پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی پونک

لوله بازکنی پونک

 • از
لوله بازکنی پونک
جدول محتوا

لوله بازکنی پونک یکی از شعب فعال و شبانه روزی لوله بازکنی تهران است که شامل خدمات لوله بازکنی پونک جنوبی و شمالی است. ارائه کلیه خدمات در منطقه پونک تهران به صورت 100 درصد تضمینی و درصورت درخواست کارفرما، با ارائه فاکتور می باشد. در صورت نیاز می توانید با شماره لوله بازکنی در پونک 09126887380 تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی پونک

 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک
 • رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ و حیاط
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت
 • تعویض کاسه توالت
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی و بالعکس
 • درآورن اشیا از لوله و توالت
 • بازرسی ویدئویی از لوله های فاضلاب

روش های لوله بازکنی پونک

قطعاً چند روش رایج برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان وجود دارد. اولین راهکاری که به ذهن خانم های خانه می رسد، استفاده از محلول های صنعتی لوله بازکنی است که قبلاً به خطرات استفاده از این محلول ها اشاره کرده ایم. علاوه بر مشکلات ریوی و پوستی که می تواند به لوله ها و اتصالات آنها آسیب وارد کند و باعث خوردگی، پوسیدگی و نشتی لوله ها شود که علاوه بر گرفتگی لوله، نم و رطوبت دیوار هم به مشکلات شما اضافه خواهد شد. ما در لوله بازکنی محدوده پونک، راه های مطمئن تری سراغ داریم و اولین و بهترین گزینه پس از بررسی وضعیت لوله، استفاده از فنر لوله بازکنی است که علاوه بر رفع کامل گرفتگی، رسوب زدایی جداره های داخلی لوله را هم به خوبی انجام می دهد.

دستگاه های دیگری برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد که برحسب نیاز، از این دستگاه ها استفاده می شود. از جمله آنها می توان با پمپ تراکم هوا و دستگاه واترجت اشاره کرد.

لوله بازکنی شبانه روزی در پونک

اگر با مشکل گرفتگی لوله یا پرشدن چاه فاضلاب مواجه شوید، در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره لوله بازکنی پونک یا سایر شعبات لوله بازکنی غرب تهران، تماس بگیرید. ماهیت شغل چاه بازکنی به گونه ای است که باید در 24 ساعت و در همه روزها حتی ایام تعطیل، آماده پاسخگویی به تماس مشتریان باشد. چرا که مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب در هر ساعتی می تواند رخ دهد و رفع مشکل برای جلوگیری از انتشار آلودگی ها باید در اولویت کارها قرار گیرد. به همین دلیل این شعبه به صورت 3 شیفت دایر می باشد.

قیمت لوله بازکنی پونک

قیمت لوله بازکنی پونک

قیمت کلیه خدمات ما زیر نرخ اتحادیه لوله بازکنی است که پس از بررسی وضعیت قرارگیری لوله و مشکل اصلی، قیمت نهایی به کارفرما اعلام می شود و پس از توافق، کار رفع گرفتگی لوله یا هر مشکل دیگری شروع می شود. قیمت نیز بر اساس معیارهای زیر تعیین می شود.

 • محل قرارگیری لوله
 • نوع گرفتگی لوله
 • نوع دستگاه مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • مدت زمان انجام کار
 • طول فنر مورد استفاده
 • نوع پمپ مورد استفاده برای تخلیه چاه پونک

البته ما خدمات خود همچون لوله بازکنی ستارخان خود را 100% تضمین می کنیم و پس از پایان کار، لوله را با حجم زیادی از آب امتحان می کنیم و پس از اطمینان از رفع مشکل، لوله را تحویل می دهیم.

لوله بازکنی پونک بدون کثیف کاری

سلیقه، مهارت و تجربه کاری تکنسین های لوله بازکنی سبب می شود که به هنگام کار برای رفع گرفتگی لوله ها، میزان کثیف کاری را به حداقل برسانند. سرویسکارانی که تجربه کافی در کار کردن با دستگاه فنر برقی لوله بازکنی ندارند، نمی توانند سرعت چرخش فنر داخل لوله را کنترل کنند، به همین دلیل ضمن پرتاب فنر به اطراف که موجب زخمی شدن سرویسکار می شود، آلودگی های داخل لوله را به اطراف پراکنده می کند، که دلیل اصلی کثیف کاری است.

همینطور کلیه سرویسکاران موظف هستند به هنگام حضور در محل حتماً از ماسک و دستکش استفاده کنند.

لوله بازکنی در پونک تضمینی با پشتیبانی

با وجود شماره های متعدد برای خدمات لوله بازکنی پونک یا سایر مناطق تهران، بدیهی است که انتخاب برای شما سخت باشد. به منظور سهولت در تصمیم گیری، چند فاکتور اصلی را باید در نظر بگیرید. یکی از این فاکتورها تضمینی بودن خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی است.

با توجه به اینکه لوله ها به صورت توکار هستند و امکان دیده شدن توسط چشم وجود ندارد، بسیار دیده شده است که از این مساله سوء استفاده شده است و بدون اینکه عامل گرفتگی لوله را به طور کامل برطرف کنند، اعلام می کنند که کار به پایان رسیده است و دستمزد خود را گرفته و محل را ترک می کنند. بعد از چند روز صاحبخانه متوجه می شود که لوله مجدد دچار گرفتگی شده است یا به دلیل سهل انگاری در استفاده از فنر لوله بازکنی، لوله سوراخ شده است. همه این موارد موجب تحمیل هزینه مضاعف به صاحبخانه می شود.

برای اطمینان خاطر شما، ما اعلام می کنیم که در پونک یا سایر شعب نظیر لوله بازکنی بلوار فردوس اگر برای رفع گرفتگی لوله با ما تماس بگیرید چنانچه تا چند ماه آینده همان لوله دچار همان مشکل شود، بدون پرداخت هزینه می توانید با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل حل شود و این یعنی اینکه ما خدمات لوله بازکنی پونک را تا چند ماه آینده پشتیبانی می دهیم.

در خصوص تضمین خدمات هم کلیه سرویسکاران موظف هستند سریع ترین، ارزان ترین و بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب کنند و در پایان لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کنند و پس از تایید مشتری، نسبت به تحویل آن به کارفرما اقدام کنند.

لوله بازکنی فوری در پونک

با وجود ترافیک سنگین تهران در برخی ساعات شبانه روز، ما ترتیبی اتخاذ کرده ایم که چندین سرویسکار لوله بازکنی در محدوده های مختلف پونک مستقر باشند تا به محض دریافت آدرس بتوانند به موقع در محل حاضر باشند. حتی به منظور کاهش زمان حضور در محل کلیه سرویسکاران به موتورسیکلت مجهز هستند و زیر 20 دقیقه در محل حاضر می شوند. ما اهمیت رفع مشکلات لوله و فاضلاب را در کوتاه ترین زمان ممکن درک می کنیم و تکنسین های این شعبه به لحاظ اخلاق حرفه ای موظف هستند که سریع ترین روش را برای رفع گرفتگی لوله انتخاب کنند. چون افراد سودجو با طولانی تر کردن مراحل رفع گرفتگی لوله ها، دستمزد بیشتری طلب می کنند در حالی که می شده است در زمان کمتری مشکل را برطرف کرد و از هزینه تراشی جلوگیری کرد.

دلایل گرفتگی لوله در پونک

دلایل متعددی برای گرفتگی لوله ها در ساختمان های مسکونی و تجاری وجود دارد که در ادامه به بیان مهمترین و رایج ترین دلایل می پردازیم.

 1. زندگی آپارتمانی و استفاده از لوله فاضلاب های مشترک در یک آپارتمان
 2. پوسیدگی و فرسودگی لوله های فاضلاب
 3. عدم رعایت شیب استاندارد در لوله کشی فاضلاب
 4. گرفتگی لوله توالت با مدفوع
 5. گرفتگی لوله توالت با نواربهداشتی و پوشک
 6. گرفتگی لوله حمام با تیغ و ژیلت
 7. گرفتگی لوله سینک با پسماند مواد غذایی، چربی و تفاله چای
 8. گرفتگی لوله با سیمان، قیر و گچ

البته برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها با موارد فوق، روش های ساده ای وجود دارد.

ما به سلامت پرسنل و کارفرما اهمیت زیادی قائل هستیم. برای رفع گرفتگی لوله ها کلیه سرویسکاران موظف هستند از ماسک و دستکش استفاده کنند و حین انجام کار هم از فنر برقی لوله بازکنی به نحوی استفاده می کنند که آلودگی ها به اطراف پراکنده نشود.

کلیه شماره های لوله بازکنی پونک، در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز پاسخگوی تماس مشتریان عزیز می باشد.

برای تماس با لوله بازکنی پونک می توانید با شماره 09126887380 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی