لوله بازکنی شهرک غرب

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • لوله بازکنی تهران با قیمتی منصفانه
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری 
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • حفر چاه
 • تخلیه چاه تهران
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب

 

بازکردن چاه توالت به شیوه های جدید

گاهی گرفتگی توالت دقیقاً زمانی به سراغ ما می آید که ابزاری در دسترس نداریم. در این مواقع به جای حرص خوردن و ناراحتی بهتر است با یک تماس با لوله بازکنی شهرک غرب تمام مشکلات را حل کنید. اما اگر هزینه ها این امکان را به شما نمی دهد، به دلیل بالا بودن هزینه های زندگی، به شما و مقاومت شما حق می دهیم. بنابراین یک روش جدید دیگر به شما معرفی می کنیم. باز کردن لوله توالت فرنگی با استفاده از، بطری نوشابه یا دوغ و آب معدنی. ما در بسیاری از نقاط شهر تهران شعبه داریم از بهترین شعبات ما برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی شعبه شهرک غرب است که به خاطر رضایت همشهریان عزیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با استفاده از بطری پلاستیکی

این روزها کمتر خانه ای پیدا می شود که یک بطری پلاستیکی در خانه نباشد. البته با توجه به قطعی آب و برق تقریباً در همه ی خانه ها چند بطری هم به عنوان ذخیره آب برای روز مبادا نگهداری می شود که از این بطری ها نیز می توانید استفاده کنید. برای این کار، ته بطری را به ارتفاع 5 الی 8 سانتی متر ببرید. قسمتی که سر بطری روی آن قرار دارد مورد نیاز است. قسمت دوم آن یعنی انتهای بطری را می توانید به سطل آشغال بیندازید. یک لوله فلزی، پلاستیکی یا چوبی بلند بردارید که با دهانه بطری هم اندازه باشد.

لوله را داخل دهانه بطری فرو برید. اصولاً این لوله متحرک خواهد بود و باید آن را با چسب فیکس کنیم. برای این کار می توانید از چسب 5 سانتی یا از چسب یک دو سه استفاده کنید. لوله بازکنی شهرک غرب نیز کارشناسان ماهری در زمینه ی توالت فرنگی دارد که حتی می توانید از این تیم نیز برای حل مشکل مشاوره بگیرید. بعد از ثابت شدن اتصال لوله و بطری، آن را به داخل لوله توالت فرنگی ببرید و به سمت شتر گلو هل دهید. حالا با فشار آن را چند بار به سمت داخل و بیرون بکشید تا حالتی مانند خلاء ایجاد شده و فشار ناشی از بطری، لوله را باز کند. این کار باید چندین و چند بار تکرار شود تا بتوانید نتیجه مطلوب را بگیرید.
بعد از هر بار فلاش تانک را بزنید تا ببینید که آیا مشکل رفع شده یا خیر. در صورتی که نتوانستید با این روش گرفتگی لوله را باز کنید، گوشی تلفن را بردارید و با شماره تلفن لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید. نیروهای ما بعد از حدود 20 الی 30 دقیقه در محل حاضر خواهند بود. یکی از مهمترین مزایای شرکت ما، تمیز کار کردن پرسنل است. بازکردن لوله بدون کثیف کاری و با داشتن ابزارهای حرفه ای انجام خواهد شد. لوله بازکنی تهرانپارس نیز با همین دقت و سرعت کار را انجام می دهد.

اگر اصرار به باز کردن گرفتگی لوله توسط خودتان دارید، پس باید بیشتر تلاش کنید. اگر روش اول جواب نداد می توانید روش های دیگر را نیز امتحان کنید. روش سرکه و جوش شیرین، روش استفاده از چوب رختی و استفاده از تلمبه. این ها راه هایی هستند که به توصیه لوله بازکنی شهرک غرب می توانند به باز شدن گرفتگی لوله توالت کمک کنند. اما غیر از این ها یک روش جذاب خانگی هم وجود دارد. استفاده از روش فنر زدن توسط خودتان.

برای این کار بهتر است به ابزار فروشی بروید و یک فنر دستی تهیه کنید. این فنرها طول زیادی ندارند. ولی می توانید با استفاده از آن ها گرفتگی های جزیی و کمی بزرگتر را نیز حل کنید.

جهت دانلود متن کامل مقاله لوله بازکنی شهرک غرب کلیک کنید.

این فنرها کم خطر هستند ولی اگر فرد کم حوصله یا عجولی هستید لطفاً این کار را شروع نکنید و با لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید، چون این کار نیاز به حوصله و دقت دارد. دسته فنر را در دست بگیرید و سر فنر را به آرامی وارد لوله کنید. کمی که فنر داخل شد، با احتیاط و به آرامی فنر را در حالی که به سمت جلو هل می دهید، بچرخانید. این کار باعث می شود علاوه بر باز شدن لوله ها، مسیر لوله نیز تمیز شود و اگر رسوبی روی دیواره لوله ها نشسته باشد پاک شود.

لوله بازکنی شبانه روزی شهرک غرب

تصویر فوق یک نمونه از این فنرهای خانگی را نشان می دهد. زمانی که در حال فنر زدن هستید اگر به یک جسم سخت برخورد کردید کمی با فشار بیشتری فنر را بزنید و تا بتواند گرفتگی را حل کند. گاهی با تمام تلاشی که انجام می دهید ممکن است باز هم گرفتگی لوله حل نشود. در این حال توصیه ما به شما این است که بیش از این زمان خود را تلف نکنید و با گرفتن شماره تلفن لوله بازکنی شهرک غرب یا لوله بازکنی ستارخان تهران از تخصص همکاران ما استفاده کنید. تا بدون دغدغه و نگرانی گرفتگی را باز کنند.

پیشگیری از گرفتگی لوله ها با چند نکته ساده

 

همواره گفته ایم که پیشگیری بهتر از درمان است. در این مورد هم همینطور است، با رعایت چند نکته ساده و روزمره می توانید خودتان را از گرفتگی مداوم لوله ها در امان نگه دارید و در هزینه های خانوار نیز صرفه جویی کنید.

 • روغن و چربی که پس از سرخ کردن غذا در ماهیتابه می ماند و معمولاً مقدار قابل توجهی می باشد، را به هیچ عنوان در سینک ظرفشویی و داخل لوله نریزید. تصور اکثر ما این است که اگر بعد از این کار، آب داغ را داخل لوله بریزیم، چربی ها از لوله تمیز می شود. توجه داشته باشید که اگر چه این کار درست است، ولی در دراز مدت می تواند برای شما دردسر ساز شود. پس بهترین کار این است که چربی باقی مانده در ظروف را در داخل کیسه فریزر ریخته و آن را درون سطل آشغال بیاندازید.
 • همیشه یک آبکش با سوراخ های ریز در داخل سینک ظرفشویی داشته باشید تا قبل از اینکه ظروف را بشوئید، ته مانده غذاها و آشغال های ریز را داخل آن بریزید تا از هدایت آنها به داخل لوله سینک ظرفشویی جلوگیری کنید. به آشغال های ریز به چشم ( فلفل نبین چه ریزه، بشکن ببین چه تیزه 😀) نگاه کنید.
 • برای کفشورهای حمام، پارکینگ و حیاط خانه خود یک درپوش توری تهیه کنید تا از ورود آشغال به داخل لوله ها جلوگیری کنید. در حمام این بهترین روش برای پیشگیری از ورود مو به داخل لوله ها می باشد.

استفاده از فلاش تانک برای جلوگیری از گرفتگی توالت

یکی دیگر از وسیله هایی که برای جلوگیری از تجمع فضولات، مواد جامد و زائد در لوله توالت کاربرد زیادی دارد، فلاش تانک است. چرا که فلاش تانک ها با تخلیه یکباره آب، آن را با فشار به سمت لوله توالت هدایت می کنند و همین فشار زیاد آب باعث حرکت مواد زائد به سمت چاه می شود و از رسوب فضولات در دیواره لوله ها جلوگیری می کند که همین مساله بوی بد توالت را نیز کاهش می دهد. در این نوشته قصد داریم تا جهت راهنمایی انواع فلاش تانک را معرفی کنیم. چنانچه بخواهید راه های مقابله با یخ زدگی لوله ها را بیاموزید مطالعه مقاله لوله بازکنی سعادت آباد را پیشنهاد می کنیم.

معرفی انواع فلاش تانک

درست است که فلاش تانک ها ساختار پیچیده و مکانیزم عجیب غریبی ندارند. همه آنها از یک محفظه برای ذخیره آب و یک ضامن یا دکمه برای تخلیه آب و یک لوله که از محفظه تا سنگ توالت امتداد دارد، تشکیل شده است. ولی زمانی که قصد خرید داشته باشید به دلیل تنوع بالای محصولات شاید دچار سردرگمی شوید. پس بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

فلاش تانک ساده

لوله بازکنی ارزان در شهرک غرب

فلاش تانک ساده قدیمی ترین و ابتدایی ترین نوع آن است. این مدل را حتماً در بسیاری از خانه ها دیده اید که در آنها آب از طریق طناب یا دکمه‌ تخلیه می‌شود. اجزای تشکیل دهنده آن شامل یک مخزن آب، لوله انتقال آب و دکمه یا طناب تخلیه است. به هنگام تخلیه آب صدای زیادی دارد، ولی به طور کلی تخلیه قدرتمندی دارد. یکی دیگر از معایب فلاش تانک ساده این است که شما نمی توانید میزان مصرف آب را مدیریت کنید و این مساله موجب افزایش مصرف آب می شود.

فلاش تانک دو زمانه

لوله بازکنی فوری در شهرک غرب

یک مدل پیشرفته تر از مدل ساده، فلاش تانک دوزمانه است که در این مدل، تانک مخزن به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می شود و دو دکمه جداگانه دارد. پس از هر بار استفاده از توالت، بر اساس آب مورد نیاز برای تخلیه، می توانید یکی از دکمه های مخزن کوچک یا مخزن بزرگ را بزنید. مثلا فلاش تانک دو زمانه ۴ و ۸ لیتری را تصور کنید. اگر به تخلیه زیاد نیاز داشته باشید با فشار دادن دکمه ۸ لیتری از حجم آب بیشتری استفاده می‌کنید. در غیر این صورت با دکمه تخلیه ۴ لیتری، هم مواد زائد را به سمت چاه هدایت می کنید و هم از اسراف آب جلوگیری می کنید. فلاش تانک دو زمانه یکی از فلاش تانک های به صرفه است که از مصرف زیاد آب جلوگیری می کند. ممکن است به خدمات لوله بازکنی افسریه نیاز داشته باشید.

فلاش تانک آنتی باکتریال

لوله بازکنی شهرک غرب فوری

دلیل نامگذاری فلاش تانک آنتی باکتریال، به دلیل ساختار متفاوت آن نیست، بلکه در ساختار تمام سطوح بدنه فلاش تانک، از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است. تمامی مدل های فلاش تانک می توانند آنتی باکتریال باشند و در این صورت محیط توالت و دستشویی تمیزتر و بهداشتی تری خواهید داشت.

فلاش تانک اتوماتیک

نظیر این نوع فلاش تانک را شاید در توالت های عمومی و سرویس بهداشتی های حرم و جاهایی که به نظافت و بهداشت بیشتری می باشد، دیده باشید. در این مدل بدون نیاز به تماس دستتان، بلافاصله بعد از باز شدن درب سرویس بهداشتی، عمل تخلیه آب انجام می‌گیرد.

فلاش تانک توکار

لوله بازکنی در شهرک غرب

مزیت استفاده از سیفون و فلاش تانک توکار در فضاهای کوچک، حجم کم فضای اشغالی است. در این مدل، مخزن فلاش تانک داخل دیوار قرار می‌گیرد و فقط دکمه‌ی آن بر روی دیوار مشخص است. نصب این فلاش تانک نیاز به تخریب بخشی از کاشی و صرف زمان و هزینه زیادی دارد، لذا بهتر است قبل از نازک‌کاری ساختمان اجرا شود. یکی از مزیت های این نوع فلاش تانک، ایجاد فضای لوکس و عدم اشغال فضای اضافی است. البته که بزرگترین عیب آن هم این است که در صورت خرابی، برای رفع ایراد، باید قسمتی از دیوار و کاشی تخریب شود.

اگر چنانچه قصد خرید فلاش تانک و نصب آن را داشته باشید جهت خرید می توانید به فروشگاه چارسو مراجعه کنید و جهت نصب با سرویسکاران لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

سوالات متداول لوله بازکنی شهرک غرب

آیا لوله بازکنی شهرک غرب روزهای تعطیل مانند عید و عاشورا و تاسوعا هم فعال است؟

بله ما در تمام روزهای سال بدون تعطیلی در حال کار هستیم چون ممکن است مردم در همین روزها به ما احتیاج پیدا کنند.

در شرایط کرونا آیا آمدن سرویس کارها خطرناک نیست؟

پرسنل ما به سلامت خود و خانواده خود اهمیت می دهند. بنابراین تمام اصول بهداشتی و مراقبتی را رعایت می کنند که بتوانند نگرانی ها را حذف کنند.

آیا لوله بازکنی شهرک غرب همین یک شعبه را دارد؟

ما در 22 منطقه شهر تهران شعبه داریم. لوله بازکنی یوسف آباد و شرق و غرب تهران شعبه های اصلی هستند که این مناطق به چندین منطقه تقسیم می شوند.

82 دیدگاه

 • ما از شما برای بازکردن گرفتگی لوله ها آشپزخونه کمک گرفتیم. کارتون خوب بود. فقط یه ایراد داشت که اونم لفت می دادن کار رو؟ من دیگه حوصلم سر رفته بود انقد به کار این آقایون زل زده بودم.

  • سلام. خانم کیان عزیز. چون فنر زدن کار دقیق و حساسی هست و باید همه ی جوانب کار رو در نظر گرفت، نیروهای لوله بازکنی شهرک غرب سعی می کنن این کار رو با احتیاط انجام بدهند که یه موقع به لوله ها آسیب نزنند. به نظرم این موضوع رو باید حسن در نظر بگیرید.

 • سلام. خسته نباشید. برای لوله بازکنی با فنر آیا تعرفه خاصی وجود داره یا هر کی هر نرخی بده دستش بازه؟ به 4 تا لوله بازکنی شهرک غرب زنگ زدم هرکی یه تعرفه ای داد

  • سلام جمشید همتی عزیز. اگر همکاران از قیمت اتحادیه پیروی کنند باید قیمت ها یکی باشه. لوله بازکنی شهرک غرب که از تعرفه های اتحادیه استفاده می کنه و بنابراین هر خدماتی قیمت ثابت داره.

  • سلام دوست عزیز. این نهایت لطف شماست که ما رو تایید می کنید. قطعاً ما هم بیشتر تلاش خواهیم کرد برای جلب رضایت شما

 • سلام ، با لوله بازکنی‌شهرک غرب تماس‌گرفتم گفتن در اسرع وقت رسیدگی‌میکنن ، هنوز کسی نیومده چرا؟

 • لوله بازکنی شهرک غرب اومدن خونمون برا تشخیص ترکیدگی لوله، مشکل حل شد، ولی دوباره ب مشکل خوردیم،

  • سلام دوست عزیز. شاید ترکیدگی لوله یا نشستی از جای دیگه ای ایجاد شده چون ما با دستگاه مشکل رو پیدا می کنیم مطمئن هستیم که مشکلتون مشکل قبلی نیست.

 • سلام من مشکلی که دارم اینه که هر از چند گاهی روآبه آشپزخونه میزنه بالا و کل خونه رو به گند میکشه چند تا لوله بازکنی اومدن نتونستن حلش کنن
  والا تعرف شما رو یکی از همسایه ها کرده و گفت از سایتتون شمارتونو پیدا کرده و اومدید مشکلش رو حل کردید
  اقا اگه مشکل ما حل شدنیه زنگ بزنم بیایید و گرنه میان بیخود پول میگیرن ولی بعد یه مدت دوباره روز از نو روزی از نو
  درد ما رو اگر میتونید درمان کنید پول میدم اگر نه اصلا نیایید
  ممنونم رک و راست حرف دلمو گفتم ببخشید

  • سلام خانم جعفرزاده
   ممنون از صداقت گفتار شما. پیشنهاد می دم اگر ساکن شهرک غرب هستید، با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید و درخواستتون رو ثبت کنید. سرویسکاران به محل اعزام می شوند و پس از بررسی محل دلیل بالا زدن آب روآبه رو خدمتتون عرض می کنند. اگر مشکل شما حل شد هزینه پرداخت کنید و در غیر اینصورت شما مجاز هستید که هزینه ای پرداخت نکنید.

 • سلام. من ساکن شهرک غرب هستم. دو روزه که لوله تخلیه ماشین لباسشوییم انگار گرفته. ولی نمی دونم چجوری هست که حتی در حالت خاموش، وقتی در ماشین لباسشویی رو می بندم آب پر میشه توش و درو که باز می کنم کل آب می ریزه کف آشپزخونه. ماشین لباسشوییم خراب شده یا لوله تخلیه گرفته؟

  • سلام
   لطفا با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویس کار بفرمایید. دقیقا بررسی و دلیلش خدمتتون گفته می شود.

 • سلام. من ساکن شهرک غرب هستم و به توصیه یکی از دوستان با شماره لوله بازکنی شهرک غرب آقای موسوی تماس گرفتم. خواستم تشکر کنم از خدمات تمیز و فوری که در حوزه لوله بازکنی دارید. من خیلی از کارتون راضی بودم

  • سلام دوست عزیز
   ما هم از اعتماد شما به لوله بازکنی شهرک غرب تشکر می کنیم. هدف ما جلب رضایت همشهریان عزیز تهرانی هست

  • سلام آقا نادر عزیز
   یکی از شعبات موفق لوله بازکنی موسوی، لوله بازکنی شهرک غرب هست که با شعار لوله بازکنی تضمینی تونسته رضایت مشترین رو جلب کنه. به این معنی که اگر گرفتگی لوله رفع نشه، سرویسکاران ما هیچگونه وجهی دریافت نمی کنند و کار رو تا رفع کامل گرفتگی لوله ها ادامه می هند.

 • سلام من ساکن شهرک غرب هستم و چند وقت پیش که برای نصب توالت فرنگی اقدام کردیم مدام دچار مشکل هستیم و بوی بدی از دستشویی میاد. در حالیکه قبلا اینطور نبود. ربطی به نصب توالت فرنگی داره؟

  • سلام دوست عزیز
   اگر نصب توالت فرنگی به درستی انجام نگرفته باشه، می تونه منشا و دلیل بوی بد در توالت باشه. اگر تمایل داشته باشید می تونید با شعبه لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید و بررسی بشه.

 • سلام. در خصوص راهنمای خرید سنگ توالت ایرانی هم مطلب بنویسید. همه سایتها پر شده از لوله بازکنی شهرک غرب یا بقیه مناطق. خب دو کلمه هم حرف حساب بنویسید به درد ملت هم بخوره

  • سلام دوست عزیز
   از اینکه مطلب مفیدی در این مورد پیدا نکردین، عذرخواهی می کنم و حتماً مطلب مفید و جامعی در این خصوص منتشر خواهیم کرد. ولی خیلی مختصر عرض می کنم که به هنگام خرید سنگ توالت سنتی ( ایرانی ) به جنس چینی سنگ توالت، نوع آبکاری سنگ توالت و طراحی سنگ توالت دقت داشته باشید.

  • اول مطمئن شوید که کلیه دستگاه هایی که موجب مصرف آب می شوند مانند ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی خاموش هستند و کلیه شیرهای آب بسته است. به سراغ کنتور آب بروید و عددی را که بر روی آن نوشته شده است را یادداشت کنید و به مدت 15 دقیقه منتظر بمانید. به اهالی ساختمان سفارش کنید در این مدت 15 دقیقه به هیچ وجه هیچ شیر آبی را باز نکنند. بعد از 15 دقیقه دوباره عددی که بر روی کنتور ثبت شده را بنویسید. مشخص است که اگر این دو عدد با هم متفاوت باشند جایی در لوله های آب نشتی وجود دارد. توجه کنید که این روش برای پیدا کردن نشتی های شدید جواب می دهد و نشتی های کوچک با استفاده از آن قابل تشخیص نیستند. بهتر است با یک شرکت معتبر در زمینه لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید.
  من خیلی تعجب کردم که در خرید یه فلاش تانک و نصب اون چه نکاتی رو باید مد نظر قرار بدیم. ماه گذشته تعمیرات داشتم و ای کاش موقع خرید و نصب این مقاله شمارو خونده بودم.

  • سلام خانم سوسن.
   اگر برای نصب فلاش تانک و یا تعمیر آن، با مشکلی مواجه شدید، می تونید با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

 • سلام. خیلی جالبه من تا حالا اصلا به این دکمه های روی فلاش تانک ها دقت نکرده بودم. کاربرد دو تا دکمه روی توالت فرنگی هم همینه؟

  • سلام دوست عزیز
   بله دقیقا دو دکمه سیفون توالت فرنگی همین کاربرد رو دارند و برای مدیریت مصرف آب می تونید از هر کدام از دکمه ها که لازم بود استفاده کنید. البته یک آموزش هم از لوله بازکنی شهرک غرب در مورد عملکرد این دکمه ها یاد بگیرید و اون این ترفند هست.زمانی که تصمیم دارید، گرفتگی لوله توالت فرنگی را با استفاده از روش های لوله بازکنی خانگی مثل استفاده از آب داغ و مواد شوینده برطرف کنید، باید شیر ورودی آب توالت را ببندید و مخزن فلاش تانک را با آب داغ پر کنید.
   بعد از آن از دکمه فول فلاش، که تخلیه کامل انجام می دهد، استفاده کنید و این کار را چندین بار انجام دهید تا تخلیه به طور کامل انجام شود. اگر این روش جواب نداد می توانید با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

 • سلام. من ساکن شهرک غرب هستم و سایت شمارو یکی از همسایگان مغازه م معرفی کرده. برای نصب فلاش تانک اولا بفرمایید اجرت چقدر می گیرید و دوم اینکه با چه شماره ای باید تماس بگیرم که کمترین هزینه ایاب و ذهاب رو پرداخت کنم

  • سلام جناب نصیری
   چون ساکن شهرک غرب هستید، برای نصب فلاش تانک با شماره لوله بازکنی شهرک غرب 09126887380 تماس بگیرید و اجرت نصب فلاش تانک را هم قبل از شروع کار، با سرویس کار توافق کنید تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید.

 • سلام
  خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که در زمینه انواع فلاش تانک نوشتین. موقع خرید دیگه می دونیم چی بخریم چی نخریم. حالا برای نصب با همین شماره لوله بازکنی شهرک غرب باید تماس بگیریم؟

  • سلام جناب محمدی
   بله یکی از خدماتی که در لوله بازکنی شهرک غرب ارائه می شود نصب و تعویض فلاش تانک هست. می تونید تماس بگیرید

 • سلام. اگر با لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرم برای تعمیر فلاش تانک هم میان یا فقط نصب فلاش تانک رو انجام می دین؟

  • سلام دوست عزیز
   در شعبه لوله بازکنی شهرک غرب عملیات نصب و تعویض فلاش تانک انجام میشه ولی برای تعمیر نیاز هست که با تعمیرکاران این حوزه تماس بگیرید.

  • سلام آقای مسعود
   روش های خانگی برای رفع گرفتگی لوله آب گرم همان روش هایی هست که مدام در مقالات مختلف و در پاسخ به سوال دوستان گفته ایم. ولی اگر این روش ها جوابگو نباشد باید از یک متخصص کمک بگیرید که می توانید با شماره لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید. البته یک روش پیشگیری از رسوب گرفتگی لوله ها نیز وجود دارد که در این صورت با استفاده از سیستم رسوب زدایی و رفع گرفتگی با پالس الکتریکی می توانید مانع از رسوب گرفتگی لوله های آب گرم شوید.

 • سلام و خسته نباشید
  ببخشید میشه توضیح بدین برای تشخیص محل یخ زدگی لوله ها چه راه کارهایی وجود داره؟ اگر خودم نتونم این کار رو انجام بدم باید به شماره لوله بازکنی شهرک غرب زنگ بزنم؟
  کرد؟

  • سلام
   برای تشخیص محل یخ زدگی لوله ها و همچنین یخ زدایی لوله ها به طور مفصل در لوله بازکنی نارمک صحبت کرده ایم. ولی اگر بخواهم آسانترین روش ها را ذکر کنم باید به این سه روش اشاره کنم.
   می توانید شیرهای آب را یکی یکی باز کنید و خروجی آنها را چک کنید. لوله ای که یخ زده باشد خروجی آب نخواهد داشت.
   آن قسمت از لوله که دچار یخ زدگی باشد، سردتر از نقاط دیگر می شود که می توانید با دست کشیدن روی لوله و لمس لوله محل یخ زدگی را پیدا کنید.
   با زدن ضربه روی لوله هم می توان محل یخ زدگی را شناسایی کرد. چون صدا در محل یخ زده می تواند زیرتر از صدای معمولی باشد.
   اگر با این روش ها نتوانید محل یخ زدگی را پیدا کنید بهتر است قبل ازینکه منجر به ترکیدگی لوله شود، با لوله بازکنی شهرک غرب تماس بگیرید.

 • سلام. خسته نباشید
  ممنون از مقاله مفیدتون در لوله بازکنی شهرک غرب. اگر ممکنه در مورد تفاوت فلاش تانک با سیفون هم مطلب بنویسید.

  • سلام جناب منفرد
   چیزی که به طور عامیانه بین مردم جا افتاده این مساله است که سیفون همان فلاش تانک است. ولی سیفون قسمتی از لوله‌کشی فاضلاب ساختمان است. سیفون به لوله‌ خمیده ای گفته می شود که وظیفه آن جلوگیری از خروج گازهای بدبوی فاضلاب و پخش شدن آن در ساختمان است. دلیل اینکه سیفون مانع از خروج بوی بد از فاضلاب می شود این است که در خمیدگی سیفون آب وجود دارد و آب گازهای متصاعد شده از فاضلاب و بوی نامطبوع را از محیط دور نگه می‌دارد. اما فلاش تانک منبعی است که آب را در خود ذخیره می‌کند و هنگامی که دکمه تخلیه زده شود آب با فشار زیاد به داخل لوله فاضلاب ریخته می شود و باعث می شود مسیر لوله از مواد زائد تخلیه شود.

 • سلام و خدا قوت خدمت پرسنل شرکت لوله بازکنی شهرک غرب
  من اسم کفشور خطی به گوشم خورده ولی دقیقا نمی دونم چیه؟

  • سلام آقا مهدی عزیز
   من مطمئن هستم علاوه بر اینکه اسم کفشور خطی را شنیده اید، در مکان های به خصوصی آن را نیز دیده اید. از کفشور خطی مانند کفشور مربعی شکل رایجی که در همه خانه ها وجود دارد، برای جمع آوری آبهای سطحی در حمام و سرویسهای بهداشتی استفاده می شود. تفاوت کفشور خطی با کفشور ساده، در ابعاد و مکانیزم جمع آوری آب است. کفشورهای خطی معمولا یک متر طول، 8 الی 10 سانتی متر عرض دارند. در وسط کفشورهای خطی یک لوله که به چاه فاضلاب وصل است قرار دارد که وظیفه انتقال آب به چاه فاضلاب را به عهده دارد.

 • سلام. میشه توضیح بدین که آیا سیفون هم مثل فلاش تانک انواع مختلف داره یا خیر؟ ضمن اینکه از خدمات و اطلاعات تخصصی صفحه لوله بازکنی شهرک غرب تشکر می کنم.

  • سلام دوست عزیز
   بله سیفون هم انواع مختلف دارد که یکی از انواع رایج آن سیفون p شکل است. این نوع سیفون را تقریباً همه دیده اند که به شترگلو معروف است. از این نوع سیفون‌ شترگلو به منظور اتصال به دستشویی، لگن حمام، شیر آبخوری و آبریز معمولاً استفاده ‌می‌شود.

 • سلام و خدا قوت
  کاربرد سیفون سینک یا روشویی چیه؟ میشه این قطعه رو از اتصالات لوله کشی سینک یا روشویی حذف کرد؟

  • سلام آقای غلامی
   کاربرد سیفون سینک و روشویی هر دو یکسان هست و دو دلیل عمده برای استفاده از سیفون در سینک و روشویی توالت وجود دارد. اول جلوگیری از ورود گازهای سمی و بوی بد فاضلاب به داخل فضای توالت و آشپزخانه است. دوم جلوگیری از ورود حشرات موذی نظیر سوسک به داخل ساختمان.

  • سلام دوست عزیز
   ممنون از لطف شما. شعبه لوله بازکنی شهرک غرب آماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی است.

 • با سلام و خسته نباشید
  به جهت دفع بوی بد فاضلاب که در محیط پذیرایی منتشر میشود چه راهکاری وجود دارد ؟

  • سلام خانم فرشته
   اولین چیزی که به ذهنم می رسه اینه که لوله ونت نصب شده رو بررسی کنید که آیا اصلا لوله ونت هست یا نه؟ ارتفاع لوله ونت را بررسی کنید. اگر لوله ونت به صورت درست و صحیح عمل نکند گاز و بوی بد جمع شده در چاه فاضلاب، از اولین خروجی از جمله لوله حمام یا لوله توالت خارج می شود. البته برای بررسی بیشتر می توانید به شماره لوله بازکنی شهرک غرب زنگ بزنید تا بیشتر بررسی شود که منشا بوی بد از کجاست

  • سلام دوست عزیز
   زمان تعمیرات نشتی لوله ها بسته به موضوع مورد نظر می تواند متفاوت باشد. اگر مشکل جزئی با لوله یا نشتی کوچک دارید، ممکن است فقط چند ساعت طول بکشد. با این حال، اگر مشکل مهمی در لوله های خود دارید، روند تعمیر ممکن است طولانی تر شود. بدون بررسی شرایط نشتی لوله ها در مورد زمان مورد نیاز برای رفع نشتی لوله نمی توان اظهار نظر کرد.

    • برخی از تعمیرات ممکن است نیاز به بازسازی و رفع نشتی در لوله های شما داشته باشد. یک سرویسکار با تجربه در لوله بازکنی بلوار فردوس باید بتواند به شما بگوید که آیا چنین است.

     اگر نیاز به تعمیر لوله های خود و نصب اتصالات لوله جدید دارید، باید به شما اطلاع دهند که چقدر طول می کشد.

     • چه نوع موادی برای تعمیرات و رفع نشتی و ترکیدگی لوله استفاده می شود؟

     • بسیاری از مواد مختلف را می توان در تعمیرات استفاده کرد، از جمله مس، فولاد و پی وی سی. بسته به لوله های خانه شما، یک لوله کش می تواند به شما بگوید که مناسب ترین است.

     • شما باید این سوال را بپرسید زیرا همه لوله کش ها با انواع لوله ها کار نمی کنند. برخی از لوله کش ها فقط با مارک های خاص مانند لوله های مسی یا PEX کار می کنند. این مهم است که بدانید خانه شما دارای نوع خاصی از لوله است که نیاز به تعمیر دارد.

 • همسایه های من در همان خط لوله انسداد فاضلاب دارند، آیا امکان تقسیم هزینه ها وجود دارد؟

  • سلام دوست عزیز
   اغلب اتفاق می افتد که برای رفع انسداد فاضلاب که در همسایه ها نیز رخ می دهد، فراخوانده می شویم. اگر سفارشی به طور مشترک توسط هر دوی شما به ما ارائه شده باشد، ممکن است این امر سودمندتر باشد، زیرا هزینه های ایاب و ذهاب تقسیم می شود. با این حال، برای سایر هزینه ها، همیشه واضح نیست که هزینه ها به طور مساوی با همسایگان تقسیم شود. تصور کنید مشکل فاضلاب تنها در 10 دقیقه حل شد و همسایه ها یک ساعت کار کردند و حتی یک بازرسی دوربین انجام شد. در این صورت، تقسیم هزینه های کار هوشمندانه نیست، زیرا در این صورت تاوان بدبختی همسایه ها را خواهید داد.

 • آیا سن لوله فاضلاب بر تعداد گرفتگی های فاضلابی که ممکن است اتفاق بیوفتد، تأثیر می گذارد؟

  • سلام دوست عزیز
   بله، لوله های فاضلاب قدیمی معمولا حاوی مقدار زیادی بقایای انباشته شده هستند. مطمئناً هنگامی که این لوله ها به طور مرتب تمیز نمی شوند، مشکلات انسداد به طور مرتب تکرار می شود. در این مورد، عاقلانه خواهد بود که یک متخصص لوله بازکنی در شهرک غرب بیاید تا برنامه ای را برای نگهداری دوره ای تنظیم کند.

  • سلام دوست عزیز
   بله، زیرا در جاهایی که افراد معمولاً می توانند با دستگاه رفع گرفتگی کار کنند، متوجه می شویم که شرکت ها بیشتر از دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده می کنند. وگرنه معمولاً یک سری روش های معمول برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد که هم لوله بازکنی های سیار و هم شرکت های لوله بازکنی در شهرک غرب از انها استفاده می کنند.

  • سلام دوست عزیز
   تجربه نشان می دهد که مشکلات فاضلاب با ساخت و سازهای جدید کمتر اتفاق می افتد. با این حال، ساخت و ساز جدید مطمئنا تضمینی برای یک سیستم فاضلاب کامل نیست. به عنوان مثال، خطاهای ساختمانی ممکن است رخ دهد، به این معنی که مردم دائماً از جریان ضعیف فاضلاب، با تمام عواقب آن، ناراحت می شوند. در واقع، کاری جز نصب مجدد لوله ها باقی نمانده است و این کاری است که هزینه بر است و در نتیجه اغلب به تعویق می افتد.

  • این بستگی به این دارد که آیا شما از متخصص فاضلاب که کار را برای شما انجام می دهد اجازه بگیرید یا خیر. به نظر ما این مشکلی نیست که شما تماشا کنید و سوال بپرسید، اما مطمئناً می توانید تصور کنید که وقتی مشتری کار را تماشا می کند متخصص فاضلاب فشار بیشتری را تجربه می کند.

  • اگر از عوامل شیمیایی رفع گرفتگی اجتناب شود، بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب برای محیط زیست مضر نیست.
   اگر می دانید قبل از حضور کارشناس از مواد شیمیایی استفاده کرده اید، بهتر است این موضوع را به کارشناس فاضلاب گزارش دهید.
   چون این امکان وجود دارد که لوله قبل از رفع گرفتگی تخلیه شود.
   شما از ما می خواهید تا کار رفع انسداد را انجام دهیم تا مطمئن شوید که آسیب های زیست محیطی به محیط وارد نمی شود و ما به محض اینکه مواد مضر را پیدا کنیم، آنها را به شیوه ای مسئولانه دفع می کنیم.

  • یک متخصص فاضلاب هر سال صدها بار این کار را انجام می دهد و می داند که چگونه وضعیت را مدیریت کند.
   به محض وجود خطر در هنگام رفع انسداد لوله فاضلاب به شما اطلاع داده می شود.
   مثلاً اگر لوله های فاضلاب مشکل دار باشند یا اتصالات، درست و خوب آب بندی نشده باشند، بدون تردید به شما اطلاع داده خواهد شد.
   و یا اگر لوله ها انقدر کهنه و قدیمی باشند که با استفاده از مواد شیمیایی برایشان مشکلی پیش بیاید و یا حتی فشار فنر یا پمپ هوا به آنها آسیب بزند، قبل از انجام کار به شما اطلاع داده می شود.

  • رفع گرفتگی فاضلاب معمولاً با کثیفی زیاد همراه است.
   متأسفانه گریزی هم از آن نیست.
   هر چیزی که در لوله فاضلاب است می تواند به صورت قطعه قطعه به سطح بالای آب برسد و این مورد نه تنها بوی بد ایجاد میکند، بلکه کف هم کثیف می شود.
   اما باید کار تمیز انجام شود تا تمام آثار انسداد فاضلاب برطرف شود.
   تمیز کردن بخش کوچکی از کف آشپزخانه یا توالت، خیلی بهتر از تحمل بوی تعفن و کثیفی دائمی است.

  • بیشتر در اتصالات فولادی استفاده می شود.
   از چسب لوله یا نوار PTFE روی رزوه ها استفاده می کند که در صورت اتصال از نشتی و خوردگی جلوگیری می کند.
   اگر نخ ها در قسمت داخلی باشند، اتصالات ماده است.
   اتصالات نر است، اگر نخ ها در قسمت بیرونی باشند.

  • فلنج معمولاً به شکل صفحه یا حلقه ای است که وقتی به لوله بسته می شود یک لبه در انتهای لوله ایجاد می کند.

  • استانداردها احراز هویت معینی هستند که با اشاره به ساخت و نصب محصول ارائه می شوند. برخی از استانداردهای رایج عبارتند از BSP، NPT، ANSI، ASME و غیره.

  • اتصالات لوله در انواع و اندازه های مختلف رزوه وجود دارد.
   برخی از رایج ترین انواع رزوه عبارتند از: لوله های ملی مخروطی/مستقیم (NPT/NPS)، لوله آهنی نر/ماده (MIP/FIP)، لوله استاندارد بریتانیایی مخروطی/مستقیم (BSP(T)/BSP(S)) و ملی. ویژه یکپارچه (UNS).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.