لوله بازکنی ولنجک

یکی از دلایل تماس با لوله بازکنی تهران گرفتگی لوله ها است که به یکی از مشکلات پردردسر مردم ولنجک تبدیل شده است. اما مشکل جدی تر پیدا کردن یک لوله بازکنی خوب است که علاوه بر منصف بودن، کاربلد هم باشد و بتواند مشکلات را حل کند. در مواردی مشاهده شده که افرادی برای بازکردن لوله رفته اند و نتیجه شکستن لوله از چند جای دیگر بوده است. به همین دلیل است که لوله بازکنی جنت آباد دارای اعتبار شده است. لوله بازکنی زود لوله در تمام نقاط شهر شعبه دارد که از آن جمله می توان به تخلیه چاه تهران اشاره کرد.

خدمات لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک در طول سال های سال تجربه توانسته با کار منصفانه و نیروهای کارکشته، رضایت مردم عزیز منطقه ولنجک را جلب کند. لوله بازکنی ولنجک نیز به دلیل مهارت پرسنل و همچنین قیمت های منصفانه بسیار در میان مردم محبوب شده است. به طوری که مردم از مناطق دیگر برای درخواست سرویس کار به منطقه پاسداران تماس می گیرند.

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با استفاده از فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله ها با استفاده از پمپ هوا
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی
 • تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی
 • تخلیه چاه حرفه ای با استفاده از دستگاه لجن کش
 • کف کشی و لایروبی از چاه فاضلاب
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • مشاوره طرح اگو

همه ی این موارد جزو فعالیت های لوله بازکنی ولنجک می باشد.

 

 

لوله بازکنی با فنر در ولنجک

استفاده از فنر برای بازکردن لوله ها از روش های مرسوم است. اما مسئله ی اصلی در این باره مهارت فردی است که از فنر استفاده می کند و همچنین طول فنر مورد استفاده. مخصوصاً در فنرهایی که به دستگاه ژنراتور متصل است و وقتی فنر وارد لوله می شود توسط دستگاه به جلو رانده می شود. این فنرها سرعت و قدرت زیادی دارند. در صورتی که تکنسین مهارت کافی نداشته باشد علاوه بر اینکه به لوله ها صدمه می زند و باعث شکستگی و یا ترک در قسمت های مختلف می شود، می تواند به خود تکنسین نیز آسیب بزند.

همچنین تشخیص استفاده از انواع سرفنرها لوله بازکنی ستارخان نیز نیاز به تخصص دارد تا بتوان در شرایط مختلف از امکانات مختلف استفاده کرد. برای ساختمان های چند طبقه استفاده از فنرهای با طول بلندتر مرسوم است.

دستگاه تراکم هوا در لوله بازکنی ولنجک

از این دستگاه بیشتر برای مسیرهای کوتاه استفاده می شود. با استفاده از یک کمپرسور، هوا با فشار بسیار زیادی به درون لوله ها پرتاب می شود و این فشار هوا می تواند عامل گرفتگی را بشکند، خرد کند یا به جلو براند. کار با این دستگاه نیز به تخصص ویژه ای همراه با تجربه نیاز دارد که پرسنل لوله بازکنی ولنجک از هر دو مورد بهره مند هستند.

استفاده غلط از این دستگاه ممکن است باعث ترکیدن و پاره شدن لوله ها شود که برطرف کردن این مشکل نیازمند چندین روز کار است تا با پیدا کردن محل و کندن زمین و رفع عیب بالاخره به نقطه صفر برگردیم. این دستگاه برای بازکردن گرفتگی های توالت فرنگی بهترین گزینه است.

لوله بازکنی و تخلیه چاه ولنجک

تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی

یکی از درخواست های دائم ما در لوله بازکنی ولنجک و لوله بازکنی سعادت آباد تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی است. به این دلیل که این توالت ها از لحاظ ارگونومی بسیار به سلامت زانوها و کمر کمک می کند. مخصوصاً این روزها که به علت تغذیه نادرست و مواد تراریخته، مردم زودتر از گذشتگان آسیب می بینند. اگر توجه کرده باشید پدربزرگ ها و مادربزرگ هایمان به علت استفاده از مواد طبیعی در سن بالاتری دچار کهولت شده اند تا به پدر و مادرهایمان و نسبت به خودمان. به همین دلیل تاکید پزشکان بر این است که پیر و جوان حتماً از توالت فرنگی استفاده کنند.

همین دلیلی می شود که مردم بخواهند توالت های سنتی خود را به توالت فرنگی تبدیل کنند. با توجه به تجربه ی ما در این زمینه، با کمترین میزان تخریب و بدون تراشیدن هزینه های اضافه می توانیم توالت سنتی خانه شما را به فرنگی تبدیل کنیم.

تخلیه چاه با لجن کش در ولنجک

یکی از اتفاقات بدی که این روزها چندین ما شنیده ایم این است که فلان تخلیه چاه آمد و چاه توالت را تخلیه کرد اما بعد از چند ماه دوباره پر شده است. در این موارد ما به محل رفته و چیزه جالبی که می بینیم این است که یا کار فرد ناشی است یا حقه باز. چون اصلاً چاه توالت لجن کشی نشده است و فقط آب روی چاه را گرفته اند. دیواره ها و کف پر از لجن است. در این مورد نیز خوشبختانه لوله بازکنی ولنجک بسیار محبوب مردم شده چون ما کار را با دستگاه لجن کش انجام می دهیم.

همین موضوع باعث شده از مناطقی مانند پاسداران نیز به ما مراجعه کنند. که در این موارد نیز ما دوستان را به لوله بازکنی پاسداران هدایت می کنیم که از شعبات زود لوله است و هم پرسنل آن مانند منطقه ی ولنجک است و هم ماشین آلات آن ها.

اتصال به شبکه فاضلاب شهری

در بیشتر کشورهای دنیا طرح اتصال به شبکه فاضلاب شهری اجرایی شده است. در ایران نیز در بعضی از شهرها این طرح اجرا شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به شبکه فاضلاب شهری اگو نیز گفته می شود. در پیوستن به اگو، قسمتی از طرح به عهده ی اداره ی آب و فاضلاب است اما لوله کشی ها تا خروجی ساختمان به عهده ی صاحبخانه است. ولی در این شبکه ها گاهی پیش می آید که لوله کشی ها به صورت صحیح انجام نگرفته و اگو را دچار مشکل می کند. که در این بین ممکن است به علت غلط بودن کار فاضلاب به داخل لوله های خانه برگردد که این واقعاً یک مصیبت است نه مشکل.

با این حال لوله بازکنی ولنجک در اجرای طرح های اگو نیز تجربه و مهارت زیادی دارد و می تواند در این زمینه هم مشاوره بدهد و هم طرح را خود اجرایی کند. لوله بازکنی گیشا نیز از پرسنل و کارشناسان مسلط به اگو بهره می برد.

سوالات پرتکرار از لوله بازکنی ولنجک

آیا لوله بازکنی ولنجک در طراحی اگو هم فعالیتی دارد؟

بله ما هم طراحی اگو و اجرا اگو را انجام می دهیم.

آیا لوله بازکنی ولنجک کار را تضمینی انجام می دهد؟

بله یکی از محاسن ما کار تضمینی است. و برای تضمین خود بسیار ارزش قائلیم به طوری که تا کار به نحو احسنت انجام نشده باشد از مشتری هزینه ای دریافت نمی شود.

قیمت تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی چقدر است؟

این کار بستگی به نوع توالت سنتی جا و نوع لوله کشی شما دارد. ولی به طور کلی ما از قیمت های اتحادیه پیروی می کنیم.

14 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز. برای این موارد نمیشه زمان دقیقی ارائه کرد. چون کار بستگی به موارد زیادی مانند لوله کشی قبلی توالت و کف توالت دارد. ولی پرسنل لوله بازکنی ولنجک، در کمترین زمان ممکن این کار رو انجام خواهند داد.

 1. سلام و خدا قوت
  لوله بازکنی ولنجک یکی از شعبات لوله بازکنی با کادری متخصص و مودب هست که من نهایت تشکر رو دارم

  1. سلام دوست عزیز. ممنون که نظرتون رو بیان کردید. خوشحال می شیم اگه ما رو به دوستان و آشنایان معرفی کنید.

 2. سلام. قبلاً از یکی از شرکت های لوله بازکنی ولنجک سرویس کار اومده بود و گفت که از پمپ باد استفاده نمی کنه چون خطرناکه و ممکنه کاسه توالت بشکنه. ولی امروز سرویس کار شما از این دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد و هیچ مشکلی پیش نیومد.

  1. سلام دوست عزیز. اگه فردی مهارت کافی توی استفاده از ابزارها رو داشته باشه اصولاً مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه کاسه توالت مستهلک باشه که اینهم در تشخیص سرویسکاره.

 3. چه خبر شده ک اینترنت پر شده از سایتای لوله بازکنی و لوله بارکنی ولنجک؟ تو این کار پول خوبی هست؟

  1. سلام دوست عزیز. لوله بازکنی هم جزو شغل های خدماتی هست و برای ارائه بهتر خدمات باید بتونیم از تکنولوژی هم استفاده کنیم.

 4. برای تخلیه چاه خونه پدریم زنگ زدیم لوله باز کنی ولنجک، زحمت کشیدن و اومدن ، عالی بود کارشون

  1. سلام محسن عزیز. خوشحالیم که تونستیم کمکی به شما بکنیم. در صورتی که در روزهای تعطیلی هم مشکلی پیش اومد به یاد داشته باشید که ما همیشه در حال ارائه خدمات هستیم.

 5. سلام پیامم جهت تشکر از کادر لوله بازکنی ولنجک هست ،ممنونم بابت زحمتی که کشیدین

  1. سلام دوست عزیز. خواهش می کنیم اانجام وظیفه کردیم و تمام سعیمون اینکه طبق تعهدات خودمون سریع عمل کنیم و تمیز کار کنیم.

 6. سلام. خسته نباشید.
  بنا به دلایلی تصمیم داریم که توالت فرنگی خونمون رو به توالت سنتی تبدیل کنیم. با توجه به اینکه نزدیک عید هست این کار چقدر زمان می بره؟ کثیف کاری و نیاز به تخریب زیاد هست؟

  1. سلام جناب کمالی
   هر چه زودتر با شعبه لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید، سریع تر کار تبدیل توالت فرنگی به سنتی انجام می شود. در خصوص مدت زمان مورد نیاز برای این کار، سرویسکارپس از دیدن محل، زمان قطعی را اعلام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.