پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک یکی از خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی تهران در یکی از محلات قدیمی تهران که جزو منطقه های بسیار خوب با ساکنینی محترم است، می باشد. اما همین قدیمی بودن کمی برای مردم منطقه مشکل ساز شده است. چون بیشتر ساختمان ها قدیمی هستند و لوله کشی آن ها نیز قدیمی است بیشتر دچار گرفتگی لوله می شوند. اما آنچه برای مردم این منطقه مسئله ساز است داشتن یک شعبه چاه بازکنی در منطقه ونک است که نیروهای امین و کاربلدی داشته باشند. به همین دلیل لوله بازکنی موسوی یکی از شعبه های خود را در این منطقه مستقر کرده است. که بتواند خدمات رسانی سریعتر و بهتری داشته باشد.

خدمات لوله بازکنی در ونک

لوله بازکنی ونک شبانه روزی

عمده مشکلاتی که برای لوله و فاضلاب ساختمان ها پیش می آید در خصوص گرفتگی لوله ها با عواملی چون مو و یا پسماند مواد غذایی هست. نگران نباشید در خصوص هریک از موارد ذیل می توانید با ما تماس بگیرید.

 • رفع گرفتگی لوله توالت
 • رفع گرفتگی لوله حمام 
 • رفع گرفتگی لوله سینک 
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت 
 • درآوردن اشیا از توالت
 • تشخیص محل ترکیدگی و نشتی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله

ما تک تک خیابان های منطقه ونک را پوشش می دهیم و تا به امروز توانسته ایم اعتماد و توجه مردم ونک را به خوبی جلب کنیم. برای بهتر شدن خدمات ما از نیروهایی استفاده می کنیم که سوء پیشینه نداشته باشند و افراد با حوصله و مقیدی باشند. چون لوله بازکنی برخلاف ظاهر آن که کار ساده ای است، بسیار کار حساس و دقیقی است که از عهده ی هر فردی ساخته نیست. اگر در محدوده شمال تهران ساکن هستید برای رفع گرفتگی لوله ها می توانید با لوله بازکنی شمال تهران، تماس بگیرید.

لوله بازکنی ونک با پشتیبانی

یکی از دلایلی که سبب می شود در این حره افراد سودجو وارد عمل شوند، این مساله است که لوله ها داخل دیوار کار شده اند و به صورت توکار هستند، بنابراین نحوه انجام کار و نیز نتیجه رفع گرفتگی لوله ها شاید به راحتی قابل تشخیص نباشد. به همین دلیل ما در شعبه ونک با افرادی همکاری می کنیم که پایبند به اصل روزی حلال هستند و مراحل رفع گرفتگی لوله ها را تا پایان ادامه می دهند و در آخر نیز موظف هستند لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کرده و تحویل مشتری دهند. 

اگر تا چندماه آینده، همان لوله دچار همان نوع گرفتگی شود، ما به شما این تضمین را می دهیم که بدون دریافت هزینه مجدد، نسبت به رفع مشکل اقدام کنیم.

قیمت لوله بازکنی ونک

صادقانه باید گفت که برای خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در ونک یا سایر مناطق، نرخ ثابتی وجود ندارد. چرا که در هر پروژه مشخصات کار و نوع مشکل می تواند با پروژه دیگر متفاوت باشد. اما چند فاکتور تاثیرگذار در قیمت لوله بازکنی ونک وجود دارد که مشخص کننده قیمت است. 

 1. نوع گرفتگی لوله
 2. محل گرفتگی لوله
 3. محل قرارگیری لوله گرفته شده
 4. تعداد گرفتگی لوله
 5. طول فنر مورد استفاده
 6. نوع دستگاه به کار برده شده برای رفع گرفتگی
 7. مدت زمان صرف شده برای انجام کار 

تخلیه چاه ونک

برای مطمئن شدن از اینکه آیا چاه شما پر شده است یا نه باید به علائم اولیه آن توجه کنید که در لوله بازکنی ونک نیز مفصل در مورد آنها صحبت کرده ایم و شامل موارد زیر می شود.

 • حشرات موذی اطراف چاه به شدت زیاد می شود.
 • بوی بد ناشی از چاه که می تواند تمام خانه را در بر بگیرد.
 • هنگام استفاده از توالت اگر چاه پر نشده باشد باید صدتی سقوط آب به توالت را بشنوید در صورتی که صدایی نباشد به مفهوم پر شدن چاه است.
 • در موارد شدید بیرون زدگی محتویات چاه شامل آب، لجن و فضولات

نکته بسیار مهم درباره چاه توالت این است که هرگز و هرگز درب چاه را بر ندارید و هرگز به توصیه عده ای که می گویند با چراغ قوه یا کبریت و از این قبیل چیزها چاه را بررسی کنید توجه نکنید که ممکن است شما را به کام مرگ بکشاند. در این موارد بهترین کار، تماس با لوله بازکنی ونک و یا سایر شعب  است که می تواند در مدت 20 الی 30 دقیقه به محل برسد و وضعیت را بررسی کند و در صورت تمایل شما اقدامات لازم را انجام دهد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیاز داشته باشید.

خدمات تخلیه چاه ونک

 • تخلیه چاه با استفاده از لجن کش
 • لایروبی و کف کشی چاه با استفاده از دستگاه های مکنده
 • حفر چاه و طوقه چینی آن
 • نصب سپتیک و تخلیه چاه سپتیک

چاه سپتیک چیست؟

یکی از انواع چاه های فاضلاب، چاه سپتیک است. در بعضی مواقع مانند زمین هایی که خاک آن ها بسیار سست است نمی توان چاه فاضلاب حفر کرد. در واقع حفر چاه فاضلاب در این زمین ها خطرناک است چون ممکن است خاک نشست کند و صدمات جدی به بار آورد. همچنین در مواقعی که فاضلاب دارای مشکلات زیست محیطی است نباید از چاه فاضلاب معمولی استفاده کرد.

در این مواقع از مخازنی که می تواند اندازه های آن ها متفاوت باشد استفاده می کنند. در واقع به جای اینکه چاه را حفر کنند و کول گذاری کنند و سایر کارهای مربوط به چاه، زمینی را به اندازه ی مخزن مورد نظر حفر می کنند. مخزن را که اکنون به آن چاه سپتیک می گویند، در زمین جاگذاری می کنند و لوله کش ها را به آن متصل می کنند. لوله بازکنی ستارخان نیز سال هاست در زمینه چاه سپتیک فعال است.

مخزن فوق یک مخزن سپتیک را نشان می دهد که البته هنوز در جای خود قرار نگرفته است. ظرفیت این مخازن متفاوت است و می توانند حتی اشکال مربع و مستطیل و اشکال دیگر نیز داشته باشند که بسته به ظرفیت و محل نصب متفاوت خواهد بود. لوله بازکنی ونک درباره تخلیه چاه سپتیک نیز ارائه خدمات می کند و البته که افرادی با تخصص در چاه سپتیک این کارها را انجام خواهند داد.

 

تخلیه چاه سپتیک با لوله بازکنی و تخلیه چاه ونک

تخلیه چاه سپتیک کمی متفاوت از تخلیه چاه های معمولی است. گرچه کوتاهی در تخلیه هر کدام از این چاه ها عواقب خود را دارد و مشکل ساز خواهد بود. بنابراین برای تخلیه این نوع چاه ها نیاز به مهارت و تجربه است که نیروهای ما در لوله بازکنی ونک و همچنین در لوله باز کنی یوسف آباد، از مهارت و تجربه ی زیادی برخوردار هستند. همین مسئله باعث شده که ما بتوانیم درباره دفع و تخلیه چاه های سپتیک کارخانجات نیز تجارب زیادی بدست آوریم. به همین دلیل می توانیم برای کارخانجات و شرکت ها نیز اقدامات تخلیه چاه را انجام دهیم.

5 نکته طلایی تخلیه چاه

 1. هرگز برای تخلیه چاه از مواد چاه بازکن یا هیچ ماده ی دیگری استفاده نکنید.
 2. هرگز برای بررسی وضعیت چاه از کبریت و سایر موارد اشتعال زا استفاده نکنید.
 3. هرگز به صورت سرخود درب چاه را برندارید چون ممکن است دچار گاز گرفتگی شوید.
 4. بعد از تخلیه چاه حتماً اطمینان پیدا کنید که با استفاده از لجن کش چاه کاملاً پاکسازی شده است.
 5. هر سال یک بار یا هر دو سال یک بار چاه را مورد بررسی قرار دهید که از جای دیگری خروجی پیدا نکرده باشد.

سوالات پر تکرار تخلیه چاه و لوله بازکنی ونک

آیا تخلیه چاه به صورت تضمینی انجام می شود؟

بله ما به دلیل اطمینان از برتری کارمان تمام خدمات لوله بازکنی ونک را تضمینی انجام می دهیم.

آیا قیمت برای تخلیه چاه معمولی و سپتیک متفاوت است؟

قیمت تخلیه چاه بر حسب عمق و طول چاه و در مورد چاه سپتیک با توجه به اندازه مخزن، متفاوت است. ولی به طور کلی از قیمت های اتحادیه پیروی می کنیم.

روش های ثبت درخواست برای خدمات چیست؟

شما می توانید با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید و یا می توانید به صورت مستقیم با هر یک از شعب مورد نظر تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال آماده ی خدمت رسانی هستند.

29 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی ونک»

 1. تو مقالتون دیدم که توصیه کردین افراد خودشون شخصا به بررسی چاه اقدام نکنن که خطرناکه. تشکر می کنم از شما که موارد ایمنی رو گوشزد می کنید. اتفاقا در حوالی ونک این اتفاق یکبار افتاده بود

  1. سلام دوست عزیز. بله دقیقاً چون چاه حاوی گازهای آتش گیر است ممکنه افراد را دچار خفگی یا بیهوشی بکنه. شما می تونید با لوله بازکنی ونک برای بررسی چاه تماس بگیرید.

 2. سلام خسته نباشید. من یک غذای خوری در حوالی میدان ونک دارم که لوله فاضلابش گرفته شده. ینی مدام چاه فاضلاب پر میشه. ممکنه یه متخصص بفرستین چاه رو بررسی کنه؟

  1. سلام دوست عزیز. حتما نیرو میفرستیم. فقط لطف کنید با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید و آدرس و درخواست خود را ثبت کنید.

 3. منزل من در یکی از کوچه های قدیمی ونک هست که ماشین به سختی عبور می کنه. وقتی با لوله بازکنی ونک تماس گرفتم و گفتن که با موتور در محل حاضر میشن خوشحال شدم

  1. سلام دوست عزیز. ما در تمام شعبمون نیروی موتوری هم داریم که بتونیم کار رو سریعتر انجام بدیم. می تونید توی روزهای تعطیل هم روی لوله بازکنی ونک حساب کنید.

  1. سلام دوست عزیز. شما می تونید با شماره تلفن 09126887380 تماس بگیرید که در دسترس ترین شماره ما هست و بلافاصله هماهنگیهای لازم برای فرستادن نیرو رو انجام می دن.

  1. پدرام عزیز سلام
   شما هر زمانی که با لوله بازکنی ونک تماس بگیرید همکاران من در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود

  1. سلام دوست عزیز. لوله بازکنی ونک به صورت 24 ساعته و حتی در روزهای تعطیل هم کار می کنه و این برای تمام 22 شعبه صادق هست.

 4. الان برای ساختمان های جدید الاحداث در حوالی ونک می تونیم از چاه سپتیک استفاده کنیم یا شرایط خاصی رو می طلبه؟

  1. سلام دوست عزیز. این چاه ها بیشتر برای مناطقی هست که خاک زمین برای حفر چاه مساعد نیست. برای این کار هم باید یه مقنی بیاد و نظرش رو بگه.

 5. سلام. خسته نباشید. ساختمان ما دارای چاه قدیمی هست که زود به زود نیاز به تخلیه چاه پیدا می کنه. خودمون هم در منطقه ونک ساکن هستیم. می خوام بدونم در همه مناطق امکان نصب چاه سپتیک وجود داره؟ چون زیاد در مورد اینوع چاه اطلاعاتی ندارم و نمی دونم میشه یا نه.

  1. سلام خانم سارا
   به طور کلی باید این توضیح را در مورد چاه سپتیک عرض کنم که در بعضی مناطق که خاک نرم است و نمی توان در آن ها چاه سنتی حفر کرد و به دلیل مشکلاتی که ممکن است بر اثر حفر چاه سنتی پیش بیاید، از چاه سپتیک استفاده می شود. ولی این بدان معنا نیست که در جاهایی هم که دارای خاک از جنس شن و ماسه یا خرده سنگ است، نمی توان از چاه سپتیک استفاده کرد. در هر صورت توصیه می کنم از متخصصین لوله بازکنی ونک در این خصوص مشاوره بگیرید.

 6. ساختمانی که من خریدم بعدا متوجه شدم که از چاه سپتیک استفاده شده و چاه جذبی و قدیمی ندارد. حالا این چاه پر شده و نیاز به تخلیه چاه هست. خودم هم ساکن محله ونک هستم. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنم؟

  1. سلام آقای صادقی سرخنی
   جسارتاً برای تخلیه چاه سپتیک خودتون نمی تونید اقدام کنید و اول باید بررسی شود که اصلاً نیاز به تخلیه چاه می باشد یا خیر. می توانید در صورت تمایل با شماره لوله بازکنی ونک تماس بگیرید تا سرویسکار به محل اعزام شود و شرایط را از نزدیک بررسی کند.

 7. سلام
  تشکر می کنم از خدمات لوله بازکنی ونک که با قیمتی بسیار منصفانه، رعایت کامل بهداشت و در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از روش های لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شد.

  1. سلام دوست عزیز
   شما بسیار لطف دارید و خوشحالم که از خدمات لوله بازکنی ونک رضایت کامل دارید. در صورت تمایل خوشحال می شویم مارو به دوستان و آشنایان هم معرفی کنید.

 8. سلام. من برای تماس با لوله بازکنی ونک دوبار با شرکت شما تماس گرفتم ولی کسی جوابگو نبود. بخاطر تعریفی که از شرکت شما شنیدم دلم می خواست از شرکت شما بیان و گرفتگی لوله را برطرف کنند ولی نمی دانم چرا کسی جواب نمی دهد

  1. سلام دوست عزیز
   از اینکه نتوانسته اید با شماره لوله بازکنی ونک تماس بگیرید بسیار متاسف هستیم و به احتمال خیلی زیاد شماره را اشتباه گرفته اید. چرا که لوله بازکنی در منطقه ونک همچون سایر شعب به صورت شبانه روزی هست و همکاران ما همیشه جوابگو هستند. توصیه می کنم با جستجوی سایت ما در گوگل، از شماره های مندرج در سایت استفاده کنید تا از درستی شماره مطمئن شوید.

 9. سلام. از خدمات لوله بازکنی ونک که بسیار منصفانه و بدون کثیف کاری و اتلاف وقت انجام شد، بسیار تشکر می کنم

  1. سلام دوست گرامی
   ما در کلیه شعبات از جمله لوله بازکنی ونک به دنبال حل مشکل هستیم و همه سعی خود را می کنیم تا در کمترین زمان ممکن و کمترین کثیف کاری این کار انجام شود

  1. سلام جناب چراغی
   برای تماس با لوله بازکنی ونک با شماره 09126887380 تماس بگیرید. این شماره، شماره مستقیم مدیریت مجموعه هست و قطعاً شماره رو اشتباه می گیرید وگرنه تمامی شعبات ما به صورت 24 ساعته فعال هستند.

  1. سلام خانم مهسا. معمولا اگر گرفتگی سینک ظرفشویی خیلی حاد نباشد، استفاده از تلمبه دستی بسیار موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی