لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران با پشتیبانی چندماهه یکی از شعب شبانه روزی و 24 ساعته ما در لوله بازکنی تهران است که خدمات خود را بدون کثیف کاری و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی ارائه می دهد. 

نیاوران یکی از محله های شمال تهران است که ساخت و ساز خانه های مدرن و نوساز در آنجا بیشتر به چشم می خورد. البته که همه ساختمان ها کم و بیش با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله، بوی بد فاضلاب و نشتی لوله ها مواجه هستند. اما یک باور غلط در این گونه ساختمان ها وجود دارد و آن این است که به دلیل نوساز بودن، نباید با چنین مشکلاتی مواجه شوند. به همین دلیل فکر می کنند گرفتگی لوله سطحی است و سعی می کنند با محلول های لوله بازکنی صنعتی مشکلات را مرتفع کنند. ولی ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از محلول های صنعتی، از محلول های خانگی لوله بازکنی استفاده کنید و در صورتی که مشکل حل نشد، با لوله بازکنی نیاوران تماس بگیرید.

بهترین روش لوله بازکنی در نیاوران

لوله بازکنی نیاوران با پشتیبانی

ما در مقالات مختلف از جمله لوله بازکنی شمال تهران، روش های مختلف رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی نیاوران را توضیح داده ایم. با مطالعه این مقالات شاید موفق شوید مشکلات خود را حل کنید. مگر اینکه گرفتگی لوله عمیق باشد و با روش های خانگی، برطرف نگردد. در اینگونه مواقع بهترین کار، تماس با لوله بازکنی در محدوده نیاوران است که بتوانند با روش های حرفه ای و به وسیله دستگاه های لوله بازکنی مشکل لوله و فاضلاب ساختمان شما را حل کنند. روش هایی که در این شعبه مورد استفاده قرار می گیرد، به شرح ذیل است: 

 • لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی
 • لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی دستگاه واترجت 

لوله بازکنی تضمینی در محدوده نیاوران

برای مشتریان تضمین خدمات، یکی از مسائل مهم و تاثیرگذار در تصمیم گیری است. به همین دلیل ما هم در این شعبه کلیه سرویسکاران را موظف کرده ایم، به محض اتمام کار، لوله ها را با حجم زیادی از آب امتحان کنند و لوله را بدون مشکل تحویل کارفرما دهند. به همین دلیل است که ما خدمات را به صورت 100درصد تضمینی ارائه می دهیم.

لوله بازکنی نیاوران شبانه روزی

در ادامه از جمله مشکلاتی را که می تواند برای لوله های سینک، حمام و توالت ساختمان شما پیش بیاید، ذکر می کنیم:

 • گرفتگی لوله با پسماند مواد غذایی
 • گرفتگی لوله با تفاله چای 
 • گرفتگی لوله با مو و پرز فرش
 • گرفتگی به وسیله دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی
 • افتادن گوشی، سوئیچ و کلید در توالت
 • ریختن مصالح ساختمانی از جمله گچ، سیمان و قیر در لوله

مشخص است که هر یک از این مشکلات در هر ساعت از شبانه روز می تواند اتفاق بیوفتد و نمی توان برای حل و فصل آنها حتی یک ساعت تاخیر کرد. چرا که آلودگی در خانه پخش می شود و اوضاع نابسامانی را بوجود می آورد. به همین دلیل ما در کلیه شعب از جمله شعبه لوله بازکنی ولنجک خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهیم.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در نیاوران

یکی از مشکلات اساسی که در مواقع گرفتگی لوله ها و بالا زدن آب از توالت یا سینک با آن مواجه می شوید، کثیف کاری و آلودگی است. حال تصور کنید که تکنسین نیز باسلیقه کار نکند و آلودگی ها را به محیط پیرامون گسترش دهد. مشکل چندبرابر می شود. با آگاهی از اهمیت حفظ و رعایت بهداشت در مساله رفع گرفتگی لوله ها، کلیه سرویسکاران را موظف کرده ایم علاوه بر استفاده از ماسک و دستکش، پس از پایان کار، محیط اطراف لوله را نیز تمیز کنند. ضمن اینکه عمده دلیل انتشار آلودگی به هنگام فنرزنی لوله، عدم تسلط تکنسین به دستگاه فنر برقی لوله بازکنی و عمدم کنترل سرعت چرخش فنر داخل لوله است که با پرتاب فنر، آلودگی نیز به اطراف پرتاب می شود و صحنه های چندش آوری را به وجود می آورد. ما در کلیه شعب همینطور شعبه شبانه روزی نیاوران، بهترین و ارزان ترین روش را برای رفع گرفتگی لوله ها به کار می گیریم که بدون کثیف کاری یا با حداقل کثیف کاری همراه باشد.

قیمت رفع گرفتگی لوله ها در نیاوران

برای خدمات رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی، نرخ ثابتی وجود ندارد. ولی این بدین معنا نیست که قیمت مشخصی هم وجود ندارد. بلکه کلیه خدمات ارائه شده در قالب چاه بازکنی و لوله بازکنی، تعرفه مشخصی دارند و از چند فاکتور اصلی تبعیت می کنند. 

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی نیاوران

قبل از ادامه مطلب، به این موضوع اشاره می کنیم که ما برای جذب مشتریان بیشتر، کلیه خدمات خود را پایین تر از نرخ اتحادیه، انجام می دهیم. در ادامه به ذکر چند عامل موثر بر قیمت لوله بازکنی می پردازیم. این عوامل در مورد لوله بازکنی سهروردی نیز صادق است.

 • طول فنر مورد استفاده برای لوله بازکنی
 • نوع دستگاه مورد استفاده
 • نوع گرفتگی لوله
 • محل گرفتگی لوله
 • تعداد گرفتگی لوله
 • محل قرارگیری لوله گرفته شده
 • مدت زمان صرف شده برای انجام کار

تخلیه چاه نیاوران

از دیگر مشکلاتی که می توانید برای رفع آن با ما تماس بگیرید، مشکل پر شدن چاه فاضلاب است. ما با انواع پمپ تخلیه چاه و تانکرهای 10 و 12هزار لیتری، نسبت به تخلیه چاه فاضلاب در نیاوران اقدام می کنیم. در این مورد هم رعایت کلیه موارد بهداشتی الزامی است و اذیتی برای ساکنین و یا همسایگان ساختمان نخواهد داشت. از دیگر خدمات مربوط  به تخلیه چاه در نیاوران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • باز و بست درب چاه بدون تخریب
 • شناسایی محل دقیق چاه فاضلاب
 • کول گذاری و طوقه چینی
 • حفر چاه نو در نیاوران
 • تعمیر چاه کهنه و قدیمی

لوله بازکنی نیاوران پشتیبانی

تعجب نکنید. با توجه به اعتمادی که به تجربه و مهارت سرویسکاران خود در این شعبه و سایر شعب نظیر لوله بازکنی رسالت داریم، کلیه خدمات خود را تضمین می کنیم. به طوریکه اگر برای رفع مشکلی با ما تماس بگیرید، چنانچه تا چندماه، همان مشکل برای همان لوله رخ دهد، می توانید با ما تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.