پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران

خدمات لوله بازکنی پاسداران

 • بازکردن گرفتگی لوله ها با فنر
 • بازکردن گرفتگی لوله توالت
 • در آوردن اشیاء گران قیمت از توالت
 • تشخیص نم و ترکیدگی لوله
 • لوله کشی استاندارد برای اتصال به فاضلاب شهری با لوله بازکنی تهران
 • تبدیل توالت فرنگی به سنتی و برعکس
 • نصب توالت فرنگی
 • حفر چاه
 • تخلیه چاه
 • طوقه زنی چاه
 • کول گذاری چاه فاضلاب

اگر در منطقه پاسداران زندگی می کنید، باز کردن گرفتگی لوله ها، درآوردن اشیا از توالت را فقط با یک تماس با لوله بازکنی پاسداران حل کنید. لوله بازکنی موسوی در تمام نقاط تهران شعبه هایی دارد و می تواند به سرعت نیروهای متخصص خود را به محل اعزام کند.

لوله بازکنی شبانه روزی در پاسداران تهران

بدون شک شما که خواننده این مقاله هستید با مشکل گرفتگی لوله یا پر شدن چاه فاضلاب در پاسداران تهران مواجه شده اید و به دنبال راهکاری برای رهایی از وضعیت موجود هستید. البته که شما می توانید با امتحان کردن چند روش خانگی برای لوله بازکنی، اگر موفق نشدید گرفتگی لوله ها را رفع کنید می توانید با یک شرکت معتبر در زمینه لوله بازکنی پاسداران تماس بگیرید و از آنها بخواهید که در سریعترین زمان ممکن سرویسکاران خود را به آدرس شما اعزام کنند.

لوله بازکنی پاسداران شبانه روزی

دلایل گرفتگی لوله ها

قبل از اینکه به شرح و آموزش استفاده از فنر لوله بازکنی بپردازیم، بهتر است در مورد دلایل گرفتگی لوله ها و بالا زدن آب چیزهایی بدانیم. عمده دلایل گرفتگی لوله ها را می توان فهرست وار به شرح ذیل بیان کرد.

 • ورود مو، پرز فرش، نخ به داخل لوله
 • رسوب و جرم گرفتگی لوله ها
 • کوچک بودن قطر لوله فاضلاب
 • ورود روغن و چربی به داخل لوله
 • قدیمی بودن تاسیسات و لوله کشی ساختمان
 • افتادن دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی به داخل لوله توالت

چنانچه با هریک از این موارد روبرو شدید، می توانید با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود نظیر لوله بازکنی شمال تهران تماس بگیرید.

روش های رفع گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی پاسداران 

لوله بازکنی در پاسداران

 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه فنر برقی لوله بازکنی
 • دستگاه واترجت
 • دستگاه ساکشن یا پمپ هوا

از نظر ما همواره بهترین روش و اولین گزینه برای رفع گرفتگی لوله ها، استفاده از فنر لوله بازکنی است که به شرح آن خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی فوری در پاسداران

یکی از ویژگی هایی که لازمه کار چاه بازکنی و لوله بازکنی است، فوری بودن در ارائه خدمات است، چرا که مساله گرفتگی لوله ها باید در همان دقایق اولیه رفع شود، تا هم نظم به خانه برگردد و هم از انتشار آلودگی ها جلوگیری شود. به این منظور ما در محدوده پاسداران، چند تیم و تکنسین لوله بازکنی را مستتقر کرده ایم که همگی به موتور سیکلت مجهز هستند، به این ترتیب بعد از تماس با لوله بازکنی پاسداران، حداکثر تا نیم ساعت در محل حاضر خواهند بود.

لوله بازکنی تضمینی با پشتیبانی در پاسداران

یکی دیگر از مزایای این شعبه و سایر شعبات لوله بازکنی موسوی، این است که ما کلیه سرویسکاران را موظف کرده ایم عملیات رفع گرفتگی لوله ها را تا لحظه رفع کامل گرفتگی ها ادامه دهند. در آخر نیز لوله را با حجم زیادی از آب، آزمایش کنند و لوله را تحویل مشتری دهند.

در خصوص پشتیبانی نیز به این صورت است که اگر برای رفع گرفتگی لوله ای با این شعبه تماس بگیرید، تا چندماه اگر برای همان لوله، همان اتفاق بیوفتد، می توانید مجدد تماس بگیرید و بدون پرداخت هزینه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود. خدمات تضمینی و شبانه روزی در لوله بازکنی ونک نیز برقرار می باشد.

روش استفاده از فنر دستی لوله بازکنی

فنر زدن یکی از تخصصی ترین روش ها در بازکردن لوله ها می باشد. برای این کار فرد باید از تجربه کافی برخوردار باشد. فنرها به چند دسته تقسیم می شوند. که به صورت زیر است.

 • فنر دستی
 • فنر دریلی
 • فنر زمینی

هر کدام از انواع بالا به نوعی با هم متفاوت هستند ولی نتیجه همه آن ها یکسان خواهد بود. اما استفاده از فنر روش های خاصی دارد که نیاز به آموزش دارد. گاهی افرادی با تصور اینکه فنر زدن کار ساده ای است؛ دست به کار می شوند و بعد از ساعت ها تلاش با نتایج فاجعه باری مانند زخمی کردن دست ها و شکستن لوله ها کار را به پایان می رسانند. ما در اینجا روش فنر زدن را به صورت تئوری به شما آموزش می دهیم. تا اگر از جمله افرادی هستید که مایل به امتحان کردن یا یادگرفتن هستید، بتوانید از این دستور کار استفاده کنید. اما در صورتی که مایلید کارتان زودتر و تمیزتر انجام شود می توانید با لوله بازکنی پاسداران تماس بگیرید.

آموزش روش تخصصی فنر زدن

در مرحله اول نیاز به یک فنر لوله بازکنی دارید که می توان آن را در ابزار فروشی ها پیدا کرد. این فنرها در طول ها مختلف وجود دارند و با توجه به اینکه شما این فنر را برای کجا می خواهید باید یک فنر مناسب انتخاب کنید. اگر هدف لوله توالت است می توانید از فنرهای کوتاهی که حدوداً یک متر هستند، تهیه کنید ولی اگر هدف لوله فاضلاب حمام یا آشپزخانه است باید فنر بلندتری خریداری کنید. همچنین فنر را حتماً از نوع دستی بخرید چون تجربه کافی ندارید و ممکن است حین استفاده از مدل دریلی یا ایستاده زمینی، فنر پرتاب شده و به خودتان صدمه بزنید.

بعد از خرید فنر به مرحله استفاده از آن می رسید. سر فنر را داخل لوله فاضلاب ببرید و با دست به سمت داخل هل دهید تابه اولین پیچ لوله برسد. بعد از این لوله مسیر مستقیم است. در اولین پیچ، فنر را با دست خم کنید و دوباره به سمت داخل هل دهید. بعد از این مرحله باید به روش فنر زنی اقدام کنید. فنر را در جهت خلاف عقربه های ساعت و کمی با سرعت بچرخانید در عین حال که آن را به سمت داخل هل می دهید. سرعت دست در چرخاندن فنر مهم است. بعد از چند دقیقه احتمال زیاد فنر به یک مانع برخورد خواهد کرد. این همان چیزی است که علت گرفتگی لوله است.

وقتی به این مانع برخورد کردید همچنان کارتان را ادامه دهید تا اینکه احساس کنید مسیر فنر آزاد شده و فنر دوباره راحت حرکت می کند. دقیقاً همین جا مسیر حرکت چرخشی فنر را تغییر دهید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا همه ی آنچه که موجب گرفتگی شده بود به فنر گیر کند و با فنر بیرون بیاید. در این مرحله حین چرخاندن فنر را به سمت بیرون بکشید تا آشغال ها را نیز با خود بیرون بکشد.

بعد از بیرون آمدن فنر کمی آب گرم وشوینده را ترکیب کنید و داخل لوله ها بریزید. توجه کنید آب داغ یا جوش نباشد چون ممکن است لوله ها ترک بخورد و در فنر زنی دوباره بشکند و دردسر درست کند. فنر زنی را برای اطمینان بیشتر چند مرتبه تکرار کنید. که از باز شدن لوله مطمئن شوید. در صورتی که هر جایی احساس کردید به دردسر افتاده اید و ممکن است خرابکاری کنید، کار را رها کرده و تلفن را بردارید و با لوله بازکنی پاسداران تماس بگیرید.

انواع سرفنر در لوله بازکنی پاسداران

علاوه بر روش فوق که استفاده از فنر برای باز کردن لوله بود ما چندین روش خانگی لوله بازکنی در لوله بازکنی نیاوران را نیز در مقاله های دیگر به شما آموزش داده ایم. که البته آن روش های خانگی سختی و ریسک این روش را ندارد. اما می تواند در موارد زیادی به شما کمک کند در صورتی که هیچ کدام از روش ها مسیر لوله را باز نکرد باید به دنبال بهترین راه باشید.

در بیشتر موارد ما نیز از فنر برای بازکردن لوله ها استفاده می کنیم. اما یک فرق وجود دارد ما فقط از یک نوع فنر استفاده نمی کنیم. تعداد زیادی سرفنر وجود دارد که هر کدام برای یک مورد خاص استفاده می شود.مثلاً اگر لوله به دلیل شن و ماسه گرفته باشد یا به دلیل آشغال های غذا و مو هر کدام سر فنر متفاوتی دارند که شناخت کاربرد همین سرفنرها یک تخصص نیاز دارد که در چه مواقعی از کدام سر فنر استفاده شود. انواع سرفنر به شکل زیر تقسیم بندی می شود فقط به یاد داشته باشید که بعضی از این انواع جداً خطرناک است و ممکن است حوادثی به بار آورد. 

 • سرفنر چاقویی
 • سرفنر الماسی
 • سرفنر برسی
 • سرفنر اسیدی
 • سرفنر فنری

سوالات متداول لوله بازکنی پاسداران  

ما در لوله بازکنی تهران مجموعه ای از متخصصان را کنار هم جمع کرده ایم که بتوانیم به همه ی نیازهای مراجعه کننده در همه زمینه ها از جمله تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران، رفع نم و رطوبت، تشخیص محل گرفتگی لوله ها و … جوابگو باشیم. کار را به کارفرما به صورت کامل و تمیز تحویل می دهیم. سرعت عمل یکی از اصلی ترین ویژگی های ما است.

ما فقط زمانی از مشتری هزینه دریافت می کنیم که کار را درست و کامل تحویل داده باشیم.

با توجه به اینکه لوله بازکنی یک کار فوری است، ما بهترین راه را تلفن در نظر گرفته ایم. چنانچه در منطقه پاسداران نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا کردید با شماره 09126887380 تماس بگیرید.

16 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی پاسداران»

  1. سلام دوست عزیز
   ما به دلیل اینکه شعار لوله بازکنی فوری در تهران را داریم، به همین دلیل سعی کرده ایم در کلیه محدوده های تهران اکیپی را مجهز به دستگاه های لوله بازکنی مستقر کنیم تا به محض دریافت آدرس، نزدیک ترین اکیپ به محل اعزام شود. در همین راستا ما تیم لوله بازکنی پاسداران را در آن محدوده مستقر کرده ایم و این شعبه در حال حاضر به صورت شبانه روزی فعالیت می کند.

 1. سلام وقت به خیر .ایا اگر یه وسیله گران قیمت مثل طلا داخل چاه فاضلاب حمام بیافتد تخلیه چاه پاسداران خدمات بابت اینگونه مشکلات هم دارد؟

  1. سلام خانم اکبری
   مشکلاتی از قبیل افتادن اشیایی نظیر طلا، ساعت، دسته کلید یا هر شی دیگری یکی از مشکلاتی هست که بیشترین تماس را منجر می شوند، ما در لوله بازکنی پاسداران، ابزارهای مرتبط با حل این مشکل و درآوردن اشیا از توالت را داریم و اگر هر زمانی با این مشکل مواجه شدید، قبل از هر اقدامی که کار را سخت تر کند، با ما تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز
   جواب سوال شما را نمی توان بدون بررسی وضعیت چاه بیان کرد. ابتدا باید چاه را از نزدیک بررسی کنیم. ممکن است علاوه بر تخلیه چاه به خدماتی از قبیل لایروبی و کف تراشی نیز نیاز داشته باشید. آیا چاه به عملیات ترمیم نیاز دارد یا خیر، به چه تعداد تانکر برای تخلیه فضولات داخل چاه نیاز هست.

 2. سلام و خسته نباشید
  لوله بازکنی پاسداران نظرات رو خوندم و می خوام به همه بگم که فقط تبلیغات مهم نیست و باید شرکتی که انتخاب می کنیم مردم و مشتری ها ازش راضی باشند و رضایتمندی باشه

  1. سلام دوست عزیز
   ما هم موافق هستیم که قبل از تماس با هر کدام از شرکت های لوله بازکنی پاسداران، ابتدا نظرات و رضایتمندی مشتریان قبلی را در نظر بگیرید و از بازخوردی که به دست می آورید تصمیم بگیرید که به کدام لوله بازکنی پاسداران باید زنگ بزنید.

  1. سلام دوست عزیز
   شما در اتاق غذاخوری خود نشسته اید و ناگهان کره نورانی بالای شما شروع به پر شدن از آب می کند. شما در آشپزخانه خود ایستاده اید و نور فرو رفته روی سینک شما ناگهان به یک شیر دوش تبدیل می شود. چه خبر است؟
   اغلب، دیوارها و کف‌ها نشتی‌های کوچکی را پنهان می‌کنند که باعث می‌شود آنها قابل شناسایی نباشند. اولین علامت قابل تشخیص ممکن است زمانی باشد که آب راه خود را از طریق کف به داخل چراغ روشنایی پیدا کند. اگر این اتفاق بیفتد، شما یک نشت در جایی نزدیک دارید.
   به آن دست نزن چراغ را لمس نکنید و سعی نکنید آب را از آن تخلیه کنید. از استفاده از سوئیچ فیکسچر نیز خودداری کنید. یادت باشد آب و برق با هم دوست نیستند.
   برق را قطع کنید به جای خاموش کردن چراغ، مستقیماً به جعبه شکن خانه خود بروید و برق را قطع کنید.
   آب را قطع کنید. اگر منبع آب مانند سینک ظرفشویی یا ماشین لباسشویی سرریز شده را پیدا کردید، منبع آب را در آنجا ببندید. اگر مطمئن نیستید منبع کجاست، منبع آب را در شیر قطع کننده اصلی خانه خود ببندید.
   با یک لوله بازکنی حرفه ای در پاسداران تماس بگیرید برای یافتن محل نشتی و انجام تعمیرات با یک لوله کش تماس بگیرید. با یک برقکار مشورت کنید تا مشخص شود که آیا چراغ روشنایی شما برای استفاده ایمن است یا باید تعویض شود.

  1. سلام
   اگر نشت آب در داخل خانه شماست یا لوله ترکیدگی دارید، ابتدا باید منبع آب خود را در شیر قطع کننده اصلی خود قطع کنید.

   اگر شیر قطع کننده اصلی ندارید یا نمی دانید در کجا قرار دارد، ممکن است در مواقع اضطراری آب را در کنتور خود خاموش کنید. در چنین شرایط اضطراری توصیه می شود با یک لوله بازکنی شبانه روزی در پاسداران تماس بگیرید.

 3. سلام و خسته نباشید
  دمای آب گرم من بیشتر از چیزی است که فکر می کنم نیاز دارم. چگونه می توانم در مصرف انرژی صرفه جویی کنم و در عین حال مطمئن باشم که مقدار کافی آب گرم وجود دارد؟

  1. سلام دوست عزیز
   اکثر مردم با تنظیم آب گرم خود در 120 راحت هستند، که همچنین استاندارد جدیدی است که سازندگان هنگام پیش تنظیم آن در کارخانه از آن استفاده می کنند. اگر مدل قدیمی‌تری دارید، ترموستات را روی متوسط تنظیم کنید. در مدل گازی، یک صفحه در جلوی شیر گاز وجود دارد. در مدل‌های الکتریکی، ترموستات‌ها (ممکن است دو عدد باشند) در پشت دو پانل در کنار مخزن پنهان می‌شوند. توجه: قبل از برداشتن پانل ها برق را خاموش کنید. در پشت پانل ها سیم های در معرض ولتاژ بالا وجود دارد.

   1. چهار نفر در خانه ما هستند، دو بزرگسال و دو نوجوان. مدام آب گرممان تمام می شود. پس از پنج دقیقه دوش گرفتن، آب شروع به سرد شدن می کند. این تغییر به تازگی اتفاق افتاده است. دلیل این مساله چه چیزی می تواند باشد.

    1. سلام دوست عزیز
     دو احتمال وجود دارد. ابتدا لوله شیب دار شکسته شده است. این لوله ای است که آب ورودی را به پایین مخزن می فرستد تا آب گرم از بالا خارج شود. هنگامی که لوله غوطه ور می شکند، آب سرد ورودی به مخزن با آب گرم مخلوط می شود و آن را خنک می کند. این می تواند در هر دو مدل گازی و برقی رخ دهد.

     دوم، اگر آبگرمکن شما برقی است، ممکن است عنصر پایینی که آب را گرم می کند به درستی کار نکند، بنابراین فقط نیمه بالایی مخزن گرم می شود. علت این مشکل می تواند یک عنصر خراب یا خرابی ترموستات باشد. این نوع مشکل باید توسط یک تکنسین ماهر ارزیابی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی