پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

خدمات لوله بازکنی جنت آباد

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنربرقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • لوله بازکنی تهران
 • تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • تخلیه چاه تهران
 • چاه بازکنی جنت آباد

در هر ساعت از شبانه روز که با گرفتگی لوله فاضلاب، لوله تخلیه حمام، لوله توالت یا کفشور حیاط مواجه شدید، می توانید با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید. همکاران ما در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود. رفع گرفتگی لوله در این شعبه، با فنر برقی لوله بازکنی، بدون کثیف کاری، تضمینی و با پشتیبانی چندماهه انجام می شود.

جنت آباد در شمال غربی تهران قرار دارد و به دلیل آب و هوای بهشت مانند آنجا، به این نام معروف شده است. این منطقه با توجه به اینکه بین دو منطقه شمال و غرب قرار دارد یکی از بهترین موقعیت ها را برای خدمات لوله بازکنی دارد. البته قابل ذکر است که ما در خود منطقه جنت آباد نیز شعبه ی بسیار فعالی داریم.

لوله بازکنی موسوی خدمات زیادی جهت همراهی همشهریان عزیز تهرانی دارد. از آن جمله ارائه روش های خانگی برای باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام و توالت است. سعی کردیم این آموزش ها به نحو احسنت و با کمترین هزینه باشد. اما مواردی وجود دارد که آموزش چاره ی کار نیست. از آن جمله پر شدن چاه توالت می باشد.

پرشدن چاه توالت از معضلاتی است که اگر به آن توجه نشود بسیار خطرناک خواهد بود.

اگر چاه توالت پر شد باید چه کنیم؟

لوله بازکنی در جنت آباد

جواب این سوال ساده است. اگر شما در منطقه جنت آباد زندگی می کنید می توانید با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. در حالی که می توانید با توجه به محل زندگی خود به نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی موسوی از جمله لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید و مانع همه ی خطرات شوید.  نیروهای ما در زمان کمتر از 30 دقیقه به محل خواهند رسید.

اما تا آمدن نیروهای ما چند نکته را رعایت کنید. اول اینکه دست از کنجکاوی بردارید که بخواهید با برداشتن درب چاه آن را بررسی کنید. چون وقتی مدفوع به مدت طولانی در چاه می ماند، تجزیه شده و گاز متان از خود آزاد می کند. تمام این گاز در چاه ذخیره می شود و خیلی آرام به بیرون می آید. اما اگر شما به یکباره، درب چاه را بردارید ممکن است تمام گاز محبوس به یکباره به صورت شما بزند و باعث سرگیجه و در مواردی حتی خفگی شود حتی سرگیجه نیز در این محل به اندازه خفگی خطرناک است چون ممکن است به علت سرگیجه در چاه سقوط کنید. این ها جزو مواردی است که بارها و بارها دیده شده و جان انسان ها را گرفته است.

مورد بعدی اینکه اگر مدت زیادی است که چاه را تخلیه نکرده اید و ناگهان با دیدن نم دیوار متوجه پر شدن چاه شده اید، به سرعت خودتان و فرزندتان را از این محیط دور کنید. چون گاهی ممکن است چاه نشست کند و مشکلات وحشتناکی را به بار آورد.

ویژگی های لوله بازکنی در جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد پشتیبانی

لوله بازکنی جنت آباد علاوه بر خدمات بازکردن گرفتگی لوله ی حمام توالت و سینک با روش هایی مانند فنر زدن، پمپ هوا و جت واتر، در زمینه های دیگر مانند پیدا کردن ترکیدگی لوله ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته، لوله کشی فاضلاب یکی از بهترین ها در زمینه ی تخلیه چاه می باشد. اینکه ما خود را بهترین می نامیم، به دلیل خدمات درست و کامل است که رضایت تمام مشتری های ما را در بر داشته است. تعدادی از این دلایل و در واقع نوع خدمات را اینجا توضیح می دهیم.

 1. لوله بازکنی تضمینی در جنت آباد: پس از انجام کار و رفع گرفتگی لوله یا رفع هر مشکلی که موجب شده مشتری با شماره لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرد، سرویسکار موظف است تا لوله را تست کند و پس از رضایت مشتری، حق الزحمه را دریافت کند.
 2. لوله بازکنی فوری جنت آباد: حضور به موقع در محل و رفع مشکل به سرعت، یکی از شاخصه های اصلی است که بهترین شرکت ها به آن عمل می کنند.
 3. لوله بازکنی ارزان در جنت آباد: این مورد به یکی از موارد رقابتی در بین شرکت های لوله بازکنی تبدیل شده است و برای جلب رضایت و تعداد مشتریان بیشتر، سعی می کنند هزینه و تعرفه خود را کاهش دهند.

لوله بازکنی ولنجک نیز مانند لوله بازکنی جنت آباد به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

روش های رفع گرفتگی لوله در جنت آباد

ابتدا باید مشخص شود که گرفتگی لوله فاضلاب به چه دلیل و در کجای لوله اتفاق افتاده است. گرفتگی لوله می تواند دلایل مختلف داشته باشد که بر اساس آن روش و دستگاه مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله ها، انتخاب می شوند. با این وجود عمده روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند، به شرح ذیدل است:

 • رفع گرفتگی لوله با فنربرقی لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت
 • رفع گرفتگی لوله با دستگاه پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی فوری در جنت آباد

یکی از دغدغه های اصلی همشهریان عزیز تهرانی به هنگام مواجهه با مشکل گرفتگی لوله ها، این است که سرویسکار کی به موقعیت آنها می رسد؟ با وجود ترافیک سنگین در برخی ساعات شبانه روز در تهران، ما تمهیداتی اندیشیده ایم که کلیه سرویسکاران به موتورسیکلت مجهز باشند تا بتوانند در عرض کمتر از نیم ساعت در محل حاضر باشند. همچنین استقرار چندین تیم لوله بازکنی در مناطق و محدوده های مختلف تهران از جمله جنت آباد، سبب شده است که با توجه به آدرس مشتری، نزدیک ترین سرویس کار را به محل اعزام کنیم.

رفع گرفتگی لوله در جنت آباد بدون کثیف کاری

همانطور که از اسم لوله فاضلاب مشخص است، این لوله برای انتقال فاضلاب تعبیه شده است و منبع آلودگی و میکروب است. به همین دلیل در مواقعی که آب از سینک یا توالت تخلیه نمی شود، احتمال انتشار آلودگی بسیار افزایش پیدا می کند. ما با درک اهمیت این موضوع، عملیات رفع گرفتگی لوله ها را بدون کثیف کاری یا با حداقل کثیف کاری انجام می دهیم. در واقع سرویسکار چاه بازکنی در جنت آباد با توجه به تجربه خود، می تواند تشخیص دهد که دور موتور لوله بازکنی را چطور تنظیم کند تا گردش فنر، آلودگی را به بیرون از لوله پخش نکند. در نهایت هم موظف هستند اطراف لوله باز شده را در صورت کثیف شدن، تمیز نمایند.

چاه بازکنی جنت آباد تضمینی

یکی از دلایلی که موجب شده تا افراد سودجو و کلاهبردار وارد این حرفه شوند، این است که در بسیاری از موارد، لوله در داخل دیوار یا زمین قرار دارد و با چشم نمی توان متوجه شد که آیا گرفتگی لوله به طور کامل برطرف شده است یا خیر؟ آنها معمولاً گرفتگی لوله را به طور سطحی باز می کنند و پس از مدتی مشتری متوجه می شود که لوله مجدد دچار گرفتگی شده است. خب مشخص است که شخصی که قبلاً نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کرده بود، زیر بار نمی رود و مشتری مجبور می شود برای لوله بازکنی، دوباره هزینه کند. ما در این شعبه و سایر شعب نظیر لوله بازکنی گیشا، کلیه سرویسکاران را موظف کرده ایم پس از اتمام کار، لوله باز شده را با حجم زیاد آب تست کنند و پس از اطمینان از رفع گرفتگی لوله آن را به مشتری تحویل دهند.

سوالات پرتکرار از لوله بازکنی جنت آباد

هزینه ی لوله بازکنی جنت آباد چقدر است؟

این سوال خیلی پرسیده می شود و پاسخ این است که لوله بازکنی جنت آباد زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و هزینه ها نیز زیر قیمت مصوب اتحادیه است.

لوله بازکنی در جنت آباد چقدر طول می کشد؟

این سوال را نمی شود بدون بررسی پاسخ داد. محل قرارگیری لوله گرفته شده، میزان و شدت گرفتگی لوله و روش مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله در مدت زمان لوله بازکنی جنت آباد موثر است.

 

24 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جنت آباد»

 1. واقعاً بعضی از این تخلیه چاه ها اعصاب آدمو بهم میریزن. یارو اومده چاه رو تخلیه کرده سر چند ماه دوباره بوی چاه همه خونه رو گرفته. پیگیر شدیم دیدیم زحمت کشیدن فقط آب چاه رو خالی کردن. نخاستن فضولات رو هم تخلیه کنن.

  1. متاسفانه افراد نابلد توی این کار هم زیاد شدن. چون همه فکر می کنن تخلیه چاه کاری نداره. در حالی که هر کاری نیاز به متخصص داره. برای اینکه از این نوع دردسرها جلوگیری کنید، قبل از کار حتماًتحقیق کنید تا جاهای معتمد رو پیدا کنید. لوله بازکنی جنت آباد از شعبه های لوله بازکنی موسوی هست که تونسته رضایت خیلی ها رو جلب کنه.

 2. سلام. اگر ممکن هست بفرمایید نرخ تخلیه چاه فاضلاب در جنت آباد به همراه لایروبی چقدر میشه؟ اول باید قیمت رو به شرکت اعلام کنم بعد هماهنگ کنم بعد با لوله بازکنی شما تماس بگیرم

  1. سلام سعید عزیز. عمق و ابعاد چاه با هم فرق دارند. ولی با توجه به اینکه ما از قیمت های اتحادیه پیروی می کنیم. می تونید با تماس تلفنی و دادن اطلاعات بیشتر قیمت دقیقتری بگیرید.

 3. سلام. چاه فاضلاب ساختمان ما بوی بدی میده ولی وقتی با یکی از شرکت های لوله بازکنی جنت آباد تماس گرفتیم بعد بررسی گفتند که نیازی به تخلیه نیس. این بوی بد از چی میتونه باشه؟

  1. سلام دوست عزیز. ممکنه فاضلاب از جایی نشتی پیدا کرده باشه و یا چیزی توی فاضلاب گیر کرده باشه که باعث شه لوله ها بو بدن. ولی به هر صورت می تونید درخواست نیرو بدید که موضوع بررسی شه.

  1. سلام مهدی عزیز. خدا رو شکر می کنیم که مشکل حادی پیش نیومده. ما انجام وظیفه کردیم از خودتون ممنون باشید که به موقع قدام کردید.

  1. سلام دوست عزیز. اگر منظورتون قیمت ها هست می تونید به لیست قیمت اتحادیه مراجعه کنید تمام قیمت ها برای تمام خدمات در اون لیست ذکر شده است و ما هم بر همون اساس کار می کنیم.

 4. دیوار حمام ما به سمت کمد دیواری مدام نم می ده و چندبار هم دیوار رو قیرگونی کردیم فایده نداشته. آخر سر شماره لوله بازکنی جنت آباد رو پیدا کردم. شما می تونید محل دقیق نم رو تشخیص بدین؟

  1. سلام
   بله لطفا تماس بگیرید و آدرس دقیق رو اعلام کنید. همکاران ما در اسرع وقت میان و با دستگاه هایی که دارن محل دقیق نم رو تشخیص می دن. فقط برای اینکه نزدیک ترین اکیپ به محل اعزام بشه، شماره لوله بازکنی جنت آباد رو بگیرین.

 5. سلام. چاه فاضلاب ساختمان ما پر شده ولی من می خوام با روشی تخلیه چاه انجام بشه که بوی بد در محل نپیچه و موجب آزار دیگران و اهالی ساختمان نشه. شما کدوم روش رو پیشنهاد می کنید؟

  1. سلام دوست عزیز
   همانطور که در متن مقاله لوله بازکنی جنت آباد هم به اون اشاره کردیم استفاده از پمپ لجن کش یکی از روش های بی دردسر هست که معمولاً بوی بد فاضلاب رو در فضا پخش نمی کنه و سر و صدا هم تولید نمی کنه.

 6. سلام. خسته نباشید. خواستم تشکر کنم از تیم حرفه ای لوله بازکنی جنت آباد به دلیل اینکه وقتی زنگ زدم و اومدن، دنبال این نبودن که سر و ته قضیه رو هم بیارن و واقعا به دنبال بهترین روش برای تخلیه چاه و مشکل بالا زدن آب چاه بودند

 7. اگر با شعبه لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیریم کار حفر چاه کمکی برای تخلیه فاضلاب رو هم انجام می دن؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله یکی از خدماتی که در لوله بازکنی جنت آباد انجام می شود، حفر چاه نو می باشد. حال اگر برای تخلیه چاه نیاز به حفر چاه کمکی باشد، این کار توسط سرویسکاران انجام می شود. لطفا با شمماره لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید.

 8. سلام
  چگونگی رفع گرفتگی لوله آبگرمکن رو توضیح بدین. فکر نمی کنم برا این چیزا لازم باشه با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیریم

  1. سلام دوست عزیز
   در مورد رسوب زدایی لوله آبگرمکن باید بگم که رسوب زدایی آبگرمکن دیواری به طور معمول به دو روش انجام می شود که به روش ثقلی و روش پمپی معروف هستند. در روش رسوب زدایی پمپی، آبگرمکن از روی دیوار باز نمی شود و فقط کافی هست که قاب روی آن برداشته شود،مهره ماسوره زیرین آبگرمکن باز شود، پمپ را به آبگرمکن وصل کنید و رسوب زدایی را انجام دهید. امّا در رسوب زدایی ثقلی آبگرمکن را باید از روی دیوار باز کنید تا بتوانید مبدل را خارج کنید. سپس با استفاده از قیف جوهر نمک یا اسید لوله بازکن را داخل مبدل بریزید. به همین دلیل بهتر است روش ثقلی را پیشنهاد میکنیم افراد متخصص انجام دهند که می توانید برای این کار به لوله بازکنی جنت آباد زنگ بزنید.

 9. سلام و خسته نباشید
  تشکر می کنم از خدمات لوله بازکنی جنت آباد که به موقع ب آدرس مورد نظر رسیدند و خیلی سریع مشکل گرفتگی لوله ها را رفع کردند.

  1. سلام جناب قنبری
   ما هم از شما بابت اعتمادی که به شعبه لوله بازکنی جنت آباد داشتید تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی