پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران

ساکنین محترم محدوده مرزداران تهران می توانند برای رفع گرفتگی لوله سینک، توالت یا حمام با شماره لوله بازکنی مرزداران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی تماس بگیرند، تا نسبت به لوله بازکنی تضمینی و با پشتیبانی در این شعبه اقدام شود.

خدمات لوله باز کنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران تنوع زیادی در خدمات دارد که به صورت زیاد می باشد. برای هر کدام از موارد زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

 • بازکردن گرفتگی لوله حمام و سینک و روشویی با استفاده از انواع مختلف فنر
 • بازکردن گرفتگی توالت فرنگی و توالت سنتی
 • بازکردن گرفتگی لوله با استفاده از پمپ هوا
 • بازکردن گرفتگی لوله ها با استفاده از محلول های خانگی
 • تخلیه چاه با استفاده از لجن کش و لایروبی و کف کشی
 • شناسایی محل ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه مخصوص
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی و برعکس
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت

لوله بازکنی مرزداران شبانه روزی

لوله بازکنی مرزداران در شمال غرب شهر تهران قرار دارد. ما توانسته ایم لوله بازکنی حومه مرزداران تهران را به بهترین نحو ممکن تجهیز کنیم. این کار هم از نظر پرسنل متخصص مد نظر بوده و هم تجهیزات. استفاده از تجهیزات و ابزارهای به روز و پیشرفته توسط کارشناسان و تکنسین هایی که کوله بار سالهای سال تجربه را با خود به همراه دارند باعث رضایت و خرسندی تمام مردم این منطقه شده است. لوله بازکنی مرزداران کاملاً مجهز می باشد. تنوع خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه این شعبه باعث شده که ما در سایر نقاط شهر نیز مانند لوله بازکنی ستارخان تضینی و بدون کثیف کاری مورد عنایت مردم باشیم. 

لوله بازکنی مرزداران با پشتیبانی 

تضمین خدمات و پشتیبانی تا چند ماه آینده از ویژگی های بارز شعبه مرزداران می باشد. به این صورت که ما تضمین می کنیم حین انجام کار، هیچگونه آسیبی به لوله ها یا سنگ توالت وارد نمی شود. ضمن اینکه اگر تا چند ماه آینده، برای لوله همان مشکل پیش بیاید، می توانید مجدد با شماره های شبانه روزی این شعبه، تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع مشکل گرفتگی لوله ها، اقدام شود.

روش های رفع گرفتگی لوله در مرزداران

با توجه به اینکه چند عامل اصلی موجب گرفتگی لوله های حمام یا توالت می شود، برای رفع این گرفتگی ها، روش های متنوعی وجود ندارد و عمده لوله ها با این 3 روش، رفع مسدودی می شوند. 

 1. رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 2. رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 3. رفع گرفتگی لوله با دستگاه واترجت

البته تشخیص اینکه برای گرفتگی لوله خانه شما، از کدام روش باید استفاده شود، به تشخیص تکنسین شعبه مرزداران می باشد. ضمن اینکه کلیه تکنسین های شعب دیگر از جمله لوله بازکنی گیشا نیز به این تجهیزات مجهز می باشند. البته اگر خودتان فکر می کنید که با روش های خانگی می توانید مسدودی لوله ها را برطرف کنید، می توانید دست به کار شوید وگرنه کار را سخت تر نکنید.

لوله بازکنی با استفاده از فنر

از تخصص های گروه لوله بازکنی مرزداران استفاده از فنر برای بازکردن گرفتگی و مسدودیت لوله است. فنرهای لوله بازکنی انواع مختلفی دارند یک دسته بندی بر اساس متراژ فنر مورد استفاده است که این مورد روی قیمت نیز تاثیر می گذارد. مورد دوم بر اساس دستگاهی است که فنر لوله بازکنی را هدایت می کند که انواع مختلفی دارد. انواع دستی، دریلی، موتورهای ژنراتوری ایستاده و دستی. در این بین بهترین نوع ژنراتورهای ایستاده است که فنر را به داخل لوله ها هدایت می کند.

هنگام استفاده از فنر باید خیلی مراقب بود و این مراقب بودن در گرو تجربه فردی است که از فنر استفاده می کند. چون فنر هنگام حرکت داخل لوله ها حرکت چرخشی دارد باید دقت شود که به لوله ها صدمه نزند. این مسئله زمانی بیشتر نمود می کند که از سر فنرهای ویژه برای بازکردن گرفتگی ها استفاده می شود. مشکل دیگر این است که اگر فرد تجربه کافی نداشته باشد باشد ممکن است فنر از لوله بیرون جهیده و به فرد آسیب بزند.

این مورد مخصوصاً در استفاده از مدل های دریلی بیشتر رخ می دهد به همین منظور ما توصیه می کنیم قبل از اینکه خود را به دردسر بیندازید با یک تماس با لوله بازکنی سعادت آباد خودتان را نجات دهید.

بازکردن گرفتگی لوله با پمپ هوا در لوله بازکنی مرزداران

استفاده از دستگاه های پمپ هوا برای گرفتگی های لوله های آشپزخانه و حمام و مهمتر از آن توالت فرنگی بسیار با اهمیت است. در مواقعی که نیازی به استفاده از فنر نیست یا حتی فنر زدن ممکن است به لوله ها آسیب بزند از این دستگاه استفاده می کنند. پمپ هوا دستگاهی است که مانند تفنگ می باشد ولی به جای گلوله از فشار بسیار زیاد هوا استفاده می شود. این دستگاه غالباً به یک کمپرسور هوا متصل است. کار کردن با ان نیاز به تجربه و تخصص دارد که لوله بازکنی نارمک از چنین افرادی بهره می برد. وقتی کمپرسور کار می کند هوا در مخزن پمپ پر می شود. خروجی دستگاه را به لوله مورد نظر متصل می کنند و با فشار یک شاسی، هوا با فشار بسیار زیادی وارد لوله شده و عامل گرفتگی را قطعه قطعه می کند. بعد از این کار با مقداری آب قطعه ها از لوله خارج شده و گرفتگی رفع می شود.

با این که این دستگاه بسیار مطلوب است و گرفتگی لوله خوبی برطرف می کند، اما دو ایراد اساسی دارد. اول اینکه موقع استفاده از این دستگاه ممکن است در اثر فشار هوا، کثافت و آلودگی ها از سایر کف شورها به بیرون پرتاب شود. دوم صدای انفجاری این روش است که در هر ساعت از شبانه روز نمی توان از این روش استفاده کرد.

همچنین نکته مهم دیگر درباره ی این دستگاه این است که برای مسافت های طولانی جوابگو نیست. مثلاً در خانه های چند طبقه، نمی توان از این دستگاه یا از این روش استفاده کرد. مگر اینکه بخواهند فشار هوا را زیاد کنند که در این شرایط احتمال خطر ترکیدگی لوله ها بالاتر می رود. برای مسیرهای طولانی بهترین گزینه فنر زنی است.

لوله بازکنی با روش های خانگی

باز کردن گرفتگی لوله با استفاده از روش های خانگی بسیار مرسوم است. این کار برای زمانی است که گرفتگی سطحی است و می توان با روش های ساده ای این گرفتگی ها را باز کرد مناسب است. البته علاوه بر روش های بسیار آسانی که گفته می شود، می توان از روش های خانگی حرفه ای نیز استفاده کرد. که از آن جمله فنر خانگی و دستیو دستگاه پمپ هوای خانگی که برای مصارف خانگی کاربرد دارند. در این زمینه در لوله بازکنی جنوب تهران روش هایی را آموزش داده ایم که ذکر مجدد آن لازم نمی دانیم.

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی مرزداران

ترکیدگی لوله ها و نشت آب بدون اینکه بتوانیم جای آن را تشخیص دهیم یا بتوانیم علت آن را پیگیری کنیم ممکن است اتفاقات ناگواری را در پی داشته باشد. تا جایی که عدم تشخیص جای نشتی ممکن است منچر به تخریب ساختمان خودمان و حتی ساختمان های مجاور شود.

در این راستا تیم قوی لوله بازکنی مرزداران و لوله بازکنی جمهوری مجهز به دستگاهی است که با استفاده از آن بدون کندن و تخریب می توان نقطه نشتی را تشخیص داد. بعد از تشخیص محل همکاران ما اقدام به حفر و تعمیر محل نشتی خواهند کرد. استفاده از دستگاه نشتی یاب نیاز به مهارت و تخصص دارد. نتیجه تشخیص های اشتباه این می شود که ناچار به حفر چندین جا خواهند بود. ولی در لوله بازکنی زود لوله با توجه به تعهد ما به تمیز کار کردن، از افرادی متخصص بهره می بریم که تشخیص درست و به موقع خواهند داشت.

خرید انواع فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی مرزداران بنا به درخواست مشتریان عزیز درباره قیمت و انواع فنرهای دستی یک مطلب کوتاه ارائه می دهد. فنر لوله بازکنی انواع مختلف دارد. نوع دستی، نوع تمام اتوماتیک ایستاده و نوع تمام اتوماتیک دستی. در هر کدام این موارد روش های استفاده متفائتی دارد. فنر هر چه پیشرفته تر می شود، قویتر نیز می شود. اما هر چه قویتر باشد خطرناکتر است. با این حال درباره اواع فنر دستی باید بدانید که این ها در طول های متفاوتی وجود دارد. مثلاً در اندازه های 3، 6، 8، 12، 25 و حتی بیشتر نیز موجود است.

سوالات متداولی که از لوله بازکنی مرزداران می پرسید:

تضمین رفع گرفتگی لوله ها در مرزداران به چه صورت است؟

تمام خدمات ما تضمینی است و فقط در صورتی هزینه دریافت می شود که کار را درست و کامل به کارفرما تحویل داده باشیم.

آیا شعبه لوله بازکنی مرزداران برای سایر مناطق هم خدمات می دهد؟

ما می توانیم برای سایر مناطق هم خدمات دهیم اما برای بهبود شرایط و کاهش زمان رسیدن سرویس کار در همه مناطق تهران شعبه داریم.

شما خدمات لوله کشی و حفر چاه هم دارید؟

بله داریم. همه کارهایی که مربوط به لوله و چاه و غیره باشه رو ما خدمات می دهیم.

قیمت هر کدام از خدمات لوله بازکنی مرزداران چطور است؟

قیمت خدمات ما بر اساس مبالغ تعریف شده توسط اتحادیه است. همه ی قیمت ها ثابت است و برحسب منطقه یا فصل تغییر نمی کند.

 

16 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی مرزداران»

 1. سلام. خسته نباشید. دیشب ساعت 11 و نیم شب زنگ زدم و به خاطر مشکلی که برای سینک ظرفشویی به وجود اومده بود، درخواست سرویسکار دادم. حالا گرفتگی لوله برطرف شد ولی کمی تاخیر داشتن که گفتن چون مجبور شدن از شعبه لوله بازکنی مرزداران بیان کمی طول کشیده. اگه تاخیر نداشتن کارشون حرف نداشت

  1. سلام دوست عزیز. گاهی پیش میاد که همزمان چند جا نیرو بخوان و چون شب ها نیروهای ما محدودتر از روز هست مجبور می شیم برای حل مشکلات مشتریان از شعب دیگه نیرو بگیریم. همین هم گاهی عات تاخیر ما میشه.

 2. سلام. خسته نباشید
  من گله ای که از شعبه لوله بازکنی مرزداران دارم اینه که وقتی رسیدن بدون توضیح در مورد هزینه لوله بازکنی شروع به کار کردن و آخر سر فاکتور دادن. من از هزینه زیاد شوکه شدم

  1. سلام دوست عزیز. ما این ایراد خودمونو قبول می کنیم و حتماً به نیروها یادآوری می کنیم که دیگه این اشتباه رو تکرار نکن. حتماً قبل از شروع کار باید به مشتری در مورد نحوه ی اجرای کار و قیمت ها باید توضیح داده بشه.

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از لطف شما. خدمات لوله بازکنی انقلاب به صورت شبانه روزی در خدمت شماست و می تونید در هر زمانی که خواستید با ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز. همونطور که گفتیم ما هم روزهای تعطیل و هم شبانه روزی آماده خدماتی چون بازکردن گرفتگی لوله هستیم.

  1. سلام دوست عزیز. خوشحالیم که تونستیم کاری انجام بدیم. در موارد دیگه مثل گرفتگی لوله های حمام و توالت و سینک و تخلیه چاه نیز در خدمتتون هستیم.

 3. اینکه در این مقاله که مربوط به لوله بازکنی مرزداران هست، در مورد تجهیزات لوله بازکنی نوشتین، تجهیزات دیگه ای هم هست که در خارج استفاده بشه و در ایران وجود نداشته باشه؟

  1. سلام دوست عزیز. به طور کلی برای لوله بازکنی همین چند مورد استفاده می شه. ولی ممکنه بعضی ابزارهای جانبی و کمکی هم در جاهایی استفاده کنند.

 4. لوله بازکنی مرزداران در زمینه اتصال به فاضلاب شهری هم سرویسکار ماهر داره؟ می خوام کار خیلی سریع جمع بشه

  1. سلام دوست عزیز. بله ما در این زمینه و حتی لوله کشی آب و فاضلاب هم سرویس کار داریم و به سرعت می تونیم کار رو براتون انجام بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی