پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی جردن

اگر در محدوده جردن ساکن هستید و با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک مواجه شدید، نگران نباشید، می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی جردن که یکی از شعب فعال لوله بازکنی تهران می باشد، تماس بگیرید. 

خدمات لوله بازکنی جردن

از جمله مواردی که می توانید با شعبه چاه بازکنی در جردن تماس بگیرید، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. رفع گرفتگی لوله توالت
 2. رفع گرفتگی لوله حمام
 3. رفع گرفتگی لوله سینک
 4. رفع گرفتگی لوله کفشور حیاط و پارکینگ
 5. رفع بوی بد فاضتلاب
 6. رفع نم و رطوبت
 7. تشخیص محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون تخریب
 8. بازرسی ویدئویی از لوله ها
 9. تعیین محل دقیق گرفتگی لوله ها
 10. درآوردن گوشی و طلا از توالت

لوله بازکنی جردن شبانه روزی

لوله بازکنی جردن با پشتیبانی

از آنجاییکه به مهارت تکنسین های خود در این شعبه و سایر شعنب اعتماد کامل داریم، خدمات خود را در این شعبه تضمین می کنیم و اعلام می کنیم که اگر برای رفع گرفتگی لوله ای با این شعبه تماس بگیرید، چنانچه تا چند ماه آینده، برای همان لوله، همان مشکل پیش بیاید، می توانید با شماره چاه بازکنی در جردن تماس بگیرید تا بدون دریافت حق الزحمه، نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

لوله بازکنی در جردن بدون کثیف کاری

شاید تصور کنید که رفع گرفتگی لوله ها بدون کثیف کاری ممکن نیست. ولی ما بارها ثابت کرده ایم که می توان بدون کثیف کاری، گرفتگی لوله ها را رفع کرد. لازمه این کار این است که تکنسین به عملکرد فنر برقی لوله بازکنی مسلط باشد و سرعت چرخش فنر داخل لوله را بتواند کنترل کند. چرا که اگر سرعت حرکت فنر زیاد باشد، فنر به اطراف پرتاب می شود و ضمن آسیب به سرویسکار و لوله، آلودگی ها نیز به اطراف پرتاب می شوند. 

اما در شعبه جردن، همچون شعبه لوله بازکنی ستارخان، کلیه مراحل لوله بازکنی بدون کثیف کاری انجام می شود.

لوله بازکنی جردن شبانه روزی و فوری

محله جردن از مناطق خوش آب و هوای شهر تهران است که بعدها این منطقه به نام خیابان آفریقا و بعد از آن نیز به نام نلسون ماندلا تغییر نام داد. اما در تمام تهران این منطقه را به نام قدیمی آن یعنی خیابان جردن می شناسند. این منطقه از لحاظ دسترسی نیز موقعیت خوبی دارد. اما آنچه در این منطقه نیاز مبرم محسوب می شود، یک شرکت خدماتی است که ما به جبران این کمبود، لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن را در این منطقه راه اندازی کردیم. همچنین برای سرعت بخشیدن به کار، در سایر مناطق تهران نیز شعب دیگری داریم.

تبدیل توالت فرنگی به سنتی

شاید این تیتر عجیبی باشد که کسی بخواهد توالت فرنگی را به توالت سنتی تبدیل کند اما جالب است که بدانید علی رغم عجیب بودن بسیار معمول شده است. یک نمونه خود شما هستید که به دنبال راهی برای تبدیل توالت فرنگی به سنتی هستید که الان در حال مطالعه مقاله می باشید. اما دلایل متفاوتی برای تبدیل توالت فرنگی به سنتی وجود دارد که به مطالعه آن خواهیم پرداخت. اگر شما در منطقه جردن زندگی می کنید و دنبال یک سرویس کار یا لوله بازکنی خوب می گردید، می توانید روی ما حساب کنید. 

البته استفاده از توالت فرنگی به دلیل به اصطلاح با کلاس بودن و به دلیل کم جا بودن بسیار محبوب است. ولی می توانید توالت سنتی خود را داشته باشید و با کمترین هزینه، یک توالت فرنگی نیز داشته باشید. برای این کار به یک لوازم پزشکی مراجعه کنید و یک توالت فرنگی دیواری تهیه کنید.

چرا توالت فرنگی را به سنتی تبدیل کنیم؟

علل و عوامل زیادی برای تبدیل توالت فرنگی به سنتی وجود دارد که آگاهی به چند مورد از آن ها شما را بر آن خواهد داشت که توالت خانه خود را تغییر دهید. ما در لوله بازکنی جردن سعی داریم که مطالب مهم را یادآور شویم تا شما به طبع شرایط خود هر کدام را که مایل هستید انتخاب کنید. فقط مرحله آخر می ماند که تماس با یکی از شعب لوله بازکنی سعادت آباد می باشد.

مزایای توالت سنتی

با توجه به اهمیت توالت فرنگی بهتر است کمی هم درباره ی مزایای آن صحبت کنیم. که اگر شما نیز قصد دارید توالت سنتی خود را به فرنگی تبدیل کنید یا اینکه می خواهید در ساختمان نوساز خود توالت فرنگی بگذارید این کار را آگاهانه و با دانستن، مزایا و معایب آن انجام دهید. تا بعد از نصب آن دچار پشیمانی نشوید. 

 • در توالت سنتی به علت زاویه نشستن مخصوصاً در هنگام مدفوع کردن، تمام مدفوع از روده ها تخلیه می شود.
 • تمیز بودن و اینکه افراد مختلف هنگام استفاده از توالت برخورد پوستی با توالت ندارند یکی از مهمترین موارد است. چون در موارد زیادی دیده شده که افراد به خاطر استفاده مشترک از توالت فرنگی، دچار بیماری های پوستی و زگیل تناسی شده اند.
 • احتمال بیماری های مجاری ادارای و عفونی ناشی از آلودگی های کاسه توالت کمتر است.
 • چون هیچ آبی در محیط توالت نمی ماند آلودگی میکروبی آن بسیار کمتر از نوع دیگر است.

معایب توالت سنتی از نظر لوله بازکنی جردن

در کنار مزایای مهمی که توالت سنتی دارد، معایبی هم وجود دارد که قابل توجه است.

 • برای افرادی که زانو درد یا کمر درد دارند استفاده از این توالت ها به پیشرفت بیماری آن ها سرعت می بخشد.
 • اگر از کاسه توالت درستی استفاده نشود، می تواند حتی افراد سالم را نیز دچار زانو درد کند.

چه نوع کاسه توالتی بخریم؟

کاسه توالت ها انواع محتلفی دارد. می توان آن ها در اندازه های مختلف پیدا کرد. تعدادی از آن ها گود هستند و تعدادی با عمق کمتر می باشند. ما این هامسائلی نیست که چندان اهمیت داشته باشد. با توجه به تحقیقاتی که اخیراً روی انواع توالت کرده اند مشخص شده که توالت سنتی بهتر از فرنگی است. اما در مورد توالت سنتی هم باید نکاتی رعایت شود که بتواند این بهتر بودن را حفظ کند. لوله بازکنی جردن سال هاست نصب انواع توالت سنتی  را انجام می دهد و در همه این موارد هنگام خرید کاسه توالت به افراد توصیه می کنیم که کاسه توالتی را بخرند که کمی شیب داشته باشد. یعنی در قسمتی که جای پا می باشد باید شیب داشته باشد. نمونه آن را در تصویر زیر می بینید. اگر شما در مناطق دیگری از شهر تهران زندگی می کنید باید سایر شعب ما مانند لوله بازکنی تهرانپارس را نیز بشناسید تا در هنگام نیاز زمان کمتری را صرف کنید.

همچنین برای رعایت بهداشت بهتر است از کاسه توالت های عمیق تر استفاده کنید. این کار باعث می شود که هنگام استفاده از دستشویی، فاصله مجاری ادراری شما فاصله ی بیشتری با کف کاسه داشته باشد و در نتیجه احتمال بیماری های عفونی را کاهش می دهد.

مراحل نصب توالت سنتی

برای اینکه با مراحل کار لوله بازکنی جردن بیشتر آشنا شوید ما آنها را به صورت خلاصه وار برای شما در اینجا می آوریم.

 • در مرحله اول مشخص نمودن جایی است که قرار است توالت در آنجا نصب شود با توجه به اینکه لوله کشی آب در کدام سمت و به چه شکلی قرار دارد یا قرار خواهد گرفت.
 • مرحله بعد حفر زمین است به اندازه ای که کاسه در آن جا گیرد و همچنین بتوان اطراف آن را ابندی کرد.
 • لوله کشی فاضلاب مهمترین قسمت در نصب توالت سنتی است.چون اگر هنگام لوله کشی به اصول استاندارد توجه نشود، بعد از مدت کوتاهی به طور مداوم دچار گرفتگی لوله خواهید شد.
 • ایزوگام کردن و قیرگونی کردن کف زمین توالت، به این دلیل که از هیچ جایی نم وارد جاهای دیگر خانه نشود.
 • قرار دادن کاسه توالت و اتصال صحیح آن به لوله های فاضلاب.
 • آب بندی کردن لوله های فاضلاب و چک نشتی ها در لوله ها.
 • قرار دادن یک سیستم گرمایشی کوچک در توالت که در زمستان لوله های آب یخ نزند.
 • نصب سیستم تهویه مناسب

انجام این کارها به صورت صحیح و کمترین هزینه سبب می شود که شما مشتری دائمی یک شرکت لوله بازکنی شوید. لوله بازکنی جردن با سال ها در تجربه در این زمینه، می تواند با اطمینان بیشتری نصب توالت سنتی و همچنین لوله کشی آب و فاضلاب را انجام دهد.

مراحل تبدیل توالت فرنگی به سنتی به شیوه لوله بازکنی جردن

با مراحل نصب توالت سنتی آشنا شدید. این کار برای زمانی است که شما می خواهید یک توالت جدید بسازید. اما وقتی می خواهید توالت سنتی را جایگزین فرنگی کنید قضیه کمی متفاوت تر خواهد بود. مسئله اول برداشتن توالت فرنگی است. برای این کار چسب های کنار توالت فرنگی را جدا می کنند. برای این نوع توالت قبلاً لوله کشی فاضلاب انجام شده است. اما چون در مورد توالت فرنگی قسمت شتر گلو روی خود توالت است، لوله کشی آن به نسبت توالت سنتی آسانتر است. یکی دیگر از شعب شبانه روزی ما لوله بازکنی گیشا است.

ولی در مورد توالت سنتی حتماً هنگام نصب توجه کنید که قسمت یو شکل یا شتر گلو را در نظر بگیرید. چون این قسمت مانع از آن است که فضولات و جانواران موذی به راحتی از لوله چاه بالا بیایند. در صورتی که این قسمت رعایت نشود توالت به شدت بوی بدی خواهد داد و بعد از مدت خیلی کوتاهی به مشکلات بزرگی خواهید خورد. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای تغییرات خود از لوله بازکنی جردن که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرید.

نحوه نظافت توالت فرنگی

یک مورد بسیار مهم درباره توالت فرنگی این است به سرعت ممکن است اعضای خانواده را دچار بیماری های عفونی کند. برای این کار بهتر است که توالت فرنگی مدام تمیز شود و مانع از تجمع باکتری ها و آلودگی های دیگر شد. در تمیز کردن توالت فرنگی باید چند نکته را مورد توجه قرار داد که به ترتیب زیر می باشند:

 • شستن داخل کاسه توالت فرنگی با محلول های مخصوص
 • شستن درب توالت فرنگی
 • شستن بدنه ی توالت فرنگی

سوالات متداول لوله بازکنی جردن

ایام کار و ساعت کار لوله بازکنی جردن چگونه است؟

لوله بازکنی جردن در تمام روزهای سال و به صورت 24 ساعته در حال فعالیت است. حتی در ایام نوروز یا سایر مناسبت ها نیز ما در خدمت همشهریان منطقه جردن هستیم.

آیا شما کار لوله کشی فاضلاب را نیز انجام می دهید؟

بله لوله بازکنی جردن تمام کارهای مربوط به لوله کشی، بازکردن گرفتگی لوله، در آوردن گوشی از توالت و سایر موارد را نیز انجام می دهد.

11 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جردن»

 1. سلام. خیلی ممنون از مقاله مفیدی که نوشتین. به نظر من بهتر اینه که تو هر خونه از هر دو نوع توالت وجود داشته باشه

 2. سلام. دست شما درد نکنه. توسط یکی از همسایگان بمن معرفی شدید و من از خدمات لایروبی و تخلیه چاه که انجام دادبن خیلی راصی هستم

 3. سلام. اگه لوله توالت فرنگی گرفته باشه با محلول لوله بازکنی ممکنه که گرفتگی لوله برطرف بشه؟ یا حتما باید با یکی از شعبات لوله بازکنی جردن تماس بگیریم؟

  1. سلام دوست عزیز. اگه قبلاً هم از محلول لوله بازکنی استفاده کردید بهتر دیگه استفاده نکنید چون ممکنه لوله ها را بپوسونه. اما اگه اولین باره و فکر می کنید گرفتگی سطحیه می تونید امتحان کنید.

  1. سلام دوست عزیز. بله هر نوع گرفتگی لوله و ناودان و توالت در حوزه تخصصی ما هست. و می تونید با یک تماس درخواست نیرو کنید و پرسنل ما در مدت 20 دقیقه در خدمت شما خواهند بود.

 4. در مورد تخلیه چاه سپتیک هم فعالیتی دارین؟ برا اینکار باید با همین لوله بازکنی جردن تماس بگیریم یا شماره دیگه؟

  1. سلام دوست عزیز. بله تخلیه چاه سپتیک هم مثل تخلیه چاه های معمولی و در کوتاهترین زمان ممکن براتون انجام میدیم شما می تونید یا با لوله بازکنی جردن تماس بگیرید و یا اگه تو مناطق دیگه ای از تهران هستید با سایر شعب ما هماهنگ بشید.

  1. سلام دوست عزیز. شما لطف کنید با لوله بازکنی جردن تماس بگیرید و درخواستتون رو ثبت کنید که ما بتونیم بلافاصله برای بررسی و در صورت تمایل حل مشکل اقدام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی