پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی
جدول محتوا

برای راحتی همشهریان عزیز تهرانی که به خدمات لوله بازکنی تهران نیاز پیدا می کنند و در محدوده پیروزی تهران ساکن هستند، شعبه لوله بازکنی پیروزی را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته فعال کرده ایم تا در سریع ترین زمان ممکن و زیر 20 دقیقه در آدرس مورد نظر حاضر باشند.

خدمات لوله بازکنی در پیروزی

از جمله عمده خدماتی که در این شعبه ارائه می شود، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. رفع گرفتگی لوله توالت
 2. رفع گرفتگی لوله حمام
 3. رفع گرفتگی لوله سینک
 4. رفع بوی بد فاضلاب
 5. رفع نم و رطوبت
 6. تشخیص محل دقیق نشتی لوله بدون تخریب
 7. بازرسی ویدئویی از لوله فاضلاب
 8. رفع نم و رطوبت دیوار

لوله بازکنی در پیروزی

لوله بازکنی در محدوده پیروزی تهران

خیابان پیروزی تهران در ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران قرار دارد و از آنجاییکه یکی از پر رفت و آمدترین خیابان های شرق تهران به حساب می آید، به همین دلیل مجتمع های تجاری و تفریحی زیادی در این محدوده ساخته شده و به تبع آن ساخت و ساز  خانه های مسکونی نیز رونق گرفته است. هرچه تراکم ساختمان ها در محدوده ای زیاد باشد، نیاز به خدماتی همچون چاه بازکنی و لوله بازکنی شرق تهران بیشتر می شود.

به همین دلیل ما در خیابان پیروزی تهران چند اکیپ مستقر کرده ایم که بتوانند زیر 20 دقیقه و خیلی فوری در محل مرود نظر حاضر شوند.

قیمت لوله بازکنی پیروزی

این مساله را در مقاله های مختلف و در خصوص شعب سراسر تهران ذکر کرده ایم که معیارهای مشخصی برای قیمت لوله بازکنی وجود دارد و بر اساس آنها هزینه و تعرفه کار تعیین می شود. به همین منظور در ادامه جهت آگاهی بیشتر، مجدداً عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در خیابان پیروزی تهران را ذکر می کنیم.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی پیروزی

همانطور که گفته شد عواملی تعیین کننده قیمت خدمات می باشند، که با شناخت این عوامل می توانیم تشخیص دهیم که سرویسکار دستمزد معقولی درخواست کرده است یا خیر.

 • نوع گرفتگی لوله
 • محل قرارگیری لوله
 • زمان صرف شده برای رفع مشکل
 • نوع دستگاه مورد استفاده برای رفع مشکل لوله
 • طول فنری که برای رفع گرفتگی لوله استفاده شده است.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

لوله بازکنی در محدوده پیروزی

لوله فاضلاب به دلایل مختلفی می تواند دچار گرفتگی شود که بسیاری از این دلایل، قابل پیشگیری هستند و با شناخت آنها می توانید تدابیری بیاندیشید که این اتفاقات برایتان نیوفتد و در وقت و هزینه صرفه جویی شود. در ادامه تعدادی از عوامل گرفتگی لوله ها را ذکر می کنیم.

 • پسماند مواد غذایی
 • تفاله چاه و قهوه
 • برگ و ریشه درختان
 • مصالح ساختمانی از قبیل گچ، سیمان و قیر
 • پرز فرش و مو
 • افتادن اشیا خارجی مثل گوشی، سوئیچ، دستمال کاغذی و نوار بهداشتی
 • عدم لوله کشی اصولی
 • عدم استفاده از لوله های مناسب
 • عدم شیب بندی اصولی لوله فاضلاب

قبل از ادامه مطلب پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی تهرانپارس را مطالعه کنید.

روش های رفع گرفتگی لوله در پیروزی

برای رفع گرفتگی لوله هم می توانید به روش های خانگی اکتفا کنید و خودتان دست به کار شوید، یا اینکه اگر شدت گرفتگی لوله ها زیاد باشد، بهترین گزینه تماس  با لوله بازکنی و چاه بازکنی در پیروزی است. در این شعبه از روش های سریع که کثیف کاری نیز ندارند، استفاده می شود. عمده دستگاه هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند، موارد ذیل است:

 • رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگی لوله با واترجت

مزایا و معایب استفاده از فنر برقی لوله بازکنی

آیا به هنگام استفاده از فنر برقی لوله بازکنی، به لوله ها یا سنگ توالت آسیب می رسد؟ این سوالی است که اغلب از ما پرسیده می شود. جواب این سوال بستگی به این موضوع دارد که چه کسی و چگونه اقدام به رفع گرفتگی لوله توالت بکند. افراد ناشی چون نمی توانند میزان سرعت چرخش فنر در داخل لوله را کنترل کنند، اغلب به هنگام کار با فنر برقی لوله بازکنی، به لوله ها و سنگ توالت آسیب می رسانند. ولی اصل کار اینطور نیست و فنر به خودی خود، آسیبی برای سنگ توالت یا لوله های چدنی و پولیکا ندارد. بلکه اگر با لوله بازکنی های معتبر در خیابان پیروزی تماس بگیرید، این کار هیچگونه مشکلی برای لوله های ساختمان شما پیش نمی آورد و در کنار آن، این مزیت را نیز دارد که لوله ها حین تلاش برای رفع گرفتگی، با حرکت فنر در داخل لوله، رسوب زدایی نیز می شوند.

سوالات متداول لوله بازکنی پیروزی

بعد از تماس و ثبت آدرس، در کمتر از 20 دقیقه و در ساعات اوج ترافیک زیر نیم ساعت در محل حاضر خواهیم بود.

کلیه شماره های لوله بازکنی غرب تهران، در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز پاسخگوی تماس مشتریان عزیز می باشد.

ما از روش های متعدد برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده می کنیم و کار تا جایی ادامه پیدا می کند که گرفتگی لوله ها به طور کامل رفع شود. در غیر این صورت هزینه ای دریافت نمی شود.

32 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی پیروزی»

 1. سلام
  من چندجا خوندم که تفاله چای یا قهوه می تونه منجر به گرفتگی لوله سینک بشه. تفاله چای شاید، ولی قهوه چطور می تونه لوله تخلیه سینک رو مسدود کنه؟

  1. سلام خانم زهرا
   به این مساله دقت کنید که هر گرفتگی لوله فاضلاب یا لوله سینک، به یکباره ایجاد نمی شود و به مرور زمان لوله فاضلاب مسدود می شود. در مورد لوله سینک نیز به این مساله دقت داشته باشید که روزانه با شستشوی ظروف و مواد غذایی، مواد ریز و درشتی وارد لوله سینک می شوند. همینطور چربی و رسوب املاح معدنی را نیز به آن اضافه کنید. زمانی که چربی وارد لوله می شود در تماس با لوله سرد یا آب سرد، به جداره های داخلی لوله می چسبد و مثل یک تله مواد ریز و درشت را به دام می اندازد. همینطور تفاله چای یا قهوه نیز به مرور به این رسوب می چسبند و قطر لوله رفته رفته کاهش پیدا می کند تا جایی که لوله به طور کامل مسدود می شود و مجبور می شوید برای رفع گرفتگی لوله دست به کار شوید یا بسته به محدوده زندگی خود به یکی از شعب لوله بازکنی از جمله لوله بازکنی پیروزی زنگ بزنید.

  1. سلام خانم سمیه
   بسیاری از صاحبان خانه، قطع آب را به عنوان بخشی از فهرست آماده سازی تعطیلات خود در نظر نمی گیرند، اما باید به هنگام خروج طولانی مدت از خانه، شیر آب را قطع کرد. درست است، زمانی که شما دور هستید، سیستم آب باید خوب باشد، اما «باید» و «اراده» دو چیز متفاوت هستند. فقط به این دلیل که هیچ کس از شیرهای آب استفاده نمی کند تا زمانی که شما نباشید، به این معنی نیست که لوله ها نشتی یا ترکیدن ندارند.

   عواقب آن را در نظر بگیرید. در حالی که دور هستید، حتی یک نشتی کوچک یا مشکلات دیگری مانند مشکلات لوله کشی ناشی از ذخیره آب می تواند فاجعه آمیز باشد. اگر این مسائل بررسی نشود، بسته به مدت زمانی که دور هستید، روزها یا هفته ها به ریختن آب به خانه شما ادامه می دهند.
   برای جلوگیری از این نوع سناریوها، به سادگی آب خانه خود را قبل از خروج قطع کنید. این میزان آسیب‌هایی را که مشکلات عمده لوله‌کشی ممکن است در زمانی که شما نمی‌روید ایجاد کند، محدود می‌کند. این مرحله برای لذت بردن از تعطیلات شما الزامی نیست، اما آرامش بیشتری را ایجاد می کند و می تواند خانه شما را از سیل نجات دهد.

    1. اگر هرگز آب خانه خود را نبسته اید، احتمالاً نمی دانید که دریچه اصلی قطع کننده آب خود را کجا قرار دهید. داشتن این اطلاعات بسیار مهم است، زیرا ممکن است در مواقع اضطراری نیاز باشد که آب خود را با عجله قطع کنید.

     اگر با ترکیدگی لوله مواجه شدید یا نیاز به تعمیر نشتی دارید، قطع کردن آب به خانه ممکن است اولین قدم منطقی باشد. اگر قرار است خارج از شهر باشید، همچنین ایده خوبی است که آب را ببندید تا مطمئن شوید که خانه شما در زمان بازگشت بدون سیل است.
     1- به محیط داخلی خانه خود نگاه کنید.
     2- تقریباً 1متر زیر سطح زمین است. اگر در زیرزمین باشد، معمولاً سطح چشم یا پایین تر است. اگر در طبقه اصلی است، باید به پایین نگاه کنید.
     3- در کوتاه ترین مسیر است کنتور آب در فضای باز خود را پیدا کنید و به نزدیکترین نقطه نمای بیرونی خانه خود بگردید. خطوط آب کوتاه ترین مسیر را از کنتور تا خانه طی می کنند. شما باید دریچه قطع را در جایی که خط و خانه شما به هم می رسند پیدا کنید.
     4- پشت یک پنل است سازندگان نباید دریچه های قطع کننده آب را پشت دیوار خشک ببندند. با این حال، اگر پروژه بازسازی شیر شما را مخفی کرده است، یک پانل دسترسی باید برای رسیدن به شیر وجود داشته باشد. به دنبال هر پانل دسترسی در دیوارها باشید.

 2. اخیراً قبض آب من نسبتاً بالا به نظر می رسد. به نظر نمی رسد که هیچ کدام از شیرها نشتی داشته باشند. چه چیز دیگری می تواند دلیل افزایش قبض آب ساختمان من باشد؟

  1. سلام دوست عزیز
   ممکن است بخواهید بررسی کنید که آیا توالت نشتی دارد یا خیر. ابتدا سطح آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آب از طریق لوله سرریز از مخزن سرریز نشده باشد. این لوله در وسط مخزن است. لوله های کوچکی به آن متصل است. اگر آب وارد سرریز می شود، شیر پر را طوری تنظیم کنید که جریان را تقریباً یک اینچ زیر بالای لوله سرریز یا علامت سطح آب که در کنار مخزن مهر شده است، متوقف کند.

   روش دوم که تقریباً روش کارآمد و آسانی برای تشخیص نشتی توالت فرنگی است این است که، چند قطره رنگ خوراکی را در مخزن بریزید تا مکانیسم شیر فلاش توالت فرنگی را امتحان کنید. اگر رنگ آب کاسه ظرف 15 دقیقه تغییر کند، این نشان دهنده این است که آب به داخل کاسه توالت نشت می کند و باید فلاپر توالت فرنگی را تعویض کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   کاشی ها را بررسی کنید تا ببینید آیا هیچ کدام از آنها شکسته یا ترک خورده است. نواحی دوغاب را بررسی کنید تا متوجه شوید که دوغاب از بین نمی رود. اگر کاشی و دوغاب در شکل مناسبی نباشند، آب می تواند از پشت کاشی ها نفوذ کند و به دیوار آسیب برساند.
   اجازه ندهید آب در وان بماند. آب راکد می تواند راه هایی برای دور زدن زهکشی معیوب پیدا کند.
   درزبندی اطراف وان ها و دوش ها را بررسی کنید و هر قسمتی را که ممکن است به آب اجازه نفوذ بدهد، تعویض یا تعمیر کنید.
   بلافاصله پس از حمام کردن یا دوش گرفتن، زمین را خشک کنید. اجازه ندهید آب روی زمین بنشیند.
   از فن اگزوز برای بیرون کشیدن هوای مرطوب از ناحیه استفاده کنید. اتاق را تا حد امکان خشک نگه دارید.
   سینک و کابینت
   اینها هر روز در معرض رطوبت هستند. آنها را مرتباً بررسی کنید تا ببینید که نشتی یا رطوبتی وجود ندارد که ممکن است باعث ایجاد مشکل شود.
   اگر تله دارای نشتی یا رطوبت در اطراف آن باشد، این می تواند نشان دهنده مشکل در لوله کشی شما باشد. جایی در سیستم باید رطوبت بیش از حد وجود داشته باشد.
   هر گونه چکه از شیر آب نیاز به تعمیر دارد. نشت های کوچک منجر به نشت های بزرگتر و مشکلات بزرگتر می شود.
   مهر و موم و دوغاب اطراف سینک را نیز بررسی کنید. اگر ترک خورده، شکسته یا به سادگی گم شده اند، آنها را تعویض یا تعمیر کنید.
   توالت
   مهر و موم کف توالت باید مرتباً بررسی شود. اگر نزدیک پایه توالت آب دیدید، آب بند را تعویض کنید.
   مطمئن شوید که مخزن نشتی ندارد. اگر بدون دلیل پر شدن مخزن را بشنوید، می دانید که نشتی وجود دارد. این چکه دائمی آب می‌تواند به توالت و هر چیز دیگری که در نزدیکی آن خیس بماند آسیب برساند.
   خطوط آب منتهی به توالت را بررسی کنید. اینها اغلب می توانند نشت کنند و در صورت عدم کنترل باعث آسیب شوند.
   لوله کشی عمومی
   نشت آب در حمام اغلب به سختی قابل تشخیص است زیرا بیشتر لوله ها در دیوار هستند. دیوارها را برای لکه های نرم و تغییر رنگ بررسی کنید.
   اتاق های مجاور حمام را بررسی کنید. آب و رطوبت شناسایی شده در این مناطق می تواند نشان دهنده وجود مشکل در حمام باشد.
   اگر خانه ای دو طبقه دارید، قسمت های سقف زیر حمام های طبقه دوم را بررسی کنید تا ببینید آیا مشکلی وجود دارد یا خیر.

  1. سلام دوست عزیز
   سرریز شدن توالت ممکن است به دلیل مشکلات متعددی ایجاد شود، ممکن است نقصی در مخزن وجود داشته باشد که باعث نشت مداوم آب توالت شود یا ممکن است در سیستم زهکشی شما مسدود شود. با این حال، محتمل ترین مشکل انسداد در خود توالت است. این را می توان به راحتی در خانه با یک پیستون رفع کرد.

 3. سلام و خسته نباشید
  اگر مشکوک باشم که ریشه ها ممکن است وارد لوله فاضلاب شوند چه اتفاقی می افتد؟

  1. سلام دوست عزیز
   ریشه درختان می تواند آسیب زیادی به لوله های زهکشی وارد کند و جریان فاضلاب خانه شما را مسدود کند. این امر منجر به سرریز شدن زهکش ها و حتی ترکیدگی لوله ها می شود. لوله های سفالی قدیمی بسیار بیشتر در معرض آسیب ناشی از ریشه درختان هستند و ممکن است نیاز به جایگزینی با لوله های PVC داشته باشند. اگر شک دارید که ریشه درختان ممکن است باعث مشکل زهکشی شما شود، باید با متخصصان ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   چند راه ساده برای جلوگیری از مسدود شدن مجرای فاضلاب شما وجود دارد. انجام مراحل ساده مانند نصب یک صافی سوراخ بر روی سینک و دوش، تمیز کردن پسماند غذایی از بشقاب ها و تابه ها قبل از شستن آنها در سینک. علاوه بر اینکه روغن را در فاضلاب نریزید، در عوض آن را در یک بطری یا شیشه باقیمانده بریزید و آن را در سطل زباله بیندازید، در غیر این صورت روغن و گریس می‌تواند مسدود شده و مجرای فاضلاب را مسدود کند.

  1. سلام دوست عزیز
   افزایش شدید قبض آب اگر توسط شرکت آب شما ایجاد نشده باشد معمولاً نشانه نشتی در سیستم زهکشی شما است. نشتی شیر آب، دوش یا توالت اولین تماس شما برای اقدام خواهد بود. همچنین، حتماً آب داخل مخزن توالت را بررسی کنید تا ببینید سطح آب در حال کاهش است یا خیر. اگر پس از بررسی این موارد هنوز متوجه شدید که نشتی دارید، ممکن است مشکل خارج از هر گونه نشانه ای از گودال ها یا زمین مرطوب باشد که می تواند نشانه نشتی در لوله PVC باشد

  1. اتصالات لوله برای اتصال لوله ها استفاده می شود. انواع مختلفی از اتصالات لوله وجود دارد که از مواد مختلف ساخته شده و در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. آداپتورهای لوله، کوپلینگ ها، زانوها، سه راهی ها، آستین ها، فلنج ها، اتصالات دیواری، کاهنده ها، شیرها و غیره همه انواع مختلف اتصالات لوله هستند.

  1. اتصالات لوله بر اساس جنس ساخت، قطر داخلی و خارجی لوله و نوع اتصالات رزوه دار یا لغزنده، نر یا ماده مشخص می شوند.

  1. زانویی طول کوتاهی از لوله است که دارای خمیدگی 90 درجه است. زانویی اجازه می دهد تا لوله ها به طور ایمن در هر دو انتها متصل شوند و یک چرخش تمیز ایجاد کنند.

  1. قطر خارجی (OD) اتصالات از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت است و حداقل ضخامت دیواره مورد نیاز برای اندازه معین را نشان می دهد.

 4. سیستم فاضلاب تنها در صورتی عملکردهای محول شده را به طور قابل اعتماد انجام می دهد که نصب آن از عدم وجود مکان های احتمالی نشت اطمینان حاصل کند. این هم مربوط به چیدمان صحیح لوله ها و هم آب بندی کامل اتصالات آنها است. سازندگان معمولاً چک می کنند که آیا فاضلاب نشتی دارد یا خیر و در غیر این صورت کمیسیون گواهی پذیرش تاسیسات را امضا می کند. اما به دلیل سایش، اتصالات لوله های فاضلاب ممکن است نشتی داشته باشد. چگونه از این پدیده جلوگیری کنیم و در صورت وقوع چه باید کرد؟

  1. سلام دوست عزیز
   به مطلب درستی اشاره کردین و گاهی اوقات بعد از انجام لوله کشی ساختمان متوجه میشین که آببندی به درستی انجام نشده و با نشتی لوله ها مواجه میشین. درزگیرهای سیلیکونی. این ماده ماستیک است که می تواند تحت تأثیر هوا سفت شود. یکی از مزایای درزگیر سیلیکونی عدم نیاز به عملیات اولیه سطح لوله ها با پرایمر است. برای ساخت آن از لاستیک سیلیکونی استفاده می شود که در آن مواد افزودنی خاصی اضافه می شود که درجه چسبندگی و بر این اساس استحکام لایه آب بندی را افزایش می دهد.
   انجام کار به حداقل زمان نیاز دارد و نیازی به مهارت حرفه ای ندارد. برای اکستروژن، از یک تفنگ نصب استفاده می شود. اگر در دسترس نیست و لوله فاضلاب در محل اتصالات جریان دارد، می توانید از یک چکش ساده استفاده کنید که دسته آن به عنوان پیستون عمل می کند. پس از اتمام فرآیند ولکانیزاسیون، ماستیک سیلیکونی به نوعی ماده شبیه به لاستیک تبدیل می شود.

  1. سلام دوست عزیز
   برای از بین بردن و حذف کپک، دیوارها و قاب پنجره‌ها را با یک شوینده قارچ‌کش که دارای «شماره تأیید بهداشت و ایمنی» (HSE) است پاک کنید یا اسپری کنید و مطمئن شوید که دستورالعمل‌ها را برای استفاده ایمن از آن دنبال می‌کنید. این شوینده های قارچ کش اغلب در سوپرمارکت های محلی موجود هستند. لباس‌های کپک زده خشک‌شویی و فرش‌های شامپو. سعی نکنید با استفاده از برس یا جاروبرقی قالب را از بین ببرید.

   پس از درمان، با استفاده از رنگ قارچ کش با کیفیت خوب و خمیر کاغذ دیواری مقاوم در برابر قارچ کش، تزئین را مجدداً انجام دهید تا از عود کپک جلوگیری شود. اثر رنگ قارچ کش یا ضد تراکم اگر با رنگ یا کاغذ دیواری معمولی پوشانده شود از بین می رود.

   تنها راه درمان دائمی کاهش میزان تراکم در خانه شما است. به یاد داشته باشید، نحوه استفاده از خانه بر میزان چگالش شما تأثیر می گذارد.

 5. سلام و خسته نباشید
  شاید بنظر سوالم بی ربط باشه ولی نوع بخاری یا وسیله گرمایشی می تونه در رطوبت خانه موثر باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   اتفاقاً سوالتون بی ربط نیست و باید به همه این موارد دقت داشته باشید.
   برای افزودن گرمای اضافی به اتاق‌ها بدون هیچ گونه گرمایشی، بهتر است از بخاری‌های برقی، به‌عنوان مثال رادیاتورهای روغنی یا بخاری‌های پانلی، در دمای کم استفاده کنید. سعی کنید از بخاری های گازی قابل حمل بطری در خانه هایی که دچار تراکم هستند استفاده نکنید زیرا در حین استفاده رطوبت زیادی از خود خارج می کنند. برخلاف تصور رایج، گرم کردن یک اتاق با برق در اوج انرژی در واقع ارزان تر از بخاری های گازی بطری است.

   اگر از بخاری های گاز بطری و پارافین استفاده می کنید، باید اجازه تهویه اضافی را بدهید. بخاری های بدون دودکش از این نوع به ازای هر پیمانه سوختی که می سوزانند، بیش از یک پیمانه آب تولید می کنند. بنابراین، استفاده از یک بخاری گازی بطری شده برای هشت ساعت، حدود چهار پیمانه رطوبت تولید می کند.

   از اجاق گاز خود برای گرم کردن آشپزخانه خود استفاده نکنید زیرا هنگام سوختن گاز رطوبت تولید می کند. (ممکن است متوجه مه آلود شدن پنجره های خود شوید).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی