پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

ساکنین محترم شهرک ولیعصر می توانند در هر ساعت از شبانه روز، در صورت مشاهده هرگونه گرفتگی در لوله ها و عدم تخلیه آب، با شماره لوله بازکنی شهرک ولیعصر 09126887380 که یکی از شعب لوله بازکنی تهران است، تماس بگیرند.

خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک
 • رفع گرفتگی لوله کفشور حیاط و پارکینگ
 • رفع نم و رطوبت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله
 • درآوردن اشیا از توالت

لوله بازکنی شهرک ولیعصر شبانه روزی

در هرکدام از موارد فوق دچار مشکل شدید می توانید با یک تماس درخواست نیرو کرده و در کمتر از 30 دقیقه سرویس کار در محل حاضر خواهد بود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر در منطقه 18 قرار دارد که جزو منطقه پرجمعیت تهران محسوب می شود. با توجه به این دلیل شرکت لوله بازکنی موسوی یکی از شعب خود را در این منطقه مستقر کرده است. هدف از این کار این است که لوله بازکنی دقیقاً در خود منطقه باشد که اگر مردم نیاز به سرویس کار یا لوله بازکن داشتند در کمترین زمان ممکن به محل برسیم. علاوه بر این تمام شعبه های ما نیروی موتوری دارند که این کار نیز سبب تسریع در خدمت رسانی می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی در شهرک ولیعصر

حادثه هیچگاه خبر نمی کند. ما به خوبی به این مساله واقف هستیم که مشکل گرفتگی لوله توالت یا سینک در هر ساعت از شبانه روز می تواند رخ دهد. اما رفع این مشکل را نمی توان به ساعاتی بعد موکول کرد. برای جلوگیری از انتشار آلودگی و آشوب در خانه، باید در همان دقایق اولیه نسبت به رفع مشکل اقدام کنید. به همین دلیل کلیه سرویسکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تلفن های مشتریان عزیز ساکن شهرک ولیعصر می باشند. البته مشکلاتی از قبیل گرفتگی سینک ظرفشویی را می توانید با روش های خانگی هم رفع کنید.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر تضمینی

ما تضمین می کنیم که در چاه بازکنی شهرک ولیعصر، روش هایی را به کار می گیریم که ارزانترین، بهترین و سریع ترین روش رفع گرفتگی لوله ها است. همه سرویسکاران موظف هستند مراحل لوله بازکنی را تا زمان رفع کامل گرفتگی ها ادامه دهند و در نهایت لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کنند و تحویل کارفرما دهند. چنانچه تا چند ماه آینده، با مهمان مشکل مواجه شدید، می توانید با شماره ما در شهرک ولیعصر تماس بگیرید تا بدون دریافت هزینه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

مشکل نشتی آب در لوله های زیر زمینی

از مشکلات عمده ای که تقریباً برای همه پیشامد می کند، مسئله ی نشتی لوله های آب یا بدتر از آن فاضلاب است. این مشکل زمانی پیش می آید که لوله ها دچار پوسیدگی شده اند و به مرور زمان، سوراخی در آن ایجاد می شود یا حتی یک ترک هم می تواند مسئله ساز باشد. گاهی هم در محل اتصالات لوله به علت هایی مانند عدم اتصال خوب یا جدا شدن اتصالات مشکل نشتی پیش می آید.

متاسفانه این موضوع بسیار مهم است چون می تواند ویرانی هایی را به بار بیاورد که قابل جبران نیست. کمترین و ناچیزترین نتیجه ی آن نم هایی است که از دیوارهای ساختمان خودمان یا همسایه سر در می آورد. نشست ساختمان، فرو ریختن ساختمان، آسیبهای جدی به ساختمان های مجاور جزو مواردی است که قابل توجه می باشد. در خصوص این مشکل در مقاله لوله بازکنی ستارخان نیز مفصل صحبت کرده ایم.

ایراد اصلی نشتی لوله ها این است که با چشم قابل مشاهده نیست یا حتی قابل شنیدن هم نیست. همین مسئله باعث می شود که نتوان تشخیص داد که نشتی رخ داده است. مگر اینکه علائم آن را مشاهده کنیم و متوجه شویم که یک مشکل پیش آمده است. حتی با این وجود هم نمی توان این مشکل را به راحتی حل کرد. چون لوله کشی آب زیرزمینی است و برای پیدا کردن محل ترکیدگی یا نشتی لوله باید تمام محل هایی که لوله ها از آن رد شده اند را شکافت. البته این کار را زمانی می توان انجام داد که نقشه ی لوله کشی ساختمان را داشته باشید. در غیر اینصورت مسئله بیخ پیدا کرده و موضوع ریشه ای تر می شود. اما بعد از این همه ناراحتی باید یک خبر خوب هم به شما بدهم. اینکه لوله بازکنی شهرک ولیعصر با استفاده از روش هایی می تواند ترکیدگی و نشتی لوله های آب و فاضلاب را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدام کند.

تشخیص ترکیدگی لوله ها

لوله بازکنی شهرک ولیعصر برای شناسایی و رفع مشکل ترکیدگی لوله مجهز به دستگاه هایی که که از تکنولوژی بالایی برخوردار هستند. این دستگاه ها بر اساس فرکانس کار می کند. با استفاده از این دستگاه و بر اساس تفاوت فرکانس می توان محل نشتی را تشخیص داد. اساس کار اینطور است که لوله یا لوله هایی را که تصور می شود دچار مشکل شده اند، را با دستگاه بررسی می کنند. لوله بازکنی فرکانس ها را در محل هایی که نشتی وجود دارد در محدوده ی 50 هرتز تا 2000 هرتز می باشند. این محدود خارج از گستره ی شنوایی انسان است و برای تشخیص آن نیاز به دستگاه هایی که که بتواند این فرکانس ها را دریافت و به عبارتی ترجمه کند و به فرکانسی برساند که برای گوش انسان قابل تفکیک باشد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

استفاده از این دستگاه نیاز به یک اپراتور دقیق و حساس دارد که ما از این نظر مشکلی نداریم. با توجه به تجربه و مهارت پرسنل ما در این بازه، اپراتور فقط یک اپراتور عادی نیست و یک فرد متخصص شده است.

دلایل گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی شهرک ولیعصر

قطعاً اگر از دلایلی که سبب گرفتگی لوله ها می شود مطلع شوید، می توانید با مراقبت و جلوگیری از ورود مواد زائد به داخل لوله ها از گرفتگی لوله های ساختمان جلوگیری کنید. در این صورت در هزینه های خانوار نیز صرفه جویی کرده و از به هم ریختگی و آشفتگی که به دلیل گرفتگی لوله ها به وجود می آید پیشگیری می کنید.

از عمده دلایل گرفتگی لوله ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • انباشت مو و به وجود آمدن توده مو داخل لوله که همچون فیلتر عمل کرده و از عبور مواد ریز و درشت جلوگیری می کند و به مرور زمان به سدی در مقابل عبور آب تبدیل می شود.
 • ریختن باقی مانده چربی و روغن مواد غذایی در سینک ظرفشویی که در لوله ها می ماند و به دیواره لوله چسبیده و سایر مواد را نیز به خود جذب می کند.
 • گرفتگی لوله پشت بام با قیر.
 • گرفتن لوله فاضلاب با خاک، سیمان و مصالح ساختمانی
 • گرفتگی لوله به وسیله افتادن شی خارجی همچون اسباب بازی، گوشی موبایل و وسایل ریز.
 • گرفتگی لوله به وسیله برگ درختان و ته سیگاری.

ترکیدگی و نشتی لوله

دستگاهی که در این تصویر می بینید، همان حلال مشکل شناسایی نشتی است. این دستگاه با ظاهری بسیار ساده کار بسیار مهمی انجام می دهد. مطلبی که باید بدانید این است که میزان فرکانسی که از لوله هایی که سالم هستند با لوله هایی که نشتی دارند متفاوت است. کار این دستگاه این است که این فرکانس ها را پیدا کند، آن ها را به محدوده ی قابل شناسایی در بازه ی شنوایی انسان تبدیل کند. در عین حال، نویزهای اضافه را حذف می کند و یک صدا با قابلیت شنیدن برای انسان ایجاد می کند.

اما مسئله ی مهارت و تجربه همچنان در این مورد نیز بسیار با ارزش است و نکته مهم این است که ما در لوله بازکنی شهرک ولیعصر و لوله بازکنی افسریه از حضور همکارانی بهره می بریم که سال ها با این نوع دستگاه ها کار کرده اند و می توانند سریعتر و دقیقتر از افرادی که تجربه ندارند این کار را انجام دهند.

سوالات پرتکرار لوله بازکنی شهرک ولیعصر

آیا شما در دوره ی کرونا پروتکل بهداشتی را رعایت می کنید؟

پرسنل ما هم همانند سایر افراد، به سلامتی خود و خانواده اهمیت می دهند. بنابراین برای حفظ سلامت شما هم ارزش قائل خواهند بود. بنابراین قطعاً پروتکل ها را رعایت خواهند کرد.

هزینه های مربوط به فنر زنی بر چه اساسی اخذ می شود؟

خبر خوب اینکه ما زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنیم. قیمت ها و اصول کاری ما در یک چهارچوب مشخص می باشد و هیچ کدام از پرسنل ما مجاز به دریافت مبلغ اضافی از کارفرما را نیستند.

آیا دستگاه شناسایی ترکیدگی لوله ممکن است اشتباه کند؟

اشتباه نکردن غیرممکن است. اما می توان این اشتباهات را با تخصص و تجربه به حداقل رسانید. ولی به طور کلی به علت حساسیت دستگاه ما، درصد خطا ضعیف است.

قیمت لوله بازکنی شهرک ولیعصر چقدر است؟

یکی از سوالات پر تکرار که وقتی اهالی محترم شهرک ولیعصر با ما تماس می گیرند، این است که هزینه لوله بازکنی سعادت آباد چقدر است؟

این سوال یک جواب دارد و باید قبل از هرگونه اظهار نظر در مورد قیمت و هزینه خدمات، محل و شدت گرفتگی لوله مورد بررسی قرار گیرد. گاه گرفتگی لوله ها به صورت جزئی می باشد و با یک فنر زنی قابل حل می باشد. گاهی هم گرفتگی لوله ها به وسیله مواد سخت همچون سیمان و خاک می باشد که نیاز به کار بیشتر و استفاده از تجهیزات لوله بازکنی بیشتری است.

ولی در کل می توان اینگونه گفت که کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرک ولیعصر تابع قیمت های اتحادیه لوله بازکنی بوده و هرگز به دلیل ترافیک، دوری مسافت و یا دلایل اینچنینی هزینه اضافی اخذ نخواهد شد.

24 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی شهرک ولیعصر»

 1. سلام. لوله مغازه من گرفته بود ک با شرکت شما تماس گرفتم. ممنون از همکاری شما که تو ساعتی اومدین که کمتر مشتری آند و رفت داشت

 2. اهمیت شرکت های خدماتی و پایبندی به اصول اخلاقی و بهداشتی انقد زیاد شده که دیدم تو روزنامه و سایت خبری جام جم کلی مطلب در مورد این شرکت ها نوشته شده بود.

 3. ممکنه که دستگاهی که استفاده می کنید در تشخیص محل گرفتگی لوله دچار اشتباه بشه یا محل نشتی رو نتونه خوب تشخیص بده؟

   1. سلام ما هم از توجه شما مشتری عزیز منونیم. خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر به صورت شبانه روزی ادامه داره.

  1. سلام دوست عزیز. از اینکه نظرتون رو به اشتراک گذاشتید ممنویم. تمام شعبه های دیگر ما در سطح تهران مانند لوله بازکنی شهرک ولیعصر عمل می کنند.

 4. سلام. خدماتی که لوله بازکنی شهرک ولیعصر ارائه میده، چه خدماتی هستن؟ تخلیه چاه رو هم می تونیم با همین شعبه هماهنگ بشیم؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر. ازونجایی که شعبه لوله بازکنی شهرک ولیعصر یک شعبه شبانه روزی و بدون تعطیلی هست، نرخ و قیمت لوله بازکنی هم در همه روزها و ساعت ها یکسان هست.

 5. سلام خسته نباشید. دم عیدی متوجه شدم که یکی از لوله های توکار ساختمان دچار نشتی شده. البته از روی زردی دیوار این حدس رو می زنم. راهی وجود داره چون دم عید هست، بدون تخریب و خرابی نشتی لوله رو گرفت؟ اگر این امکان وجود داره بگین با چه شماره ای تماس بگیرم. من ساکن شهرک ولیعصر تهران هستم

 6. سلام. خسته نباشید
  برای رفع گرفتگی لوله حمام کدوم وسیله لوله بازکنی بهتر هست؟ من با یکی از شرکت های لوله بازکنی شهرک ولیعصر تماس گرفتم و در مقابل هزینه خیلی زیادی که درخواست کردند، گفتند که از چند وسیله برای رفع گرفتگی لوله استفاده کردن. ولی من خودم چیزی ندیدم

  1. سلام جناب شیرازی
   در خصوص این سوال نمیشه به طور قطعی جواب داد. ابندا باید دلیل گرفتگی لوله مشخص شود و بر اساس آن، بهترین ابزار برای رفع گرفتگی لوله انتخاب شود. ولی چیزی که مشخص است این است که شما خودتان شاهد عملکرد شرکت لوله بازکنی شهرک ولیعصر بوده اید و قطعاً مشاهده کرده اید که آیا از چند ابزار استفاده کرده اند یا خیر. متاسفانه گاهی اوقات برخی شرکت ها از بی اطلاعی همشهریان سوءاستفاده می کنند.

  1. سلام جناب اسعدی
   برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب اولین پیشنهاد ما استفاده از فنر لوله بازکنی و یا محلول های لوله بازکن خانگی است. در مورد نحوه استفاده از فنر لوله بازکنی در مقاله لوله بازکنی شهرک غرب صحبت کرده ایم. ولی برای استفاده از محلول لوله بازکن خانگی ترکیب جوش شیرین و سرکه، ترکیب جوش شیرین و آب گرم، ترکیب آب و مایع ظرفشویی یا شامپو می تواند موثر باشد.

 7. سلام و خدا قوت
  در شعبه لوله بازکنی شهرک ولیعصر امکان تشخیص محل گرفتگی لوله بدون خرابی وجود داره؟

  1. سلام جناب امینی
   بله در شعبه لوله بازکنی ولیعصر با مجهز بودن به دستگاه های نشت یاب، دیگر نیازی به کنده کاری نیست. تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله ، با دستگاه صوتی به این شکل است که دستگاه نشت یاب صوتی قادر است امواج صوتی را که به دلیل حرکت آب در لوله ایجاد می شود را شناسایی کند و با تشخیص محل دقیق نشتی، نیازی به کنده کاری نباشد. این دستگاه لوله هایی را که حداکثر در عمق یک متری قرار دارند را می تواند عیب یابی کند و محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را تعیین کند. تشخیص محل ترکیدگی لوله با دستگاه صوتی از دقت بسیار بالایی برخوردار است.

 8. سلام
  برای خرید روشویی دستشویی و نصب اون دچار تردید هستم. شما می تونید در مورد انواع روشویی و اینکه کدوم مدل بهتر است، راهنمایی بدین؟

 9. سلام
  شما سیستم گرمایش از کف هم اجرا می کنید؟ بنظرتون کدوم نوع برای اجرا در آپارتمان مناسب تر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی