پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » درآوردن گوشی از توالت

درآوردن گوشی از توالت

 • از
روش های درآوردن گوشی از توالت

برای هر کسی ممکن است پیش بیاید که موقع استفاده از سرویس بهداشتی، گوشی موبایل خود را که امروزه با توجه به بالا بودن قیمت آن، برای هر فردی وسیله ای مهم به شمار می آید را به درون چاه توالت بیندازد.

در اینگونه مواقع معمولاً افراد دستپاچه می شوند و نمی دانند چطور مشکل را حل کنند؟
در صورت بروز مشکلی این چنین و افتادن گوشی موبایل در چاه دستشویی قبل از اینکه با لوله بازکنی تهران تماس بگیرید، با چند روش می توانید گوشی موبایل خود را از چاه دستشویی خارج کنید.
جای نگرانی نیست. با ما همراه باشید. در ادامه روش هایی را آموزش خواهیم داد که از طریق این روش ها راحت و فوری گوشی موبایل تان را از این مخمصه نجات دهید.

بعد از افتادن گوشی موبایل در چاه توالت چه کار کنیم

افتادن موبایل در چاه دستشویی

همانطور که در بالا گفته شد باید کارهایی را بعد از افتادن گوشی موبایل در چاه توالت انجام دهید. از جمله ی آن کارها عبارتند از:

 • اولین کاری که می کنید، این است که بعد از افتادن موبایل در چاه توالت از ریختن آب در چاه جداً خودداری می کنید و به هیچ عنوان سیفون را نمی کشید. توجه داشته باشید که تا وقتی که گوشی را از چاه توالت خارج نکرده اید، کسی از دستشویی استفاده نکند. (به خصوص در توالت های عمومی)
 • روش هایی را آموزش خواهیم داد. اگر فکر می کنید نمی توانید با استفاده از این روش ها مشکلتان را حل کنید، برای رفع مشکل خود بهتر است از کمک یک متخصص استفاده کنید.
 • در صورت ادعای دیگران مثلاً نیروهای فنی تاسیسات ساختمانی مبنی بر اینکه قادر به درآوردن گوشی موبایل هستند؛ اول از تخصص آنها در حل این مشکل اطمینان حاصل کنید و بعد اجازه این کار را به آنها بدهید. در خیلی از مواقع دیده شده که اگر اقدام به در آوردن گوشی نمی شد، سرویسکاران لوله بازکنی ستارخان با ابزارهای مخصوص می توانستند گوشی موبایل را خارج کنند، بدون اینکه شخص ضرر و زیان چند میلیونی را متحمل می شد.

امروزه با بالا رفتن قیمت گوشی موبایل و اهمیت گوشی موبایل در زندگی و تبدیل شدن این وسیله به یکی از مهمترین وسایل شخصی هر فردی در صورت بروز مشکلی مثل افتادن گوشی موبایل در چاه توالت، حتما نکات گفته شده را برای خارج کردن آن از توالت رعایت کنید، تا ضرر زیاد چند میلیونی متحمل نشوید.

اگر بعد از افتادن گوشی در توالت، سیفون کشیده شود، چه کنیم؟

در آوردن گوشی از چاه توالت فوری و تضمینی

نگران نباشید و خونسردی خود را حفظ کنید. در این مواقع احتمال آب ریختن در سرویس بهداشتی یا کشیدن سیفون و بدتر از همه استفاده از سرویس بهداشتی وجود دارد اما آیا با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، در این صورت می توان گوشی موبایل را از چاه توالت خارج کرد؟
در این مواقع اگر خودتان اقدام به درآوردن گوشی موبایل کنید، تضمینی برای خارج شدن گوشی نیست؛ اما سرویس کاران شرکت لوله بازکنی موسوی با تجربه بالا در این زمینه و با استفاده از ابزارهای مخصوص این کار، به طور قطع و یقین قادر به انجام این کار و حل مشکل خواهند بود. جای هیچ گونه نگرانی نیست. در صورت بروز چنین مشکلی با شماره 09126887380 در سرتاسر تهران تماس گرفته و از سرویسکاران ما در این زمینه استفاده نمایید. سرویسکاران ما سریع و فوری در محل حضور پیدا خواهند کرد.

مراحل درآوردن گوشی از چاه توالت

 1. از دستکش استفاده کنید.
  با توجه به آلودگی کاسه توالت و همچنین لوله فاضلاب و با توجه به ارزشی که گوشی موبایلتان دارد، برای درآوردن گوشی حتما باید دست درون لوله توالت بکنید. برای این کار از دستکش پلاستیکی استفاده کنید. اگر در جایی امکان استفاده از دستکش پلاستیکی وجود نداشت، از کیسه های پلاستیکی برای این کار استفاده نمایید.
 2. ارتفاع لوله را بررسی کنید.
  بعد از اینکه گوشی موبایل شما در چاه توالت افتاد، لازم است ارتفاع لوله را بررسی کنید. برای اینکار می توانید از میله یا سیخ کمک بگیرید. پس از بررسی ارتفاع لوله چنانچه ارتفاع بیشتر از ۳۰ سانتیمتر باشد، به احتمال زیاد شما قادر به درآوردن گوشی موبایل با دستتان نخواهید بود. در این مواقع باید از سرویس کاران متخصص و مجرب کمک بگیرید. سرویسکاران با استفاده از ابزارهای مخصوص مشکل شما را حل خواهند کرد. ممکن است به خدمات لوله بازکنی سعادت آباد نیاز داشته باشید.
 3. گوشی موبایل را از چاه فاضلاب خارج کنید.
  پس از انجام کارهای گفته شده در بالا دست خود را داخل لوله فرو ببرید و گوشی خود را بیرون بکشید. با توجه به اینکه درون سیفون معمولا آب جمع میشود باید از دستکش برای این کار استفاده کنید. در این مواقع شاید کار کمی برای شما دشوار باشد. پس از گشتن و پیدا کردن گوشی موبایل آن را به آرامی خارج کنید.
 4. گوشی موبایل خود را ضدعفونی کنید.
  حتما باید بعد از خارج کردن گوشی از توالت، گوشی را ضدعفونی نمایید. بهتر است برای این کار از الکل با غلظت ۷۵٪ که برای ضدعفونی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد استفاده کنید. با یک پد یا دستمال کاغذی آغشته به الکل گوشی خود را ضدعفونی و پاک کنید. سپس گوشی خیس شده باید خشک شود.

در صورت خارج نشدن گوشی از چاه توالت توسط خودتان با روش های ذکر شده در بالا می توانید همین حالا از خدمات سرویس کاران متخصص و کاربلد ما در این زمینه استفاده کنید. برای اینکار و به منظور استفاده از خدمات ما می توانید با شماره مندرج در سایت از سراسر تهران تماس گرفته و درخواست کمک کنید. اعزام متخصصان در این زمینه بسیار فوری و سریع انجام می‌گیرد و قطعاً گوشی شما کمتر آسیب خواهد دید.

روش های خشک کردن گوشی موبایل خیس شده

بهترین روش درآوردن موبایل از توالت

برای اینکه شانس شما در روشن شدن گوشی خیس شده بالا رود باید نکاتی را رعایت کنید. در ادامه نکاتی در این زمینه مطرح می کنیم.

 • در صورت روشن بودن گوشی باید آن را خاموش کنید.
 • با استفاده از جاروبرقی قطرات آب را بکشید و سریعاً گوشی موبایل خود را خشک کنید.
 • به هیچ عنوان برای خشک شدن گوشی از سشوار استفاده نکنید.
 • بعضی از مردم بر این عقیده اند که برنج رطوبت را به خود جذب می کند پس می توانید گوشی موبایل خود را درون برنج قرار دهید.
 • برای کشیدن رطوبت کامل گوشی و اطمینان از خشک شدن آن می توانید از مواد رطوبت گیر استفاده کنید.
 • برای خشک شدن گوشی آن را در مقابل آفتاب قرار دهید تا به صورت کامل خشک شود.
 • حالا گوشی خشک شده را روشن کنید.
 • با وصل کردن شارژر باتری گوشی را چک کنید.

نکات مهم بعد از خارج کردن گوشی از توالت

 • بعد از خارج کردن گوشی از توالت یا درون آب دکمه های گوشی را استفاده نکنید. حتما اول گوشی را خاموش کنید، چون جریان برق گوشی شما را بیشتر خراب خواهد کرد.
 • از سشوار برای خشک کردن گوشی موبایل و یا حتی انواع دستگاه های الکترونیکی استفاده نکنید، چون بر خلاف باورهای غلط، فشار باد سرد و گرم می تواند باعث نفوذ قطرات آب به داخل گوشی شود.
 • بعضی از کارشناسان بر این باورند که برنج نه تنها باعث خشک شدن گوشی نمی شود، بلکه با وارد کردن گرد و خاک موجب رسوب گرفتگی آن خواهد شد. اگر از این روش استفاده می کنید، مسئولیت آن با خود شما خواهد بود. شرکت لوله بازکنی غرب تهران مسئولیتی در این مورد قبول نمی کند.
 • اگر بعد از اینکه گوشی را خشک کردید، گوشی روشن نشد، باید گوشی موبایل را بدون باتری به برق وصل کنید. در صورت کارکردن گوشی پس مشکل از باتری آن می باشد اما اگر بازهم گوشی روشن نشد، باید گوشی را برای تعمیر به تعمیرگاه ببرید.
 • با توجه به اینکه ماندن گوشی موبایل در آب چاه فاضلاب باعث می شود گوشی شما بسوزد، شما می توانید برای رفع مشکلتان به صورت سریع و فوری و کاملا تضمینی از متخصصین شرکت لوله بازکنی موسوی استفاده کنید. اگر خودتان هم اقدام به رفع مشکل کردید و موفق نبودید اشکالی ندارد باز هم می توانید، از سرویسکاران ما با ابزارهای مخصوص جهت رفع مشکل خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی