پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی نارمک

خدمات لوله بازکنی نارمک

 • لوله بازکنی تهران
 • رفع گرفتگی لوله ها با فنربرقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام و سینک
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • چاه بازکنی نارمک
 • رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ و استخر

یکی از شرکت هایی که در شرق تهران خدمات لوله بازکنی ارائه می‌دهد، لوله بازکنی نارمک می باشد. خدمات این شرکت با حداقل کثیف کاری و رعایت اصول و نکات بهداشتی انجام می شود. در صورت بروز مشکل در زمینه انسداد لوله های توالت، آشپزخانه، روشویی، حمام، تراس، سینک ظرفشویی و … با شماره گیری شماره پشتیبانی موجود در سایت می توانید به صورت ۲۴ ساعته از خدمات ما استفاده نمایید.
ارائه خدمات شبانه روزی به این معنی است که جای نگرانی نیست. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید برای حل مشکل خود با یکی از شعبات لوله بازکنی نظیر لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و به سرعت مشکل شما را برطرف سازیم.

 

لوله بازکنی در منطقه نارمک

منطقه نارمک بسیار خوش مسیر است و یکی از محله های شرق تهران در منطقه ۸ می باشد. ساختمان‌های این منطقه دارای بافت قدیمی هستند، به همین دلیل مشکلات مربوط به لوله آب و فاضلاب در این منطقه بیشتر رخ می دهد.
مشکل گرفتگی لوله و بالا زدن چاه فقط مربوط به ساختمان های قدیمی نیست حتی خانه های نوساز با این مشکل روبرو می شوند. در هر صورت برای رفع مشکلاتی از این قبیل باید با شرکت های لوله بازکنی و چاه بازکنی تماس حاصل کنید.

لوله بازکنی نارمک فوری

لوله بازکنی نارمک فوری

همانطور که گفته شد، نارمک منطقه ای خوش مسیر است؛ به همین دلیل اعزام لوله باز کن به محل مشتری با سرعت بسیار بالا انجام می گیرد. خیابان هایی که این شرکت برای اعزام لوله بازکن از آن ها استفاده می کند،عبارتند از: شهید ثانی، دماوند، گلستان، سمنگان، سامان، هنگام، آیت، جانبازان، دلاوران، سراج، چمن، مدائن، مرجان، سهیلیان، مهر

لوله بازکنی در نارمک چگونه انجام می گیرد؟

در لوله بازکنی نارمک از روش‌های مختلفی به منظور رفع انسداد لوله ها و رفع مشکلات مربوط به لوله های فاضلاب استفاده می شود. در ادامه شما را با این روش ها آشنا می کنیم.
روش های رفع انسداد فاضلاب در لوله بازکنی نارمک به روش های زیر انجام می شود:

 • با استفاده از دستگاه فنر برقی
 • با استفاده از دستگاه تراکم هوا
 • با استفاده از دستگاه پمپ
 • با استفاده از دستگاه ساکشن

علاوه بر روش های ذکر شده ذکر شده در بالا از روش های خانگی نیز به این منظور می‌توان استفاده کرد، اما بهترین روشی که با استفاده از آن می توان مشکل گرفتگی سینک آشپزخانه را به طور اساسی حل کرد، استفاده از دستگاه فنر برق می باشد. در تمام شرکت های لوله بازکنی مهم ترین و اولین روش رفع انسداد لوله است؛ چون با چرخیدن فنر داخل لوله، عامل انسداد از بین می‌رود و مشکل کاملا حل خواهد شد. در صورتی که این روش اثر گذار نبود، معمولا از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود.
با دستگاه تراکم هوا نمی توان تمام گرفتگی ها را برطرف کرد اما در برخی موارد هوایی که با فشار بالا توسط این دستگاه به داخل لوله وارد می شود، موجب باز شدن لوله خواهد شد. این دستگاه جزو دستگاه های قدرتمند لوله بازکنی می باشد.
لوله بازکن های لوله بازکنی نارمک قادر به تشخیص انواع گرفتگی هستند. آن ها پس از تشخیص بر اساس نوع گرفتگی، هر کدام از روش های گفته شده برای رفع انسداد و گرفتگی را مورد استفاده قرار می‌دهند، تا روش مورد استفاده کارساز و موثر باشد. 

لوله بازکنی تضمینی در نارمک

خدمات لوله بازکنی از جمله خدماتی است که به دلیل ماهیت آن، بسیاری شرکت ها به جای رفع مشکل لوله ها، گرفتگی را به صورت سطحی برطرف می کنند و پس از چند روز صاحبخانه دوباره با همان مشکل مواجه می شود و مجبور می شود با همان شرکت یا شرکت های دیگر، تماس بگیرد. برای حل این مشکل و در راستای مشتری مداری، ما کلیه خدمات خود را به صورت تست شده و با رضایت کامل مشتری، تحویل می دهیم.

دلایل بالا زدن آب چاه فاضلاب آشپزخانه، حمام و توالت 

شاید اکثر مردم نمی دانند که گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب می تواند علت های متعددی داشته باشد اما باید بگوییم که گرفتگی لوله ها به علت های مختلف و متعددی اتفاق می‌افتد. در ادامه چندین علت انسداد لوله را نام می بریم:

 • رسوب گرفتگی و جرم گرفتگی لوله
 • ورود مو و پرز به لوله
 • تجمع چربی و روغن در لوله
 • افتادن دستمال کاغذی یا اجسام و اشیای کوچک و بزرگ در لوله
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله
 • داشتن شیب کم لوله
 • مدفوع
 • وجود مشکل در قسمت شترگلو
 • کوچک بودن اندازه سیفون سنگ فرنگی

با موارد ذکر شده لوله دچار انسداد و گرفتگی خواهد شد که البته با دستگاه فنر زن برقی می توان انسداد را رفع کرد. دلایل دیگری نیز وجود دارد که موجب انسداد لوله می شود اما دلایل معمول و مهمی که در انسداد لوله نقش دارند را بیان کردیم. همینطور دلایل متعددی نیز برای بوی بد فاضلاب وجود دارد.

فرایند باز کردن لوله در لوله بازکنی نارمک 

لوله بازکنی در نارمک

برای رفع انسداد لوله ها همانطور که در قسمت‌های قبلی به آن اشاره شد، از دستگاه‌های مختلفی استفاده می شود. نوع گرفتگی و شرایط، تعیین می‌کند که از کدام روش باید استفاده شود؛ اما در حالت کلی و به طور معمول در اکثر شرکت های لوله بازکنی فنر برقی متداول ترین روشی است که به منظور رفع انسداد و گرفتگی به کار می‌رود.
در ادامه قصد داریم مراحل کار لوله بازکن های نارمک را شرح دهیم:

 1. در مرحله اول دستگاه فنر برقی و ابزار لازم توسط لوله بازکن به محل منتقل می شود.
 2. در مرحله دوم لوله بازکن فنر را داخل دستگاه قرار می‌دهد و سر آن را به داخل لوله هدایت می کند.
 3. در مرحله سوم لوله بازکن متخصص با روشن کردن دستگاه، کار باز کردن لوله را آغاز می‌کند.
 4. در مرحله چهارم اگر لوله باز شد، کار تمام می‌شود؛ اما اگر فنر قادر به رفع گرفتگی نبود، از فنر قوی تری به این منظور استفاده می شود.
  مراحل بالا در لوله بازکنی نارمک و توسط لوله بازکن های متخصص این مجموعه با سرعت و تضمین ۱۰۰٪ انجام می گیرد.

در صورت نیاز می توانید از خدمات لوله بازکنی شرق تهران استفاده نمایید.

لوله بازکنی فوری در منطقه نارمک

همانطور که قبلاً هم گفته شد با توجه به دسترسی‌های سریع منطقه نارمک و خوش مسیر بودن این منطقه خدمات لوله بازکنی خیلی فوری و سریع ارائه می‌شود.نیروهای فنی این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با سرعت، خود را به محل مشتری می‌رسانند، و کار را آغاز می‌کنند. فقط با یک تماس از طرف شما عزیزان ما با سرعت رفع مشکل شما را پیگیری خواهیم کرد.
یکی از دلایل دیگر سریع بودن نیروهای فنی این مجموعه استفاده از موتور برای رسیدن به محل مشتری است. استفاده از موتور باعث شده است که لوله بازکن ها در ترافیک نمانند و بتوانند خود را سریع و فوری به محل مورد نظر برسانند.

لوله بازکنی نارمک با کمترین میزان کثیف کاری

علاوه بر ویژگی های خوب لوله بازکنی نارمک از جمله سریع و فوری بودن، تضمین ۱۰۰% ، شبانه روزی بودن و کار کردن ۲۴ ساعته بدون تعطیلی، ویژگی بارز و مثبت دیگری وجود دارد که برای اکثر مردم بسیار مهم است. لوله بازکنی نارمک خدمات خود را با کمترین میزان کثیف کاری ارائه می کند.
ارائه خدمات با حداقل کثیف کاری در لوله بازکنی نارمک به این دلیل است که دستگاه ژنراتور برقی با توان و قدرت بالای خود، دارای اندازه کوچکی است. به همین دلیل لوله بازکن های این مجموعه این دستگاه را در کیف خود به محل گرفتگی می برند و بقیه قسمت های خانه را اشغال نمی کنند. با توجه به اینکه فنر در این دستگاه بدون ضربه زدن می چرخد، فاضلاب هم به جای دیگری پاشیده نمی شود. به همین دلیل کار با حداقل کثیف کاری انجام می گیرد.

دلایل انتخاب لوله بازکنی نارمک چیست؟

دلایل مختلفی در انتخاب لوله بازکنی نارمک تاثیر دارد؛ آن دلایل عبارتند از:

 • پوشش دهی سرتاسر تهران توسط لوله بازکنی نارمک
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 • اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان ممکن و با سرعت و فوری
 • همواره در دسترس بودن
 • داشتن نیروهای فنی مجرب و ماهر
 • انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری
 • ارائه خدمات تضمینی
 • تحویل لوله باز شده به مشتری
 • رعایت اصول و نکات بهداشتی توسط نیروهای فنی
 • رفع کامل گرفتگی لوله
 • داشتن دستگاه های مجهز و مدرن

برای دریافت خدمات سریع، تضمینی، بدون تخریب با حداقل کثیف کاری از لوله بازکنی نارمک لازم است با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح کنید. تا با ثبت درخواست شما برای رفع آن اقدام شود.

در صورت نیاز می توانید از خدمات لوله بازکنی پیروزی استفاده نمایید.

علل ترکیدگی لوله

لوله بازکنی نارمک در منطقه نارمک جزو مناطق سردسیر است، قرار دارد در تابستان هوای خنک و در زمستان هوای سردی دارد. در نتیجه ی این سردی هوا مشکلی که برای خانه های این منطقه پیش می آید، این است که در زمستان مدام دچار ترکیدگی لوله می شوند. از این جهت است که امروز می خواهیم علل ترکیدگی لوله های ساختمان ها در این منطقه را بررسی کنیم.

از نظر لوله بازکنی نارمک ترکیدگی لوله ها عوامل مختلفی دارد که از مهمترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • سرد و گرم شدن هوا که باعث ترک خوردن و در نتیجه شکستگی لوله ها می شود
 • فنر زنی غیرحرفه ای و استفاده نادرست از فنر لوله بازکنی که منجر به آسیب لوله ها می شود.
 • پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های کهنه و فرسوده
 • فشار آوردن به سطحی که لوله ها زیر آن قرار دارند و تحت فشار بودن لوله ها

مواردی که بدان اشاره شد، می توانند عواملی باشند که لوله ها دچار ترک خوردگی و شکستگی شوند. در مورد عواقب استفاده نادرست از فنر در لوله بازکنی سعادت آباد به تفصیل توضیح داده شده است در صورت تمایل می توانید این صفحه را مطالعه نمایید.

سوالات متداول لوله بازکنی نارمک

روزها و ساعت کاری لوله بازکنی نارمک چگونه است؟

تمام شعب لوله بازکنی موسوی، در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل به صورت 24 ساعته دایر می باشد.

لوله بازکنی نارمک چگونه لوله های توکار را تشخیص می دهد؟

ما ابزارهای خاصی داریم که با استفاده از آن می توانیم ترکیدگی لوله و یخ زدگی و نشتی را تشخیص دهیم. علاوه بر این تجربه پرسنل ما یکی از مهمترین موارد در کار لوله بازکنی است.

لوله بازکنی موسوی در چه مناطقی از تهران شعبه دارد؟

لوله بازکنی موسوی 22 شعبه در سطح تهران دارد که شامل تمام نقاط شهر از شمال و جنوب و شرق و غرب می شود.

در هر صورت ما همه تلاش خود را می کنیم تا همشهریان عزیز هیچ دغدغه ای از بابت تماس با شرکت های خدماتی از جمله شعبه لوله بازکنی تهرانپارس نداشته باشند  و به موقع نیاز ، با طیب خاطر با ما تماس بگیرند. ما کلیه سرویسکاران ما دارای گواهی عدم سوء پیشینه و پایبند به اصول اخلاقی هستند.

22 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی نارمک»

  1. سلام بهروز عزیز. بله حتماً می تونید این کار رو انجام بدید. فقط فراموش نکنید آب جوش نباشه. در صورتی که موفق نشدید می تونید با شماره لوله بازکنی نارمک 09126887380 تماس بگیرید.

 1. سلام. روش استفاده از چسب حرارتی برای یخ زدایی لوله ها روش جالبی بود که من تا حالا نشنیده بودم

  1. سلام امیرحسین عزیز. خیلی خوشحالیم که مطلب مورد توجه و استفادتون قرار گرفت. البته چندتا روش دیگه ی خانگی هم وجود دارد که می تونید از اونها هم استفاده کنید.

  1. سلام دوست عزیز. اگر از خدمات فنی ما راضی هستید می تونید ما رو به دوستانتون و آشنایانتون معرفی کنید. لوله بازکنی نارمک در مدت 20 دقیقه به محل می رسه.

 2. سلام. من در منطقه نارمک ساکن هستم. با نزدیک شدن فصل سرما برا اینکه لوله ها از یخزدگی نترکن, چیکار باید بکنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. ما یه سری راهکارها توی خود مقاله گفتیم که می تونید از این ها استفاده کنید. در صورتی که نیاز می بینید برای عایق بندی نیرو بخواهید، می تونید با لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید تا ما این کار رو براتون انجام بدیم.

  1. سلام دوست عزیز. بله صد البته. ما یک شرکت خدماتی هستیم که علاوه بر لوه باز کنی خدمات تخلیه چاه، حفر چاه، تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله و از این قبیل کارها رو هم انجام میدیم.

 3. سلام.
  واقعا با استفاده از آب نمک می تونیم یخ زدگی لوله ها رو باز کنیم یا حتما باید با لوله بازکنی نارمک تماس بگیریم. می ترسم آب رو بریزیم داخل لوله و بیشتر خرابکاری بشه

  1. سلام جناب بوشهری
   به روش های آموزش داده شده در لوله بازکنی نارمک برای رفع یخ زدگی لوله ها اعتماد کنید و اگر این روش ها را به درستی انجام دهید هیچ مشکلی پیش نمی آید. البته در هر مرحله که مایل بودید می توانید با شماره لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

  1. سلام خانم سالیا
   این سوال و سوالات مشابه نحوه استفاده از مایع لوله بازکن صنعتی بسیار پرسیده می شود . یک قانون کلی در استفاده از مایع لوله بازکن از جمله لوله بازکن محشر وجود دارد و آن این است که ابتدا باید مایع لوله بازکن را با رعایت تمام نکات ایمنی، داخل لوله بریزید و طبق مدت زمان نوشته شده بر روی بسته بندی، صبر کنید. سپس آب را داخل لوله بریزید.

 4. سلام. آیا دستگاهی برای تشخیص محل دقیق یخ زدگی لوله وجود داره؟ اگر هست شعبه لوله بازکنی نارمک به این دستگاه مجهز هست؟

  1. سلام جناب اعظمی
   برای تشخیص محل یخ زدگی لوله استفاده از دستگاهی به نام دستگاه حرارت سنج می تواند مفید واقع شود که لوله بازکنی نارمک به این دستگاه مجهز می باشد. ضمن اینکه با روش های گفته شده، سرویسکاران با تجربه قادر به تشخیص محل یخ زدگی لوله خواهند بود.

 5. سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدتون در مورد یخ زدایی لوله های آب که در این صفحه نوشتید. من خودم با نوار حرارتی و کاربرد اون در یخ زدایی لوله ها آشنایی نداشتم. اتفاقا از این روش استفاده کردم و جواب هم گرفتم.

  1. سلام آقای خاصی
   بله گاهی اوقات برخی مشکلات که برای سیستم لوله کشی و تاسیسات به وجود می آید، به آسانی و بدون هزینه قابل حل است. یخ زدایی لوله های یخ زده در شعبه لوله بازکنی نارمک هم از جمله خدماتی هست که می توانید با مشاوره رایگان دریافت کنید.

 6. سلام خدمت شما
  خیلی ممنون از مقاله کاربردی و مفیدی که در مورد نحوه یخ زدایی لوله ها نوشتید. البته کامنت های دیگران نیز بسیار پرنکته هست من تقریباً هر روز صفحه لوله بازکنی نارمک رو می خونم ببینم مطلب جدید به این صفحه اضافه کردین یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی