پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

 • از

لوله بازکنی تجریش در شمال تهران هنگام بروز مشکلاتی مربوط به لوله و فاضلاب سرویس کاران خود را در سریع ترین زمان ممکن اعزام می نماید و خدمات با کیفیتی در زمینه لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در طول ایام سال ارائه می کند. لوله بازکنی در تجریش یکی از شعب فعال لوله بازکنی تهران است.
زمانی که لوله های فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت، تراس، پارکینگ و … دچار گرفتگی می شود،؛ خدمات لوله بازکنی تجریش مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً استفاده از روش فنرزنی مشکل را به طور کامل از بین می برد.
در صورت مواجهه با مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب مثل گرفتگی لوله می توانید از خدمات چاه بازکنی در تجریش استفاده نمایید.

خدمات لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش شبانه روزی

برای کلیه مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب اعم از موارد ذیل، می توانید با ما تماس بگیرید.

 • رفع گرفتگی لوله توالت، حمام یا سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع نم و رطوبت
 • تشخیص محل دقیق گرفتگی لوله بدون تخریب
 • تشخیص محل نشتی لوله بدون تخریب
 • بازرسی ویدئویی از لوله ها

لوله بازکنی فوری در تجریش

ارائه خدمات لوله بازکنی در محدوده تجریش تهران در کمتر از نیم ساعت خیلی سریع و فوری صورت می گیرد و مشکلات مربوط به گرفتگی لوله و چاه بازکنی در این منطقه با تضمین حل و رفع می گردد.
مناطقی که تحت پوشش خدمات لوله بازکنی تجریش قرار دارند عبارتند از:
خیابان شهرداری، خیابان ثبت، جعفر آباد، ارم، سعدآباد، ولی عصر، مقصود بیک، ثقفی، گوگل، سر پل تجریش، میدان تجریش، بوعلی صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت
فرقی نمی کند در کجای تجریش زندگی می کنید؛ در صورت بروز مشکل می توانید با شماره مندرج در سایت تماس گرفته و درخواست خود را برای اعزام نیروهای فنی ثبت نمایید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که شماره لوله بازکنی شمال تهران نیز می تواند راهگشای شما باشد.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

لوله بازکنی تجریش تضمینی

یکی از مشکلاتی که روزانه تعداد زیادی از مردم با آن مواجه می شوند گرفتگی لوله های فاضلاب است. استفاده مداوم از سینک ظرفشویی، توالت روشویی و حمام به مرور زمان لوله را دچار رسوب گرفتگی ناشی از پسماند مواد غذایی، سبزیجات، میوه، تفاله چای، مو، پرز و … می کند.
این مشکل خواسته یا ناخواسته برای اکثر افراد پیش می آید.
موادی غیر از آب که وارد لوله می شوند شاید در ابتدا مشکلی ایجاد نکنند اما به مرور زمان لوله را دچار رسوب گرفتگی کرده و در نهایت با کم شدن قطر لوله، گرفتگی و انسداد رخ خواهد داد که منجر به بالا زدن آب چاه خواهد شد.
علت اصلی انسداد لوله های فاضلاب عبارتند از:

 • رسوب
 • موی بلند و پرز
 • روغن ها و چربی ها
 • مواد ریز و پسماندها
 • وجود اشیای مختلف در درون لوله
 • ریختن مصالح ساختمانی مثل ماسه، سیمان، قیر، گچ، دوغاب و … هنگام ساخت و ساز و یا نوسازی ساختمان
 • شیب نامناسب لوله
 • وجود شکستگی در لوله

با آگاهی از دلایل گرفتگی لوله می توانیم از انسداد و گرفتگی لوله های فاضلاب پیشگیری کنیم؛ هرچند مشکل گرفتگی لوله مشکلی اجتناب ناپذیر است اما با پیشگیری از ورود مواد ذکر شده در بالا به درون لوله می توان تا مدت های طولانی از انسداد لوله جلوگیری نمود اما در صورت بروز این مشکل جای نگرانی نیست. ما قادر به رفع مشکل شما و باز کردن لوله های ساختمانتان با استفاده از دستگاه فنر برقی بدون تخریب با حداقل کثیف کاری در سریع ترین زمان ممکن هستیم. البته همین شرایط در شعبه لوله بازکنی نیاوران نیز برقرار می باشد.

لوله بازکنی تجریش تضمینی

ما در لوله بازکنی تجریش به دلیل استفاده از نیروهای فنی متخصص و مجرب همچنین به کار بردن دستگاه ها و تجهیزات مدرن و پیشرفته انواع گرفتگی ها را رفع می کنیم. در صورت بروز مشکلات مربوط به لوله بازکنی و چاه بازکنی استفاده از خدمات لوله بازکنی تجریش قطعاً مشکل شما را به صورت ریشه ای حل خواهد کرد. لازم به ذکر است که ارائه خدمات نیز با کیفیت عالی صورت می گیرد چون هدف این مجموعه جلب رضایت کامل مشتریان می باشد.
با استفاده از خدمات لوله بازکنی تجریش تا مدت های طولانی از مشکلات مربوط به گرفتگی لوله در امان خواهید بود چون سرویسکاران متخصص این مجموعه مشکل را ریشه یابی کرده و به صورت اساسی و اصولی رفع می کنند و پس از باز کردن لوله های فاضلاب مسیر خروجی را نزد مشتری امتحان کرده و لوله را کاملا باز شده تحویل مشتری می دهند.

لوله بازکنی در تجریش کاملاً بهداشتی

سرویس کاران حرفه ای و مجرب لوله بازکنی تجریش مراحل کار لوله بازکنی را با رعایت نکات و اصول بهداشتی پیش می برند. به همین دلیل کار با حداقل کثیف کاری انجام می شود.
گاهی شرایط حساس و خاصی مانند شیوع ویروس کرونا موجب نگرانی افراد و مشتریان در این خصوص می شود اما باید بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی نیست. سرویسکاران لوله بازکنی تجریش ملزم به رعایت نکات و اصول بهداشتی هستند و در خاص و بحرانی از ماسک استفاده می کنند.

روش های لوله بازکنی در تجریش

راهکار ها و روش های مختلفی برای لوله بازکنی در تجریش وجود دارد. استفاده از دستگاه‌های مختلف موجود در لوله باز کنی تجریش گرفتگی فاضلاب را رفع می نماید. دستگاه های مورد استفاده در لوله بازکنی تجریش عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه پمپ مکنده
 • دستگاه واترجت

معمولا استفاده از فنر برقی روشی متداول در باز کردن لوله های مسدود است. اکثر شرکت های قانونی و معتبر از این دستگاه برای رفع گرفتگی های مختلف و حتی سخت و پیچیده استفاده می کنند.
لازم به ذکر است در صورت معتبر نبودن شرکت لوله بازکنی و بی تجربه بودن سرویسکاران آن استفاده از دستگاه های دیگر که نیازی به استفاده از آنها نیست، مشتری را متحمل هزینه سنگینی می کند.
همانطور که گفته شد سرویسکاران این مجموعه در کار خود تخصص بالایی داشته و بسیار مجرب هستند. بیشتر آن ها بیش از ۱۵ سال سابقه کار در این زمینه را دارند؛ پس به راحتی گرفتگی های مختلف را تشخیص داده و بهترین روش حل آن را انتخاب می کنند تا برای مشتری به صرفه بوده و کیفیت عالی نیز داشته باشد.
ما در لوله بازکنی تجریش یا سایر شعب نظیر لوله بازکنی سعادت آباد معمولاً از روش های مقرون به صرفه استفاده می کنیم. در این صورت مشتری مجبور به پرداخت هزینه های گزاف نبوده و کار نیز بدون تخریب به سرانجام می‌رسد.
علاوه بر موارد ذکر شده یکی دیگر از مزیت های فنر برقی این است که حتی گرفتگی های سخت را بدون آسیب زدن به لوله از بین می برد.

لوله بازکنی شبانه روزی در تجریش

گاهی مشکل گرفتگی لوله زمانی اتفاق می افتد که همه جا تعطیل بوده و شما دسترسی به جایی برای حل مشکلتان ندارید مثلاً نیمه های شب گرفتگی لوله منجر به کثیف شدن منزل شما شده باشد و شرایط سختی را برای شما به وجود آورده باشد. باید بگوییم جای نگرانی نیست. فقط کافیست با لوله بازکنی تجریش تماس گرفته و مشکلتان را بازگو کنید.
ارائه خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته می باشد. با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان و مشکلاتی که ممکن است هنگام شب برای شما پیش بیاید سرویسکاران زبده و متخصصی در سرتاسر مناطق تهران استقرار یافته اند تا در هر ساعت از شبانه روز خدمات لوله بازکنی با کیفیت عالی را در سریعترین زمان ممکن ارائه کنند.
در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی تجریش در هر ساعت از شبانه روز می توانید شماره پشتیبانی موجود در سایت را گرفته و درخواست اعزام نیرو نمایید. ما نیز در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس کارانی مورد اعتماد و متخصص را برای رفع مشکل شما اعزام خواهیم کرد.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری

کاملاً واضح و روشن است که خدمات مرتبط با رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی با با کثیف کاری همراه خواهد بود و از طرفی معمولاً بانوان ایرانی نسبت به تمیزی و نظافت منزل بسیار حساس هستند.
جای نگرانی نیست در صورت بروز مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب می توانید به راحتی از لوله بازکنی تجریش استفاده کنید. سرویسکاران متخصص و مجرب این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته خدمات لوله بازکنی را با حداقل کثیف کاری به اتمام می رسانند. قطعاً با استفاده از خدمات لوله بازکنی تجریش و دریافت خدماتی بدون کثیف کاری از رفع مشکل بدون دردسر لذت خواهید برد. یکی دیگر از شعبات نزدیک به شعبه تجریش، لوله بازکنی جردن می باشد.

قیمت لوله بازکنی در تجریش

تلاش ما همواره بر این بوده که خدمات با کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهیم و رضایت مشتریان را جلب نماییم؛ به همین دلیل سرویسکاران متخصص مجموعه طوری آموزش دیده اند که در تعیین قیمت بسیار منصف بوده و از دریافت هزینه های گزاف و اضافی از مشتریان خودداری کنند.
مبلغ دقیق لوله بازکنی توسط سرویسکار اعزامی در محل با در نظر گرفتن مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم تعیین می شود. حتی ممکن است تحت شرایطی مبلغی کمتر از حد متعارف دریافت شود.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی تجریش

چندین عامل در قیمت لوله بازکنی تاثیر گذار است که عبارتند از:

 • میزان و شدت گرفتگی
 • نوع گرفتگی لوله
 • متراژ فنر استفاده شده
 • ورودی های فاضلابی که فنر زنی از آنها صورت گرفته
 • وجود اشیا و اجسام مختلف در لوله یا مصالح ساختمانی سخت

با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا قیمت توسط سرویس کار در محل مشتری تعیین می شود.
نکته قابل توجه این است که منطقه مشتری در تعیین قیمت موثر نیست به طور مثال فرقی نمی کند که مشتری ساکن شمال تهران باشد یا جنوب در هر صورت مبلغ دریافتی به یک میزان خواهد بود.
گاهی با تغییر متراژ فنر یا ورودی های متعدد که فنرزنی از آنها صورت می گیرد ممکن است قیمت را افزایش دهد.
همانطور که در موارد بالا ذکر شد مصالح ساختمانی موجود در لوله که لوله را دچار گرفتگی های بسیار سخت می کند قیمت را افزایش می دهد. در صورت نیاز می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی ونک تماس بگیرید.

لوله بازکنی با پشتیبانی در تجریش

همانطور که گفته شد نیروهای فنی لوله بازکنی تجریش با تخصصی که در این زمینه دارند مشکل شما را به صورت اساسی و تضمینی حل می کنند تا شما عزیزان مدت های طولانی دیگر دچار مشکلات گرفتگی و انسداد لوله نشوید. در این راستا خبر خوب برای مشتریان این مجموعه این است که مشتریان عزیز می توانند تا چند ماه پس از رفع مشکل در صورت بروز دوباره همان مشکل از خدمات لوله بازکنی تجریش استفاده نمایند.

سرویس کار اعزامی به موقعیت مشتری مبلغ دقیق لوله بازکنی را با توجه به عواملی چون محل گرفتگی، شدت و نوع گرفتگی، میزان فنر استفاده شده، ورودی های فنر زده شده و … در محل تعیین می کند

بله ما این قول را به شما می دهیم که مشکل شما را به صورت کاملاً اساسی و ریشه‌ای حل کنیم ولی در صورت بروز مشکل دوباره تا چند ماه می توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده نمایید

با توجه به نوع کار لوله بازکنی قطعاً خدمات ارائه شده در این زمینه با اندکی کثیف کاری همراه خواهد بود اما ما با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و سرویس کاران حرفه ای کثیف کاری را به حداقل ممکن رسانده ایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی