پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی انقلاب

لوله بازکنی انقلاب

لوله بازکنی انقلاب

لوله بازکنی انقلاب با داشتن متخصصین متعهد و ماهر در زمینه فنر زنی، بازکردن گرفتگی توالت سنتی و توالت فرنگی، پیدا کردن نشتی لوله ها، حفر چاه و سایر خدمات در حوزه ی لوله بازکنی در خدمت مردم عزیز تهران می باشد. همچنین ما 22 شعبه دیگر نیز در شهر تهران داریم که لوله بازکنی تهران یک نمونه از 22 شعبه ی ماست.

خدمات لوله بازکنی انقلاب

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع گرفتگی لوله سینک آشپزخانه
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب
 • درآوردن گوشی، ساعت و سوئیچ از توالت

لوله بازکنی انقلاب شبانه روزی

در صورت مواجهه با هر یک از مشکلات فوق می توانید با شماره چاه بازکنی در انقلاب تماس بگیرید.

لوله بازکنی انقلاب بدون کثیف کاری

رعایت بهداشت و عدم کثیف کاری در مراحل رفع گرفتگی لوله ها، حرف اول را می زند و یکی از معیارهای انتخاب لوله بازکنی است. ماهیت این شغل به گونه ای است که اگر ذره ای سهل انگاری شود، می تواند موجب ابتلا شدن به بیماری های گوناگون شود. به همین منظور کلیه سرویسکاران این شعبه موظف هستند حین انجام کار، از ماسک و دستکش استفاده کنند. علاوه بر این یکی از دلایلی که موجب پخش و پرتاب شدن آلودگی ها به اطراف می شود، عدم تسلط تکنسین بر سرعت چرخش فنر است که به اطراف پرتاب می شود و آلودگی ها را نیز پخش می کند. اگر در محدوده غرب تهران، ساکن هستید و نیاز به خدمات لوله بازکنی بدون کثیف کاری دارید، می توانید با شماره لوله بازکنی غرب تهران، تماس بگیرید.

لوله بازکنی در غرب تهران فوری

فوریت و عجله ای بودن تماس هایی که با شماره های لوله بازکنی گرفته می شود، بر کسی پوشیده نیست. اگر از مشتریان ما باشید، می دانید که پایبندی به قولی که داده ایم مبنی بر اینکه در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر باشیم، باعث شده است که کلیه سرویسکاران را به موتورسیکلت مجهز کنیم تا بتوانند به موقع در محل حضور پیدا کنند.

شناسایی ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله های آب می تواند نتیجه عوامل زیادی باشد. تغییرات ناگهانی دما به ویژه سرما، زنگ زدگی، مشکلات ناشی از لوله کشی و بسیاری دلایل دیگر. تشخیص نشت یا ترکیدگی لوله مهمتر از علت آن است که چرا لوله ها ترکیده است.
تشخیص اینکه در جایی از خانه یکی از لوله ها نشتی دارد سخت است مگر اینکه به چشم خود ببینید که جایی نم داده یا در جایی آب جمع شده است. . گاهی اوقات، این مشکل با نشتی های کوچک غیرقابل توجه شروع می شود که در صورت عدم توجه و رسیدگی به آن باعث ایجاد یک مشکل بزرگ می شود. زمانی که متوجه می شوید، ممکن است خیلی دیر باشد و آب یا فاضلاب ناشی از ترکیدگی کار خودش را کرده باشدبه همین دلیل لوله بازکنی انقلاب پیشنهاداتی می دهد که بتوانید با توجه کردن به آن ها تشخیص های اولیه را داده و مانع از پیشرفت مشکل شوید.

وقتی به ترکیدگی لوله یا نشتی آب مشکوک می شوید قبل از هر کاری فلکه آب را ببندید و قبل از اینکه بخواهید کاری انجام دهید با لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید.

دلایل نم و رطوبت در دیوارها و سقف ساختمان

قبل از اینکه به روش های تشخیص نم و رطوبت در ساختمان بپردازیم، یکی از دلایل اصلی آن را بیان می کنیم چرا که همواره پیشگیری بهتر از درمان بوده و هزینه های به مراتب کمتری دارد. یکی از دلایل اصلی آن این است که در بین دیوارهای ساختمان، کف حمام و سرویس بهداشتی زهکشی به صورت اصولی و صحیح انجام نگرفته است.

توجه داشته باشید که در دراز مدت شستشوی مداوم سرویس بهداشتی و حمام، باعث می شود دوغاب بین کاشی و سرامیک کف سرویس بهداشتی از بین برود و درزهایی بین سرامیک ها ایجاد شود. همین عوامل باعث می شود که نم به زیر سرامیک و سقف طبقه پایین سرایت کند.

بعد از اینکه منشا نم را پیدا کردید، به دنبال روش هایی برای از بین بردن نم بدون تخریب و یا با حداقل تخریب باشید، تا هزینه کمتری را متحمل شوید. یکی از بهترین این روش ها استفاده از دستگاه های پیشرفته جهت تشخیص منشا و محل نم است که این امکان در لوله بازکنی انقلاب فراهم شده است.

7 روش طلایی برای تشخیص ترکیدگی لوله

روش های ساده ای که با کمی توجه و دقت می توانید مانع از یک مشکل جدی شوید. پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی تهرانپارس را مطالعه کنید.

افزایش ناگهانی مبلغ فیش آب

بسته به میزان استفاده شما در یک دوره یا حتی فصل سال ممکن است مبلغ فیش تغییر پیدا کند.اما شما به عنوان صاحبخانه، و با توجه به هزینه های زیادی که برای هزینه آب پرداخت می کنید حتماً محدوده ی  صورتحسابهای خود را می دانید. بنابراین با افزایش ناگهانی فیش آب باید به موضوع ترکیدگی لوله مشکوک شوید و آن را بررسی کنید. علائم واضح لوله های آسیب دیده را بررسی کنید. اگر نتوانستید چیزی پیدا کنید، با لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید. همکاران ما در حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ی خدمت هستند. شما می توانید با یک تلفن درخواست خود را ثبت کرده و 30 دقیقه دیگر سرویس کار در منزل شما خواهد بود.

بررسی تغییرات فشار آب

نشتی آب یا ترکیدگی لوله می تواند باعث کاهش فشار آب شما منزل شما شود بخصوص اگر در طبقات بالا در آپارتمان زندگی می کنید این تغییر به شدت قابل درک خواهد بود. این یکی از واضح ترین علائم نشت آب یا ترکیدگی لوله است. این قضیه بیشتر از همه در دوش حمام قابل لمس است که اغلب به خاطر فشار کم آب کامل به دوش نمی رسد یا حتی گرم نمی شود.

توجه به نشانه های کف پوش و دیوارپوش

چون لوله از داخل خانه می گذرد و با توجه به اینکه تمام لوله ها اخیراً توکار هستند ممکن است لوله جایی که از زیر کف پوش می گذرد شکسته باشد. بنابراین باید توجه بیشتری به کف پوش و دیوار پوش داشته باشید که بعد از مشاهده ی علائم بلافاصله با یک شرکت معتبر در این زمینه تماس بگیرید.  شعبه های ما مجهز به دستگاه های نشتی یاب هستند که به راحتی و بدون خراب کار می توانند نشتی را پیدا کرده و مشکل را حل کنند.

گودال آب زیر لوله

ایجاد گودال آب ساکن در هر جایی نشان از نشتی آب طولانی مدت دارد. این نشتی ها به نظر کوچک می آیند ولی چون فرسایشی ایجاد شده اند می تواند در یک لحظه شکاف بزرگتر شود و خانه را پر از آب کند. بعد از دیدن این مورد بلافاصله با لوله بازکنی سعادت آباد  تماس بگیرید که لوله کش های این شعبه بتوانند این قسمت را تعمیر یا تعویض کنند.

بررسی تغییر رنگ آب و بوی بد آب

نشتی لوله هایی که به علت زنگ زدگی ایجاد می شوند، رنگ آب را تغییر می دهند و با کمی دقت می بینید که آب به رنگ قهوه ای در آمده است. حتی اگر آب را در پارچ شیشه ای بریزید به وضوح می توانید تغییر رنگ آب را ببینید. اما مهمتر از رنگ، بوی آب است که ممکن است آب فاضلاب به دلیل وارد لوله آب تصفیه شده شود که با آشامیدن آن دچار بیماری خواهید شد. تغییر رنگ آب و بوی نامطبوع نشانه این است که این مشکل به یک راه حل فوری نیاز دارد. به هیچ عنوان با این مشکل به صورت سطحی برخورد نکنید هرچه سریعتر درخواست خود را در لوله بازکنی انقلاب ثبت کنید تا همکاران ما به سرعت این مشکل را حل کنند.

صدای عجیب و غیر معمول آب

ترکیدگی لوله ها می تواند منجر به صداهای غیرمعمول آب شود. این یکی از نشانه هایی است که هنگام بررسی مشکلات لوله کشی باید به آن توجه کنید. حتی یکی از روش های دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله نیز با امواج صدا می باشد. به صداهای غرغره یا سوت صداهایی است باید توجه شما را به خود جلب کند و شما را به نشتی یا ترکیدگی لوله مشکوک کند.

بررسی آسیب و مشکلات لوله روکار با لوله بازکنی انقلاب

برخی از خطوط لوله به صورت روکار هستند. در این موارد کار راحتر است و اگر ترکیدگی یا شکستگی باشد به راحتی قابل مشاهد می باشد. بعد از اینکه مطلع شدید مشکل از جاست برای رفع آن می توانید با ما تماس بگیرید. یا اگر در نقطه ای دیگر از تهران زندگی می کنید می توانید با سایر شعب ما مانند لوله بازکنی مرزداران تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا لوله بازکنی انقلاب ترکیدگی لوله های داخلی را هم می تواند تشخیص دهد؟

بله شناسایی ترکیدگی لوله ها با استفاده از دستگاه هایی که با طول موج کار می کنند انجام می شود. بنابراین عمق مهم نیست.

آیا برای تشخیص محل ترکیدگی لوله، باید محل را تخریب کرد؟

مهمترین امتیاز لوله بازکنی انقلاب در تشخیص ترکیدگی بدون تخریب است. فقط بعد از شناسایی برای ترمیم مشکل نیاز به تخریب نقطه ای است. 

قیمت تشخیص ترکیدگی و ترمیم آن چند است؟

قیمت بستگی به میزان ترکیدگی دارد و میزان نیاز به ترمیم دارد ولی هزینه ها بر اساس قیمت اتحادیه اخذ می شود.

18 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی انقلاب»

  1. سلام بهنام عزیز. ترکیدگی لوله ها نشاه های دیگه ای هم داره که باید بیشتر بررسی شود. اگه تمایل داشتید می تونید با لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید تا برای بررسی موضوع خدمت برسند.

 1. شماره های تماستون خیلی زیاده. دقیق نمی دونم برا لوله بارکنی انقلاب کدوم شماره رو باید بگیرم؟

  1. سلام دوست عزیز. شما هر کدوم از شماره ها رو بگیرید همکاران ما درخواست شما رو ثبت می کنند و به سرعت اطلاع رسانی می کنند. اما شماره 09126887380 راحت ترین هستش

    1. سلام دوست عزیز. لوله بازکنی زیاد هست اما اگر دنبال یک لوله بازکنی معتبر و با تجربه می گرید می تونید با لوله بازکنی انقلاب از شعبه های لوله بازکنی موسوی تماس بگیرید. 09126887380

 2. سلام. شما خدمات اتصال فاصلاب به سیستم فاصلاب شهری رو هم انجام می دین؟ البته در خیابان جمهوری اتصال به فاصلاب شهری انجام شده و این سوال رو برای یکی از محله های جنوب شهر سوال می کنم

  1. سلام دوست عزیز. بله یکی از خدماتی که لوله بازکنی انقلاب انجام میده، تغییرات لوله کشی اگوی شهری هستش. می تونید ما رو به دوستانتون هم معرفی کنید.

 3. اینکه در منطقه شلوغی مثل میدان انقلاب خدمات لوله بازکنی انقد سریع در محل حاضر میشن خیلی جای تشکر داره

  1. سلام دوست عزیز. یکی از ویژگی های ما زود رسیدن به محل هست.برای این کار ما در تمام مناطق نیروی موتوری داریم که بتونیم در حداقل زمان سرویس بدیم.

  1. سلام دوست عزیز. امکان نداره کسی جواب نده. احتمالا دارید شماره تلفن رو اشتباه میگیرید. با شماره 09126887380 تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز. خواهش می کنم. تخلیه چاه و بازکردن گرفتگی لوله و تمام کارهای خدماتی درحوزه فعالیت های ما هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی