پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران
جدول محتوا

اگر به مشکل گرفتگی لوله دچار شده اید یا نیاز به لوله بازکنی غرب تهران که یکی از شعب لوله بازکنی تهران می باشد، دارید فقط با یک تماس با شماره تلفن 09126887380 مشکل خود را در کوتاهترین زمان حل کنید. این شعبه در تمام روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

خدمات لوله بازکنی غرب تهران

 • چاه بازکنی غرب تهران
 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر برقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله توالت، لوله حمام و سینک
 • در آوردن اشیاء از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت

لوله بازکنی غرب تهران فوری

شما در هر نقطه از غرب تهران که باشید با یک تماس با شماره لوله بازکنی غرب تهران، خواهید دید که سرویسکاران غرب تهران، در مدت 20 الی 30 دقیقه در کنار شما خواهند بود. از مزیت های لوله بازکنی و تخلیه چاه غرب تهران این است که تمام نیروهای ما با تجربه هستند و در کار خود مهارت دارند. علاوه بر این استفاده از دستگاه های پیشرفته ی فنر زنی که مهمترین ابزار در لوله بازکنی است، نیز مزیت دیگر ما به شمار می آید. ما سریع ترین و بهترین روش را برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان شما انتخاب می کنیم تا به سرعت کار را به اتمام برسانیم.

بهترین روش لوله بازکنی در غرب تهران

معمولاً برحسب تجربه و تماس های مکرر با چاه بازکنی غرب تهران، متوجه شده ایم که در زمان گرفتگی لوله فاضلاب، اولین انتخاب اکثر خانم های خانه استفاده از مایع لوله بازکنی شیمیایی یا روش های خانگی لوله بازکنی مانند استفاده از پودر چنته یا سایر روش ها است.
در مرحله بعد که با این روش ها موفق به رفع گرفتگی لوله ها نمی شوند، با شماره لوله بازکنی غرب تهران تماس می گیرند. گاهی اوقات انجام کارهایی که بدون در نظر گرفتن محل و دلیل گرفتگی لوله، انجام می شود باعث سخت تر شدن گرفتگی لوله می شود که کار را سخت می کند.
ما همواره توصیه می کنیم اگر مطمئن هستید که گرفتگی لوله فاضلاب سطحی است، از روش های خانگی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده شود، در غیر این صورت حتماً با یک متخصص در این زمینه تماس بگیرید. ضمن اینکه استفاده از مایع لوله بازکنی شیمیایی خطر پوسیدگی و نشتی لوله ها را نیز به همراه دارد.
یکی از بهترین روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از فنر لوله بازکنی برقی است. این شعبه و سایر شعب نظیر لوله بازکنی ستارخان، به فنر برقی لوله بازکنی با انواع سرفنر برای رفع گرفتگی لوله ها مجهز می باشند.

مزایای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

لوله بازکنی غرب تهران با پشتیبانی

 • دردسر کمتری دارد
 • رفع گرفتگی لوله ها با سرعت بیشتری انجام می شود.
 • به راحتی قابل حمل است.
 • انجام کار بدون کثیف کاری است.
 • حین رفع گرفتگی لوله، رسوب زدایی و جرمگیری جداره های داخلی لوله نیز انجام می شود.
 • بیشترین بازدهی را دارد و رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکنی، تضمینی است.

البته باید دقت داشته باشید که اگر فنر برقی لوله بازکنی یا فنر دستی لوله بازکنی توسط افراد ناشی و بی تجربه به کار گرفته شود، می تواند آسیب هایی را به لوله وارد کند. به این صورت که سرویسکار بدون توجه به جنس لوله فاضلاب و نوع گرفتگی لوله، از سرفنر نامناسبی استفاده می کند و یا اینکه به دلیل عدم تسلط بر عملکرد فنر برقی لوله بازکنی، نمی تواند دور سرعت آن را کنترل کند و همین بی دقتی موجب سوراخ شدن و ایجاد نشتی در لوله می شود.

از آنجاییکه لوله های فاضلاب به صورت توکار بوده و در معرض دید قرار ندارند، در لحظه متوجه این موضوع نمی شوید و زمانی متوجه می شوید که نشتی به حدی زیاد شده است که منجر به بروز نشانه هایی از جمله نم و رطوبت، ایجاد کپک در دیوار و افزایش مبلغ فیش آب می شود و در این مواقع رفع نقایص به وجود آمده متحمل صرف هزینه و وقت خواهد بود. اگر در محدوده سعادت آباد ساکن هستید، می توانید با شماره لوله بازکنی سعادت آباد در غرب تهران، تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی غرب تهران

قیمت لوله بازکنی غرب تهران

چیزی که مشخص است این است که نرخ لوله بازکنی در غرب تهران از طرف اتحادیه لوله بازکنی اعلام می شود ولی بسیاری از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه برای جذب مشتریان بیشتر، با نرخی پایین تر از قیمت اعلام شده کار می کنند، که موجب رضایت مشتریان شده است. هر چند در این میان افراد سودجویی نیز هستند که به بهانه های مختلف از جمله ترافیک، هزینه ایاب و ذهاب و غیره اقدام به دریافت دستمزد بیشتر می کنند. ولی در نهایت عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی غرب تهران موارد ذیل می باشند:

 • طول لوله گرفته شده و محل گرفتگی لوله ها.
 • طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها.
 • موادی که موجب گرفتگی لوله ها شده است. نظیر قیر یا سیمان
 • تعداد لوله های گرفته شده. چرا که برای هر لوله اجرت جداگانه دریافت می شود.
 • مدت زمانی که سرویسکار صرف رفع گرفتگی لوله می کند.
 • برای رفع گرفتگی لوله نیاز به تخریب می باشد یا خیر.

در صورتی که در محدوده شهرک غب ساکن هستید، می توانید برای رفع گرفتگی لوله ها با شماره لوله بازکنی شهرک غرب در غرب تهران تماس بگیرید و نگران قیمت آن نباشید.

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی

هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که نیمه شب برای استفاده از سرویس بهداشتی از خواب بیدار شوید و به یکباره متوجه شوید که فاضلاب توالت، تخلیه نمی شود. چاره ای نیست باید دست به کار شوید. اگر تلمبه دستی یا فنر لوله بازکنی دستی داشته باشید، چندباری امتحان کنید. اگر گرفتگی لوله توالت سطحی باشد، می توانید با این ابزارها گرفتگی لوله را رفع کنید. در غیر این صورت باید با شماره لوله بازکنی و تخلیه چاه در غرب تهران تماس بگیرید. با درک اهمیت این موضوع، کلیه شماره های این شعبه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز تهرانی می باشد.

لوله بازکنی در غرب تهران با پشتیبانی چندماهه

با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی در شهر تهران و همینطور مشکلاتی که ممکن است تبه دفعات برای لوله و فاضلاب ساختمان شما پیش بیاید، ما در غرب تهران، کلیه خدمات خود را با پشتیبانی چندماهه ارائه می دهیم. به این صورت که اگر شما برای رفع مشکل خاصی با ما تماس بگیرید، چنانچه تا چندماه آینده برای همان لوله، همان اتفاق مجدد بیوفتد، می توانید با ما تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

رفع گرفتگی توالت در لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران

استفاده از توالت فرنگی اخیراً خیلی زیاد شده است. ولی مشکل همیشگی گرفتگی توالت همچنان برقرار است و استفاده از توالت فرنگی نیز نتوانست تاثیری بر این قضیه بگذارد. گرفتگی توالت فرنگی نیز مانند توالت معمولی می تواند به علت های مختلفی رخ دهد. از آن جمله، گرفتگی با مدفوع، گرفتگی به علت لوله کشی نادرست، گرفتگی به دلیل رسوبات و لجن های درون لوله و از این قبیل می باشد. در صورت مواجهه با مشکلاتی از این قبیل، می توانید با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی غرب تهران، از جمله لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید.

در ادامه به ذکر دلایل گرفتگی توالت فرنگی و روش های رفع گرفتگی اشاره خواهیم کرد.

گرفتگی توالت با مدفوع و روش بازکردن آن

اگر توالت فرنگی با مدفوع دچار گرفتگی شود، با تصاویر چندشناکی روبه رو خواهیم شد. چون وقتی فلاش تانک را به هوای تمیز شدن می زنیم اتفاق برعکسی رخ می دهد و تمام آلودگی ها و فضولات داخل لوله ها به کاسه توالت فرنگی برمی گردد. برای این نوع گرفتگی در توالت فرنگی چند روش وجود دارد. یکی از این روش های کاربردی، استفاده از نایلون سلفون است. به این ترتیب که نایلون سلفون را بازکرده و روی تمام نقاط کاسه توالت فرنگی می کشیم؛ به طوری که هیچ منفذی باقی نماند. برای اطمینان می توان این نایلون را چند بار پیچید. حالا به آرامی روی نایلون فشار وارد کنید. چندین مرتبه این کار را تکرار کنید تا مسیر گرفتگی لوله باز شود. بعد می بینید که سطح آب در کاسه توالت کم کم پایین می رود. این نشانه ی خوبی است. با ادامه ی این کار مسیر لوله باز می شود.

اما اگر چندین مرتبه این کار را تست کردید و نتیجه نگرفتید، باید بدانید که گرفتگی بیشتر از آن است که بتوان با شیوه های خانگی آن را باز کرد. در این مرحله می توانید روی لوله بازکنی موسوی حساب کرده و در هر ساعتی که به مشکل خوردید، با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

بازکردن گرفتگی توالت فرنگی با رخت آویز

این روش بسیار با اهمیت می باشد گرچه باید کاملاً با حوصله و دقت انجام شود. می توان یک چوب رختی فلزی را که به آن ها لباس آویزان می کنید برداشته با سیم چین سمت گردن آن را جدا کنید. و مانند یک قلاب ماهیگیری یا فنر لوله بازکنی از آن استفاده کنید و عامل گرفتگی لوله را برطرف کنید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با آب گرم

یکی دیگر از روش های دم دستی و راحت که می توان بدون هزینه آن را امتحان کرد، ریختن مقداری آب گرم در توالت است. این گزینه معمولاً در گرفتگی هایی که خیلی حاد نباشد جواب می دهد و می توانید بعد از چندبار امتحان، نتیجه آن را ببینید. بر حسب تجربه این نکته را نیز یادآوری می کنم که به هیچ عنوان از آب جوش استفاده نکنید چرا که احتمال ترک برداشتن کاسه توالت بسیار زیاد است و ممکن است متحمل هزینه تعویض کاسه توالت شوید.

پیشنها می کنیم شماره لوله بازکنی گیشا را نیز به خاطر بسپارید.

استفاده از تلمبه دستی

یکی دیگر از توصیه های لوله بازکنی غرب، برای اینکه خودتان بتوانید گرفتگی توالت فرنگی را برطرف کنید و نیازی به صرف هزینه لوله بازکنی نباشد، این است که از یک وسیله ساده و ارزان به نام تلمبه دستی یا لوله بازکن پلاستیکی که در دو نوع سرتوپی یا تاشو وجود دارد، استفاده کنید. استفاده از این ابزار باعث می شود که مدفوع گیر کرده در داخل لوله به سمت چاه هدایت شود. برای این کار بهتر است ابتدا قسمت پلاستیکی تلمبه را زیر آب گرم بگیرید تا انعطاف کافی برای قرار گرفتن در دهانه سیفون را پیدا کند. زمانی که مطمئن شدید قسمت پلاستیکی تلمبه، دهانه سیفون را به طور کامل گرفته است، چندبار تلمبه بزنید و مکش و پمپاژ را چندبار تکرار کنید تا مشکل حل شود.

استفاده از محلول لوله بازکن صنعتی

برای اینکار مطمئن شوید، که گرفتگی توالت فرنگی به وسیله مدفوع است و اجسام دیگر یا نوار بهداشتی عامل گرفتگی نمی باشد. زیرا محلول لوله بازکن فقط موادی مانند مدفوع را حل می کند و اجسام را در خود حل نمی کند. در هر صورت اگر تصمیم گرفتید از محلول لوله بازکن استفاده کنید، به طریقه مصرف آن دقت کنید و سلامت خود را به خطر نیاندازید.

گرفتگی لوله به علت لوله کشی نادرست

گرفتگی لوله به علت لوله کشی نادرست یک مشکل همیشگی است و به این زودی ها قابل حل نخواهد بود. گاهی هنگام لوله کشی، لوله کش اصول اولیه و زوایای لوله ها و محل های اتصال را به خوبی رعایت نمی کند. این کار باعث می شود که مدام لوله ها دچار گرفتگی شوند. برای این کار اگر دنبال یک راه چاره اساسی هستید، باید کار را ریشه ای انجام داده و لوله کشی قبلی را تخریب و دوباره لوله کشی شود. اما اگر مایل به این همه درگیری نیستید می توانید در هر بار گرفتگی با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند با استفاده از روش فنر زنی لوله ها را باز کنند. اما بهتر است امیدوار نباشید چون این لوله ها مشکل دارند و به زودی دوباره دچار گرفتگی خواهند شد. ایراد بدتر اینکه وقتی به طور مداوم برای بازکردن این لوله ها از فنر و اسید استفاده شود، به مرور لوله ها خورده شده و مشکلات بیش از قبل خود را نشان می دهد.

گرفتگی لوله توالت فرنگی با نوار بهداشتی

در برخی موارد خجالت و حیا به خصوص در بین بانوان جوان در مهمانی ها، سبب می شود که نوار بهداشتی خود را درون لوله توالت می اندازند. این نیز یکی از دلایل شایع گرفتگی لوله توالت می باشد. البته بسیار دیده شده است که در دستشویی های بین راهی، پمپ بنزین و رستوران های بین راهی کوچک، بدلیل نبود سطل زباله، دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی به داخل لوله توالت انداخته می شود که مشکلات بعدی را به همراه دارد.

سوالات متداول لوله بازکنی در غرب تهران

ما به سلامت پرسنل و کارفرما اهمیت زیادی قائل هستیم. برای رفع گرفتگی لوله ها کلیه سرویسکاران موظف هستند از ماسک و دستکش استفاده کنند و حین انجام کار هم از فنر برقی لوله بازکنی به نحوی استفاده می کنند که آلودگی ها به اطراف پراکنده نشود.

کلیه شماره های لوله بازکنی غرب تهران، در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیلات رسمی نیز پاسخگوی تماس مشتریان عزیز می باشد.

برای تماس با لوله بازکنی در غرب تهران می توانید با شماره 09126887380 تماس بگیرید.

30 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی غرب تهران»

 1. یه راه خوب برای بازکردن گرفتگی لوله ها استفاده از محلول های لوله بازکنی هستش. چرا روش به این راحتی رو نمی گید رفتید سراغ راه های سخت؟

  1. شهاب عزیر بازکردن با محلول لوله بازکنی یه راه هست ولی یه راه خوب نیست. چون چندبار که از این محلول استفاده می کنید علاوه بر اینکه لوله ها رو می پوسونه و آسیب پذیر می کنه، می تونه ریه و چشم رو هم حساس کنه چون این محلول ها ترکیبی از اسید کلریدریک و اسید نیتریک هستش. این محلول واسه زمانیه که هیچ لوله بازکنی دسترسی نداشتید. اما می تونید روی لوله بازکنی زود لوله حساب باز کنید که در 24 ساعت و بدون تعطیلی خدمات می ده.

 2. سلام. این راه ها خیلی زمان بر هست.من به جای اینکه اینهمه زمان رو تلف کنم ترجیح می دم زنگ بزنم به لوله بازکنی غرب تهران و بیان دوسوته مشکل رو حل کنن و تموم شه.

  1. سلام آقای پاکرخ عزیز. از اعتماد شما بسیار ممنویم. ولی عده ای به خاطر اینکه دوسدارند کارشون رو خودشون انجام بدن دنبال روش می گردن که ما هم این اطلاعات رو در اختیار مردم می زاریم.

  1. سلام دوست عزیز. ما انجام وظیفه کریدم و خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. ما به صورت 24ساعته آماده خدمت رسانی هستیم.

 3. سلام
  مشکلی که شما در مورد گرفتگی توالت فرنگی به وسیله نوار بهداشتی اشاره کردید، برای ساختمان خود من اتفاق افتاد. باید عرض کنم که باید در این زمینه فرهنگ سازی لازم انجام بشود تا دختران جوان، از این امر طبیعی و ذاتی خودشان خجالت نکشند و مجبور نباشند نوار بهداشتی را در لوله توالت بیاندازند. اگر من با یکی از شعبات لوله بازکنی غرب تهران تماس گرفتم و مشکل گرفتگی لوله حل شد ولی ضمن هزینه ای که برای من تحمیل شد، از لحاظ بهداشتی و روانی هم در آن روز دچار مشکل شدم. از این طریق خواستم تشکر کنم از مقاله جامعی که در صفحه لوله بازکنی غرب تهران نوشته اید و این اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را انجام می دهید.

  1. سلام خانم معصومه
   خیلی خرسندیم از اینکه مخاطبانی همچون شما داریم که نظرات خودتان را با ما در میان می گذارید. هدف لوله بازکنی موسوی علاوه بر کسب روزی حلال، آموزش مردم در استفاده از روش های پیشگیری از گرفتگی لوله ها است تا در این وضعیت اقتصادی، مجبور نباشند هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاه را پرداخت نمایند.

 4. سلام
  روش رفع گرفتگی لوله توالت رو اگر ممکن هست توضیح بدین و بگین کدوم روش بهترین هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   این مورد نرو بارها چه در مقالات مختلف یا در پاسخ به سوال دوستان که در مورد روش های رفع گرفتگی لوله توالت سوال کرده اند، پاسخ داده ایم. استفاده از فنر لوله بازکنی، استفاده از محکلول های خانگی، استفاده از مایع لوله بازکن صنعتی، کمک گرفتن از رخت آویز فلزی، استفاده از آب گرم، استفاده از نوشابه و خیلی موارد دیگر می تواند برای رفع گرفتگی لوله توالت موثر باشد. مگر اینکه گرفتگی لوله توالت بسیار حاد باشد که باید در اینگونه مواقع برای جلوگیری از کثیف کاری بیشتر، به لوله بازکنی غرب تهران زنگ بزنید.

  1. سلام جناب مشهدی
   خیر هیچ قلق خاصی نداره و مثل بقیه روش های لوله بازکنی می تونید اقدام به رفع گرفتگی لوله بکنید. برای این کار می توانم 3 روش را به شما پیشنهاد بدهم که اگر کارساز نبودند با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.
   1- استفاده از آب چوش: این روش همیشه کارساز هست و می تواند عامل گرفتگی لوله را در خود حل کند. اگر به همراه آب جوش کمی هم شوینده داخل لوله بریزید، محل عبور آب از لوله لیزتر خواهد شد و عامل گرفتگی لوله به سمت چاه هدایت می شود.
   2- استفاده از ترکیب نوشابه و جوش شیرین: اول یک فنجان جوش شیرین در داخل لوله بریزید و سپس نوشابه را در چند مرحله در داخل لوله خالی کنید. این ترکیب فوق العاده است و معمولا برای رفع گرفتگی لوله روشویی جواب می دهد.
   3- یک لیوان جوش شیرین و دو لیوان سرکه هم می تواند در رفع گرفتگی لوله روشویی موثر باشد و یک تیر دو نشان که برای رفع بوی بد توالت و لوله فاضلاب هم خیلی موثر است. ابتدا جوش شیرین و سپس سرکه را داخل لوله بریزید.

 5. سلام و خدا قوت
  ممنون از آموزش های مفیدی که در خصوص رفع گرفتگی توالت فرنگی داشتید. من خودم از روش استفاده از رخت آویز استفاده کردم و واقعا گرفتگی توالت فرنگی رفع شد

  1. سلام دوست عزیز
   ما در این مقاله سعی کرده ایم تا کاربردی ترین روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی را بازگو کنیم تا مشکل گرفتگی لوله توالت بدون هزینه حل شود. ولی در مواقعی دیگر نمی توان به روش های خانگی رفع گرفتگی توالت اکتفا کرد. در اینگونه مواقع می توانید با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

 6. شماره لوله بازکنی غرب تهران چنده؟ من می خوام مستقیم به سرویسکار لوله بازکنی غرب تهران بدون واسطه زنگ بزنم تا زود بیان و گرفتگی لوله توالت رو درست کنند.

  1. سلام دوست عزیز
   اگر قصد دارید به لوله بازکنی غرب تهران بدون واسطه زنگ بزنید باید شماره 09126887380 را بگیرید تا بتوانید به صورت مستنقیم و بدون واسطه با سرویسکار لوله بازکنی در غرب تهران صحبت کنید و مشکل خود را مطرح نمایید.

  1. سلام دوست عزیز
   شرکت لوله بازکنی موسوی سعی می کند در کلیه شعب فعال لوله بازکنی خدمات خود را به بهترین وجه ممکن ارائه دهد. ازجمله ویژگی های این شرکت در غرب تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
   همکاری با سرویسکاران مجرب، بااخلاق و بدون سوء پیشینه
   رفع گرفتگی لوله با بهترین و کم هزینه ترین روش
   استفاده از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی
   رفع گرفتگی لوله بدون کثیف کاری
   تست و امتحان لوله باز شده با حجم زیادی از آب و تحویل ب کارفرما
   ارائه فاکتور رسمی در صورت درخواست مشتری
   داشتن نرخ ثابت و براساس نرخ عرف اتحادیه لوله بازکنی
   دارای پشتیبانی چندماهه
   رفع گرفتگی لوله در غرب تهران به صورت تضمینی
   فعالیت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی

  1. سلام دوست عزیز
   یکی از دلایل بوی بد توالت، تجمع مدفوع و مواد زائد در لوله است. این موضوع به این دلیل اتفاق می افتد که شیب بندی اصولی در لوله توالت رعایت نشده است، شیب کم لوله موجب عدم تخلیه مواد زائد از لوله می شود. در شیب زیاد هم آب به صورت از لوله رد می شود و مواد جامد در لوله می ماند و همین موضوع موجب بوی بد می شود.

 7. از کجا می تونیم مطمئن بشیم که سیفون یا شترگلوها درست کار می کنند و جلوی انتشار بوی فاضلاب را می گیرند.

  1. سلام دوست عزیز
   ساده ترین راه حل برای تله های p (شترگلو ) این است که به طور معمول (یک بار در ماه) یک گالن آب در این لوله های تخلیه بریزید تا مطمئن شوید که تله به اندازه کافی در برابر گازهای پشتیبان آب بندی می شود. برخی افزودن ½ تا 1 فنجان سفید کننده به ازای هر گالن آب مفید می دانند.
   اگر لوله های تخلیه ای دارید که سیفون ندارند، یا لوله‌های زنگ‌زده/ خورده شده‌اند، با یک شرکت لوله بازکنی در غرب تهران تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند.

 8. من شنیدم که اگر وسیله ای برای رفع گرفتگی توالت در دسترس نداشته باشیم می توانیم از بطری پلاستیکی استفاده کنیم. میشه این روش رو توضیح بدین؟

  1. سلام دوست عزیز
   این ترفند رفع گرفتگی توالت ممکن است کثیفکاری داشته باشد.
   با خالی کردن هرچه بیشتر آب از کاسه توالت شروع کنید. می توانید این کار را با پر کردن مکرر یک ظرف کوچک با آب توالت و ریختن آب در یک سطل انجام دهید. سپس یک بطری پلاستیکی بزرگ را با آب گرم پر کنید.
   انگشت شست خود را بالای بطری قرار دهید و انتهای بالای بطری را در خروجی پایین توالت قرار دهید. (شما می خواهید برای این مرحله دستکش لاستیکی بپوشید.) انگشت شست خود را بردارید و بطری را فشار دهید تا آب داخل لوله را پایین بیاورد. فشار اضافی می‌تواند هر چیزی را که باعث گرفتگی می‌شود از بین ببرد.

  1. سلام دوست عزیز
   برای تعیین قیمت لوله بازکنی چند عامل و فاکتور وجود دارد که در همه مناطق و محدوده های تهران برقرار است. برای اینکه افراد سودجو نتوانند در این زمینه کلاهبرداری کنند و مبلغی بیشتر از دستمزد خود طلب کنند، بهتر است این موارد را در نظر داشته باشید.
   طول لوله گرفته شده اگر زیاد باشد، به طول فنر بیشتری برای رفع گرفتگی لوله نیاز هست. هر چه طول فنر لوله بازکنی بیشتر باشد هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنید.
   محل قرارگیری لوله گرفته شده: گاهی اوقات لوله ای که دچار گرفتگی می شود به راحتی در دسترس است و می توان نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کرد. اما در برخی موارد لوله های توکار و داخلی تر دچار گرفتگی می شوند که دسترسی به آنها سخت تر است. این مورد هم جزو موارد تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی غرب تهران است.
   نوع گرفتگی لوله یکی از دیگر از موارد موثر در قیمت لوله بازکنی است: اگر گرفتگی لوله با مو یا چربی و پسماند مواد غذایی باشد براحتی با فنر لوله بازکنی قابل برطرف شدن است. اما اگر گرفتگی لوله با سیمان یا هرنوع مواد سخت دیگر باشد، تنها با فنر لوله بازکنی نمی توان نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کرد. بلکه گاهی نیاز به استفاده همزمان از پمپ تراکم هوا و مایع لوله بازکنی که آسیبی به لوله ها نرساند و در عین حال موجب شل شدن عامل گرفتگی لوله شود. در این صورت هم هزینه لوله بازکنی افزایش پیدا می کند.

  1. سلام دوست عزیز
   توالت گرفته و مسدود شده همیشه سرریز نمی شود. اگر توالت را بشویید و آب تا بالای آن بالا بیاید، اما در نهایت طی 30 دقیقه تا یک ساعت آینده کاهش یابد، به احتمال زیاد دچار انسداد جزئی شده اید. گاهی اوقات یک انسداد جزئی را می توان با استفاده از برخی از روش های خانگی برطرف کرد. اگر این روش ها جواب نداد، باید فوراً با یک لوله بازکنی غرب تهران برای رفع گرفتگی لوله ها تماس بگیرید. در نهایت، انسداد جزئی می تواند به یک انسداد کامل تبدیل شود و باعث سرریز شدن توالت شما شود. در عین حال، مطمئن شوید که هیچ کس از توالت آسیب دیده استفاده نمی کند تا سرویسکار در محل حاضر شود.

 9. خیلی ممنون از شما بابت انصافی که در شغلتون دارید. من چندباری مجبور شده بودم به لوله بازکنی هایی که در غرب تهران شعبه داشتند، زنگ بزنم. حالا بگذیریم که چقدر با تاخیر اومدند، ولی بعد از رفتن اونها متوجه شدم که لوله سوراخ شده و نشتی داره. یه مشکلم می شد چندتا. ولی وقتی از شرکت شما برای رفع گرفتگی لوله ها اومدند، بعد از اینکه کار تموم شد، هم اطراف لوله رو تمیز کردند و هم لوله رو آزمایش کردند و مطمئن شدند که باز شده.

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که شما از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران راضی بودین. متاسفانه مشکلاتی که بهش اشاره کردین در این صنف وجود داره و تنها کاری که می شه کرد قبل از تماس با هر یک از این شرکت ها، از معتبر بودن اونها اطمینان حاصل کنید. ضمن اینکه ما کلیه سرویسکاران در تمامی شعب از جمله لوله بازکنی شیخ بهاییلوله بازکنی شیخ بهایی رو موظف کردیم که از باز شدن لوله ها مطمئن شوند و بعد محل را ترک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی