پرش به محتوا
خانه » وبلاگ » رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان

  • از
رفع گرفتگی لوله با سیمان و قیر

برای رفع گرفتگی لوله هایی که با مصالح ساختمانی مثل سیمان، قیر، ملات بتن، گچ و … دچار گرفتگی شده اند، نیاز به دستگاه شرکت های لوله بازکنی تهران می باشد. نوع سیمان و حجم آن در رفع انسداد لوله بسیار اثر دارد. به این منظور لوله فاضلاب باید مورد بررسی قرار بگیرد. ممکن است سوالات زیادی برای شما پیش بیاید که آیا حلال سیمان برای از بین بردن سیمان وجود دارد؟ یا اینکه گرفتگی لوله با سیمان سفید و سیاه چه تفاوتی دارد؟ و سوالاتی از این قبیل که ممکن است برای هر کسی به وجود بیاید.

چه چیزی سیمان را از بین می برد؟

سیمان حالت چسبندگی دارد که حتی بعد از خشک شدن نیز این چسبندگی از بین نمی رود. این همان ویژگی سیمان است که در اتصال دو سطح کاربرد دارد اما این ویژگی کاربردی سیمان گاهی باعث دردسر می شود.

به طور مثال: زمانی که کار ساخت و ساز در ساختمان انجام می گیرد، ممکن است کارگری اشتباهاً سیمان را درون لوله بریزد. اگر همان موقع این سیمان از بین نرود، بعد از خشک شدن مشکل بزرگی به وجود می آید. به همین دلیل است که معمولاً بعد از بازسازی منازل برخی لوله ها دچار گرفتگی می‌ شوند.

در مواجهه با چنین مشکلاتی می توانید از متخصصین لوله بازکنی موسوی کمک بگیرید و بدانید که چه چیزی سیمان را از از بین می برد؟ این روزها این مشکل برای بسیاری از مردم به وجود می آید و بیشتر کسانی که دچار این مشکل شده اند، به دنبال حلال سیمان هستند. ما بعد از تحقیق و جستجو دریافتیم که به این منظور، محلولی به نام Mean Klean 22 Oz وجود دارد.

اما نمی‌دانیم که این محلول خارجی را می شود در ایران پیدا کرد یا نه؟ چون ما همیشه این مشکل را از طریق دستگاه حل کرده ایم و همیشه هم بدون کنده کاری یا نیاز به تعویض لوله مشکل را به راحتی برطرف کرده‌ ایم.

محلول Mean Klean 22 oz برای از بین بردن سیمان

ممکن است در ایران مشابه محلول Mean Klean 22 oz وجود داشته باشد اما لازم به ذکر است ما فقط این محلول را معرفی کردیم و هیچ مسئولیتی در قبال استفاده از آن را قبول نمی کنیم. چون اغلب استفاده از محلول های اسیدی باعث اختلال در سیستم لوله کشی می شود. ترکیدگی لوله یا نشتی آن از مشکلاتی است که با استفاده از اسید لوله بازکن به وجود می آید. برای حل این مشکل با کارشناسان ما در لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید تا برای از بین بردن سیمان شما را راهنمایی کنند.

چگونه سیمان سفت شده را نرم کنیم؟

محلول دیگری به نام Croc Crete وجود دارد که سیمان را نرم می ‌کند. این محلول سیمان را از بین نمی برد فقط بافت سفت سیمان را نرم می ‌کند تا دستگاه واترجت آن را از بین ببرد. از این اسید برای شل شدن و جا به جا کردن سیمان در لوله استفاده می شود.

معایب محلول Croc Crete برای نرم کردن سیمان

Croc Crete هم یک نوع اسید قوی می باشد. لوله در استفاده از محلول اسیدی پوسیده شده، دچار نشتی و ترکیدگی می شود. برای اینکه بدون تخریب و کنده کاری و به راحتی بتوانید این مشکل را حل کنید، از دستگاه برای رفع گرفتگی استفاده نمایید.

بهترین روش رفع گرفتگی  لوله ی مسدود شده با سیمان

روشی که ما برای از بین بردن گرفتگی لوله در هنگام گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند: سیمان، گچ و …  پیشنهاد می کنیم، استفاده از فنر برقی یا ژنراتور می باشد که حتماً باید توسط نیروی فنی مجرب و متخصص مورد استفاده قرار گیرد.

نیروهای فنی شرکت ما متخصص و مجرب در این زمینه هستند و انواع گرفتگی ها را با قیر، گچ، سیمان، اشیا بزرگ و کوچک و … از بین می‌ برند و رفع می کنند.

محلول هایی که معرفی شد، ممکن است در ایران موجود نباشد و یا بسیار سخت پیدا شود،  همچنین به دلیل اسیدی بودن، استفاده کردن از آن توصیه نمی شود.

اگر مشکل گرفتگی لوله با سیمان را دارید، می توانید از خدمات شرکت لوله بازکنی موسوی بهره مند شوید. بدون کنده کاری و بدون آسیب به لوله گرفتگی لوله شما را رفع خواهیم کرد. برای تماس با ما با شماره مندرج در سایت 09126887380 تماس بگیرید تا سرویسکاران متخصص و مجرب ما در لوله بازکنی جنوب تهران و یا سایر شعبات اعزام شوند.

فنربرقی دستگاهی است که قادر است هر نوع گرفتگی را رفع کند، اما همان طور که گفته شد، کسی که از این دستگاه استفاده می‌ کند باید تجربه کافی در استفاده از این دستگاه را داشته باشد. لوله بازکن متخصص شرکت ما در ابتدا لوله را از نظر حجم سیمان بررسی می‌ کند و مکان دقیق سیمان را در لوله را پیدا می‌ کند. سپس با تصمیم درست کاری اساسی و اصولی انجام می دهد تا مشکل شما حل شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب مسدود شده با گچ

رفع گرفتگی لوله با گچ

گرفتگی لوله از نوع گرفتگی با گچ جزو سخت ترین گرفتگی ها به شمار می رود. هیچ محلولی هم برای از بین بردن گچ وجود ندارد.  تنها روشی که می ‌توان از آن برای از بین بردن گچ درون لوله استفاده کرد همان فنر برقی می باشد.

یکی از مشکلاتی که معمولا بعد از بازسازی منازل رخ می دهد و بسیار متداول است، انسداد لوله با گچ و سایر مصالح ساختمانی می باشد.  در مواجهه با چنین مشکلی به دنبال محلول های اسیدی نباشید. تنها راه فقط استفاده از دستگاه فنر برقی می باشد که حتماً باید توسط سرویسکار متخصص و مجرب انجام گیرد.

سرویسکاران مجموعه لوله بازکنی موسوی متخصص و مجرب در این زمینه هستند که با یک تماس برای رفع هرگونه گرفتگی سخت به سرتاسر تهران اعزام خواهند شد.

نحوه رفع انسداد لوله مسدود شده با قیر

نوعی گرفتگی شدید لوله وجود دارد که بسیار بدتر و شدیدتر از دو مورد قبلی که گفته شد، می باشد. آن هم انسداد لوله با قیر است. به طور معمول زمانی که  اطراف کفشور حمام، تراس، آشپزخانه و … آب بندی می شود، ممکن است به دلیل سهل انگاری، قیر درون لوله بریزد که اگر تا زمانی که گرم است از بین نرود، پس از سرد شدن به سختی می شود آن را از بین برد.

در این مورد تنها روش استفاده از دستگاه فنر برقی می باشد که توسط سرویس کار متخصص و با تجربه انجام می ‌شود. تفاوتی که در این مورد وجود دارد این است که سرویس کار می‌ تواند از بنزین یا نفت به عنوان حلال استفاده کند.

نکته بسیار مهم:

مراقب آتش سوزی باشید. در استفاده از بنزین و نفت باید بسیار دقت کنید، چون این مواد در کنار قیر اشتعال زا هستند و اگر بی‌ دقتی شود، خسارات جانی و مالی فراوانی در پی دارد. برای از بین بردن گرفتگی لوله با قیر از لوله بازکن های متخصص و با تجربه در لوله بازکنی افسریه کمک بگیرید.

آیا رفع گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی از طریق اسید ممکن است؟

  • نکته اول این است که اسید های موجود در بازار غلظت بالایی ندارند و فقط می توانند گرفتگی های ساده را رفع کنند. اسیدی که غلظت بالایی دارد اگر مورد استفاده قرار بگیرد، هر چیزی را از بین می برد، پس قطعاً باعث از بین رفتن لوله نیز خواهد شد.
  • نکته دوم اینکه  اسید حلال قیر، سیمان و سایر مصالح ساختمانی نیست.
  • نکته مهم دیگر اینکه این اسیدها قابلیت از بین بردن سیمان را ندارند.

درنتیجه:

گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی مانند: قیر، گچ، سیمان و … جزو سخت ترین گرفتگی ها است که تنها راه رفع آن استفاده از دستگاه فنر برقی توسط لوله بازکن متخصص و مجرب می باشد. اسید به هیچ عنوان کمکی در این زمینه نمی‌ کند و فقط با پوسیده کردن لوله ها و از بین بردن لوله باعث اختلال در سیستم لوله کشی خواهد شد. حلال هایی که برای از بین بردن مصالح ساختمانی وجود دارند در ایران  یافت نمی شوند و یا حداقل اینکه بسیار سخت پیدا خواهند شد، پس برای حل مشکلاتی از این قبیل با مجموعه لوله بازکنی موسوی تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول شما برای رفع انسداد لوله مسدود شده با سیمان

بهترین روشی که در رفع انسداد لوله مسدود شده با سیمان استفاده می شود چیست؟

با توجه به اینکه گرفتگی با سیمان یکی از سخت ترین گرفتگی ها است، گاهی حتی دستگاه فنر برقی کارساز نمی باشد. سرویسکاران متخصص مجموعه لوله بازکنی موسوی در هنگام قرار گرفتن در چنین شرایطی از ابزارهای دیگری نیز بسته به شرایط استفاده می کنند. پس به راحتی مشکل شما را حل می‌کنیم جای نگرانی نیست.

آیا برای از بین بردن سیمان داخل لوله نیاز به کنده کاری و تخریب است؟

شرکت لوله بازکنی موسوی گرفتگی لوله های شما را که با سیمان مسدود شده است، بدون هیچگونه کنده کاری و تخریب انجام خواهد داد. تمام تلاش ما همین است.

برای درخواست رفع مشکل از شرکت لوله بازکنی موسوی چه کنیم؟

با شماره 09126887380 تماس بگیرید. سرویس کاران متخصص ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با لوله بازکنی