرم و گاهاً برای اینکه چربی ظرفها تمیز بشه، آب داغ می ریزم رو ظرفها. ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟

  1. سلام. ببینید ما در مقاله لوله بازکنی ستارخان به طور مفصل در این مورد توضیح دادیم در دراز مدت آب با دمای بسیار بالا، می تواند موجب باز شدن چسبی که برای محل اتصالات لوله ها استفاده شده است، شود و نشتی لوله و چکه کردن آب را به دنبال داشته باشد. پس آب با دمای بسیار زیاد در حد آب داغ را داخل لوله نریزید

 36. سلام
  من با شعبه لوله بازکنی ستارخان تماس گرفتم و خیلی سریع به آدرسی که داده بودم اومدن. خیلی از زحمات شما تشکر می کنم

  1. سلام دوست عزیز
   افتخار ما در شعبه لوله بازکنی ستارخان، همین اعتماد و رضایت مشتریان عزیز می باشد که بزرگترین سرمایه ما هست.

  1. سلام جناب ذوالفخانی
   اولین چیزی که باید مشخص شود این است که نرخ لوله بازکنی باید زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی باشد و معیار مشخصی داشته باشد. در خصوص قیمت لوله بازکنی به طور کل و نه به طور خاص لوله بازکنی ستارخان، مقاله جامعی در لوله بازکنی شهران نوشته ایم.

 37. سلام و عرض ادب
  اگر ممکن هست در مورد روش های رفع نشتی لوله ها به صورت خانگی که نیاز به تخصص خاصی نداره هم توضیحاتی بدین. البته اگر نیاز به تماس به لوله بازکنی ستارخان باشه با کدوم شماره باید تماس بگیرم؟

 38. سلام
  روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب رو میشه کمی عامیانه توضیح بدین که خودمون بتونیم انجام بدیم و مدام نیاز نباشه به شرکت هایی مثل لوله بازکنی ستارخان زنگ بزنیم

  1. سلام جناب هاشمی
   عامیانه ترین روش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب یکی استفاده از تلمبه دستی و دیگری فنر لوله بازکنی هست که اگر فنر لوله بازکن دستی داشته باشید، خودتان می توانید از آن استفاده کنید، و اگر بخواهید از فنر لوله بازکن برقی استفاده کنید باید با لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

 39. سلام و خسته نباشید
  برای لوله بازکنی چه باید کرد؟ بهترین اقدام کدومه و کمترین هزینه و کثیف کاری رو داشته باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   این یک سوال کلی هست و نمیشه به همین راحتی جواب داد. برای لوله بازکنی اول باید دلیل گرفتگی لوله و محل گرفتگی مشخص شود سپس با توجه به این موارد بهترین روش برای لوله بازکنی فوری انتخاب شود. اگر هم میخواهید بدون کثیف کاری و بدون دردسر این کار انجام شود شعبه لوله بازکنی ستارخان بهترین گزینه برای تماس هست.

 40. سلام خدمت سرویسکاران با اخلاق لوله بازکنی ستارخان
  میشه توضیح بدین کاربرد انبر لوله بازکنی چیه؟

  1. سلام جناب میرزایی
   انبر لوله بازکنی بیشتر برای خارج کردن شی یا جسم خارجی که در لوله فاضلاب یا توالت اقتاده است، کاربرد دارد. خوشبختانه لوله بازکنی ستارخان مجهز به انواع تجهیزات از جمله انبر لوله بازکنی است.

  1. سلام دوست عزیز
   بیده همان خودشور است. به این صورت که بر روی توالت فرنگی نصب می شود و وظیفه شست و شوی اندام تحتانی را به عهده دارد. البته که برخی توالت فرنگی ها بیده دار هستند و نیازی به نصب جداگانه آنها نیست. اگر تصمیم به نصب بیده بر روی توالت فرنگی دارید، می توانید با لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   برای جرمگیری داخل لوله ها می تونید به هنگام فنر زنی، شلنگ آب را به داخل لوله بفرستید و آب را با فشار کم باز کنید تا ضمن رفع گرفتگی لوله، جداره های آن نیز تمیز شده و رسوبات و جرم از جداره لوله تمیز شود. اگر نحوه استفاده از فنر لوله بازکنی را نمی دانید می توانید مقاله لوله بازکنی سعادت آباد را مطالعه کنید.

  1. سلام جناب مولوی
   در جواب سوال شما باید بگویم که بله می توانید بیده را به صورت جداگانه زیر درب محل نشیمنگاه توالت فرنگی نصب کنید. اما قبل از اقدام باید به نوع توالت فرنگی ساختمان خود نگاه کنید. درب برخی از انواع توالت فرنگی به گونه ای است که نمی توانید بیده را بر روی آن نصب کنید. در این صورت باید یک کاسه خودشور به صورت مجزا نصب کنید که در کنار توالت فرنگی قرار بگیرد. اگر برای نصب بیده یا نصب کاسه خودشور دچار مشکل شدید، می توانید با لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

 41. سلام و وقت بخیر
  من در یکی از سایت ها مطلبی در خصوص چربی گیر فاضلاب مطالعه کردم. می خوام بدونم از این دستگاه برای آشپزخانه های کوچک مثل ساختمان های مسکونی هم میشه نصب کرد؟

  1. سلام جناب نظریان
   برای آشپزخونه های کوچک معمولا چربی گیر نصب نمی کنند و با کمی مراقبت میشه مانع از ورود چربی و روغن به داخل لوله و چاه شد. ولی ایده آل این هست که چربی گیر خانگی که جنس آن از استیل یا فایبرگلاس هست، تهیه و نصب شود. هزینه زیادی هم نداره ولی در عوض شمارو از تماس با لوله بازکنی ستارخان بیمه می کنه

 42. سلام
  دست شما درد نکنه. دیروز سرویسکاران شرکت شما اومدن و گرفتگی لوله کفشور آشپزخونه رو رفع کردن. کارشون خیلی خوب بود. بدون کثیف کاری و مختصر به هم ریختگی هم که بود رو جمع و جور کردن و بدون اتلاف وقت رفتن. خواستم از این طریق ازتون تشکر کرده باشم.

  1. سلام جناب شریعتی
   خوشحال هستیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. یکی از شعارهای شعبه لوله بازکنی ستارخان، لوله بازکنی بدون کثیف کاری هست.

 43. سلام
  من برای تمیز کردن سیفون ظرفشویی دچار مشکل بودم که با خوندن مقاله لوله بازکنی ستارخان تونستم این کار رو به راحتی انجام بدم. ممنون از شما بابت آموزش های خوب و کاربردی که تو این سایت وجود داره

  1. سلام خانم مونا
   خوشحال هستیم که آموزش های ارائه شده در این سایت تونسته برای شما مفید باشه

  1. سلام خانم مژده
   کلیه خدمات لوله بازکنی ستارخان و سایر شعب ما با قیمتی منصفانه و زیر نرخ اتحادیه لوله بازکنی انجام می گیره و قیمت در همه مناطق یکسان هست.

 44. سلام.
  برای لوله بازکنی ستارخان, اکیپ شما در خود ستارخان مستقر هست و سریع به آدرس داده شده, میان یا طول می کشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله شعبه ستارخان در خود ستارخان مستقر هست و به موتور هم مجهز می باشند که در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود.

 45. سلام. ساختمان من تو یکی از کوچه های باریک ستارخان هست. تقریبا ماشین بزرگ نمیتونه ب این کوچه بیاد. الان موندم با مشکل بالازدگی آب از کفشور آشپزخونه چه کار کنم؟

  1. سلام آقای مرادخانی
   ببینید اصلا شاید نیازی به ماشین تخلیه چاه نباشه. اول باید بررسی بشه شاید بالازدگی آب به دلیل گرفتگی لوله هست که به راحتی بتوان گرفتگی لوله را رفع کرد. ما در شعبه لوله بازکنی ستارخان، به موتور مجهز هستیم و مشکلی در تردد کوچه های تنگ و باریک نداریم.

 46. سلام
  خیلی خوبه که آموزش های به این خوبی در سایتتون دارید. واقعا با دقت کردن به این مسائل ساده و پیش پا افتاده چقدر می شه در هزینه ها صرفه جویی کرد

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحال هستیم که تونستیم در زمینه مسائل مربوط به گرفتگی لوله ها و مشکلاتی از این قبیل اطلاع رسانی انجام دهیم. همه تلاش خود را می کنیم تا در شعبه لوله بازکنی ستارخان، آنچه را که عموم با آن مشکل دارند، را آموزش دهیم.

 47. سلام و خسته نباشید
  می خواستم با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرم و سوالم رو بپرسم. ولی گفتم اینجا سوال کنم بقیه هم استفاده کنند. برای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی و رفع گرفتگی لوله ها، محدودیتی در نوع لوله و مکان گرفتگی لوله وجود دارد؟

  1. سلام دوست عزیز
   به این مساله دقت کنید که گاهی گرفتگی لوله سطحی بوده و می توان با فنر لوله بازکنی دستی آن را برطرف کرد. ولی برای برخی گرفتگی ها از جمله گرفتگی های با مواد سخت یا در مکانی که دسترسی به آن آسان نیست، برای رفع گرفتگی لوله هم به قدرت بیشتری نیاز هست و هم باید متراژ فنر لوله بازکنی زیاد باشد. در اینگونه مواقع بهترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی برقی است. تقریبا از فنر لوله بازکنی برقی می توان برای همه نوع لوله استفاده کرد.

  1. سلام دوست عزیز
   ممنون از شما. همه تلاش خودمون رو می کنیم که خدماتی سریع، ارزان و بدون کثیف کاری در شعبه لوله بازکنی ستارخان داشته باشیم.

  1. سلام آقا محمد
   بله برای کلیه خدمات لوله بازکنی ستارخان، فاکتور رسمی ارائه می شود.

 48. سلام
  ممنون از خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی که در لوله بازکنی ستارخان ارائه می دین. واقعا این شعبه یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی د رمنطقه ستارخان است

  1. سلام آقای قاسمی
   ممنون از محبت شما. ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی اولین وظیفه ما در کلیه شعب سطح شهر تهران است.

  1. سلام دوست عزیز
   برای رفع گرفتگی لوله ها از چند ابزار رایج مثل فنر لوله بازکنی دستی، فنر لوله بازکنی برقی با انواع سرفنر، پمپ تراکم هوا، ژنراتور لوله بازکنی استفاده می شود که ما هم در شعبه لوله بازکنی ستارخان از این تجهیزات و دستگاه ها استفاده می کنیم.

  1. سلام آقای حسنی
   هزینه لوله بازکنی در ستارخان که بسیار مورد سوال همشهریان عزیز تهرانی است بستگی به چند عامل از جمله: طول فنر لوله بازکنی، دستگاه مورد استفاده برای لوله بازکنی، مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله در ستارخان، محل قرارگیری لوله و نوع گرفتگی لوله دارد که بر اساس آن میزان هزینه و اجرت کار مشخص می شود.

 49. سلام
  از لوله توالت ساختمان ما، سوسک درمیاد. من اگر نفت بریزم داخل لوله توالت و این نفت وارد چاه تخلیه بشه، مشکلی که پیش نمیاد؟

  1. سلام دوست عزیز
   اینکه برای از بین بردن سوسک ها بخواهید از نفت استفاده کنید، زمانی کارساز خواهد بود که نفت مستقیماً روی بدن سوسک ریخته شود. البته این روش به هیچ عنوان از طرف ما توصیه نمی شود و ممکن است مشکلات تنفسی و سایر مشکلات مثل ترکیب شدن با گازهای چاه رو بوجود بیاورند. اگر تمایل دارید، با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید تا همکاران چند روش خانگی برای از بین بردن سوسک ها به شما پیشنهاد بدن.

 50. سلام یه سوال داشتم از خدمتتون ایا اگه دیوار یا سقف خونه نم بده شما توسط دستگاه میتونید محل دقیقشو پیدا کنبد؟

  1. سلام دوست عزیز
   یکی از خدمات لوله بازکنی ستارخان تعیین محل دقیق نشتی لوله است که این کار به وسیله دستگاه نشت یاب انجام میگیره تا محل نشتی لوله به طور دقیق، مشخص شود. از طرفی یکی از مزیت های تعیین محل نشتی لوله با دستگاه اینه که نیازی به کنده کاری و تخریب نیست. البته گاهی اوقات رطوبت دیوار به دلیل عوامل خارجی مثل بخار آب داخل ساختمان، خشک کردن لباس داخا منزل، دوش گرفتن های طولانی و عدم تهویه هوای حمام باشد.

  1. سلام دوست عزیز
   برای کلیه شعب لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی ستارخان ساعت کاری مشخصی وجود ندارد و این شعبه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی کلیه خدمات لوله بازکنی را ارائه می دهد.

 51. سلام وقت بخیر. شرمنده میخواستم بدونم چقدر تایم برای باز کردن لوله حمام لازم هست واینکه شبانه روزی هستش؟ و اینکه فقط تو منطقه ستارخان هستید

  1. سلام دوست عزیز
   برای رفع گرفتگی لوله حمام به طور مشخص نمی توان گفت چقدر زمان نیاز هست. باید محل و نوع گرفتگی لوله مشخص شود. گاه گرفتگی لوله را با فنر لوله بازکنی دستی هم می شود برطرف کرد. و گاهی گرفتگی در جاهای عمیق تری از لوله اتفاق افتاده است که نیاز به فنر لوله بازکنی برقی یا پمپ تراکم هوا هست. پس بهتر است پس از مشاهده و بررسی وضعیت لوله در این مورد جواب گو باشیم. در خصوص شعبات لوله بازکنی هم بستگی به این دارد که شما در کدام محدوده تهران ساکن هستید. ما در تمامی مناطق و محدوده های تهران تیم مستقر لوله بازکنی داریم تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن در آدرس مورد نظر حاضر باشیم.

  1. سلام دوست عزیز
   توالتی که هنگام شستشو فشار آب ضعیفی دارد، خسته کننده است. اگر مجبور هستید مرتباً بیش از یک بار شستشو دهید، وقت آن رسیده که به منبع مشکل رسیدگی کنید. فشار کم توالت عامل اصلی در کاهش سرعت سیفون توالت است. سطح آب خود را بررسی کنید. برای کمک به شستشوی موثر توالت، سطح آب در مخزن باید در سطح خوبی باشد. این را می توان به راحتی با برداشتن درب مخزن توالت و بررسی سطح آب داخل آن بررسی کرد. سطح آب باید تقریباً 3 سانتی متر زیر لوله در وسط مخزن باشد. اگر آب کمتر از این مقدار باشد، باید شناور داخل مخزن را تنظیم کنید تا سطح آب افزایش یابد. اگر شناور توپی دارید، به دنبال پیچ بالای شیر پرکننده باشید و آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا سطح آب بالا برود. مهم است که مطمئن شوید که شناور توپ داخل آن آب ندارد. اگر چنین شود، توالت شما به درستی پر نمی شود.
   2- نشتی را بررسی کنید. بسیاری از قطعات جداگانه مخزن توالت شما را تشکیل می دهند. با گذشت زمان، این قطعات ممکن است در معرض ترک خوردن، بریدگی یا حتی پاره شدن باشند. هنگامی که این نشتی های جزئی رخ می دهد، ممکن است توالت شما به درستی پر نشود. دو بخش اصلی برای بررسی وجود دارد: شیر پرکننده و شیر فلاش. شیر پرکن یک لوله کوچک است که پس از شستشو، مخزن را دوباره پر می کند. شیر فلاش از یک دهانه در پایین مخزن تشکیل شده است و هر زمان که توالت شستشو شود، آب آزاد می کند. توصیه می شود برای شناسایی و تعمیر هر گونه قسمت آسیب دیده در مخزن آب خود از متخصص کمک بگیرید. یک لوله بازکنی ستارخان باتجربه می تواند مشکلات فشار کم آب را پیدا کرده و به سرعت آنها را برطرف کند. برای مدل های دارای شیر شناور سیلندر، باید گیره را روی شناور فشار دهید تا آب به سطح مورد نیاز برسد.
   3- فلپر خود را بررسی کنید. فلاپ توالت مهر و مومی ایجاد می کند که از نشت آب از مخزن به داخل کاسه جلوگیری می کند. زنجیری که فلپر را به دسته فلاش وصل می‌کند باید بررسی شود. اگر این زنجیر خیلی طولانی باشد، فلپر تا انتها بالا نمی رود تا آب به سرعت تخلیه شود. این زنجیره ممکن است نیاز به کوتاه شدن داشته باشد.
   4- رینگ های مسدود شده. آب از طریق یک سری سوراخ های کوچک که در قسمت زیرین لبه توالت قرار دارند، از مخزن به داخل کاسه توالت می رود. این سوراخ ها می توانند به راحتی با تجمع آهک یا سایر زباله ها مسدود شوند که در نتیجه آب نمی تواند با همان مقدار نیرو وارد کاسه شود. این گرفتگی‌های کوچک می‌توانند بر فشار آب توالت تأثیر بگذارند، زیرا ممکن است مسیر خروجی آب مسدود شود که باعث می‌شود آب‌شویی کندتر از حد معمول باشد. یک راه آسان برای شناسایی این گرفتگی ها استفاده از یک آینه کوچک برای مشاهده زیر لبه کاسه توالت برای علائم مسدود شدن است. هر سوراخ مسدود شده باید با یک برس نایلونی کاملاً مسواک زده شود تا هرگونه گرفتگی که ممکن است وجود داشته باشد پاک شود. اگر گرفتگی شدیدی دارید که به تنهایی نمی توانید آن را برطرف کنید، ممکن است لازم باشد با یک شرکت لوله بازکنی معتبر در ستارخان تماس بگیرید.

 52. برای رفع گرفتگی لوله تخلیه روشویی توالت، داشتم از جوهرنمک استفاده می کردم که چند قطره ریخت روی شیر و شیر روشویی سیاه شد. چطور می تونم لکه جوهرنمک رو از روی شیرآب پاک کنم.

  1. سلام خانم سمیه
   اول یک سوال؟ چرا برای رفع گرفتگی لوله تخلیه روشویی از جوهرنمک استفاده کردید؟ استفاده از جوهر نمک علاوه بر اینکه برای ریه و پوست شما مضر هست، موجب خوردگی سطح داخلی لوله ها و نشتی در محل اتصالات هم می شود و مشکل شما، دوچندان می شود. از طرفی، اگر همان لحظه شیر آب را با داغ شستشو می دادید و سپس حوله نرم آغشته به سرکه سفید را به مدت چند دقیقه روی شیر نگه می داشتید، لکه خیلی زود از بین می رفت.

  1. سلام دوست عزیز
   احتمال دیگر، اگرچه احتمال کمتری دارد، این است که دریچه هوا در سیستم لوله کشی شما مسدود شده است.

   از آنجایی که لوله های سیستم لوله کشی شما با آب پر شده است، هوا نیز در سیستم مورد نیاز است تا آب جریان یابد.

   به پر کردن نی با آب فکر کنید و انگشت خود را روی یک سر آن نگه دارید – اگر انگشت شما سوراخ یک سر نی را بپوشاند، تا زمانی که انگشت خود را بردارید، آب از نی خارج نمی شود، حتی اگر آن را به صورت عمودی نگه دارید. .

   در اصل، سیستم لوله کشی شما فقط یک نسخه بزرگتر از این است و بدون ورود هوا به سیستم، آب در لوله های شما در جایی که هست گیر می کند.

   به همین دلیل، سیستم‌های لوله‌کشی خانه از دریچه‌های هوا – که به عنوان دریچه‌های لوله‌کشی یا پشته‌های هوا نیز شناخته می‌شوند – برای وارد کردن هوا به سیستم استفاده می‌کنند.

   با این حال، اگر دریچه شما مسدود شود، از جریان آب جلوگیری می کند که به نوبه خود باعث انسداد می شود و گاهی اوقات باعث برگشت آب از طریق لوله ها می شود.

   معمولاً وقتی این اتفاق می‌افتد، متوجه مشکل در کل سیستم می‌شوید، بنابراین اگر فقط یک توالت با مشکل مواجه شود، بعید است که علت آن باشد.

   با این حال، اگر به نظر می رسد که کل سیستم لوله کشی شما مسدود شده است، ممکن است به دلیل گرفتگی دریچه هوا باشد.

 53. سلام خسته نباشید .میخواستم بدونم که اگه از لوله باز کنی ستار خان خدمات بخوایم بعد از تماس چند دقیقه طول میکشه تا پرسنل بیان؟

  1. سلام دوست عزیز
   لوله بازکنی ستارخان یکی از شعب فعال ما هست که به دلیل تماس های زیاد همشهریان عزیز تهرانی ساکن در ستارخان، چندین تیم با تجربه و مجهز را در این محدوده مستقر کرده ایم که به محض تماس و دادن آدرس، در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهند بود.

 54. سلام لطفا در مورد میزان کثیف کاری اطراف سرویس بهداشتی وبوی فاضلاب هم توضیح بدید ممنون🌹

  1. سلام آقای نادی
   اگر منظور شما از میزان کثیف کاری در اطراف سرویس بهداشتی به هنگام رفع گرفتگی لوله توالت هست باید خدمتتون عرض کنم که ما خدمات رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی را با حداقل کثیف کاری انجام می دهیم و پرسنل موظف هستند که بعد از اتمام کار، محل را تمیز کرده و بدون کثیف کاری تحویل کارفرما دهند.
   برای رفع بوی بد فاضلاب هم ابتدا بررسی کنید که این بو به دلیل پر شدن چاه فاضلاب، گرفتگی لوله توالت، اشکال در لوله هواکش، ایجاد رسوب در لوله یا خشک بودن شترگلو است. سپس با توجه به هریک از مشکلات طبق راه حل هایی که در مقالات مختلف توضیح داده ایم عمل کنید. اگر گرفتگی لوله توالت زیاد نباشد می توانید از محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنید و اگر گرفتگی سخت باشد از فنر لوله بازکنی، مشکل خشک بودن شتر گلو به دلیل ایراد در نصب هست که باید تعویض شود. اگر هم تمایل داشته باشید برای تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب می توانید با لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

 55. سلام وقت به خیر .آیا لوله باز کنی ستار خان خدمات ساختمانی مثل تعویض کاشی هم انجام میده؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر قصد انجام تعمیرات در ساختمان دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست تیم تعمیرات داشته باشید. خدمات تعویض لوله ها و تعمیرات هم انجام می شود.

  1. سلام دوست عزیز
   برای تخلیه چاه فاضلاب تقریباً نیم ساعت طول می کشد و البته به حجم چاه فاضلاب، نیاز به لایروبی و کف تراشی چاه هم بستگی دارد

 56. دیوار حمام به سمت اتاق خواب خونه ما نم داده و میگن که باید مجدد عایق کاری کنیم و ایزوگام بکشیم. راه دیگه ای نیست به نظر شما؟

  1. سلام دوست عزیز
   ابتدا مطمئن بشین که محل نم و نشتی به درستی تشخیص داده شده است. سپس اگر مشکل مربوط به نشتی لوله نبود و عایق رطوبتی دیوار مشکل دارد؛ نسبت به اجرای مجدد ایزوگام اقدام کنید. گاهی اوقات به دلیل شستشوی زیاد و سابیدن کاشی ها، بندکشی بین کاشی ها از بین می رود و همین عامل رطوبت و نم دیوار می شود. می توانید این مورد را هم بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.