پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی بلوار فردوس

لوله بازکنی بلوار فردوس

لوله بازکنی بلوار فردوس
 • رفع گرفتگی لوله سینک با فنربرقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله
 • رفع بوی بد توالت
 • رفع نم و رطوبت
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی

لوله بازکنی بلوار فردوس تضمینی

در خصوص اهمیت لوله بازکنی بلوار فردوس باید گفت، یکی از مناطق تهران که در عین خوش آب و هوا بودن، بسیار پر تردد و شلوغ می باشد، بلوار فردوس غرب و شرق است که به دلیل سکنه زیاد و شلوغ بودن، مجبور به ساخت و ساز خانه های مسکونی که اغلب به صورت آپارتمانی می باشد، شده اند. شاید در این محدوده به خدمات لوله بازکنی تهران نیاز پیدا کنید.

همین امر سبب شده است که استفاده از لوله های مشترک فاضلاب در یک ساختمان توسط چندین واحد مسکونی، مشکلات تاسیساتی زیادی برای اهالی منطقه بلوار فردوس به وجود بیاید.

به همین دلیل شرکت لوله بازکنی موسوی، با استقرار چند اکیپ مجهز به دستگاه های لوله بازکنی مدرن و پیشرفته در منطقه بلوار فردوس غرب و شرق تهران، یکی از شعب  را افتتاح نموده تا در خدمت رسانی سریع و فوری بتواند در کنار اهالی محترم این منطقه باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی بلوار فردوس

ما همواره سعی کرده ایم تا به شعار خود یعنی ارائه خدمات در کمتر از نیم ساعت عمل کرده و پس از تماس نزدیک ترین همکاران فنی خود را به محل اعزام کنیم. به همین دلیل توصیه می کنیم که در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات لوله بازکنی از جمله رفع گرفتگی لوله، تشخیص محل ترکیدگی و ترمیم لوله های شکسته، رفع نم و بوی رطوبت در ساختمان، بیرون آوردن اشیا قیمتی از چاه توالت و مواردی نظیر این نیاز پیدا کردید، فقط کافی است تا با یک تماس همکاران ما را برای حضور در محل راهنمایی کنید.

قیمت لوله بازکنی بلوار فردوس

شرکت های ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، برای شفاف سازی نرخ و قیمت خدمات، اقدام به ارائه نرخ برای هر یک از خدمات خود کرده اند که این قیمت ها زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی می باشد.

هر چند نمی توان منکر این موضوع شد که متاسفانه برخی شرکت ها و افراد فعال در حوزه لوله بازکنی با توجه به موقعیت جغرافیایی و موقعیت اقتصادی منطقه، نرخ خود را تغییر داده و گاه مشاهده می شود که برای ارائه خدمات، دستمزدهای کلان اخذ شده است.

ما در این شعبه برای هر یک از خدمات لوله بازکنی از قبیل رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، رفع گرفتگی چاهک حمام، رفع نم و رطوبت، تخلیه چاه بلوار فردوس و سایر مناطق تهران از جمله لوله بازکنی غرب تهران و سایر مناطق نرخ های معینی داریم که به هیچ وجه با توجه به موقعیت اقتصادی منطقه تغییر نمی کند. گاهی دیده شده که عده ای با توجه به تغییرات فصل، مثلاً اگر زمستان باشد، هزینه ها را بالاتر از سایر موارد دریافت می کنند. اما خبر خوب این است که ما در لوله بازکنی فردوس، قیمت های ثابت و مشخص داریم.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در بلوار فردوس

همواره مشاغل خدماتی همچون لوله بازکنی و تخلیه چاه از جمله مشاغلی هستند که دستخوش سلیقه و عوامل متعدد برای قیمت گذاری می باشند. البته که شرکت ما به هیچ عنوان این امر را نمی پسندد و کلیه خدمات خود را بر اساس قیمت و تعرفه اتحادیه لوله بازکنی انجام می دهد.

اما بسیاری از شرکت های لوله بازکنی در بلوار فردوس با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقتصادی ساختمان ها، نرخ خدمات خود را تغییر می دهند. ولی گذشته از این نوع رفتار غیر حرفه ای، باید چند عامل اصلی را در قیمت گذاری خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران موثر دانست.

 • محل قرارگیری لوله ها در ساختمان. یعنی دستگیر بودن یا نبودن لوله ها و دسترسی آسان به آنها
 • نوع گرفتگی لوله ها. اگر گرفتگی از نوع سخت و با مواد سخت باشد، قیمت بالاتر خواهد بود.
 • محل گرفتگی لوله ها. اگر گرفتگی در پیج و خم لوله باشد، قطعاً هزینه آن با زمانی که گرفتگی در نزدیکی دهانه لوله فاضلاب باشد، فرق خواهد کرد.

ممکن است به خدمات لوله بازکنی ستارخان نیاز داشته باشید.

تخلیه چاه بلوار فردوس

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه، تخلیه چاه است. ما در تمام 22 شعبه ی خود این امکان را داریم که بتوانیم با استفاده از ماشین آلاتی که مجهز به پمپ های بسیار قوی و مکنده های اساسی هستند کار تخلیه چاه را به خوبی انجام دهیم. نکته ی مهمی که درباره ی تخلیه چاه وجود دارد این است که در بسیاری از موارد چاه نیاز به لایروبی دارد که این نکته فقط توسط فردی که چاه را تخلیه می کند قابل تشخیص است.

 لوله بازکنی ارزان یا معتبر؟؟

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که همواره ارزان بودن خدمات دلیل بر به صرفه بودن آن نیست. چه بسا بسیار مشاهده شده است که همکاران فنی و تیم لوله بازکنی بلوار فردوس در محل حاضر شده و صاحبخانه اظهار داشته است که بتازگی اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب نموده ولی متاسفانه پس از کوتاه زمانی مجدد لوله های فاضلاب یا سینک ظرفشویی مسدود شده است.

چه عواملی سبب گرفتگی لوله های فاضلاب می شود؟

شاید اگر عواملی که موجب گرفتگی لوله ها می شود را بشناسید، بتوانید با رعایت و پیشگیری از آنها از مسدودی لوله های فاضلاب جلوگیری کنید و کمتر به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نظیر لوله بازکنی سعادت آباد نیاز پیدا کنید.

در اینجا به ذکر چند عامل اصلی گرفتگی لوله ها به صورت مختصر اشاره می کنیم.

لوله بازکنی در بلوار فردوس

 • رسوب گرفتگی: در مواردی رسوب و جرم های چسبیده به جداره لوله ها موجب کاهش قطر لوله و در نتیجه باریک تر شدن مسیر حرکت آب می شود. در نتیجه آب به کندی تخلیه می شود.
 • توده مو: مو به مرور در لوله به انبوه و توده مو تبدیل می شود و همچون یک فیلتر مواد زائد و جامد دیگر را به خود جذب می کند و همین مساله موجب گرفتگی لوله ها می شود.
 • معمولاً خانم های خانه به هنگام شستشوی ظروف روغن و چربی غذا را داخل سینک می ریزند. ترکیب چربی و آب سرد موجب می شود که چربی ها به جداره لوله بچسبد و همچون چسب سایر مواد زائد را به خود جذب کند.
 • شیب غیر استاندارد لوله ها: اگر به هنگام لوله کشی به شیب لوله ها دقت نشود آب داخل لوله به خوبی جریان پیدا نمی کند و تخلیه آن به کندی انجام می شود.

  سرویسکاران شرکت لوله بازکنی موسوی با تعهد و پایبندی به اصل درآمد حلال، همواره سعی و کوشش خود را به کار می برند تا نسبت به رفع دائمی گرفتگی لوله ها اقدام نمایند. به همین دلیل ما کار خود را تضمین انجام می دهیم. به طوری که بعد از اتمام کار، پرسنل ما منتظر می مانند تا شما نتیجه ی کار را کامل تست نمایید و بعد از تایید کردن، اقدام به دریافت هزینه می شود. 

  پس بجای جستجو برای لوله بازکنی ارزان، به دنبال شرکت لوله بازکنی معتبر، منصف با منطقی ترین قیمت باشید. زیر هیچ ارزانی بی حکمت نیست. نکته ی مهم این است که در همین ارزانی ها گاهی عده ای سودجو پیدا می شوند و از عدم آگاهی افراد استفاده می کنند و محلول هایی را با عنوان محلول معجزه آسا به مردم می فروشند که تمام لوله های فاضلاب را می پوساند. در این موارد نیز دقیق باشید تا به راحتی کلاه سرتان نگذارند.

لوله بازکنی فوری در بلوار فردوس تهران

همواره پس از تماس و اخذ آدرس، نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود که طی بررسی های به وجود آمده و استعلام از مشتریان، آمار حضور در محل زیر 20 دقیقه است. چرا که همه سرویسکاران به موتور مجهز می باشند و حتی در ساعات ترافیک و یا جاهایی که عبور خودرو، به سختی انجام می شود، مشکلی برای تردد نداشته باشند.

لوله بازکنی تضمینی در بلوار فردوس

دغدغه بسیاری از همشهریان، این است که ممکن است مشکل گرفتگی لوله به صورت مقطعی حل شده باشد و پس از مدت کوتاهی دوباره لوله دچار مشکل شود. 

البته ما به همه شما عزیزان این حق را می دهیم ولی خاطر شما را به این موضوع جلب می کنیم که کلیه سرویسکاران این شرکت موظف هستند پس از رفع مشکل لوله ها، آنها را تست کنند و پس از اطمینان از رفع گرفتگی لوله ها یا رفع نشتی لوله، محل را ترک کنند.

به همین دلیل است که خدمات ما در کلیه شعبات از جمله لوله بازکنی گیشا، به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور رسمی انجام می گیرد. 

قطعاً قبل از تماس با شرکت های خدماتی، باید به سابقه، تجهیزات مورد استفاده و میزان رضایت مندی مشتریان قبلی توجه نمایید.

این مساله را هم فراموش نکنید که در هر صنفی افراد سودجو وجود دارند و نباید قسمتی از جامعه و صنف لوله بازکنی را به کل این جامعه تعمیم داد. 

لوله بازکنی بلوار فردوس بدون کثیف کاری و خرابی

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، رفع مسدودی چاهک حمام به وسیله توده مو یا هرگونه شی خارجی، تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله به نحوی انجام می شود که در صورت ممکن هیچگونه خرابی در محل به وجود نیاید و در مواردی نظیر ترکیدگی لوله با شناسایی محل دقیق، از آسیب رساندن به قسمت های دیگر ساختمان و تحمیل هزینه اضافی جلوگیری شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم با استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی جنت آباد از خرابی و کثیف کاری در محل گرفتگی لوله ها جلوگیری کنید و بدون کثیف کاری و گاه با حداقل هزینه بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. چون لوله بازکنی بلوار فردوس، به تعهدات خود پایبند است. مثلاً در حین فنر زدن برای بازکردن لوله اصلاً کثیف کاری نخواهیم داشت. به حدی که حتی نیاز به جمع کردن فرش یا موکت آشپزخانه نخواهید داشت. همچنین باید متذکر شویم که فنرهای لوله بازکنی بعد از اتمام کار به طور کامل شسته می شوند.

 لوله بازکنی با تجهیزات مدرن و پیشرفته

همواره به روز بودن و استفاده از تجهیزات روز دنیا در هر کاری موجب افزایش سرعت و کیفیت در آن کار می شود. در ارائه خدمات لوله بازکنی نیز هر چه تجهیزات مورد استفاده مدرن تر و پیشرفته تر باشد، کار بدون کثیف کاری، بدون خرابی و تحمیل هزینه های اضافی خواهد بود.

تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله نیازی به تخریب ندارد و یک فرد متخصص و با تجربه می تواند با استفاده از دستگاه نشت یاپ محل دقیق ترکیدگی لوله ها را تشخیص داده و شما را از هزینه اضافی نجات دهد.

این مهم هست که اگر به طور مثال می خواهید شی را از توالت فرنگی خارج کنید، بدون شکستن و آسیب رساندن به توالت، بتوانید شی را از داخل آن خارج کنید. مدت زمان انجام کار رابطه مستقیم با نوع تجهیزات مورد استفاده دارد. به هم ریختگی حاصل از گرفتگی لوله ها موجب تشویش ذهن ساکنین خواهد بود که اگر بتوانید به سرعت و به طور دائم مشکل گرفتگی لوله ها را حل کنید، مشتریان راضی تری خواهید داشت.

لوله بازکنی و تخلیه چاه بلوار فردوس بدون تعطیلی

لوله بازکنی در بلوار فردوس شبانه روزی

گاه برای رفع گرفتگی لوله ها، تشخیص نوع گرفتگی لوله و سایر خدمات نیازی به حضور اکیپ لوله بازکنی نمی باشد و شما می توانید فقط با یک تماس با همکاران ما در لوله بازکنی بلوار فردوس نسبت به اخذ راهنمایی در خصوص نحوه و روش رفع مسدوی لوله ها اقدام کنید.

سوالات متداول لوله بازکنی بلوار فردوس 

لوله بازکنی بلوار فردوس به صورت 24 ساعته و حتی در روزهای تعطیل نیز بدون هیچ استثنایی اماده خدمت رسانی است.

ساعت کاری تغییری در نوع ثبت درخواست ایجاد نمی کند و شما می توانید با تماس با شماره تلفن 09126887380 درخواست خود را ثبت کنید.

اصولاً به دلیل استفاده از ماشین های قوی برای تخلیه چاه و جهت حفظ حریم همسایه ها ما در ساعات شب کاری بعد از نیمه شب تخلیه چاه انجام نمی دهیم. مگر اینکه در اطراف همسایه ای وجود نداشته باشد.

18 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی بلوار فردوس»

 1. سلام. من ساکن منطقه بلوار فردوس تهران هستم و برای تخلیه چاه با یکی از این شرکت های لوله بازکنی تماس گرفتم. متاسفانه وقتی اومدن گفتن که کارو انجام دادن و دستمزدشون رو گرفتن و رفتن. حالا بعد یه ماه بازم می بینم که بوی فاضلاب از لوله ها استشمام میشه. ممکنه دوباره چاه پر شده باشه؟

  1. سلام. اگه واقعاً چاه رو تخلیه کرده باشن امکان نداره یک ماه پر شه. ولی گاهی بعضی از دوستان فقط وانمود می کنن که تخلیه کردن ولی در عمل کاری انجام نمی دن. یه مسئله دیگه ممکنه به خاطر این باشه که چاه رو لجن گرفته و نیاز بوده که لجن های رو دیواره رو با لجن کش تمییز کنن که به ظر میاد متاسفانه این کارو هم نکردن.

 2. سلام. ما هم دچار همچین مشکلی شدیم. همه میان فقط یه فکر پول هستن اصلا منصفانه نیست که بخاطر پول آدم رو گول بزنن و خیانت کنن.

  1. با سلام آقای اکبری. متاسفانه نمی شه که چاه انتقد زود پر بشه و به نظر میاد که خاستن سوء استفاده کنن و اصلاً تخلیه رو انجام ندادن. یا اینکه چاه از لجن پر شده ولی توجهی بهش نشده در حالی که باید با لجن کش چاه رو تخلیه می کردن.

  1. سلام دوست عزیز
   1- آسیب و نصب ضعیف
   این غیرعادی نیست که برخی از مصالح هنگام ساخت خانه کمی کوبیده شوند، اما اگر این لوله‌ها باشند که آسیب ببینند، در درازمدت می‌توانند مشکلاتی ایجاد کنند. علاوه بر این، اگر لوله‌ها از همان ابتدا به درستی نصب شده باشند، این احتمال وجود دارد که نتوانند به درستی کار کنند، زمانی که یک خانه کامل روی آنها قرار دارد.
   2- سایش
   لوله ها به طور طبیعی با جریان آب در سراسر آنها منبسط و منقبض می شوند، اما انجام این کار بسته به نحوه ساخت خانه شما می تواند باعث ایجاد مشکل شود. اگر لوله‌ها در مکانی قرار دارند که در معرض بتن، شن و حتی لوله‌های دیگر قرار دارند، اگر فضای کافی برای انبساط نداشته باشند، ممکن است شروع به ساییدگی روی آنها کنند (تا زمانی که در نهایت فرسوده شوند).

   3- خوردگی
   از آنجایی که این لوله ها در زیر زمین قرار دارند، تماس آنها با خاک طبیعی است. با این حال، افزودن خاک می تواند باعث خوردگی لوله ها در طول زمان شود. این امر در سیستم های لوله کشی خانه با لوله های مسی بسیار رایج است.

    1. سلام دوست عزیز
     جابجایی زمین/فنداسیون
     گاهی اوقات، نشتی دال در نتیجه جابجایی خانه شما در پایه آن رخ می دهد. هنگامی که زمین خانه شما شروع به جابجایی می کند، لوله های شما فشار کمی را تجربه خواهند کرد. با این حال، در حالی که لوله‌ها قوی هستند و می‌توانند بسیاری از چیزها را تحمل کنند، فشار بیش از حد می‌تواند واقعاً آسیب وارد کند و باعث نشت آنها شود.
     نشانه هایی که نشان می دهد نشت اسلب دارید
     اینفوگرافیک نشت اسلب
     افزایش ناگهانی قبض آب شما
     صدای جاری شدن آب زمانی که از لوله ها استفاده نمی شود
     رطوبت یا کپک زیر فرش
     صفحه کنتور آب متحرک زمانی که از لوله ها استفاده نمی شود
     آب ایستاده در اطراف محیط خانه شما
     فشار آب غیرمعمول کم
     ترک در قرنیز یا دیوارهای شما
     کف های مرطوب یا گرم
     مشکلات قالب / بوی کپک
     اگر مشکوک هستید که ممکن است در خانه خود نشتی دال داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا با تجهیزات کامل مساله رو بررسی کنیم.

 3. سلام خدمت شما و همکاران محترمتون در لوله بازکنی بلوار فردوس
  یه سوال دارم ممنون می شم اگر جواب بدین. چطوری میشه رطوبت ساختمان را کاهش داد؟

  1. سلام دوست عزیز
   خشک کردن لباس در داخل خانه، به ویژه روی رادیاتور، می تواند تراکم را افزایش دهد، مگر اینکه پنجره ای را باز کنید تا هوا به گردش درآید. با خشک کردن لباس های داخل آن می توان تا 9 پیمانه آب اضافی تولید کرد. لباسشویی خود را بیرون آویزان کنید تا در صورت امکان خشک شود، یا آن را در حمام در حالی که در بسته و پنجره کمی باز است یا پنکه بیرون کش روشن است آویزان کنید. اگر خشک کن دارید که به بیرون تهویه نمی شود، باید در هنگام استفاده از آن اجازه تهویه بیشتری بدهید.

   همیشه با درب ماهیتابه بپزید و بعد از جوش آمدن آب حرارت را کم کنید. فقط از حداقل مقدار آب برای پختن سبزیجات استفاده کنید.

   قالب موجود را حذف کنید:
   کپک های موجود را می توان با پاک کردن دیوارها و قاب پنجره ها با یک شوینده قارچ کش که دارای تاییدیه بهداشت و ایمنی (HSE) است یا با استفاده از محلول سفید کننده رقیق شده از بین برد. اینها اغلب در سوپرمارکت های محلی یا مغازه های DIY موجود هستند. همیشه از دستورالعمل های سازنده پیروی کنید.

    1. سلام خانم کرمانی
     تشخیص آن همیشه آسان نیست، اما در اینجا چند تفاوت کلیدی بین تراکم و سایر اشکال رطوبت وجود دارد.
     تراکم معمولاً در دیوارهای رو به شمال و در گوشه ها، در کمدها و زیر سطوح کار یافت می شود – در واقع هر جا که حرکت هوا کمی وجود داشته باشد.

     انواع دیگر رطوبت، مانند باران یا نشتی لوله کشی، معمولاً یک “علامت” باقی می گذارد.

     تراکم اغلب با رشد کپک مشخص می شود – کپک معمولاً در آب تمیزتر رشد می کند بنابراین بعید است که در رطوبت ناشی از نفوذ یا افزایش رطوبت رشد کند.

 4. مدتی هست که به هنگام ورود به خانه، بوی فاضلاب و رطوبت را در خانه حس می کنم. دلیل این موضوع چه می تواند باشد؟

  1. سلام دوست عزیز
   اینکه پس از مدتی بسته بودن درب و پنجره های خانه، به هنگام ورود بوی فاضلاب و رطوبت را حس می کنید می تواند نشانه وجود گرفتگی در لوله فاضلاب باشد. دقت داشته باشید که باید تمامی نشانه ها را دنبال کنید. اگر بوی رطوبت را به تنهایی حس می کردید، نشانه وجود نشتی در لوله ها و ایجاد نم و رطوبت در دیوارهای خانه می توانست باشد. ولی بوی فاضلاب را نیز حس می کنید به این دلیل است که آب از لوله های تخلیه به درستی تخلیه نمی شود و برگشت آب موجب ایجاد نم و رطوبت شده است. البته بوی فاضلاب در فضای بسته می تواند به دلیل رسوب گرفتگی لوله های تخلیه نیز باشد. در هر صورت ما پیشنهاد می کنیم اگر در محدوده بلوار فردوس ساکن هستید، با یکی از شماره های لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید. مساله وجود رطوبت را جدی بگیرید چون می تواند به نشست زمین اطراف دیوار یا ریزش دیوار منجر شود که علاوه بر خطرات مالی، آسیب های جانی را نیز به دنبال دارد. اگر هم شدت بوی فاضلاب کم است می توانید از محلول های خانگی برای رفع بوی بد فاضلاب استفاده کنید.

  1. سلام دوست عزیز
   پاسخ به این سوال واقعا به نوع انسدادی که لوله دارد، بستگی دارد. اگر گرفتگی ناشی از شستشوی بیش از حد دستمال توالت یا لوازم بهداشتی باشد، تعمیر باید ساده باشد. حتی ممکن است بتوانید از یک پیستون برای باز کردن گرفتگی آن استفاده کنید. با این حال، اگر گرفتگی ناشی از خوردگی لوله یا خرابی پمپ باشد، ممکن است تعمیر کمی پیچیده‌تر باشد. بهترین راه برای اینکه بفهمید برای رفع گرفتگی توالت چه کاری باید انجام دهید این است که چند روش خانگی لوله بازکنی را امتحان کنید و اگر این درمان ها موثر نبود، با یک لوله بازکنی بلوار فردوس تماس بگیرید

 5. سلام
  لوله تخلیه حمام واحد ما در آپارتمان گرفته بود و من خواستم به یکی از روش های خانگی، گرفتگی لوله رو رفع کنم. از مقالات شما خوندم و ترجیح دادم که از روش جالباسی برای باز کردن لوله حمام استفاده کنم. ولی احساس می کنم که موقع خارج کردن توده مو از لوله، کمی از قیرگونی داخل لوله کنده شد. ممکنه که لوله از اون منطقه نشتی داشته باشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   بعید نیست این اتفاق افتاده باشد. احتمالاً قیرگونی به دلیل آببندی اطراف اتصالات و زانویی لوله بوده است که اگر کنده شده باشد، آب از آن ناحیه نشتی می کند. ولی اگر بعد از چند روز علائم رطوبت و نشتی آب را مشاهده کردید، می توانید با لوله بازکنی در بلوار فردوس تماس بگیرید تا نسبت به آببندی اتصالات لوله اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی