لوله بازکنی شرق تهران

مشکل بسیار چندشناکی که گاهی با آن روبه رو می شویم، گرفتگی توالت است که مدفوع به همراه آب بالا آمده و تصاویر ناخوشایندی را ایجاد می کند. عده ی کمی هستند که روحیه مقابله با این مشکل را دارند. در اکثر موارد افراد در اولین برخورد با این مشکل ترجیح می دهند به لوله بازکنی شرق تهران که یکی از شعب ما در لوله بازکنی تهران تماس بگیرند و مشکل خود را با کمک افراد متخصص در بازکردن گرفتگی توالت حل کنند. با این حال ما برای این عده ی کم هم راهکارهایی داریم که بتوانند با کمک این روش ها مشکل خود را رفع کنند. 

خدمات لوله بازکنی شرق تهران 

 • رفع گرفتگی لوله با فنر
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تعویض کاسه توالت
 • رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا
 • تخلیه چاه تهران

بازکردن گرفتگی توالت در لوله بازکنی شرق تهران

گرفتگی توالت ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. از آن جمله می توان به گرفتگی با مدفوع، گرفتگی به علت تنگ شدن مسیر لوله ها، افتادن یا انداختن نوار بهداشتی در چاه توالت، افتادن وسیله هایی مانند گوشی یا هر وسیله بزرگ دیگری می تواند توالت را دچار گرفتگی کند. یکی از اصلی ترین نشانه های این معضل در ابتدا بوی بد توالت و بعد خارج نشدن آب توالت از کاسه، که منجر به بالا آمدن مدفوع به داخل کاسه توالت می شود. برای بازکردن این گرفتگی با توجه به میزان گرفتگی می توان از راهکارهای متفاوتی استفاده کرد. علاوه بر این ها اگر در خانه تعمیرات ساخت و ساز دارید احتمال ریختن سنگریزه، سیمان و قیر و این نوع مواد داخل لوله توالت خیلی زیاد است. برای باز کردن این نوع از گرفتگی ها بهترین راه فنر زنی است که این نیز در تخصص لوله بازکنی شرق تهران است. 

گرفتگی لوله با مدفوع

رایج ترین نوع گرفتگی توالت، با مدفوع می باشد. البته خود مدفوع عامل اصلی نیست بلکه رسوبات و لجن هایی که به مرور زمان به دیواره ی لوله های فاضلاب می چسبد، باعث می شود که لوله ها تنگ شوند در نتیجه عبور فضولات از این لوله ها دچار مشکل خواهد بود. برای این کار می توان مقداری آب گرم نه جوش، را در یک لگن ریخت. مقداری به آن شامپو اضافه کرده و هم بزنید. حالا به آرامی آب را داخل کاسه توات بریزید. این کار را چندین بار تکرار کنید. به مرور مدفوع هایی که به دیواره چسبیده اند یا مسیر را مسدود کرده اند نرم می شود. بعد یک لگن آب گرم را با فشار زیاد و ناگهانی درون لوله بریزید این کار باعث باز شدن گرفتگی توالت می شود.

در صورتی که مطمئن شدید با این روش ها نمی توان لوله را باز کرد تلفن را بردارید و گرفتن شماره تلفن 09126887380 با لوله بازکنی شرق تهران یا لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید. نیروهای ما در هر ساعت از شبانه روز در مدت 30 دقیقه به محل خواهند رسید و با دقت و تمیز لوله ها را باز خواهند کرد.

گرفتگی لوله با دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی

این مسئله به ندرت در توالت منزل رخ می دهد. ولی در توالت های عمومی یا ادارات و حتی بین راهی این موضوع به کرات دیده می شود. که در این مواقع باید حتماً با یکی از شعبات لوله بازکنی شرق تهران  تماس بگیرید. اما اگر احیاناً این اتفاق افتاد و ناچاربه به بازکردن آن شدیم چه باید کرد؟ یکی از بهترین روش ها برای این کا استفاده از فنرهای دستی است. این فنرها کوچک، ولی بسیار پرکاربرد هستند.

با استفاده از فنرهای دستی می توانید مانعی را که مسیر را بسته، تخریب کنید. البته قبل از شروع کار پیشنهاد می کنم اگر فرد حساسی هستید، این کار را اصلا شروع نکنید و با صرف مقداری هزینه و تماس با لوله بازکنی شرق تهران خود را از کثافتکاری آن نجات دهید در غیر این صورت با ما همراه باشید. اول کمی زمان دهید که آب و فضولاتی که وارد کاسه شده است برگردد. فنر را به آرامی داخل سیفون و در واقع لوله توالت ببرید و به آرامی در جهت راستگرد بچرخانید.این کار را خیلی آهسته و با دقت انجام دهید چون ممکن است فنر بیرون جهیده و تمام محیط را به کثافت بکشد. اندازه ی این فنرها محدود است و در اندازه های 1و2 متر موجود هستند. ولی اگر گرفتگی با شیء خارجی باشد در همان اوایل لوله خواهد بود. با چرخاندن فنر وقتی به مانع رسیدید، چرخش آن را بیشتر کنید و در مسیر خلاف جهت بچرخانید. شی به فنر گیرمی کند و بیرون می آید. در صورتی که نتوانید آن را بیرون بکشید، سعی کنید حداقل شی را خرد یا به تکه های کوچکتر بشکنید که مسیر لوله باز شود.

گرفتگی لوله با گوشی یا اشیاء بزرگ

یک مشکل روتین که اخیراً بسیار زیاد شده افتادن گوشی تلفن یا کیف مدارک در توالت است. ممکن است به خدمات لوله بازکنی ستارخان نیاز داشته باشید.

 در این مورد دو مشکل عمده وجود دارد یکی گرفتگی توالت که در بدترین شرایط می توان آن را با تماس با لوله بازکنی شرق تهران حل کرد و مورد دوم که مهمتر است، گوشی تلفن است که با این گرانی های امروز، ضرر چند میلیونی را در بر خواهد داشت. پیشگیری از این مشکل بهترین روش است. به این معنی که لطفاً موقع رفتن به توالت، گوشی تلفن و کیف مدارک خود را در جیبتان نگذارید.

اگر شما در حال خواندن این قسمت از مقاله هستید به این معنی است که آب از سرتان گذشته و به فکر راه چاره هستید. اولین توصیه این است که به هیچ عنوان آب به داخل کاسه توالت نریزید و بلافاصله به لوله بازکنی شرق تهران تماس بگیرید. ما برای اینکار ابزارهای مخصوصی داریم که مانند انبر است. فنی کار انبر را به داخل سیفون می فرستد و با احتیاط بسیار زیادی آن را در می آورد. البته شما هم می توانید این انبر را از ابزار فروشی ها تهیه کنید؛ اما بیرون آوردن شیء بسیار کار حساسی است. چون دقیقاً جایی که فکر می کنی موفق شده اید، وسیله از انبر لیز می خورد و به عمق بیشتری می افتد و این یعنی دردسر بیشتر.

 

استفاده از محلول لوله بازکن در لوله بازکنی شرق تهران

چنانچه با حل مشکل گرفتگی لوله مواجه شدید، پیشنهاد می کنیم چنانچه مشکل زیاد حاد نباشد و با فاصله کمی قبلاً از محلول های لوله بازکنی استفاده نکرده باشید، می توانید قبل از تماس با شرکت های لوله بازکنی سعادت آباد از یکی از انواع مایع لوله بازکنی استفاده کنید. ما در اینجا به معرفی چند نمونه از این نوع محلول های لوله بازکنی می پردازیم.توجه نمایید که اگر به تازگی از محلول لوله بازکنی استفاده کرده اید، مجدد از آن استفاده نکنید. استفاده از این محلول باعث می شود که لوله ها تحت اسید خورده شود و به زودی با یک فشار فنر یا حتی با یک یخ زدگی ساده، لوله ی فاضلاب ترک بردارد یا بشکند.

محلول لوله بازکن اکتیو

محلول لوله بازکن اکتیود از سال 87 وارد بازار شده و تا تاریخ نگارش این مطلب توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند و به عنوان یک مایع چاه بازکن قوی در قفسه فروشگاه ها جایی برای خود باز کند. یکی از ویژگی های مایع لوله بازکن اکتیو این است که به دلیل قدرت بالایی که دارد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن چربی ها و رسوبات را در خود حل کند و عامل گرفتگی لوله ها را از بین ببرد.

محلول لوله بازکنی اتک

یک محلول لوله بازکن قوی که می تواند چربی ها را به راحتی از لوله های آشپزخانه و حمام پاک کند. این محلول یکی از قدیمترین های بازار است که در بین مردم هم جایگاه خوبی دارد. می توانید در شرایطی که گرفتگی سطحی باشد از این محلول استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید مداوم از این محلول ها استفاده نکنید چون باعث پوسیدگی لوله ها می شود.

محلول لوله بازکنی رخشا

محلول لوله بازکنی محصول شرکت پاکسان است که سال ها تخصص در زمینه ی شوینده ها دارد. لوله بازکن بسیار قوی است که می تواند تمام چربی و آلودگی هایی که داخل لوله ها نشسته است را در زمان بسیار کوتاهی از بین ببرد. این مایع دارای قیمت مناسبیمیباشد اما همانطور که بارها گفته ایم لطفاض هنگام استفاده از این مواد ایمنی را رعایت نمایید و همچنین به یاد داشته باشید تکرار این نوضوع به لوله ها آسیب می زند.

محلول لوله بازکن کوبایاشی

این لوله بازکنی در واقع به صورت فوم است نه محلول. فوم بودن این امکان را ایجاد می کند که زمان ماندن لوله بازکن در داخل لوله ها بیشتر می شود بنابراین زمان واکنش بالاتر می رود و باز شدن گرفتگی لوله سریعتر رخ می دهد. از طرفی این لوله بازکنی می تواند تخم حشرات مانند سوسک را نیز از لوله از بین ببرد. محلول لوله بازکنی کوبایاشی جزو نمونه های محبوب و مطلوب است.پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی افسریه را نیز مطالعه کنید.

سوالات متداول

رایج ترین علل گرفتگی لوله چیست؟

مهمترین دلایلی که می تواند موجب گرفتگی لوله شود، مو، مدفوع، افتادن وسیله در سیفون توالت، چربی ها و تکه های غذا می باشد.

حداکثر زمانی که طول می کشد تیم لوله بازکنی شرق تهران به محل برسد چقدر است؟

نیروهای متخصص ما در طول شبانه روز آماده ی خدمت رسانی هستند و در حداکثر 30 دقیقه می تواند به محل مورد نظر برسند.

خدمات لوله بازکنی شرق تهران چیست؟

ما علاوه بر بازکردن گرفتگی لوله، در آوردن اشیا قیمتی از چاه توالت، لجن کشی، تغیر توالت ایرانی به فرنگی و برعکس، لوله کشی فاضلاب و تمام خدمات مربوط با چاه و فاضلاب را نیز برای همشهریان مهیا کرده ایم.

21 پاسخ

 1. سلام می شه مناطق لوله بازکنی شرق تهران رو بگید؟ اگه بگید کدوم مناطق رو شامل میشه بهتره چون مجبور نیستیم الکی تماس بگیریم.

 2. لوله بازکنی شرق تهران که می گید کدوم مناطق رو در بر میگیره؟ اگه میشه اسم مناطق رو هم بگید. راستی شما توی این مناطق دفتر دارید؟

  1. سلام ایرج عزیز. حق با شماست ما باید اسم مناطقی رو که تحت نظر لوله بازکنی شرق تهران هست رو بگیم. من اینجا اینارو براتون می نویسم. و سر فرصت هم مقاله رو ادیت می کنیم. تهرانپارس، نارمک، شمس آباد، نیروی هوایی،منصور آباد، مجیدیه.

  2. سلام ایرج عزیز. لوله بازکنی شرق تهران شامل: تهرانپارس، تهران نو، نارمک، شهرک امید، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، نیروی هوایی، مجیدیه، منصور آباد می باشد. بله ما توی تمام این مناطق دفتر خدماتی داریم. و در مدت 20 دقیقه به محل میریسیم.

 3. سلام. روز عید قربان لوله کفشور حیاط گرفت. البته کوتاهی از خودمون بود. گوسفند رو که قربونی کردیم حواسمون به آشغالا نبود.خدا خیر بده به همکارای شما. روز تعطیل به شماره لوله بازکنی شرق تهران که تو سایتتون بود زنگ زدیم اومدن و گرفتگی لوله هارو رفع کردن.حیاط رو از اون وضعیت نجات داد.

  1. سلام. خوشحالیم که تونستیم مشکل رو حل کنیم. خوبه که بدونید ما به صورت 24 ساعته هستیم و تعطیلی نداریم.

  2. خوشحالیم که تونستیم کمکتون کنیم.ما توی تمام نقاط شهر تهران شعبه داریم هر زمانی به مشکل خوردید می تونید تماس بگیرید.

 4. سلام خواستم تشکر کنم از زحمات لوله بازکنی شرق تهران. توپ پسرم افتاده بود تو لوله ی توالت. چون گرد بود نمی تونستیم در بیاریمش. مصیبت شده بود تا اینکه نفرات شما زحمت کشیدند و نجاتمون دادن.

  1. سلام کریمی عزیز. برای رفع این نوع مشکلات زیاد با لوله بازکنی شرق تهران تماس می گیرند. چون شیطنت های بچه ها تمامی نداره. در هر صورت اگر مشکل دیگه ای پیش اومد ما به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در خدمت مردم شهر تهران هستیم.

 5. سلام. ممکنه که استفاده زیاد از جوش شیرین به لوله ها اسیب بزنه؟ این روش لوله بازکنی رو چند بار می تونیم استفاده کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. نه اصولاً مواد طبیعی صدمه ای به لوله ها نمیزنه. ولی ممکنه لوله ها رو باز نکنه و تکرارش کار بی فایده ای باشه. اگر خیلی گرفتگی لوله تکرار میشه می تونید لوله ها را مورد بررسی قرار بدید. برا این کار می تونید به لوله بازکنی شرق تماس بگیرید. 09126887380

  1. سلام دوست عزیز. اصولاً اگر از منطقه ی خودتون درخواست کرده باشید نباید هزینه ی اضافه ای گرفته بشه. مگر این که خیلی دور از شهر باشید که در این مواقع هم باید حتماً قبلش هماهنگ باشید.

 6. سلام. من گوشیم افتاده بود تو لوله توالت و متاسفانه با لوله بازکنی شرق تهران تماس نگرفتم و سر بی احتیاطی و نابلدی گوشیم به سمت چاه هدایت شد. حالا نمی دونم هنوز تو لوله مونده یا دیگه فشار آب اونو برده سمت چاه؟ از کجا مطمئن بشم مشکلی پیش نمیاد؟

  1. سلام دوست عزیز. می تونید با لوله بازکنی زود لوله تماس بگیرید تا نیروهای ما بیان و مسئله رو بررسی کنند. اگه نیافتاده باشه توی چاه ما می تونیم در بیاریمش.

 7. لوله بازکنی شرق تهران یکی از مناطق پرترافیک تهران رو پوشش می ده ولی همیشه به موقع میرسه. دستتون درد نکنه

  1. سلام دوست عزیز. بله حق با شماست. علت اینه که ما تو تمام مناطق از موتورسیکلت استفاده می کنیم که سریعتر برسیم.

 8. سلام. من شنیدیم پودر چنته هم خیلی تاثیر خوبی تو رفع گرفتگی لوله ها داره. اتفاقا اینو یکی از شرکت هایی که برای لوله بازکنی شرق تهران تماس گرفته بودم، بهم گفتند

  1. سلام دوست عزیز
   بله این که پودر چنته یکی از انواع خوب پودرهای لوله بازکن است، شکی وجود ندارد. البته برای آشنایی با دیگر محلول های لوله بازکن خانگی می توانید مقالات ما را در لوله بازکنی بلوار فردوس مطالعه کنید.

  1. سلام
   آیا تا به حال برای خودتان یک لیوان آب از شیر آب ریخته اید و متوجه شده اید که مایع بیشتر شبیه شیر است تا آب؟ اگر در حال تجربه آب کدر هستید، یکی از سه دلیل زیر است:

   حباب: شایع ترین علت کدر شدن آب، حباب های هوا است. ساده است. حباب های هوا در آب ابری را که می بینید ایجاد می کند. این اغلب در هوای سرد رخ می دهد. ترکیبی از تغییرات فشار و دما باعث ایجاد حباب‌های هوا در آب می‌شود که آب به سمت شیر ​​آب می‌رود. حباب های هوا بی ضرر هستند و با گذشت زمان از بین می روند. به سادگی اجازه دهید آب برای چند لحظه در یک لیوان یا ظرف باز بماند و حباب ها به طور طبیعی به سمت بالا بالا رفته و ناپدید می شوند.
   کثیفی: گاهی اوقات، ذرات ریز می توانند وارد منبع آب شما شوند. این تکه های شن و خاک در آب معلق می شوند و باعث کدر شدن آب می شوند. این مقدار کمی از ذرات به طور کلی بی ضرر است، اگرچه احتمالاً ترجیح می دهید از مهمانان خود آب کدر سرو نکنید. ممکن است طعم خوبی داشته باشد، اما ناخوشایند به نظر می رسد. برای پاکسازی آب خود، آن را با یک فیلتر رسوب تصفیه کنید.
   گوگرد: آیا آب شما بوی تخم مرغ گندیده می دهد؟ اگر چنین است، این نشان دهنده وجود سولفید هیدروژن است. باکتری‌های گوگرد در سیستم‌های لوله‌کشی یا چاه‌هایی که اکسیژن کمی وجود دارد رشد می‌کنند و می‌توانند با مواد آلی فاسد رشد کنند. آنها گاز سولفید هیدروژن تولید می کنند که در آب شما به دام می افتد. واکنش های شیمیایی در آبگرمکن شما ممکن است علت آن باشد یا ممکن است باکتری در چاه شما وجود داشته باشد. گوگرد معمولاً تهدیدی برای سلامتی شما نیست، اما برای اطمینان از سالم بودن آب، آن را آزمایش کنید. برای از بین بردن ظاهر و عطر ناخوشایند، منبع باکتری را مشخص کنید. برای مشکلات آبگرمکن، دستگاه را به متخصص لوله بازکنی شرق تهران بسپارید. برای مسائل مربوط به منبع آب، مطمئن شوید که سیستم شما تهویه مناسبی برای گاز ارائه می دهد و یک واحد تصفیه آب و خانه را برای از بین بردن باکتری های گوگرد نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.