پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد

 • رفع گرفتگی لوله ها با فنربرقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک
 • در آوردن اشیاء از توالت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ و استخر

لوله بازکنی یوسف آباد شبانه روزی

آیا با مشکل گرفتگی لوله های توالت یا سینک روبه رو هستید؟ آیا خانه ی شما مدام بوی فاضلاب می دهد؟ آیا خروج آب از لوله های سینک ظرفشویی ضعیب است؟ آیا حشرات موذی در خانه ی شما زیاد شده است؟ راه حل تمام این موارد را از لوله بازکنی یوسف آباد بخواهید. یکی از قویترین و منظم ترین شعبه های لوله بازکنی موسوی ،یوسف آباد است که توانسته رضایت مردم منطقه را جلب کند. همچنین شعبه لوله بازکنی تهران نیز در کار دقیق و تمیز دست کمی از یوسف آباد ندارد.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی یوسف آباد

چیزی که مشخص است این است که هرساله قیمت لوله بازکنی در مناطق مختلف تهران توسط اتحادیه لوله بازکنی اعلام می شود که با توجه به تعدد شرکت های لوله بازکنی و رقابت بالا در این حوزه، بسیاری از شرکت ها برای جذب مشتری بیشتر و درآمد بیشتر با قیمتی پایین تر از نرخ اعلامی کار می کنند و برخی شرکت ها هم از وضعیت اقتصادی ساکنین محله های مختلف سوء استفاده کرده و دستمزد بالایی را برای خدمات لوله بازکنی در یوسف آباد طلب می کنند. ولی از جمله موارد تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی یوسف آباد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تعداد لوله های گرفته شده در ساختمان. به طور مشخص برای رفع گرفتگی هر لوله اجرت و دستمزد جداگانه ای طلب خواهد شد.
 • شدت و موادی که موجب گرفتگی لوله ها شده است.
 • مدت زمان فعالیت سرویسکار. برخی گرفتگی ها که با مواد سخت نظیر قیر و سیمان می باشد مستلزم زمان بیشتر است.
 • طول لوله گرفته شده و محل گرفتگی لوله ها.
 • طول فنر مورد استفاده در لوله بازکنی
 • برای رفع گرفتگی لوله نیاز به تخریب بوده است یا خیر.

لوله بازکنی یوسف آباد شبانه روزی

برای رفع گرفتگی لوله حمام، توالت یا سینک نمی توانید تا چند ساعت صبر داشته باشید. بلکه اگر فکر می کنید که با روش های خانگی رفع گرفتگی سینک که در ادامه نیز به توضیح آنها خواهیم پرداخت، می توانید گرفتگی لوله ها را رفع کنید، دست به کار شوید وگرنه در همان دقایق اولیه با شماره لوله بازکنی شبانه روزی یوسف آباد تماس بگیرید. همکاران ما در این شعبه حتی در ساعات پایانی شب یا نیمه شب، برای اعزام به آدرس مشتری، آماده به کار هستند. البته هیچ یک از تکنسین ها نمی توانند از بابت خدمات رسانی در ساعات پایانی شب، مبلغ اضافی از مشتری دریافت کنند.

لوله بازکنی در یوسف آباد بدون کثیف کاری

یکی از ویژگی های سرویسکاران ما با سایر لوله بازکنی ها در این است که آنها به اصول رفع گرفتگی لوله ها واقف هستند و همواره روش هایی را برای رفع مسدودی لوله ها به کار می برند که بهترین نتیجه و بدون کثیف کاری باشد. یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب می شود حین فنرزنی لوله، آلودگی ها به اطراف پراکنده شوند، این است که سرویسکار تسلطی بر تنظیم سرعت چرخش فنر ندارند و فنر حین حرکت در داخل لوله به اطراف پرتاب می شود و علاوه بر زخمی کردن سرویسکار، موجب پرتاب آلودگی ها به اطراف می شوند. پس تخصص سرویسکار و تجربه آنها در این مساله، یکی از دلایل اصلی کاهش یا عدم کثیف کاری در رفع گرفتگی لوله ها است.

لوله بازکنی در یوسف آباد تضمینی

ما خدمات خود را در این شعبه و سایر شعب لوله بازکنی موسوی به صورت 100% تضمین می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که حین انجام کار هیچگونه آسیبی به لوله ها وارد نمی شود و مراحل کار را به گونه ای پیش می بریم که حتی ترکی کوچک به سنگ توالت وارد نشود. 

ضمن اینکه برخلاف افراد سودجو، رفع گرفتگی لوله ها را تا آخر ادامه می دهیم تا گرفتگی لوله از هر نوعی که باشد به طور کامل رفع شود. دیده نشدن داخل لوله ها یکی از دست آویزهای افراد سودجو است که کار را به طور ناقص انجام می دهند تا برای بار دوم مجدد مجبور به تماس باشند و هزینه مضاعف پرداخت کنند. رفع گرفتگی لوله ها به صورت تضمینی در شعبه لوله بازکنی غرب تهران نیز برقرار است.

علت گرفتگی سینک ظرفشویی

بهتر است اول بدانیم چرا لوله ها می گیرد. یکی از علل مشخص این اتفاق، گرفتگی توسط چربی، تکه های غذا، تکه های نان و سبزی و دستمال کاغذی و این قبیل چیزها است که بیشترین علت گرفتگی است. به غیر از این ها، گیر کردن مو نیز می تواند یک عامل مهم باشد چون وقتی موها به هم می پیچند یک توری تشکیل می دهند که مانع از عبور ضایعات از لوله می شود.

جالب است بدانید اگر شما دست هایتان را در سینک ظرفشویی می شویید مقداری زیادی پوسته های دست به مرور در لوله ها جمع می شود و این نیز می شود عامل دیگری برای گرفتگی. حتی ممکن است فرزند خردسال شما آشغال های ریز و یا اسباب بازی های ریز خود را درون لوله بریزد و عاملی برای گرفتگی سینک ظرفشویی شود. در صورت بروز مشکلات عدیده ی گرفتگی لوله یا بوی بد آن در منزل با لوله بازکنی سعادت آباد تماس بگیرید.

رفع گرفتگی سینک

برای باز کردن گرفتگی سینک چندین روش وجود دارد که به ترتیب از آسان به سخت آن ها را بررسی می کنیم. ولی اگر در مرحله احساس کردید که گرفتگی شدید است و نمی توانید آن را باز کنید می توانید با یک تماس با لوله بازکنی یوسف آباد یا سایر شعب، کار خود را به ما سپرده و با خیال راحت به زندگیتان بپردازید.

باز کردن گرفتگی سینک با تلمبه

این کار ابتدایی ترین کار ممکن است. تلمبه را روی سوراخی سینک قرار دهید و محکم فشار دهید تا هوای زیر آن تخلیه شود. تلمبه را بدون برداشتن یکبار به چپ و یکبار به راست بچرخانید و با شدت به سمت بالا بکشید. این کار را چند بار انجام دهید تا گرفتگی سینک باز شود. در صورتی که موفق نشدید روش های بعدی را نیز تست کنید. 

باز کردن گرفتگی سینک با سرکه

استفاده از سرکه و جوش شیرین یکی دیگر از آسانترین و به دردسرترین راه های باز کردن مسدودی سینک است. در این روش مقداری نشاسته را حدود دو قاشق، داخل لوله ی سینک می ریزیم. سپس سرکه را به اندازه نصف لیوان درون آن ریخته و روی خروجی را با یک دستمال ضخیم یا حوله می بندیم. بعد از یک واکنش کوچک ولی کاربردی به احتمال زیاد لوله باید باز شود. حوله را برداشته داخل آن آب گرم می ریزیم تا گلوله چربی هایی که شکسته از لوله خارج شود.

رفع گرفتگی سینک با شستن سیفون

قیمت لوله بازکنی یوسف آباد

با استفاده از آچار فرانسه واشر شماره یک در تصویر را باز می کنیم. البته اگر خیلی محکم نباشد می توان با دست نیز آن را باز کرد. بعد قسمت 2 را باز می کنیم. حواستان باشد زیر لوله را نگه دارید که با افتادن آن همه جا کثیف خواهد شد. به آرامی لوله را جدا کنید و آب درون آن را در سطلی که زیرش قرار داده اید، بریزید. بعد قسمت 3 را جدا کنید. این قسمت را نیز کنار بقیه بگذارید. حالا این اجزا را که مطمئناً بسیار کثیف و پر از آشغال هستند را بشویید و داخل آن ها را تمیز کنید. در هر مرحله که احساس کردید نمی توانید ادامه دهید می توانید با یک تماس با لوله بازکنی یوسف آباد نفر متخصص را داشته باشید.

بعد از شستشو، داخل لوله ها را نگاهی بیندازید و تا جایی که امکان دارد، آن ها را تمیز کنید. می توانید از ابزارهای مخصوص این کار استفاده کنید یا حتی اگر یک سیخ دارید سر آن را کمی منحنی کنید و داخل لوله ها را تا جایی که دسترسی دارید، پاک کنید. حالا قطعات سیفون را به همان شکلی که باز کرده بودید سر جایشان ببندید. اگر در ابتدا فکر می کنید ممکن است جای آن ها را فراموش کنید، قبل از شروع کار از آن عکس بگیرید. هنگام بستن لوله ها حتماً دقت کنید واشرهای حلقه ای سرجای خودشان باشد که این واشرها برای این است که مانع از نشتی آب از لوله ها شود. اگر در هر مرحله از کار به مشکل خوردید، می توانید با لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید.

بعد از بستن اجزا، شیر آب را باز کنید و میزان خروج آب را چک کنید. اصولاً باید گرفتگی حل شده باشد. در صورتی که مشکل برقرار بود دیگر تعلل نکنید مشکل را با لوله بازکنی یوسف آباد مطرح کرد با بیان توضیحات از ایشان کارشناس لوله بازکن بخواهید.

سوالات متداول لوله بازکنی یوسف آباد 

تضمین لوله بازکنی یوسف آباد چگونه است؟

در صورتی که گرفتگی لوله باز نشود ما هیچ پولی از مشتری دریافت نخواهیم کرد.

در روزهای کرونا شرکت شما چگونه اصول بهداشتی و ایمنی را رعایت می کند؟

پرسنل ما برای حفظ سلامت خودشان و همشهریان عزیز حتماً با ماسک در محل حضور می باند. علاوه بر آن اصول بهداشتی را به شدت رعایت می کنند.

آیا شما در روزهای عید و تعطیلات رسمی هم کار می کنید؟

با توجه به نوع نیاز مردم که ممکن است گرفتگی در هر ساعت از روز و هر روز از سال رخ دهد، ما در تمام روزهای تعطیل و سایر روزها به صورت 24 ساعته آماده خدمت هستیم.

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی یوسف آباد

 • تخلیه چاه با پمپ لجن کش و ماشین آلات پیشرفته و شلنگ های به طول ۵ تا ۱۰۰
 • تشخیص محل دقیق چاه و دهانه چاه با دستگاه، بدون خرابکاری
 • باز کردن دهنه چاه به صورت تضمینی به طوری که به چاه هیچ خسارتی وارد نشود
 • تعمیر و ترمیم چاه و دهانه چاه پس از تخلیه
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب
 • در آوردن اشیاء قیمتی از چاه و توالت
 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی

11 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی یوسف آباد»

 1. سلام. من ب توصیه دوستم از شرکت شما برای اعزام سرویس کار استفاده کردم. ممنون از همکاری شما و اعزام سریع برای لوله بازکنی

 2. روش استفاده از تلمبه دستی رو خود افراد هم می تونن انجام بدن و نیازی نیس با شعبات مختلف لوله بازکنی یوسف آباد تماس بگیرن

  1. سلام دوست عزیز. بله درسته ولی اگر نتونستنید با استفاده از تلمبه یا سایر روش های خانگی لوله ها رو باز کنید، می تونید با لوله بازکنی یوسف آباد تماس بگیرید.

 3. سلام. می تونیم لوله گرفته شده سینک ظرفشویی رو هم با مایع لوله بازکنی, باز کنیم یا حتما باید با یکی از شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه یوسف آباد تماس بگیریم؟

  1. سلام دوست عزیز. شما می تونید روش های خونگی رو امتحان کنید اما ترجیحاً زیاد از محلول لوله بازکنی استفاده نکنید و در صورتی که گرفتگی لوله ها واقعاً سخت بود می تونید به لوله بازکنی یوسف آباد اطلاع بدید که براتون نیرو بفرستیم.

  1. سلام دوست عزیز. لوله بازکنی نوین در همه ی 22 منطقه شعبه دارد که همه شعب مانند یکدیگر تجهیز هستند و علاوه بر اون از پزسنل ماهر استفاده می شود.

  1. سلام دوست عزیز. ممکنه ادرس و شماره تلفنتون رو درست نداده باشید می تونید یکباره دیگه تماس بگیرید و علت رو هم پیگیری کنید.

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه اینقدر قدرشناس هستید. ما در زمینه های دیگری مثل حفر چاه و لوله کشی هم ارائه خدمات داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی