پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

خدمات لوله بازکنی شمال تهران

 • رفع گرفتگی لوله با فنر برقی لوله بازکنی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 • درآوردن اشیا از لوله
 • تبدیل توالت سنتی به فرنگی
 • لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی در شمال تهران بدون کثیف کاری

لوله تخلیه سینک، توالت و حمام برای انتقال فاضلاب تعبیه شده اند و مملو از ویروس و میکروب می باشند. زمانی که با مشکل گرفتگی لوله و سرریز شدن آب از لوله تخلیه مواجه می شوید، جلوگیری انتقال آلودگی ها اولین دغدغه شما است. ما بر اصل رفع گرفتگی لوله ها بدون انتقال آلودگی به سایر قسمت های خانه، تاکید موکد داریم و کلیه سرویسکاران را موظف کرده ایم تمامی مراحل رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در شمال تهران را بدون کثیف کاری و به صورت کاملاً بهداشتی انجام دهند.

لوله بازکنی شمال تهران فوری

به اهمیت سرعت عمل در مساله لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها واقف هستیم و با توجه به گستردگی محدوده شمال تهران، تعداد بیشتری سرویسکار لوله بازکنی استخدام کرده ایم تا بتوانیم زمان خدمات رسانی را به حداقل و کمتر از گذشته برسانیم.

به همین دلیل این اطمینان را می دهیم که پس از تماس و ثبت آدرس، سرویسکار تا کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهد بود. شما نیز با دادن آدرس دقیق یا ارسال لوکیشن به شماره مستقیم سرویسکار لوله بازکنی شمال تهران، می توانید زمان رسیدن سرویسکار را به حداقل برسانید. یکی دیگر از شعب فعال در شمال تهران، لوله بازکنی نیاوران می باشد که برای رفع گرفتگی لوله ها می توانید در صورت نیاز، تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی شمال تهران

ما در صفحات مختلف سایت و بارها تاکید کرده ایم که رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی قیمت ثابتی ندارد، چرا که با توجه به نوع و محل گرفتگی لوله، قیمت لوله بازکنی در شمال تهران می تواند متغیر باشد. ولی بهتر است این را بدانید که قیمت و نرخ لوله بازکنی شمال تهران از چند فاکتور اصلی تبعیت می کند که با توجه به آن باید نرخ متعارفی در نظر گرفته شود. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تکنسین های این شعبه بر اساس تجربه و تعهد اخلاقی که دارند، می توانند بر اساس این معیارها، قیمت چاه بازکنی در شمال تهران را تعیین کنند.

عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی شمال تهران

 • نوع گرفتگی لوله
 • محل گرفتگی لوله
 • محل قرارگیری لوله گرفته شده
 • تعداد لوله گرفته شده
 • طول فنر مورد استفاده برای رفع گرفتگی لوله
 • نوع دستگاه مورد استفاده برای لوله بازکنی
 • مدت زمان صرف شده برای رفع گرفتگی لوله ها

لوله بازکنی شمال تهران تضمینی

کلیه سرویسکاران ما در شمال تهران موظف هستند مراحل رفع گرفتگی لوله ها یا رفع نشتی لوله ها را با بهترین روش و دستگاه ها انجام دهند و تا باز شدن کامل گرفتگی لوله، مراحل کار را دنبال کنند تا از باز شدن گرفتگی لوله اطمینان حاصل کنند و در نهایت لوله را با حجم زیادی از آب آزمایش کرده و پس از اطمینان از رفع کامل گرفتگی لوله، آن را تحویل مشتری دهند. این پروسه در شعبات دیگر لوله بازکنی شمال تهران از جمله لوله بازکنی تجریش برقرار می باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی در شمال تهران

یکی از آیتم هایی که موجب رضایتمندی مشتریان در خصوص خدمات لوله بازکنی می شود، در دسترس بودن شماره های آن در همه ساعات شبانه روز می باشد. قطعاً کسی که در ساعات پایانی شب یا نیمه شب با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده است، انتظار ندارد وقتی با شماره لوله بازکنی شمال تهران تماس می گیرد، این جواب را دریافت کند که در آن ساعت نمی توانند سرویسکار اعزام کنند. ما با آگاهی از اهمیت خدمات رسانی در دقایق اولیه بروز مشکل، ترتیبی اتخاذ کرده ایم که شماره های این شعبه در 24 ساعت شبانه روز در دسترس باشد.

رفع گرفتگی لوله به روش خانگی

از مشکلات رایج هر خانه یا هر محلی، گرفتگی لوله های فاضلاب است. اما هر مشکلی یک راه چاره دارد که ما در لوله بازکنی شمال تهران چندین راه چاره را به شما معرفی خواهیم کرد. البته این کار نیاز به همکاری خودتان هم دارد. اگر گرفتگی لوله های فاضلاب سطحی است می توان با چندین روش خانگی و با صرف هزینه های بسیار کم و حتی در مواردی بدون صرف هزینه به روش هایی که در لوله بازکنی شمال تهران توضیح داده ایم، خودتان کار را انجام دهید. البته در این میان ممکن است به خدمات لوله بازکنی میرداماد از دیگر شعب شمال تهران نیاز داشته باشید.

اما در صورتی که مشکل اساسی است و یا مهمتر از آن زمان کافی برای امتحان کردن ندارید می توانید با برداشتن گوشی تلفن و گرفتن شماره تلفن یکی از نزدیکترین شعبه به محل مورد نظرتان، به خودتان کمک کنید. همکاران ما در لوله بازکنی شمال تهران در زمان 20 الی 30 دقیقه در محل حضور خواهند داشت و با حداقل کثیف کاری و بدون آسیب به لوله ها گرفتگی لوله ها را برطرف خواهند کرد.

این روش ها شامل استفاده از مواد خانگی است که زحمت زیادی ندارد و برای گرفتگی های جزئی بسیار مناسب است. البته بهتر است در مواقعی که اصلا گرفتگی وجود ندارد نیز گاهی از این روش ها استفاده کرد که در حداقل حالت می تواند مانع از گرفتگی های شدید شود.

رفع گرفتگی لوله با استفاده از جوش شیرین

یکی از روش های بسیار خوب برای باز کردن لوله ها استفاده از جوش شیرین که اصطلاح شیمیایی آن سدیم بیکربنات می باشد. این ماده به همراه سرکه یک واکنش شیمیایی می دهد که می تواند گرفتگی لوله را باز کند. 

لوله بازکنی شمال تهران فوری

برای این کار حدود یک استکان از جوش شیرین را داخل لوله بریزید و کمی به آن زمان دهید. بعد از یکی دو دقیقه یک استکان هم سرکه به آن اضافه کنید ولی نکته مهماین کار در این است که بلافاصله بعد از ریختن سرکه درب لوله را با یک حوله یا پارچه ببیندید. به این دلیل که ممکن است در اثر واکنش بین سرکه و جوش شیرین مواد داخل لوله به بیرون بپاشد و محل را آلوده کند. چند دقیقه ای برای انجام واکنش ها زمان دهید و بعد از حدود 30 دقیقه الی 1 ساعت، حوله را بردارید و داخل لوله آب بریزید تا محتوای داخل لوله پاک شود.

رفع گرفتگی لوله با نوشابه

یک خبر خوب! نوشابه کاربرد دیگری هم دارد! شاید کمی دور از ذهن باشد اما، باور کنید که نوشابه می تواند گرفتگیهای جزئی لوله را باز کند. برای این کار یک بطری نوشابه گازدار مشکی تهیه کنید. به راحتی نوشابه را داخل لوله بریزید و دوباره درب لوله را با حوله یا دستمال ببندید. کمی فرصت دهید تا نوشابه کار خود را انجام دهد. نوشابه به دلیل داشتن گاز و همچنین اسید فسفریک می تواند به عنوان لوله بازکن مصرف شود. اما فراموش نکنید که بعد از اتمام کار لوله را با مقدار زیادی آب بشویید. چون قند داخل نوشابه جاذب حشرات موذی خواهد بود.

لوله بازکنی شمال تهران تضمینی

رفع گرفتگی لوله با تلمبه دستی لوله بازکنی

روش های قدیمی همیشه جواب می دهد. بادکش یا تلمبه قدیمی را به خاطر دارید؟ دقیقاً منظورم تصویر زیر است.

لوله بازکنی شمال تهران شبانه روزی

با استفاده از بادکش می توانید با ایجاد خلاء، گرفتگی جزئی لوله را باز کنید. اصولاً در همه ی خانه های قدیمی یک بادکش پیدا می شود و در صورتی که شما نسل جدید هستید؛ پیشنهاد می کنم یکی از این وسیله پرکاربرد را تهیه کنید. مخصوصاً برای گرفتگی سینک ظرفشویی که مشکل عمده ی خانم هامی باشد و نمی توان برای یک گرفتگی ساده لوله بازکنی تهرانپارس را خبر کرد. بنابراین دانستن این روش ها لازم و ضروری است. استفاده از بادکش کار آسانی است. فقط کافی است سری نرم تلمبه را در سوراخی سینک قرار دهید و با یک فشار محکم به سمت داخل، هوای زیر آن را خالی کنید و زیر آن یک خلاء ایجاد کنید. بعد سریع و کمی با زور بیشتری تلمبه را به سمت خودتان بکشید. چند بار این کار را تکرار کنید تا گرفتگی رفع شود. بعد تلمبه را شسته و در کابینت قرار دهید تا برای دفعات بعد هم ابزار خود را داشته باشید.

رفع گرفتگی لوله با آب جوش

در مسئله گرفتگی لوله ها یک روش متداول و شاید اولین فکری است که به ذهن هر کسی می آید یک لگن آب جوش است که داخل لوله ها می ریزند. اما مسئله این است که اینکار یک اشتباه اساسی است. به این دلیل که آب جوش موجب ترک خوردن لوله هامی شود و مشکلات جدیدتر و بزرگتری را ایجاد می کند. لوله بازکنی شمال تهران به شما پیشنهاد می کند که بجای آب جوش از آب گرم استفاده کنید. البته این کار تنها کمکی که می تواند بکند این است که چربی های روی دیواره های داخلی را تا حدودی از بین می برد و شاید این امکان ایجاد شود که با شسته شدن چربی مسیر لوله ها باز شود.

البته بهتر است به جای اینکه از آب خالی استفاده کنید، درون آب گرمی که تهیه کرده اید، مقداری شوینده بریزید. این کار باعث شستشوی بهتر لوله هاو همچنین لیز شدن مسیر لوله ها خواهد بود که می تواند به بازشدن گرفتگی لوله کمک بیشتری کند.

سوالات رایج لوله بازکنی شمال تهران

به دلیل تخصص و مهارت سرویسکاران این شعبه در کار با فنر برقی لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله ها کاملاً بدون کثیف کاری انجام می شود.

با توجه به گستردگی مناطق در شهر تهران ما برای منطقه شمال تهران نزدیک به 6 شعبه در خیابان ها و مناطق مختلف شمال تهران داریم تا بتوانیم رفاه مردم این منطقه را تامین کنیم.

قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و تغیر محل و موقعیت تاثیری در آن نخواهد داشت.

جهت رفاه حال مردم عزیز تهران ما در روزهای تعطیل رسمی مانند روزهای عید نیز نیروی فعال داریم و در صورت بروز مشکل می توانید با ما تماس بگیرید. 09126887380

4 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی شمال تهران»

 1. سلام من تقریبا هر ماه از مایع لوله بازکن برای تمیز کردن لوله های سینک ظرفشویی استفاده می کنم. مشکلی که نیست؟

  1. سلام دوست عزیز. ما چندین مورد در این زمینه تذکر دادیم. محلول لوله بازکنی باعث پوسیده شدن لوله ها میشه و همچنین برای ریه های خودتون هم ضرر داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی