پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی جمهوری

لوله بازکنی جمهوری

لوله بازکنی جمهوری

خدمات لوله بازکنی جمهوری

 • رفع گرفتگی لوله ها با فنر برقی لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • بازرسی ویدئویی از لوله ها
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله

لوله بازکنی جمهوری شبانه روزی

لوله بازکنی جمهوری شبانه روزی

گاه مشتریان عزیزی که در ساعات نیمه شب با شماره های شبانه روزی لوله بازکنی تهران یا سایر شعب لوله بازکنی موسوی تماس می گیرند، در ابتدای مکالمه بیان می کنند که امیدی نداشتند، تلفنشان از سمت سرویسکاران این شعبه پاسخ داده شود. به دلیل اینکه ما به اهمیت رفع گرفتگی لوله ها در دقایق اولیه واقف هستیم و می دانیم که ممکن است گرفتگی لوله ها ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز رخ دهد. همه تکنسین های این شعبه به صورت 3 نوبت مشغول به کار هستند و فرقی نمی کند چه ساعتی با ما تماس بگیرید. در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهیم بود و هیچ گونه مبلغ اضافی از بابت کار در ساعات نیمه شب، از مشتری دریافت نمی شود.

لوله بازکنی در جمهوری فوری

یکی دیگر از شاخصه هایی که افراد و سرویسکاران لوله بازکنی باید داشته باشند، اعزام فوری و حضور به موقع در محل است. به همین دلیل تکنسین های چاه بازکنی جمهوری همگی به موتورسیکلت مجهز هستند تا حتی در ساعات ترافیک نیز، بتوانند به تعهد خود مبنی بر حضور به موقع در محل، پایبند باشند.

استقرار چندین سرویسکار با شماره لوله بازکنی غرب تهران به منظور سرعت بخشیدن به خدمات و اعزام سریع سرویسکار از نزدیک ترین نقطه به محل آدرس مشتری می باشد.

خدمات لایروبی در لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری

وقتی چاه فاضلاب مدت زیادی مورد استفاده قرار می گیرد، به مرور فضولات به لجن تبدیل می شود و به دیواره های چاه می چسبد. فهمیدن این مسئله کار هر فردی نیست و شاید خود شما نتوانید تشخیص دهید که آیا چاه نیاز به لایروبی دارد یا نه. بنابراین در مرحله اول باید در انتخاب موسسه خدماتی دقت کنید. لوله بازکنی جمهوری سابقه ی زیادی در تخلیه چاه و لایروبی دارد که می توانید با یک تماس با شماره تخلیه چاه جمهوری یا شعبات دیگر مهارت همکاران ما استفاده کنید.

مشکلات ناشی از عدم لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی نکردن چاه فاضلاب به معنی تخلیه سطحی چاه فاضلاب می باشد. که قطعاً مسائل و مشکلاتی زیادی را در بر خواهد داشت. یکی از مشکلات لایروبی نکردن این است که وقتی لجن ها به دیواره ها می چسبند، قسمت زیادی از ظرفیت چاه را از بین می برند و بنابرابن چاه برای دفعه ی بعد خیلی زودتر پر خواهد شد. همین پر شدن یک نشانه برای لایروبی نکردن چاه است که باید حتماً به آن توجه کرد.

مشکل اساسی دیگری که از این کم کاری ناشی می شود این است که دیوارهای چاه به مرور سنگین می شود و با گذشته زمان چاه شروع به نشست کردن می کند. این قضیه ممکن است آسیب زیادی بزند و همچنین بسیار خطر آفرین خواهد بود. در مواردی فضولات مسیر دیگر بازکرده و از آنجا خارج می شوند که ممکن است به چاه آب آشامیدنی برسند یا به آب های زیر زمینی ملحق شوند که در نتیجه ی آن آب ها مسموم می شوند. تا کنون چندین مورد از لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری برای رفع ایراد عدم لایروبی توسط لوله بازکنی های دیگری کمک خواسته اند. 

لایروبی استخر در لوله بازکنی جمهوری

لایروبی کردن به طور کلی به مفهوم زدودن ضایعات است. اگر به استخرهای روباز رفته باشید یا به استخرهایی در باغ ها هستند و یا استخر ماهی، حتماً متوجه شده اید که مقدار زیادی آشغال روی این استخرها و مقداری زیادی شن و ماسه و جلبک و در کف استخرها می نشیند. مخصوصاً در استخر ماهی این جلبک ها اکسیژن آب را می گیرد و میزان اکسیژن را پایین می آورد. بنابراین به شدت به لایروبی نیاز هست. لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری و لوله بازکنی گیشا در این زمینه نیز می تواند به شما کمک کند. فقط کافیست با شماره 09126887380 تماس بگیرید و در خواست سرویس کار نمایید.

روش های تخلیه چاه در لوله بازکنی جمهوری

با توجه به مطالب بالا اهمیت تخلیه چاه را فهمیدید. حالا بهتر است انواع روش های تخلیه چاه را نیز بدانید تا در مواجه با این مسائل حداقل فریب افراد حقه باز یا حتی تازه کار را نخورید. با توجه به دستگاه های موجود دو روش برای تخلیه چاه وجود دارد.

روش اول: تخلیه چاه با پمپ لجن کش

در این روش پمپ لجن کش جدای از ماشین است و برای انجام کار باید آن را به داخل چاه فاضلاب فرستاد. نکته مهم این که لطفاً قبل از اینکه چاه تا دهانه پر شود و مایه درد سر شود، برای تخلیه آن اقدام کنید. برای روش اول درب چاه را به قطر 50 سانتی متر باز می کنند. پمپ لجن کش را به داخل چاه می فرستند. پمپ که روشن شد، تمام فضولات و آب موجود در چاه، از طریق لوله ها به داخل مخزن هدایت می شود.

اگر نیاز به تخلیه چاه دارید یا می خواهید استخر خود را لایروبی کنید با لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری تماس بگیرید.

روش دوم: تخلیه چاه با دستگاه مکنده یا ساکشن

در این روش نیازی به انتقال پمپ به داخل چاه نیست. پمپ روی ماشین لجن کش سوار است و قدرت آن خیلی بیشتر از روش قبلی است. در ابن حالت فقط لوله ساکشن را درون چاه می اندازند. این روش کثیف کاری و تخریب کمتری دارد و همچنین قدرت ان به دلیل حمایت گاردن بیشتر از روش قبلی است. نکته مهم در هر دو روش این است که تکنسین باید به کار مسلط باشد که بتواند تمام دیواره را نیز لایروبی کند. خوشبختانه لوله بازکنی لوله بازکنی بلوار فردوس و لوله بازکنی جمهوری افراد کار کشته ای برای این کار دارند که دلیلی می شود ما کارمان را به صورت 100% تضمین کنیم.

تعیین محل دقیق گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی جمهوری

نیاز به گفتن نیست که عواملی همچون لوله کشی نادرست، شیب نامناسب لوله ها، افتادن شی خارجی در لوله، جرم و رسوب گرفتن لوله ها، قطر نامناسب لوله ها موجب گرفتگی لوله ها می شود که اولین نشانه آن تخلیه کند آب و بالا زدن آب می باشد. در برخی موارد که گرفتگی به صورت جزئی می باشد می توان با روش های خانگی نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام کرد ولی در بسیاری موارد این گرفتگی ها به آسانی رفع نمی شود و بهتر است گوشی را بردارید و با یک شرکت معتبر در زمینه لوله بازکنی جمهوری تماس بگیرید.

شرکت های لوله بازکنی که متخصص و باتجربه هستند قبل از هر کاری نسبت به تعیین محل دقیق گرفتگی لوله ها اقدام می نمایند تا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

 

سوالات لوله بازکنی جمهوری

هزینه لایروبی جدای از هزینه ی تخلیه چاه محسوب می شه؟

در صورتی از صفر تا 100 کار توسط متخصصین خومان انجام شود هزینه جدایی گرفته نمی شود ولی اگر تخلیه چاه را گروه دیگری انجام داده باشد و لوله بازکنی جمهوری فقط برای لایروبی در محل باشدف قطعاً هزینه مجزایی دریافت می شود.

هزینه های تخلیه چاه بر چه اساسی محاسبه می شود؟

ارتفاع چاه و میزان لایروبی و کف کشی آن بر قیمت تاثیر دارد ولی هزینه ی مازادی اخذ نمی شود. چون قیمت های ما بر اساس تعرفه اتحادیه می باشد.

آیا امکان تخلیه چاه بدون کثیف کاری وجود دارد؟

تخلیه چاه به روش دوم(مطالعه ی مقاله)، با کمترین میزان کثیف کاری و با بیشترین میزان تخلیه است.

آیا لوله بازکنی جمهوری در ایام تعطیل مانند روزهای عید نیز خدمات می دهید؟

به دلیل حساسیت خدمات و نیاز ناگهانی مردم به سرویس کار ما در تمام روزهای سال بدون تعطیلی کار می کنیم.

21 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جمهوری»

 1. سلام. ما قبلاً از شما برای اینکه لوله ی فاضلاب خونمون ترکیده بود کمک گرفتیم. خیلی هم راضی بودیم. حالا اگه تو قضیه فاضلاب شهری هم مشکلی پیش بیاد بازم زنگ می زنیم به لوله بازکنی جمهوری و لاغیر.

  1. سلام محمد طاها عزیز. ما در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله به خاطر داشتن دستگاه های خوب و متخصص های خیلی خوب یکی از برترین های شهر تهران هستیم. ممنون از لطف و همراهی شما.

 2. سلام. ممنون از احساس وظیفه شناسی و وقت شناسی شما که واقعا فکر میکنم تو صنفی مثل لوله بازکنی و تخلیه چاه ضروریه

 3. روشی هست که موقع تخلیه چاه, بوی نامطبوع تو فضا نپیچه؟ من تو تهرانپارس هستم و این مساله به یه معضل تبدیل شده برام

 4. سلام. لوله بازکنی در منطقه جمهوری یکی از خدمات مورد نیاز بود که شعبه ای این نزدیکی نبود. با وجود شعبه شما کار سکنه و اهالی خیابان جمهوری راحت شده

  1. سلام دوست عزیز. ما هم دقیقاً به همین دلیل شعبه لوله بازکنی رو تو جمهوری راه انداختیم که بتونیم به مردم این منطقه کمک کنیم. در خدمات ما بازکردن گرفتگی لوله، تخلیه چاه و حفر چاه و لوله کشی هم وجود داره.

  1. سلام دوست عزیز. خیر هزینه ها با هم حساب میشن و میتونید قیمت ها رو از روی لیست اتحادیه مشاهده کنید. لوله بازکنی جمهوری دقیقاً بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه کار می کنه.

 5. سلام. پدر من سنش بالاس و نمیتونن از توالت سنتی استفاده کنن. توالت فرنگی خونش گرفته بود. از لوله بازکنی جمهوری خواستم ک برن و مشکل رو حل کنن. پدرم خیلی از کارتون راضی بود

  1. سلام دوست عزیز. برای پدرتون ارزوی سلامتی داریم و خوشحالیم که تونستیم کمکی کرده باشیم. لازم به یادآوری هست که ما به صورت 24 ساعته آماده ی خدمت رسانی هستیم.

  1. سلام دوست عزیز. شما می تونید با شماره 09126887380 که لوله بازکنی جمهوری هستش تماس بگیرید و درخواست و آدرس تون رو ثبت کنید نیروهای ما بعد از 20 دقیقه در محل خواهند بود.

  1. سلام دوست عزیز. ما یه شرکت خدماتی هستیم و می تونید درباره لوله بازکنی و گرفتگی لوله تو جمهوری از ما سوال کنید.

 6. چند وقت پیش با لوله بازکنی جمهوری تماس گرفتم و اومدن و گفتن که چاه رو تخلیه کردن. ولی هر ماه این چاه پر میشه و من کلی هزینه می کنم. چیکار باید بکنم؟

 7. مهدی خان احمدلو

  سلام. من ساکن خیابان جمهوری تهران هستم. میشه بگین تو این منطقه لوله بازکنی متری چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی