لوله بازکنی ستارخان

خدمات لوله بازکنی ستارخان

 • انجام کلیه خدمات لوله بازکنی ستارخان به صورت فوری، بدون کثیف کاری توسط همکاران با اخلاق
 • خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه ستارخان. رفع هرگونه گرفتگی، بوی بد فاضلاب و غیره.
 • تشخیص دقیق محل گرفتگی لوله ها در ساختمان های واقع در ستارخان، رفع گرفتگی لوله ها با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز دنیا بدون خرابکاری و کثیف کاری و خدماتی نظیر لوله بازکنی سعادت آباد
 • بیرون آوردن اشیا ارزشمند، طلا و یا گوشی از چاه یا لوله توالت با استفاده از روش های پیشرفته و دستگاه های مخصوص.
 • ارائه کلیه خدمات مربوط به تخلیه چاه توالت فرنگی و ایرانی، باز کردن گرفتگی توالت فرنگی بدون خرابکاری و یا شکستن توالت با استفاده از دستگاه تراکم هوا.
 • تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب و رفع آن.
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی آشپزخانه و رفع تخلیه کند آب.
 • تشخیص محل نم و رطوبت در ساختمان و رفع بوی رطوبت.

تماس با لوله بازکنی موسوی در هر ساعت از شبانه روز

چنانچه با هریک از مشکلات گفته شده روبرو شوید، اگر متوجه شدید که آب سینک ظرفشویی به کندی تخلیه می شود، بوی بد فاضلاب را در حمام یا توالت حس می کنید، به هنگام شستن حیاط منزل، آب در اطراف لوله جمع می شود، قبل از اینکه خرابی جبران ناپذیری به بار بیاورد یا باعث شود که متحمل هزینه تعمیرات شوید، با ما تماس بگیرید و قبل از اینکه دیر شود، با هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه تعمیرات ناشی از خرابی، نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کنید. ممکن است به خدمات لوله بازکنی شهرک غرب نیاز داشته باشید.

یک نکته ی مهم دیگر، توجه به ترکیدگی یا نشتی آب از لوله ها می باشد. این مسئله به قدری مهم است که حتی نمی توان امروز را به فردا انداخت. یکی از مهمترین نشانه های این مسئله بوی نم است و بعد از آن تغییراتی در هزینه ی فیش آب. هر زمانی که متوجه چنین مشکلی شدید بلافاصله برای رفع آن اقدام کنید.

اعزام نزدیک ترین سرویس کاران در کمترین زمان

خرابی و گرفتگی لوله مشکلی نیست که بتوانید رفع ایراد آن را به حتی ساعتی بعد موکول کنید. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی ستارخان تماس گرفته و درخواست اعزام سرویس کار به محل را داشته باشید.

لوله بازکنی ستارخان شبانه روزی

لوله بازکنی ستارخان

همکاران با اخلاق و با تعهد لوله بازکنی موسوی در منطقه ستارخان همه تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا بدون خرابی و بدون هزینه اضافی نسبت به رفع دائمی مشکل گرفتگی لوله ها یا بوی بد فاضلاب اقدام نمایند. همچنین در زمینه تخلیه چاه معمولی و تخلیه چاه سپتیک نیز می توانید با ما تماس بگیرید. چون ما دارای ماشین ها و ابزارهای با قدرتی هستیم که می توانیم به راحتی چاه را به طور کامل تخلیه کنیم و با استفاده از نیروی انسانی لایروبی چاه نیز به سرعت انجام خواهد گرفت.

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله ها

بهترین کار برای اینکه از گرفتگی لوله ها در امان بمانید این است که از ورود هرچیزی که موجب گرفتگی لوله ها می شود جلوگیری کنید. اما گاهی اوقات ورود مواد ریز به خصوص از طریق سینک ظرفشویی ناگزیر به نظر می رسد. بهترین تصمیم این است که از درپوش های فلزی و پلاستیکی که مخصوص ورودی لوله ها تعبیه شده است استفاده کنید. استفاده از این درپوش ها بهترین مانع برای ورود مو به داخل لوله حمام نیز است. ممکن است به خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر نیاز پیدا کنید.

تشخیص علت گرفتگی لوله و رفع دائمی آن

گاه شدت گرفتگی لوله جزئی بوده و شاید بتوان آن را با یک فنرزنی رفع کرد. ولی در اغلب اوقات با توجه به اینکه گرفتگی لوله در دراز مدت تبدیل به یک گرفتکی کلی می شود که سبب کندی تخلیه آب و جمع شدن آب می شود. خود این مساله باعث بروز خرابکاری و بوی بد فاضلاب در محل می شود که باید به طور اساسی نسبت به رفع آن اقدام کرد.

متاسفانه برخی افراد سودجو از استیصال صاحبخانه در آن زمان سوءاستفاده کرده و با رفع مقطعی گرفتگی لوله و اخذ وجه به عنوان حق الزحمه، باعث ایجاد بی اعتمادی در این صنف شده اند. یا حتی در مواردی دیده شده که یک محلول با چند ترکیب ساده را درست کرده و به قیمت های گزاف به مردم می فروشند و ادعا می کنند که تمام گرفتگی ها را با این محلول می شود باز کرد. اما مراقب باشید که فریب این افراد را نخورید.

ما مفتخر هستیم که با بکارگیری سرویس کاران فنی و باتجربه که تعهد اخلاقی نسبت به این کار دارند، توانسته ایم در بین ساکنین منطقه ستارخان نامی نیک از خود به جای گذاریم، چرا که شعار ما همواره رفع دائمی گرفتگی لوله و لوله بازکنی ستارخان با کمترین هزینه و بدون خرابی می باشد. تابستان و زمستان و هر زمانی از سال که باشد، و در هر دمایی که باشد، قیمت های ما متغییر نیست و حتی برای لوله بازکنی سعادت آباد نیز قیمت ثابت و مشخصی داریم و این یکی از ویژگی مهم لوله بازکنی موسوی است.  علاوه بر بازکردن گرفتگی لوله در سایر زمینه های خدماتی نیز می توانید روی ما حساب کنید. اگر نیاز به حفر چاه است یا اگر نیاز به لوله کشی ساختمان نو یا تعویض لوله کشی ساختمان های قدیمی هست می توانید با یک تماس درخواست نیرو دهید که ما بعد از  20 دقیقه در محل خواهیم بود.

هزینه لوله بازکنی ستارخان چقدر است؟

این یکی از سوالات پر تکرار از سرویس کاران شاغل در شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه است که لازم است در اینجا به شرح چند عامل تاثیر گذار در قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در محلات و مناطق مختلف تهران بپردازیم.

زمانی که طول می کشد تا گرفتگی لوله ها به طور کامل رفع شود

اگر گرفتگی لوله ها با مواد سخت باشد و مدت زمان بیشتر و تجهیزات پیشرفته تری برای لوله بازکنی ستارخان مورد استفاده قرار بگیرد، قطعاً هزینه بیشتری را نیز می طلبد.

مکان دسترسی به لوله گرفته شده نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی ستارخان خواهد بود.

اینکه به قول معروف محل قرارگیری لوله دستگیر باشد یا اینکه سرویس کار هنگام کار در زحمت و سختی باشد، قیمت را تغییر می دهد.
تخلیه چاه ستارخان و رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی هر نوع گرفتگی را برای شما رفع کنیم. ما تعهد می دهیم که تغییر محلات تهران و موقعیت جغرافیایی و اقتصادی محل لوله بازکنی تاثیری بر قیمت نخواهد داشت و ما طبق تعرفه انجمن صنفی نرخ های خود را تعیین می کنیم. شما را به مطالعه مقاله لوله بازکنی بلوار فردوس دعوت می کنم.

رفع گرفتگی لوله با ژنراتور لوله بازکنی

حتماً اسم فنر برقی یا فنر لوله بازکنی را شنیده اید که همان ژنراتور لوله بازکنی است. اولین گزینه برای رفع گرفتگی لوله ها همان استفاده از فنر برقی است. تفاوت فنر برقی با فنر دستی در برقی بودن آن است به این صورت که همان فنر لوله بازکنی به موتوری برقی وصل شده که دوران ان به وسیله انرژی الکتریکی قدرت آن را افزایش می دهد بطوری که هر نوع گرفتگی در داخل لوله را باز می کند.

عمده استفاده از فنر لوله بازکنی برقی برای رفع گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که ناشی از مواد سخت نظیر سنگ، خاک و آجر است و کف شوی حمام مفید بوده و هر نوع گرفتگی را باز می کند.

مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

 • قدرت بالای فنربرقی لوله بازکنی
 • مفید برای باز کردن گرفتگی لوله ها با مواد سخت نظیر سیمان
 • لوله بازکنی ستارخان بدون کثیف کاری
 • اتصال به برق شهری و نبود محدودیت جهت تامین برق فنر برقی

برای درک بهتر نحوه کار با فنر برقی لوله بازکنی در ستارخان ویدئوی زیر را تماشا کنید.

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی شبانه روزی در ستارخان

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. این جمله در مورد حوادث مربوط به گرفتگی و ترکیدگی لوله های ساختمان هم صدق می کند. شما اگر از قبل می دانستید که قرار است با این مشکل مواجه شوید، قطعاً برای آن چاره ای می اندیشیدید که اصلا این اتفاق نیوفتد. ولی خب گاهی به دلیل کهنگی و فرسودگی لوله ها و تاسیسات ساختمان، گاه به دلیل سهل انگاری، تجمیع تدریجی چربی و رسوبات، افتادن شی در لوله و هر دلیل دیگری این اتفاق می افتد و چاره ای جز تماس با یک شرکت لوله بازکنی معتبر مانند لوله بازکنی جمهوری ندارید.

این که شرکتی که انتخاب می کنید معتبر باشد بسیار مهم است. چون اخیراً عده ی خیلی زیادی به جرگه ی لوله بازکنی پیوسته اند که علاوه بر نداشتن تجربه کافی، تخصص هم ندارند. این تیم ها با دادن قیمت های پایین توجه مردم را به خود جلب می کنند و از آنجایی که هزینه های زندگی بسیار بالا است و مردم دائماً به دنبال قیمت مناسب هستند، این گروه را انتخاب می کنند. اما برای جبران عواقب کار آن ها باید 10 برابر هزینه های معمول متحمل ضرر شوند.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با لوله بازکنی شبانه روزی ستارخان و یا لوله بازکنی مرزداران تماس گرفته و منتظر رسیدن سرویس کار باشید. سرویس کاران لوله بازکنی موسوی در عرض 20 الی 30 دقیقه در محل حاضر خواهند بود. اگر مایل هستید کار شما بهتر انجام گیرد بهتر است، اگر چیزی در مورد علت گرفتگی های لوله می دانید، به نفرات بگویید تا بتوانند ابزار مناسب را برای لوله بازکنی انتخاب کنند. این کار باعث می شود زمان کمتری مصرف شود.

تخلیه چاه سپتیک

تخلیه چاه سپتیک هم مانند تخلیه چاه های معمولی است. اما چون خود چاه سپتیک متفاوت است، به نظر همه اینطور است که قرار است کار خارق العاده ای رخ دهد. در حالی که اصل کار تفاوتی با چاه معمولی ندارد. فقط نیاز به یک ماشین لجن کش قوی است که پمپ های آن بتواند تمام فضولات را تخلیه کند. تنها موردی که درباره چاه سپتیک مطرح است این است که باید با دقت و ظرافت خیلی بیشتری نسبت به چاه های جذبی، تخلیه شوند. چون در چاه های جذبی به دلیل خاکی بودن دیوار امکان کمی جذب وجود دارد اما در نوع سپتیک دیواره ها هیچ جذبی ندارند و اگر تخلیه به درستی انجام نشود، ظرفیت چاه به شدت پایین خواهد آمد و به زودی ناچار به تعویض آن خواهیم شد.

شماره های تماس لوله بازکنی موسوی در هر یک از مناطق تهران جهت پیدا کردن نزدیکترین لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی ستارخان

۰۹۱۲۶۸۸۷۳۸۰ مدیریت لوله بازکنی موسوی

۰۲۱۲۲۹۰۴۶۶۸ لوله بازکنی شمال تهران

۰۲۱۶۶۸۴۸۴۸۸ لوله بازکنی غرب تهران

۰۲۱۷۷۷۰۷۵۴۳ لوله بازکنی شرق تهران

۰۲۱۸۸۴۵۱۹۹۰ لوله بازکنی مرکز تهران

۰۲۱۶۶۱۵۷۸۱۷ لوله بازکنی جنوب تهران

 

لوله بازکنی در شرایط کرونا

اصلاً نگران این موضوع نباشید. کلیه سرویس کاران ما با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، التزام به استفاده از ماسک و دستکش، در محل حاضر شده و بدون کثیف کاری اقدام به رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی در ساختمان های منطقه ستارخان، خواهند نمود.

تضمینی برای باز شدن لوله ها و رفع گرفتگی لوله وجود دارد؟

ما معتقدیم که گرفتگی لوله چه جزئی و چه کلی قابل باز شدن هست، ممکن است زمان آن با توجه به شدت گرفتگی و نوع موادی که موجب گرفتگی لوله شده است، تفاوت داشته باشد، ولی هر نوع گرفتگی لوله قابل باز شدن است.

در چه ساعاتی از شبانه روز می توان از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده کرد؟

در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به اعزام سرویس کار داشتید، با ما تماس بگیرید. شماره تماس مدیریت مجموعه لوله بازکنی موسوی ۰۹۱۲۶۸۸۷۳۸۰

صدای مشتری

59 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. آقا تو این استرس کرونا شما و بیماری لوله ی آشپزخونه ی ما گرفته بود و هر کاری کردیم باز نمی شد. ولی نفرات لوله بازکنی پاسداران بدون اینکه آشپزخونه را داغون کنن، لوله رو باز کردن. دستشون درد نکنه البته کمی دیر کردن اما ارزشش رو داشت چند دقیقه بیشتر منتظر بمونیم.

  پاسخ
  • سلام. خب خوشحالیم که راضی هستید. امیدواریم دفعات بعد دیگه حتی چند دقیقه رو هم منتظر نمونید.

   پاسخ
 • سلام. شما لوله کشی هم می کنید؟ما به خاطر گرفتگی مداوم لوله های فاضلاب می خواهیم تغییراتی توی لوله کشی انجام بدیم. شما برای این کار هم خدمات می دید یا فقط لوله بازکنی و تخلیه چاه هستید؟

  پاسخ
  • سلام. بله لوله بازکنی ستارخان یک شرکت فنی خدماتی هست که علاوه بر لوله کشی و تخلیه چاه، لوله کشی آبو فاضلاب رو هم انجام میدیم. کافیه با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام. خسته نباشیدما خونمون تو ستارخان هست و جای تعجبه که شرکت لوله بازکنی یه وعده ای بده و بهش وفا کنه. ولی جدی شما نیم ساعت نشده بود اومدین. خواستم یه تشکری کرده باشم.

  پاسخ
 • بهمن افشار زاده
  جولای 26, 2021 1:09 ب.ظ

  من برای آموزش کار با همین دستگاه گوتنبرک کلی پول دادم. چه میدونستم لوله بازکنی ستارخان اینو مفت و مجانی گذاشته اینجا. حالا البته دورش کاملتر بود ولی خوب این رایگانش هم عالی. دستتون درد نکنه.

  پاسخ
  • ما برای آموزش مردم و برای اینکه هزینه ها توی این گرونی کمتر بشه مقاله های و فیلم های آموزشی زیادی داریم. می تونید سایر مقاله های ما رو هم مطالعه کنید.

   پاسخ
 • بهروز احمدی
  آگوست 15, 2021 10:46 ق.ظ

  عزیزان لوله بازکنی ستارخان خسته نباشید. دیشب منو از بدبختی نجاتم دادید. به ده تا لوله بازکنی که همشون می گن شبانه روزی هستن زنگ زدم. همه می گفتن سرویس کارهاشون برا کار رفتن. فک می کنم الکی می گفتن. به هرحال شما منو نجات دادید. شماره رو سیو کردم اینبار فقط با خودتون تماس می گیرم.

  پاسخ
  • سلام آقای احمدی امیدواریم که دیگه مشکل مثل اونروز براتون پیش نیاد. ولی در هر صورت می تونید روی ما حساب کنید. ما شب ها هم نفر داریم و کل روزهای سال رو هستیم.

   پاسخ
 • سلام. من لوله بازکنی ستارخان رو سرچ می کنم خدا می دونه شونصد تا سایت لیست میشه که همشون ادعای شبانه روزی و با اخلاق بودن دارن. من سر همین نشتی لوله که تو ساختمون اتفاق افتاده بودن با چند نفر تماس گرفتم ولی سرویس کارایی که فرستادن رو از در خونم راه ندادم. من زن و بچه دارم و باید با خیال راحت بتونم برم سرکار. ولی آقا دم شما گرم. الحق و الانصاف سرویس کاری که برای رفع گرفتگی لوله و رفع نم و رطوبت ، فرستاده بودین چشم پاک بود. خدا به کسب و کارتون برکت بده چون من به این مساله حساس هستم. از این به بعد لوله بازکنی ستارخان، شبانه روزی و فوری با متخصصین با اخلاق و متعهد شمارو تبلیغ خواهم کرد

  پاسخ
  • سلام آقا مجتبی عزیز. خوشحالیم که یه نفر دیگه به حامی های لوله بازکنی زود لوله اضافه شد. ما علاوه بر نشتی لوله توی تخلیه چاه و لوله کشی و تبدیل توالت سنتی به فرنگی هم در خدمت شما هستیم.

   پاسخ
 • علیرضا کرمعلی
  آگوست 18, 2021 12:23 ب.ظ

  سلام. آقا من چند روز پیش برا لوله بازکنی ستارخان با شما تماس گرفتم و خواستم که خیلی زود خودتون رو برسونید. همکاراتون که اومدن تقریبا یه 40 دقیقه ای طول کشیده بود. البته گفتن که ترافیک و این چیزا. منم حالا قبول دارم تو ساعت اوج ترافیک زنگ زده بودم. از کارشون تو باز کردن گرفتگی لوله راضی بودم فقط همون تاخیر 10 دقیقه ای که اونم به خاطر اخلاق خوبشون بخشیدم.

  پاسخ
  • ما برای تاخیر متاسفیم چون حق با شماست و ما قرارمون زیر 30 دقیقه هستش. اما به خاطر کار خوب و تمییز و قیمت منصفانه مطمئنیم که شما ما رو به دیگران معرفی می کنید. خدا رو شکر که از کار راضی هستید.

   پاسخ
 • علی معینی
  آگوست 20, 2021 7:20 ق.ظ

  سلام. بابت کار بی عیب و نقص همکارانتون در لوله بازکنی ستاخان و تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله که باعث شد کمتر هزینه کنیم و خرابی کمتری داشته باشیم، تشکر می کنم

  پاسخ
  • سلام آقای معینی. همه همکاران ما با تجربه هستند و علاوه بر این از دستگاه های پیشرفته ای هم استفاده می کنند که باعث شده تشخیص راحتر باشه.

   پاسخ
 • سلام. شما درباره محلولی که می تونه تمام گرفتگی ها رو در عرض 10 دقیقه بازکنه چیزی می دونید؟ اخه یه لوله بازکنی تو ستارخان اومده بود می گفت محلول خاصیه که خیلی سریع لوله رو باز می کنه. خیلی هم گرون بود؟

  پاسخ
  • سلام اردلان عزیز. به هیچ عنوان این روش رو توصیه نمی کنیم. این کار یه کلاه برداری هستش چون فقط شما پول محلول لوله بازکن رو چندین برابر قیمت می دید و هیچ نتیجه ای هم نمی گیرید. در صورت تمایل به اتحادیه گزارش کنید.

   پاسخ
 • سلام آقا ما توی آپارتمان زندگی می کنیم. از وقتی این خونه رو خریدیم بوی فاضلاب کشتتمون. چند بار هم لوله بازکنی های مختلف اومدن چک کردن و فنر زدن و از این حرف ها ولی بازم لوله ها بو میده. به نظرتون علت چیه؟

  پاسخ
  • سلام امید عزیز. این مورد باید بررسی بشه شاید جایی لوله شکستگی داره و یا فاضلاب از جایی از این لوله ها به خارج از نشتی پیدا کرده. توصیه می کنم این موضوع رو جدی بگیرید و پیگیر باشید چون ممکنه عواقب خطرناکی داشته باشه.

   پاسخ
 • این ویدئو آموزش باز کردن لوله های سینک خیلی خوب بود. ولی کاش می شد یه زیر نویس براش بزارید که آدم بیشتر متوجه بشه. در هر صورت دستتون درد نکنه که کار ما رو راه انداختین و مجبور نشدیم یه پولی واس لوله بازکنی بدیم.

  پاسخ
  • سلام علی اکبر عزیز. خوشحالیم کارتون خوب پیش رفته. چون کار عملی هستش ما براش زیر نویس نزاشتیم.

   پاسخ
 • علی نادریان
  سپتامبر 4, 2021 3:02 ب.ظ

  سلام. خسته نباشید بابت خدماتی که در زمینه لوله بازکنی در ستارخان ارائه می دین. من به شخصه از خدمات و نرخ شرکت شما راضی هستم

  پاسخ
 • سلام چند شب پیش ما به یه مشکل گرفتگی توالت خورده بودیم که دستتون درد نکنه اومدین حل کردید. خواستم تشکر کنم که شب هم برای کار اومدید.

  پاسخ
  • سلام محمدعلی عزیز. خوشحالم که کارتون انجام شده و مشکلتون برطرف شده. اگه نیاز به تخلیه چاه یا لوله کشی هم داشتید لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان در خدمت شماست.

   پاسخ
 • نیلوفر احمدلو
  سپتامبر 15, 2021 4:29 ق.ظ

  سلام. خاستم برای این ویدیو تشکر کنم. خیلی مفید و کاربردی بود. من با کمک این ویدئو تونستم خودم زیر سینک رو باز کنم و از منت کشیدن خلاص بشم.

  پاسخ
  • سلام خانم احمدلو عزیز. باعث افتخاره که تونستیم یک آموزش مفید بدیم و جای خوشحالی داره که موفق به باز کردن و بستن لوله های سینک شدید.

   پاسخ
 • سلام. شما هفته پیش اومده بوین برای گرفتگی توالت ما که فنر بزنید. خیلی کارتون تمیز بود. من شما رو به باجاناقم معرفی کردم ولی اونا تو منطقه شهرک ولیعصر میشن. شما اون جا هم میرید؟

  پاسخ
  • سلام تقی زاده ی عزیز. ما تو کل تهران 22 تا شعبه ی فعال داریم که یکی از این ها توی شهرک ولیعصر هست و نیازی نیست لوله بازکنی منطقه ستارخان تا اون جا بره.

   پاسخ
 • امیر محمد
  اکتبر 7, 2021 10:27 ق.ظ

  آقا من شکایت از اینکه شما شماره ای که دادید درست نیست. من دیروز چند مرتبه به لوله بازکنی ستارخان زنگ زدم اما هر بار گفتن اشتباه هست

  پاسخ
  • سلام امیر محمد عزیز. شما لطف کنید شماره تلفن رو از ساین بردارید. البته ما چندین شماره داریم اما راح ترین اون ها تماس با شماره موبایل 09126887380 هست که تمام شعب رو کنترل می کنه.

   پاسخ
 • رضا بیگلر
  اکتبر 18, 2021 4:36 ب.ظ

  سلام لوله بازکنی ستارخان خیلی وقته داره کار میکنه. ما از قدیم توی این محله هستیم و شما رو میشناسیم اگه هم به مشکلی برای گرفتگی و تخلیه چاه دشته باشیم فقط با شما تماس میگیریم.

  پاسخ
 • سلام من پیام دادم فقط تشکر کنم بابت زحمات تیمتون چون خیلی تمیز کار کردن هر چقد هم بگیرن نوش جونشون. واقعا هیچ کثافت کاری نشد.

  پاسخ
  • سلام حسنا عزیز. یکی از تعهدات لوله بازکنی ستارخان تمیز کار کردن هست و ما در واقع به وعدمون عمل کردیم.

   پاسخ
 • سلام ما تازه اومدیم این محله. رسیده نرسیده لوله توالت گرفته و اعصابمون رو خورد کرده. کسی از این لوله بازکنی ستارخان کمک گرفته که بدونیم کارش چطوره؟

  پاسخ
 • اردلان هیراد
  اکتبر 24, 2021 10:25 ق.ظ

  آقا نصب توالت فرنگی رو هم شما انجام میدید؟ به نظرتون توالت سنتی رو بردارم یا یدونه از این پلاستیکی ها بزارم؟

  پاسخ
 • سلام. خاستم از تیم لوله بازکنی ستارخان تشکر کنم که خیلی صادقانه راهنمایی می کنن و آدم رو گمراه نمی کنن که هزینه اضافی انجام بشه.

  پاسخ
 • سلام. من نمیدونم لوله های ما مشکل داره که انقد مدام میگیره و اعصابمون رو خورد کرده یا این یه مشکل عادیه؟

  پاسخ
  • سلام الهه عزیز. به طور اصولی نباید لوله ها مدام گرفته بشه. مگر اینکه یا لوله کشی مشکل داره و یا اینکه لوله بازکنی قبلی، اصلاً هیچ.قت گرفتگی رو به درستی برطرف نکردن.

   پاسخ
 • سلام. آقا خواستم تشکر کنم ازتون. من دیروز زنگ زدم از شعبه لوله بازکنی ستارخان برای رفع گرفتگی لوله های حمام نیرو خواستم. خیلی سریع خودشون رو رسوندن. خیلی ممنون از خدمات سریعی که می دین

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. ما فقط کارمون رو درست انجام دادیم. شعار ما سریع و تمیز کار کردن هست. و خوشحالیم که مورد لطف شما قرار گرفتیم.

   پاسخ
 • شهرام مولایی
  نوامبر 10, 2021 6:00 ق.ظ

  من تو ستار خان زندگی میکنم، کی منتظرتون باشم برا تخلیه چاه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. ما به همه پیام ها جواب میدیدم اما برای اینکه نیرو براتون بفرستیم حتما باید با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید و با ثبت آدرس وشما درخواستتون رو بگید.

   پاسخ
 • در ستارخان دنبال لوله بازکنی و تخلیه چاه می گشتم که توسط یکی از همسایگان بمن معرفی شدین. از کار سرویسکارانتون هم راضی بودم. ممنون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. ما در کل تهران 22 شعبه داریم که تو 22 منطقه هست

   پاسخ
 • سلام یه راه به من بگید بوی بد سینک ظرفشویی رو از بین ببرم اگر نمیشه تماس بگیرم تشریف بیارید ستارخان هستیم

  پاسخ
 • با سلام
  یه سوال داشتم سقف اتاق خواب ما از گوشه دیوار نم داده. طبقه بالای ما حموم هست. محل دقیقش معلوم نیست. نمی خوام زیاد هزینه تراشی بشه. میشه با دستگاه محل دقیقش رو مشخص کنید؟

  پاسخ
  • سلام آقا کریم
   بله. تشخیص ترکیدگی لوله و محل دقیق نم و رطوبت توسط دستگاه ویژه که بصورت دیجیتالی و نقطه ای محل ترکیدگی لوله را نشان می دهد، انجام می شود. شما می توانید با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار داشته باشید.

   پاسخ
 • سلام. می خوام ببینم از کجا می تونم متوجه بشم که لوله کفشور آشپزخانه گرفته یا گرفتگی در لوله اصلی هست؟ چون وقتی ظرف می شورم آب و کف از کفشور آشپزخانه بالا می زند. می خوام بدونم گرفتگی در کدام قسمت هست که هزینه اضافه نکنم

  پاسخ
  • سلام
   برای اینکه مطمئن بشین که لوله کفشور آشپزخانه گرفته یا لوله اضلی. آب سینک ظرفشویی رو بازکنید اگر آب از کفشور بالا بزنه یعنی لوله کفشور گرفته. ولی اگر در صورت باز نبودن آب سینک ظرفشویی، همچنان آب از کفشور آشپزخانه بالا بزنه یعنی لوله اصلی گرفته. در این صورت اگر ساکن ستارخان هستید، می تونید با شماره لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام. من برای رفع گرفتگی لوله آشپزخونه، چندبار از مایع لوله بازکنی با مارک های مختلف استفاده کردم ولی افاقه نکرده. از نظر شما کدوم مایع لوله بازکنی قویتر هست؟ راستش کمی وسواس دارم و نمی تونم خودمو راضی کنم به شرکت های لوله بازکنی زنگ بزنم

  پاسخ
  • سلام
   توصیه اول ما این هست که از مایع لوله بازکنی شیمیایی زیاد استفاده نکنید که علاوه بر زیان به سیستم تنفسی خودتان، باعث حل شدن چسب لوله ها در محل اتصالات میشه و باعث نشتی میشه. اگر هم چندبار استفاده کردین و گرفتگی لوله درست نشده. ینی شدت گرفتگی لوله زیاد هست و بهتره با یکی از شرکت های لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید که کارشون رو تضمینی و بهداشتی انجام می دهند.

   پاسخ
 • خان احمدلو
  ژانویه 7, 2022 5:05 ب.ظ

  سلام. من مسئول آشپزخانه یکی از بیمارستان ها در حوالی ستارخان هستم. یه سوال دارم. می دونید که در آشپزخانه های بزرگ مثل بیمارستان ها، گرفتگی لوله ها با وجود همه تدابیر، امری طبیعی است. می خواستم ببینم بهتر است خود بیمارستان یک فنر لوله بازکنی برقی تهیه کنه و مدام به لوله بازکنی ستارخان زنگ نزنه؟ هزینه پایاپای میشه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم ابتدا در یک بررسی مالی ببینید در طول سال چقدر برای لوله بازکنی و تخلیه چاه آشپزخانه بیمارستان هزینه شده. البته که در دراز مدت خرید فنر لوله بازکنی برقی به صرفه تر خواهد بود. ولی با این وجود در صورت خرید هم، پیشنهاد می کنم با یکی از شعبات لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید و درخواست بررسی چاه رو بدین. چون ممکن است به لایروبی و کف تراشی نیاز باشه و شما متوجه این مساله نشید.

   پاسخ
 • سلام و خسته نباشید
  من ساکن منطقه ستارخان هستم. می خواستم ببینم هزینه لوله بازکنی برای لوله های چدنی با سایر لوله ها فرق می کنه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   برای لوله بازکنی نرخ مشخصی وجود داره ولی برای اینکه هیچگونه سوءتفاهمی به وجود نیاد، باید از محل بازدید انجام بشه و بعد قیمت بدیم.

   پاسخ
 • با توجه به تجهیزاتی که در لوله بازکنی ستارخان دارید، چقدر طول می کشه تا گرفتگی یک لوله رو برطرف کنید؟

  پاسخ
  • عوامل مختلفی وجود دارد که تعیین کننده زمان مورد نیاز برای رفع گرفتگی لوله ها می باشد. ولی یکی از بهترین و موثرترین روش های رفع گرفتگی لوله ها که در لوله بازکنی ستارخان نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، فنر لوله بازکنی برقی است که در صورت استفاده در عرض حداقل 5 دقیقه گرفتگی لوله ها برطرف می شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست