لوله بازکنی نارمک

خدمات لوله بازکنی نارمک

 • لوله بازکنی تهران
 • رفع گرفتگی لوله ها با فنر
 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • حفر چاه
 • تخلیه چاه تهران
 • رفع بوی بد فاضلاب

 

 

لوله بازکنی نارمک در منطقه نارمک جزو مناطق سردسیر است، قرار دارد در تابستان هوای خنک و در زمستان هوای سردی دارد. در نتیجه ی این سردی هوا مشکلی که برای خانه های این منطقه پیش می آید، این است که در زمستان مدام دچار ترکیدگی لوله می شوند. از این جهت است که امروز می خواهیم علل ترکیدگی لوله های ساختمان ها در این منطقه را بررسی کنیم.

لوله بازکنی تضمینی در نارمک

خدمات لوله بازکنی از جمله خدماتی است که به دلیل ماهیت آن، بسیاری شرکت ها به جای رفع مشکل لوله ها، گرفتگی را به صورت سطحی برطرف می کنند و پس از چند روز صاحبخانه دوباره با همان مشکل مواجه می شود و مجبور می شود با همان شرکت یا شرکت های دیگر، تماس بگیرد. برای حل این مشکل و در راستای مشتری مداری، ما کلیه خدمات خود را به صورت تست شده و با رضایت کامل مشتری، تحویل می دهیم.

علل ترکیدگی لوله

از نظر لوله بازکنی نارمک ترکیدگی لوله ها عوامل مختلفی دارد که از مهمترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • سرد و گرم شدن هوا که باعث ترک خوردن و در نتیجه شکستگی لوله ها می شود
 • فنر زنی غیرحرفه ای و استفاده نادرست از فنر لوله بازکنی که منجر به آسیب لوله ها می شود.
 • پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های کهنه و فرسوده
 • فشار آوردن به سطحی که لوله ها زیر آن قرار دارند و تحت فشار بودن لوله ها

مواردی که بدان اشاره شد، می توانند عواملی باشند که لوله ها دچار ترک خوردگی و شکستگی شوند. در مورد عواقب استفاده نادرست از فنر در لوله بازکنی سعادت آباد به تفصیل توضیح داده شده است در صورت تمایل می توانید این صفحه را مطالعه نمایید.

لوله بازکنی در نارمک

روش های جلوگیری از ترکیدگی و یخ زدگی لوله

برای جلوگیری از ترکیدگی لوله، باید روش هایی را در نظر داشته باشیم.

 • عایق کردن لوله های روکار که در حیاط یا در تراس قرار دارند با استفاده از پشم شیشه ای که به دور لوله ها پیچیده می شود.
 • عده ای برای جلوگیری از یخ زدگی لوله ها آب را کمی باز می گذارند که این کار بجر اتلاف آب و افرایش هزینه ها نتیجه ی دیگری ندارد.
 • هنگام لوله کشی ساختمان، از لوله های پلیمری استفاده شود که کمتر دچار پوسیدگی می شوند.

اگر تمایل به دریافت نسخه pdf این مقاله دارید، کلیک کنید.

عایق بندی لوله ها جهت پیشگیری از یخ زدگی لوله های آب

برای اینکه در زمستان و فصل سرد، از یخ زدگی لوله های آب در امان باشید، پیشنهاد می کنیم که روش عایق بندی لوله ها را امتحان کنید. چنانچه خودتان زمان و توانایی این کار را دارید می توانید به کمک آموزش هایی که در این مقاله داده می شود، عایق بندی لوله ها را انجام دهید، در غیر این صورت می توانید با نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی محل زندگی خود از جمله لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید.

برای این کار به مقداری پشم شیشه نیاز دارید تا بتوانید لوله های آب گرم و سرد را عایق بندی کنید. ناگفته نماند که پشم شیشه یکی از قدیمی ترین انواع عایق های برودتی و حرارتی است که یکی از مزیت های استفاده از آن این است که در مقابل حرارت و آتش، مقاومت بالایی دارد و اگر در معرض شعله آتش قرار بگیرد، منجر به گسترش آتش سوزی یا تولید گازهای سمی نخواهد شد. پس توصیه اکید این است که لوله های آب در قسمت‌هایی از ساختمان نظیر اتاق زیرشیروانی، زیرزمین و لوله هایی که در پارکینگ‌ها قرار دارند را به خوبی با استفاده از پشم شیشه که به راحتی در دسترس است، عایق بندی کنید.

قطع آب در صورت عدم استفاده طولانی مدت و یا واحدهای خالی از سکنه

یکی دیگر از موارد شایع که موجب تماس با شعبات مختلف لوله بازکنی موسوی می شود، یخ زدگی لوله های آب خالی از سکنه هست که پس از بازگشت، با یخ زدگی لوله ها مواجه شده اند. اگر قصد دارید برای مدت طولانی از سیستم لوله کشی ساختمان استفاده نکنید، فلکه اصلی شیرآب را که در داخل ساختمان قرار دارد، را ببندید. سپس شیر آب را از بیرون ساختمان باز کنید تا آب باقی مانده در لوله ها به درستی و کامل تخلیه شود. این کار باعث می شود که هیچ قطره آبی در داخل لوله ها باقی نماند که در هوای سرد دچار یخ زدگی شود.

استفاده از بطری خالی برای جلوگیری از یخ زدگی لوله ها

به توصیه لوله بازکنی تهرانپارس شاید در کمتر جایی شنیده باشید که می توانید با استفاده از قرار دادن یک بطری خالی در دهانه لوله ها، مانع از یخ زدگی و ترکیدگی لوله ها شوید. این روش هیچگونه خرجی ندارد و بهتر از این است که به توصیه بسیاری، شیر آب را به مقدار کمی باز بگذارید تا آب همیشه در لوله جریان داشته باشد. این روش هیچگونه صرفه اقتصادی ندارد و موجب هدر رفت آب و افزایش فیش آب نیز می شود.

جلوگیری از یخ زدگی کنتور آب

لوله بازکنی نارمک شبانه روزی

حتماً همه شما کنتور آب را که داخل محفظه های حوضچه شکلی قرار دارند را دیده اید. کنتور آب اکثراً در حیاط ساختمان یا در پارکینگ قرار دارد که برای جلوگیری از یخ زدگی آن بهتر است برای محفظه آن، درب استانداردی تهیه کنید و با استفاده از سیمان درزهای موجود را بگیرید. همین توصیه های ساده باعث می شود که در زمستان کمتر دچار یخ زدگی لوله های ساختمانتان شوید. ولی چنانچه به خدمات لوله بازکنی نارمک احتیاج پیدا کردید با ما تماس بگیرید.

 

 

شناسایی محل یخ زدگی لوله در لوله های روکار

شماره لوله بازکنی نارمک

برای رفع مشکل یخ زدگی لوله ها اول باید بتوانید محل آن را شناسایی کنید. برای این کار ما چند روش ساده که نیاز به هیچ ابزاری ندارد را یادآوری می کنیم. البته که در هر مرحله می توانید با لوله بازکنی اشرفی اصفهانی تماس بگیرید.

 • محل یخ زدگی غالباً در قسمت سرد مانند حیاط، انباری، پارکینگ و این قبیل مکان ها می شود.
 • اگر شما سرویس بهداشتی در حیاط دارید به احتمال زیاد در زمستان دچار یخ زدگی خواهد شد.
 • می توانید شیرهای آب را یکی یکی باز کنید و خروجی آنها را چک کنید. لوله ای که یخ زده باشد خروجی آب نخواهد داشت.
 • اگر منطقه ی یخ زدگی را حدس زدید یا شناسایی کردید می توانید برای تعیین دقیق نقطه ی آن، دستتان را روی لوله بکشید. نقطه ای که سردتر از نقاط دیگر است، محل مورد نظر است.
 • در مواردی یخ زدگی، موجب ترکیدگی و نشتی لوله می شود با پیدا کردن این نقاط می توانید یخ زدگی را شناسایی کنید.
 • با زدن ضربه روی لوله هم می توان محل یخ زدگی را شناسایی کرد. چون صدا در محل یخ زده می تواند زیرتر از صدای معمولی باشد.
 • قسمتی از لوله که یخ زده باشد، تغییر حجم داده و با لمس لوله نیز می توان متوجه محل یخ زدگی لوله شد.

روش های باز کردن یخ زدگی لوله

لازم به ذکر است که در لوله های روکار تشخیص محل یخ زدگی و رفع آن آسانتر از یخ زدگی لوله های توکار است که گاه برای رفع یخ زدگی آنها نیاز به تخریب و هزینه بیشتری است. برای باز کردن یخ زدگی لوله روش های مختلفی وجود دارد. شما می توانید هر کدام از این روش ها را امتحان کنید. یا اگر زمان برای شما مهم است می توانید با لوله باز کنی نارمک یا یکی دیگر از شعب لوله باز کنی موسوی مانند لوله باز کنی ستارخان تماس بگیرید و درخواست سرویس کار کنید. ما حداکثر تا 30 دقیقه بعد از تماس شما در محل خواهیم بود.

استفاده از حوله گرم برای یخ زدایی لوله

در یک قابلمه مقداری آب بجوشانید و یک حوله ضخیم آماده کنید. حوله را در آب جوش انداخته و بعد از گرم شدن بلافاصله آن را روی محل یخ زدگی لوله انتقال دهید. بعد از چند بار تکرار یخ زدگی باز خواهد شد.

استفاده از سشوار برای یخ زدایی لوله های یخ زده

لوله بازکنی نارمک فوری

زمان هایی که قطر لوله یخ زده زیاد باشد و به تبع آن قطر یخ ایجاد شده در لوله بیشتر باشد، اگر بخواهیم روش استفاده از دستمال گرم، را به کار ببریم، بسیار زمانبر خواهد بود. به همین دلیل توصیه می کنیم در اینگونه مواقع از سشوار استفاده کنید تامسیر آب در لوله باز شود. در این روش نیز احتیاط کنید و سشوار داغ را به یکباره به لوله یخ زده نزدیک نکنید و آن را با فاصله از لوله نگه دارید و به آرامی آن را به لوله نزدیک کنید یا در فضایی که لوله یخ زده قرار دارد، بخاری روشن کنید تا دمای اتاق یا فضا افزایش پیدا کند.

رفع یخ زدگی لوله با نوار حرارتی یا چسب حرارتی

لوله بازکنی نارمک ارزان و فوری

این چسب ها نوار های بلندی هستند که با استفاده از برق کار می کنند. انتهای این نوار به پریز برق وصل می شود. نوار را بر روی لوله ها می پیچند و این نوار به آرامی لوله را گرم می کند و یخ زدگی را رفع می کند. در صورتی که نتوانستید خودتان این کار را انجام دهید با لوله بازکنی افسریه تماس بگیرید.

استفاده از نمک برای آب کردن یخ لوله

لوله بازکنی در منطقه نارمک

مقداری نمک را در آب گرم حل کنید و داخل لوله ها بریزید. نمک یخ را ذوب می کند. توجه کنید آب جوش نریزید چون حتماً لوله های آب ترک خواهند خورد.

استفاده از بخار آب برای یخ زدایی لوله

لوله بازکنی نارمک بدون تعطیلی

یک ظرف آب را زیر لوله ای که یخ زده بجوشانید و اجازه دهید که بخار آب به محل یخ زدگی برسد و کم کم یخ را ذوب کند. این کار طولانی خواهد بود اما مثمر ثمر است. توصیه می کنیم بخار آب را با کمی فاصله از لوله نگه دارید.

باز کردن یخ زدگی لوله توکار با لوله بازکنی نارمک

همه ی روش هایی که درباره بازکردن یخ زدگی لوله گفته شد مربوط به لوله های روکار بود که قابل مشاهده هستند. اما درباره لوله های توکار چه باید کرد؟ بهتر است بدانید در اینباره شما نمی توانید هیچ کاری انجام دهید. چون لوله ها و نشانه هایی که برای شناسایی از آن ها استفاده می کردیم اصلاً قابل مشاهده نیست. پس در این مورد بهتر است کار را به کاردان بسپارید و زمانی که متوجه شدید لوله های ساختمان یخ زده، تلفن را برداشته و با گرفتن شماره 09126887380 با یکی از شعبات لوله بازکنی موسوی تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان تهرانی هستیم.

سوالات متداول لوله بازکنی نارمک

روزها و ساعت کاری لوله بازکنی نارمک چگونه است؟

تمام شعب لوله بازکنی موسوی، در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل به صورت 24 ساعته دایر می باشد.

لوله بازکنی نارمک چگونه لوله های توکار را تشخیص می دهد؟

ما ابزارهای خاصی داریم که با استفاده از آن می توانیم ترکیدگی لوله و یخ زدگی و نشتی را تشخیص دهیم. علاوه بر این تجربه پرسنل ما یکی از مهمترین موارد در کار لوله بازکنی است.

لوله بازکنی موسوی در چه مناطقی از تهران شعبه دارد؟

لوله بازکنی موسوی 22 شعبه در سطح تهران دارد که شامل تمام نقاط شهر از شمال و جنوب و شرق و غرب می شود.

در هر صورت ما همه تلاش خود را می کنیم تا همشهریان عزیز هیچ دغدغه ای از بابت تماس با شرکت های خدماتی از جمله شعبه لوله بازکنی تهرانپارس نداشته باشند  و به موقع نیاز ، با طیب خاطر با ما تماس بگیرند. ما کلیه سرویسکاران ما دارای گواهی عدم سوء پیشینه و پایبند به اصول اخلاقی هستند.

22 پاسخ

  1. سلام بهروز عزیز. بله حتماً می تونید این کار رو انجام بدید. فقط فراموش نکنید آب جوش نباشه. در صورتی که موفق نشدید می تونید با شماره لوله بازکنی نارمک 09126887380 تماس بگیرید.

 1. سلام. روش استفاده از چسب حرارتی برای یخ زدایی لوله ها روش جالبی بود که من تا حالا نشنیده بودم

  1. سلام امیرحسین عزیز. خیلی خوشحالیم که مطلب مورد توجه و استفادتون قرار گرفت. البته چندتا روش دیگه ی خانگی هم وجود دارد که می تونید از اونها هم استفاده کنید.

 2. سلام. ممنون از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه نارمک. خدماتتون فوری و بدون کثیف کاری بود

  1. سلام آقای ورقایی عزیز. ویژگی لوله بازکنی نارمک اینه که به همه ی تعهدات خودش به طور کامل عمل کنه.

  1. سلام دوست عزیز. اگر از خدمات فنی ما راضی هستید می تونید ما رو به دوستانتون و آشنایانتون معرفی کنید. لوله بازکنی نارمک در مدت 20 دقیقه به محل می رسه.

 3. سلام. من در منطقه نارمک ساکن هستم. با نزدیک شدن فصل سرما برا اینکه لوله ها از یخزدگی نترکن, چیکار باید بکنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. ما یه سری راهکارها توی خود مقاله گفتیم که می تونید از این ها استفاده کنید. در صورتی که نیاز می بینید برای عایق بندی نیرو بخواهید، می تونید با لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید تا ما این کار رو براتون انجام بدیم.

  1. سلام دوست عزیز. بله صد البته. ما یک شرکت خدماتی هستیم که علاوه بر لوه باز کنی خدمات تخلیه چاه، حفر چاه، تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله و از این قبیل کارها رو هم انجام میدیم.

 4. سلام.
  واقعا با استفاده از آب نمک می تونیم یخ زدگی لوله ها رو باز کنیم یا حتما باید با لوله بازکنی نارمک تماس بگیریم. می ترسم آب رو بریزیم داخل لوله و بیشتر خرابکاری بشه

  1. سلام جناب بوشهری
   به روش های آموزش داده شده در لوله بازکنی نارمک برای رفع یخ زدگی لوله ها اعتماد کنید و اگر این روش ها را به درستی انجام دهید هیچ مشکلی پیش نمی آید. البته در هر مرحله که مایل بودید می توانید با شماره لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

 5. سلام و خدا قوت
  اگر ممکنه در مورد طرز استفاده از لوله بازکن محشر هم مطلب بنویسید

  1. سلام خانم سالیا
   این سوال و سوالات مشابه نحوه استفاده از مایع لوله بازکن صنعتی بسیار پرسیده می شود . یک قانون کلی در استفاده از مایع لوله بازکن از جمله لوله بازکن محشر وجود دارد و آن این است که ابتدا باید مایع لوله بازکن را با رعایت تمام نکات ایمنی، داخل لوله بریزید و طبق مدت زمان نوشته شده بر روی بسته بندی، صبر کنید. سپس آب را داخل لوله بریزید.

 6. سلام. آیا دستگاهی برای تشخیص محل دقیق یخ زدگی لوله وجود داره؟ اگر هست شعبه لوله بازکنی نارمک به این دستگاه مجهز هست؟

  1. سلام جناب اعظمی
   برای تشخیص محل یخ زدگی لوله استفاده از دستگاهی به نام دستگاه حرارت سنج می تواند مفید واقع شود که لوله بازکنی نارمک به این دستگاه مجهز می باشد. ضمن اینکه با روش های گفته شده، سرویسکاران با تجربه قادر به تشخیص محل یخ زدگی لوله خواهند بود.

 7. سلام و خسته نباشید
  ممنون از مطالب مفیدتون در مورد یخ زدایی لوله های آب که در این صفحه نوشتید. من خودم با نوار حرارتی و کاربرد اون در یخ زدایی لوله ها آشنایی نداشتم. اتفاقا از این روش استفاده کردم و جواب هم گرفتم.

  1. سلام آقای خاصی
   بله گاهی اوقات برخی مشکلات که برای سیستم لوله کشی و تاسیسات به وجود می آید، به آسانی و بدون هزینه قابل حل است. یخ زدایی لوله های یخ زده در شعبه لوله بازکنی نارمک هم از جمله خدماتی هست که می توانید با مشاوره رایگان دریافت کنید.

 8. سلام خدمت شما
  خیلی ممنون از مقاله کاربردی و مفیدی که در مورد نحوه یخ زدایی لوله ها نوشتید. البته کامنت های دیگران نیز بسیار پرنکته هست من تقریباً هر روز صفحه لوله بازکنی نارمک رو می خونم ببینم مطلب جدید به این صفحه اضافه کردین یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.