لوله بازکنی جنت آباد

خدمات لوله بازکنی جنت آباد

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • حفر چاه
 • تخلیه چاه
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب

جنت آباد در شمال غربی تهران قرار دارد و به دلیل آب و هوای بهشت مانند آنجا، به این نام معروف شده است. این منطقه با توجه به اینکه بین دو منطقه شمال و غرب قرار دارد یکی از بهترین موقعیت ها را برای خدمات لوله بازکنی دارد. به این دلیل که  هم لوله بازکنی سعادت آباد و هم لوله بازکنی غرب تهران  می تواند برای این منطقه نیرو بفرستد. البته قابل ذکر است که ما در خود منطقه جنت آباد نیز شعبه ی بسیار فعالی داریم.

لوله بازکنی موسوی خدمات زیادی جهت همراهی همشهریان عزیز تهرانی دارد. از آن جمله ارائه روش های خانگی برای باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام و توالت است. سعی کردیم این آموزش ها به نحو احسنت و با کمترین هزینه باشد. اما مواردی وجود دارد که آموزش چاره ی کار نیست. از آن جمله پر شدن چاه توالت می باشد.

پرشدن چاه توالت از معضلاتی است که اگر به آن توجه نشود بسیار خطرناک خواهد بود. در حالی که می توانید با توجه به محل زندگی خود به نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی موسوی از جمله لوله بازکنی اشرفی اصفهانی تماس بگیرید و مانع همه ی خطرات شوید.

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب در جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد ارزان

پر شدن چاه فاضلاب نشانه هایی دارد که از طریق آن ها می توان متوجه این قضیه شد و برای رفع آن اقدام کرد که شامل موارد زیر می شود.

 • بوی بد چاه که از لوله های فاضلاب به داخل خانه می زند.
 • حشرات موذی اطراف چاه که بیش از پیش به چشم می خورند.
 • بالا زدن مدفوع در سیفون توالت که به سختی حل می شود.
 • نشانه هایی از نم در زمین یا دیوارهای اطراف چاه
 • بی صدا بودن ریختن آب درون چاه توالت

با دیدن چندتا از این علائم باید به پر شدن چاه شک کنیم.

اگر چاه توالت پر شد باید چه کنیم؟

لوله بازکنی در جنت آباد

جواب این سوال ساده است. اگر شما در منطقه جنت آباد زندگی می کنید می توانید با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. اما اگر در هر یک از مناطق دیگر شهر تهران زندگی می کنید مانند شهرک ولیعصر، گیشا، پاسداران و غیره می توانید با لوله بازکنی شهرک ولیعصر و دیگر شعبات تماس بگیرید. نیروهای ما در زمان کمتر از 30 دقیقه به محل خواهند رسید.

اما تا آمدن نیروهای ما چند نکته را رعایت کنید. اول اینکه دست از کنجکاوی بردارید که بخواهید با برداشتن درب چاه آن را بررسی کنید. چون وقتی مدفوع به مدت طولانی در چاه می ماند، تجزیه شده و گاز متان از خود آزاد می کند. تمام این گاز در چاه ذخیره می شود و خیلی آرام به بیرون می آید. اما اگر شما به یکباره، درب چاه را بردارید ممکن است تمام گاز محبوس به یکباره به صورت شما بزند و باعث سرگیجه و در مواردی حتی خفگی شود حتی سرگیجه نیز در این محل به اندازه خفگی خطرناک است چون ممکن است به علت سرگیجه در چاه سقوط کنید. این ها جزو مواردی است که بارها و بارها دیده شده و جان انسان ها را گرفته است.

مورد بعدی اینکه اگر مدت زیادی است که چاه را تخلیه نکرده اید و ناگهان با دیدن نم دیوار متوجه پر شدن چاه شده اید، به سرعت خودتان و فرزندتان را از این محیط دور کنید. چون گاهی ممکن است چاه نشست کند و مشکلات وحشتناکی را به بار آورد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

در صورت تمایل به دریافت متن این مقاله کلیک کنید.

روش های تخلیه چاه

شماره لوله بازکنی جنت آباد

وقتی صحبت از تخلیه چاه می شود همه ذهن ها به سمت تانکر تخلیه چاه و شلنگ سیاه و درازی که به داخل چاه هدایت می شود تا فضولات را به بیرون از چاه و داخل تانکر هدایت کند، منعطف می شود. ولی باید گفت که روش های مختلفی برای تخلیه چاه وجود دارد و اگر با یک شرکت معتبر در این زمینه تماس بگیرید پس از بررسی محل، کم هزینه ترین و بهترین روش را انتخاب خواهند کرد. در اینجا به ذکر چند نمونه از روش های تخلیه چاه می پردازیم.

تخلیه چاه با حفر چاه کمکی

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی

از این روش زمانی استفاده می شود که واقعاٌ چاه پر نشده است و هنوز ظرفیت پذیرش فضولات را دارد ولی بنا به دلایلی زمان برای دفع فضولات کم است، از حفر چاه کمکی استفاده می کنند. در این گونه مواقع به دلیل عدم دفع فضولات، چاه سرریز می کند، به همین دلیل یک چاه دیگر به عنوان کمکی برای چاه اول حفر می کنند و لوله ای بین دو چاه قرار می‌دهند تا فضولات و مایعات اضافی که توسط چاه اصلی دفع نشده است از طریق لوله واسط به چاه دوم انتقال یابد. استفاده از این روش معمولاً مرسوم نیست. چرا که شرکت های تخلیه چاه بیشتر ترجیح می دهند تا چاه را تخلیه کرده و هزینه آن را دریافت کنند و کار سریع تر انجام شود.

تخلیه چاه به وسیله دستگاه مکنده یا ساکشن

لوله بازکنی جنت آباد

یکی از روش های رایج تخلیه چاه که در ابتدا نیز بدان اشاره شد، استفاده از دستگاه مکنده یا ساکشن است که تخلیه چاه را به سرعت و به آسانی انجام می‌دهد. در صورت استفاده از این روش به یک کامیون انتقال فضولات مکش شده از چاه نیاز است.

تخلیه چاه به وسیله پمپ لجن کش

تخلیه چاه جنت آباد

اگر قصد دارید عمل تخلیه چاه بدون دردسر و ایجاد مزاحمت برای دیگران و خودتان انجام شود توصیه می شود از تخلیه چاه به وسیله پمپ لجن کش استفاده کنید که یکی از قدیمی‌ترین انواع روش‌های تخلیه چاه به حساب می آید. در این روش پمپ لجن کش به ته چاه فرستاده می‌شود و با ایجاد حرکات ارتعاشی باعث خرد و تکه شدن فضولات می‌شود. در مرحله بعد فضولات خرد شده را به سمت بالا هدایت می کند و به وسیله لوله‌ها و شلنگ‌هایی به داخل مخزن ماشین حمل فضولات می‌ریزد.

 

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد

لوله بازکنی ارزان در جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد علاوه بر خدمات بازکردن گرفتگی لوله ی حمام توالت و سینک با روش هایی مانند فنر زدن، پمپ هوا و جت واتر، در زمینه های دیگر مانند پیدا کردن ترکیدگی لوله ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته، لوله کشی فاضلاب یکی از بهترین ها در زمینه ی تخلیه چاه می باشد. اینکه ما خود را بهترین می نامیم خدمات درست و کامل است که رضایت تمام مشتری های ما را در بر داشته. تعدادی از این دلایل و در واقع نوع خدمات را اینجا توضیح می دهیم.

 1. از نظر ما تخلیه چاه به این معنی نیست که شلنگ تخلیه را درون چاه بیندازیم و فقط مایه درون چاه را بکشیم و فضولات در ته چاه بماند. ما در تلاش برای خدمات خوب هستیم که بتوانیم با اعتماد مردم کار خود را گسترش دهیم. بنابراین وقتی شلنگ تخلیه درون چاه است، تکنسین تخلیه چاه با دقت زیادی کار را کنترل می کند تا بتواند تمام فضولات را هم بیرون بکشد و واقعاً چاه را تخلیه کند. این کار به کیفیت بالایی در لوله بازکنی شهران انجام می شود.
 2. بعد از تخلیه چاه نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه کرد، لایروبی است. گاهی به دلیل اینکه چاه مدت زمان زیادی که تخلیه نشده، فضولات به دیواره ها می چسبد و اگر این دیوار ها لایروبی نشود، چاه برای دفعه بعدی خیلی زودتر پر خواهد شده و همچنین این فضولات باعث می شود دیواره های چاه سنگین شود و خطراتی را ایجاد کند.
 3. کف تراشی چاه هم دیگر خدمت ما در راستای تخلیه چاه در لوله بازکنی جنت آباد می باشد. اتفاقی که در طولانی مدت برای دیواره ها می افتد، برای کف چاه نیز رخ می دهد. برای رفع این مشکل باید چاه کف تراشی شود.

لوله بازکنی در خیابان جنت آبادقیمت لوله بازکنی جنت آباد

چگونه از پرشدن سریع چاه جلوگیری کنیم؟

شماره لوله بازکنی جنت آباد ارزان

مهمترین نکته در این زمینه این است که هنگام کندن چاه باید بسیار دقت کنیم که در چه خاکی چاه حفر می شود. اگر خاک زمین مورد نظر خوب باشد و بتواند مقداری از آب را جذب کند تا حدودی می تواند مانع از پر شدن چاه شود. مورد بعدی اینکه باید دقت کنیم که آب ناودان ها درون چاه نرود. چون موقع بارندگی تمام برف و باران به درون چاه رفته و موجب پر شدن چاه می شود. عمق چاه نیز حتماً در این موضوع تاثیر دارد. لوله بازکنی ولنجک نیز مانند لوله بازکنی جنت آباد به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

نکته دیگر تخلیه به موقع چاه است که دیوارها و کف را دچار مشکل نکند که خود این عمل می تواند در پر شدن سریعتر چاه بسیار مهم باشد.

سوالات پرتکرار از لوله بازکنی و تخلیه چاه جنت آباد

آیا روش خانگی برای تخلیه چاه وجود دارد؟

توصیه لوله بازکنی جنت آباد به شما این است که اکیداً از هیچ روش خانگی برای تخلیه چاه استفاده نکنید. این چاه ها مانند بمب می باشند و کوچترین حرکت اشتباهی می تواند باعث انفجار و مرگ عده ی زیادی شود.

آیا ممکن از چاه بعد از تخلیه در مدت دو یا سه ماه دوباره پر شود؟

این امکان وجود ندارد مگر اینکه تخلیه چاه قبلی با شما صادقانه رفتار نکرده و تمام فضولات در چاه مانده و فقط مایع درون چاه را مکش کرده است.

هزینه ی تخلیه چاه در لوله بازکنی جنت آباد چقدر است؟

این سوال خیلی پرسیده می شود و پاسخ این است که لوله بازکنی جنت آباد زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و هزینه ها نیز قیمت مصوب اتحادیه است که بر اساس طول چاه قیمت گذاری شده است.

 

 

24 پاسخ

 1. واقعاً بعضی از این تخلیه چاه ها اعصاب آدمو بهم میریزن. یارو اومده چاه رو تخلیه کرده سر چند ماه دوباره بوی چاه همه خونه رو گرفته. پیگیر شدیم دیدیم زحمت کشیدن فقط آب چاه رو خالی کردن. نخاستن فضولات رو هم تخلیه کنن.

  1. متاسفانه افراد نابلد توی این کار هم زیاد شدن. چون همه فکر می کنن تخلیه چاه کاری نداره. در حالی که هر کاری نیاز به متخصص داره. برای اینکه از این نوع دردسرها جلوگیری کنید، قبل از کار حتماًتحقیق کنید تا جاهای معتمد رو پیدا کنید. لوله بازکنی جنت آباد از شعبه های لوله بازکنی موسوی هست که تونسته رضایت خیلی ها رو جلب کنه.

 2. سلام. اگر ممکن هست بفرمایید نرخ تخلیه چاه فاضلاب در جنت آباد به همراه لایروبی چقدر میشه؟ اول باید قیمت رو به شرکت اعلام کنم بعد هماهنگ کنم بعد با لوله بازکنی شما تماس بگیرم

  1. سلام سعید عزیز. عمق و ابعاد چاه با هم فرق دارند. ولی با توجه به اینکه ما از قیمت های اتحادیه پیروی می کنیم. می تونید با تماس تلفنی و دادن اطلاعات بیشتر قیمت دقیقتری بگیرید.

 3. سلام. چاه فاضلاب ساختمان ما بوی بدی میده ولی وقتی با یکی از شرکت های لوله بازکنی جنت آباد تماس گرفتیم بعد بررسی گفتند که نیازی به تخلیه نیس. این بوی بد از چی میتونه باشه؟

  1. سلام دوست عزیز. ممکنه فاضلاب از جایی نشتی پیدا کرده باشه و یا چیزی توی فاضلاب گیر کرده باشه که باعث شه لوله ها بو بدن. ولی به هر صورت می تونید درخواست نیرو بدید که موضوع بررسی شه.

  1. سلام مهدی عزیز. خدا رو شکر می کنیم که مشکل حادی پیش نیومده. ما انجام وظیفه کردیم از خودتون ممنون باشید که به موقع قدام کردید.

  1. سلام دوست عزیز. اگر منظورتون قیمت ها هست می تونید به لیست قیمت اتحادیه مراجعه کنید تمام قیمت ها برای تمام خدمات در اون لیست ذکر شده است و ما هم بر همون اساس کار می کنیم.

  1. سلام دوست عزیز. ممنون شما لطف دارید. ما به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال آماده ی خدمتیم.

 4. دیوار حمام ما به سمت کمد دیواری مدام نم می ده و چندبار هم دیوار رو قیرگونی کردیم فایده نداشته. آخر سر شماره لوله بازکنی جنت آباد رو پیدا کردم. شما می تونید محل دقیق نم رو تشخیص بدین؟

  1. سلام
   بله لطفا تماس بگیرید و آدرس دقیق رو اعلام کنید. همکاران ما در اسرع وقت میان و با دستگاه هایی که دارن محل دقیق نم رو تشخیص می دن. فقط برای اینکه نزدیک ترین اکیپ به محل اعزام بشه، شماره لوله بازکنی جنت آباد رو بگیرین.

 5. سلام. چاه فاضلاب ساختمان ما پر شده ولی من می خوام با روشی تخلیه چاه انجام بشه که بوی بد در محل نپیچه و موجب آزار دیگران و اهالی ساختمان نشه. شما کدوم روش رو پیشنهاد می کنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   همانطور که در متن مقاله لوله بازکنی جنت آباد هم به اون اشاره کردیم استفاده از پمپ لجن کش یکی از روش های بی دردسر هست که معمولاً بوی بد فاضلاب رو در فضا پخش نمی کنه و سر و صدا هم تولید نمی کنه.

 6. سلام. خسته نباشید. خواستم تشکر کنم از تیم حرفه ای لوله بازکنی جنت آباد به دلیل اینکه وقتی زنگ زدم و اومدن، دنبال این نبودن که سر و ته قضیه رو هم بیارن و واقعا به دنبال بهترین روش برای تخلیه چاه و مشکل بالا زدن آب چاه بودند

 7. اگر با شعبه لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیریم کار حفر چاه کمکی برای تخلیه فاضلاب رو هم انجام می دن؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله یکی از خدماتی که در لوله بازکنی جنت آباد انجام می شود، حفر چاه نو می باشد. حال اگر برای تخلیه چاه نیاز به حفر چاه کمکی باشد، این کار توسط سرویسکاران انجام می شود. لطفا با شمماره لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید.

 8. سلام
  چگونگی رفع گرفتگی لوله آبگرمکن رو توضیح بدین. فکر نمی کنم برا این چیزا لازم باشه با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیریم

  1. سلام دوست عزیز
   در مورد رسوب زدایی لوله آبگرمکن باید بگم که رسوب زدایی آبگرمکن دیواری به طور معمول به دو روش انجام می شود که به روش ثقلی و روش پمپی معروف هستند. در روش رسوب زدایی پمپی، آبگرمکن از روی دیوار باز نمی شود و فقط کافی هست که قاب روی آن برداشته شود،مهره ماسوره زیرین آبگرمکن باز شود، پمپ را به آبگرمکن وصل کنید و رسوب زدایی را انجام دهید. امّا در رسوب زدایی ثقلی آبگرمکن را باید از روی دیوار باز کنید تا بتوانید مبدل را خارج کنید. سپس با استفاده از قیف جوهر نمک یا اسید لوله بازکن را داخل مبدل بریزید. به همین دلیل بهتر است روش ثقلی را پیشنهاد میکنیم افراد متخصص انجام دهند که می توانید برای این کار به لوله بازکنی جنت آباد زنگ بزنید.

 9. سلام و خسته نباشید
  تشکر می کنم از خدمات لوله بازکنی جنت آباد که به موقع ب آدرس مورد نظر رسیدند و خیلی سریع مشکل گرفتگی لوله ها را رفع کردند.

  1. سلام جناب قنبری
   ما هم از شما بابت اعتمادی که به شعبه لوله بازکنی جنت آباد داشتید تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.